INDOOR TENNIS IN MOERGESTEL Aphrodite INTERIEUR FBOUW F A Expositie Kees Ketelaars in Drunen Vaste klanten voordeelkaart bij kadoshop Broers Winnaar Zomeraktie Chris v/d Bijgaart GB houdt ’Inloopavonden’ in Moergestel en Heukelom K.V.O. leden Jeugdvakantieweek Open Dag Computer Vrienden Oisterwijk Het CDA nodigt u uit Touwtrekweekend KPJ Moergestel (Self) healing demonstratie-avond Bakkerij Verkooijen uitgebreid en heropend I mi I Verkooijen en veel succes voor de toekomst namens ’Moergestel-Nieuws’. A Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! WOENSDAG 28 AUGUSTUS 1996 - 21e Jaargang - Nr. 920 Kunststichting Drunen presenteert van 1 tot en met 22 september een aantal objecten van Kees Ketelaars. In de sfeervolle expositieruimte van het ge bouw aan de Schoolstraat komen de voorna melijk in metaal uitgevoerde kunstwerken goed tot hun recht. Staal en brons doen hun best om de aandacht van de bezoeker te trek ken. Van zondag 1 september tot en met zondag 22 september. Open van donderdag tot en met zondag van 14.00 uur tot 17.00 uur. Op zondag is de kunstenaar aanwezig en bent u van harte welkom. Stichting Beeldende Kunst Drunen, School straat 1b, Drunen. Vanaf 1 september a.s. introduceert kadoshop Broers een vaste klanten voordeel kaart. De spelregels zijn eenvoudig: Al uw aankopen vanaf 10,- worden op uw vaste klanten voordeelkaart aangegeven en af gestempeld. De maximale afstempeling per re gel is 50,-. Tegen inlevering van een volle kaart kunt u voor het gemiddelde bedrag GRA TIS iets in onze winkel uitzoeken. Voorbeeld: U heeft 15 aankopen gedaan voor een totaalbedrag van 210,-. U kunt nu voor een bedrag van 14,- 210,-15) gratis arti kelen uitzoeken. Al met al een kaart die veel voordeel biedt. De kaart is zowel in Loon op Zand als in Moergestel geldig. ^^9' Gerardusplein 7 - 5056 KZ Berkel-Enschot TeL/Fax 013-5333940 - Mobiel 06-52717512 iiMÏIMiii De familie Op ’t Hoog, Heirbaan 2 te Moerge stel mag zich de gelukkige winnaar noemen van de zomeraktie van Chris van den Bijgaart Fotografie. De aktie, opgezet samen met de Rabobank, levert de fam. Op ’t Hoog een reis naar Parijs op inclusief een bezoek aan Disney land Parijs voor 2 personen. Proficiat! Er zullen vele soorten computers zijn opgesteld en er is toegang tot Internet! Heeft u vragen op computergebied of wilt u slechts kijken, dan kunt u hier terecht. Voor zowel beginnende als gevorderde computergebruikers is dit de dag om kennis te maken met C.VO. Dus komt allen naar het wijkgebouw ’Pannen- schuur’, Lavendel 9 te Oisterwijk, tel. 013- 5219090. Wilt u meer informatie, neemt u dan kontakt op met de seer. penn. A.B.E van Outheusden, tel. 013-5362202. INTERIEUR AFBOUW 013 533 39 40 RENOVATIE TIMMERWERKEN ONDERHOUD Zoals reeds voor de zomervakantie is aangege ven organiseert Gemeente Belangen, ontstaan uit de fusie tussen PGB Moergestel en GB ’In loopavonden’ voor de burgers, verenigingen en andere belangstellenden uit Moergestel en Heukelom. Voor de bewoners uit Oisterwijk heeft deze ’Inloopavond’ reeds in mei 1996 plaatsgevonden. Burgers en verenigingen kun nen dan terecht met ideeën en suggesties die zo mogelijk door Gemeente Belangen worden opgenomen in het verkiezingsprogramma en waarvoor Gemeente Belangen zich in de nieu we bestuursperiode sterk zal maken. Ook kan men zich aanmelden op deze als lid, sympathi sant of wijkvertegenwoordiger van Gemeente Belangen. Voor Moergestel zal de ’Inloopavond’ wor den gehouden op dinsdag 3 september om 20.00 uur in Breda’s Welvaren. Voor de kern Heukelom wordt deze avond gehouden bij Miet Pieterts op woensdag 4 september, even eens om 20.00 uur. Dames, onze yogaclub begint weer op woens dag 4 september om 9.00 uur in Den Donk. Wij kijken weer uit naar een gezellig en spor tief yogajaar. Iedereen is al weer een tijdje naar school, toch nog even een berichtje van de Jeugdvakantie week. Ook dit jaar is alles weer prima verlopen, mede door de inzet van vele vrijwilligers en spon sors. We willen graag de volgende personen en bedrijven hartelijk bedanken voor hun bijdra ge aan de jeugdvakantieweek: Theo Rommen, ’t Draaiboompje, A.J.M. van der Sande (ASMI), Aannemersbedrijf Dovako, Annie Hekker, Bakkerij Kouwenberg, Bakke rij van Hulten, Bakkerij van lersel, Bart van de Loo, Bart de Laat, bewoners van ’t Brieltje, Boerenbond, Brandweer, café de Klaore, Carla van Haaren, Den Boogaard, Drogisterij Kemps, E.H.B.O., familie Donders, familie Kogels, familie van Gestel, familie van lersel, Frankie van Boxtel, Frans Becx Tuinmachines, Frans van de Loo, Frans van Velthoven, Gijs de Rooy, Gijs Ketelaars, Hans op ’t Hoog, Ine ke Kordalski, Jan Brekelmans, Jan van Kor ven, Janneke van der Schoot, Kadoshop Broers, Kees Janssen, Kees Kouwenberg sr., K.PJ. Moergestel, Loon- en transportbedrijf Bruurs, Marion de Kruijf, Mark van Hulten, Mati BV Groothandel CV en Sanitair, Mieke Hooghiemstra, Mols Dried Flowers, Niek Kennis, Parochiebestuur, Peter Swinkels, Pe tra van Haaren, Scouting St. Jan, Simone An tonis, Sjan Poppelaars, Sjef Schilders, Sjoerd Hooghiemstra, Spar supermarkt Raats, Super markt Jumbo Denissen, Theo Ratelband, Theo van Nuenen, Tijn van Korven, Toon op ’t Hoog, Van Dal Kunststoffen, Vanessa van Oud- heusden, Villa Doge, Vriens Consulting, Willy Timmermans, Herberg De Veerkes, Zuidgas B.V en natuurlijk de leiding: zonder jullie kan de jeugdvakantieweek niet doorgaan. Als je iets verloren bent tijdens de jeugdvakan tieweek, kun je informeren bij Kees van de Loo, Oirschotseweg 21, tel. 5131927 naar de gevonden voorwerpen. Iedereen bedankt en tot volgend jaar! Gees je, Kees, Maureen, Gerard, Yvonne, Mar scha, Marcel, Alex, Barbara, Monique, Frank en Hein. 73 Schoolstraat 5 X 1 MOERGESTEL OLJ Tel. 013-513 1474 lil Op zaterdag 31 augustus van 10.00 uur tot 17.00 uur gaan de deuren van ons wijkgebouw open en heten wij u van harte welkom op onze computerclub. Huidverzorgingsinstituut Ij I Het CDA nodigt haar leden en andere belang stellenden uit voor de achterbanvergadering van maandag 2 september om 20.30 uur in De Roozendries. In de achterban worden de agendapunten be sproken van de raadsvergadering van 5 sdep- tember. Agendapunten zijn o.a.: verkoop open bare groenstroken, verordening winkeltijden, buitenschoolse opvang, onderhoud wegen. Andere zaken voor Moergestel kunt u ter be spreking in de achterban inbrengen. Op zaterdag 14 en zondag 15 september a.s. organiseert K.PJ. Moergestel alweer voor de 13e maal het touwtrekweekend. Op zaterdagavond start de K.PJ. dit weekend traditioneel in de feesttent aan de Heuvelstraat 16 te Moergestel. De aanvang is om 20.00 uur. Deze avond zal spetterend beginnen met een optreden van: Pater Moeskroen. Het geheel wordt tevens ondersteund door Radio Fantasy drive-in show. Zondag begint het touwtrektournooi om 12.00 uur. Touwtrekken over water is iets anders als het touwtrekken op de traditionele wijze. Nu wordt er vanuit bakken getrokken. Deze vorm van touwtrekken vergt meer tactiek, uithou dingsvermogen en inzicht dan het traditionele touwtrekken. Dit laat echter niemand ervan weerhouden aan dit evenement mee te doen, gezien het aantal van ruim 60 teams die elk jaar meetrekken. Gedurende de hele dag wordt het tournooi muzikaal bijgestaan door radio Fantasy drive- in show. Het weekend wordt afgesloten door een optreden van niemand minder dan One Two Trio. Speciaal voor de kinderen is er een overdekte zandbak gemaakt, tevens kunnen de kinderen zich laten schminken. Een ploeg bestaat uit 8 trekkers en een coach. Voor diegene die zich willen opgeven moeten dit doen door even te bellen naar onderstaan de adressen. Ook voor verder info kunt u bij deze adressen terecht. Dennis Smetsers, Kollenburgsebaan 1 la, 5062 TH Oisterwijk, tel. 0411 -673189 of bij Jos op ‘t Hoog, Burg. Poortstraat 14,5066 GG Moerge stel, tel. 013-5132817. Op donderdag 5 september a.s. wordt in de Kunstkring, Stationsstraat 3 te Oisterwijk om 20.00 uur een (self) healing demonstratie- avond gegeven voor mensen die zich willen verdiepen in (zelf) genezing. Het doel van de avond is om door middel van meditatie, visua lisatie en energie-oefeningen in tweetallen de innerlijke genezende krachten te versterken. De avond wordt begeleid door paranormaal/ spiritueel genezer Gustave Raaijmakers en ge vorderde cursisten op het gebied van paranor maal genezen. Informatie/opgeven voor de healing-avond en/ of de beginners- en gevorderden cursussen bij drs. Gustave Raaijmakers, Frans Halsstraat 15, 5062 LJ Oisterwijk, tel. 013-5285446. Na een verbouwing van enkele weken gingen afgelopen week de deuren opnieuw open van bakkerij H. Verkooijen aan het Rootven. De winkel is flink uitgebreid en een prachtige nieuwe toonbank toont uitnodigend een groot deel van de vele lekkernijen die ambachtelijk door bak kerij Verkooijen worden gebakken. Een felicitatie graag vanaf deze plaats aan Hans en Jeanny 1 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Aanmelding of informatie over baanhuur, tennislessen of diverse competities: Mare de Groot, Tilburg: (013)467 82 31 bij geen gehoon (06) 52 79 36 66 Ij Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) H S

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1