Moergestel Voor al uw ^Wolf’s verzorgde reizen in binnen- en buitenland CjflnTinovIl Tennis- Sportcentrum "Stokeind” Mare de Groot, Tilburg - Telefoon (013) 467 82 31 of (06) 52 79 36 66 REIZEN b.v. Leer nu tennissen of verbeter uw niveau Vanaf 1 september a.s. gaat in het nieuwe Tennis- Sportcentrum het seizoen van start. Het winterprogramma 1996-1997 bestaat uit verschillende onderdelen: Bel snel en informeer naar de vele mogelijkheden (Wij sturen u dan zo snel mogelijk de gegevens op) U kunt losse banen huren (dus 33 weken winter-tennisplezier) Wij geven trainingen voor alle niveaus zoals M jeugd en volwassenen (overdag en 's-avonds) l U kunt deelnemen aan verschillende competities (dames, heren, gemengd, jeugd en bedrijven) U kunt op zaterdagavond uw eigen toernooi organiseren ANVR 1 Wolf’s Reizen nu ook in Moergestel FoMo start nieuw seizoen rcative Schoolstraat 11, 013-5132020, fax. 5132629 Gantinova - Oisterwijkseweg 11a - 5066 XB Moergestel rts Promotion Wolf’s Reizen is als organisatie opgericht in 1983, met 1 reisbureau in Goirle. In 13 jaar tijd zijn zij uitgegroeid tot een organisatie met 10 reisbureau’s, een franchise-keten met 10 kanto ren, een eigen IATA (luchtvaart) afdeling te Amsterdam en een touroperatorafdeling met vakantiereizen naar Noord-Amerika, Portugal en Engeland. Het hoofdkantoor van Wolf’s Reizen is gevestigd in Beuningen. Het aantal medewerkers in augustus 1996 is 50. Ines Lapien en Pascal Lommers zijn u graag van dienst om samen met u een reis uit te zoe ken. Tot ziens in de Schoolstraat bij Wolf’s Reizen. Wolf’s Reizen heeft nu ook een filiaal geopend aan de Schoolstraat 11 te Moergestel. In het zelfde pand waarin Quality Travel gevestigd was, heeft Quality Travel zijn werkzaamheden beëindigd en is Wolf’s Reizen per 1 augustus 1996 met haar werkzaamheden begonnen. In hetzelfde pand is ook nog steeds een assuran tiekantoor gevestigd. Het reisbureau van Wolf’s Reizen is het 10e filiaal van deze reis- bureau-organisatie. Op donderdag 29 augustus a.s. start fotogroep FoMo het nieuwe seizoen. Op die avond zal het wederom aantrekkelijke en afwisselende programma van de club voor het komende sei zoen gepresenteerd worden. Natuurlijk is er ook volop tijd om de foto’s die tijdens de nu afgelopen vakantieperiode gemaakt zijn, te to nen en om weer bij te praten. Al meteen op deze eerste avond moeten foto’s ingeleverd worden voor de eerste fotowedstrijd van het nieuwe seizoen: de Benevisie, een fo towedstrijd voor fotografen uit het rayon Bra- bant-West, waartoe onze fotoclub behoort, en voor fotografen uit de Antwerpse fotokring. Een Nood-Zuid ontmoeting derhalve. Kortom op deze eerste clubavond zal veel fotomateri aal te zien zijn. Wellicht is dit een goede gele genheid om eens kennis te komen maken met onze fotogroep. Nieuwe enthousiaste leden die onze club komen versterken zijn altijd welkom. De leden van FoMo komen elke veertien da gen op donderdagavond van 20.00 uur tot cir ca 23.00 uur bij elkaar in de Kunstkring, Stationsstraat 3 te Oisterwijk. Wie meer over onze club wil weten kan contact opnemen met Ton van Elsdingen, tel. 5133266 of kom langs op onze clubavond. 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 21 AUGUSTUS 1996 HEtSADVIESBUfK) Cl *5 De tennishal is klaar. Importeur, exporteur van hobby-, teken-, schilder- en handenarbeidmaterialen is op zoek naar een part-time medewerker m/v voor 10 a 12 uur per week. - voor kontrole en verwerking van de binnengekomen goederen - sorteren en omverpakken van de artikelen - het verzendklaar maken van de orders - verzorgen van mailings Interesse? Stuur dan even 'n briefje met de voor ons belangrijke gegevens en motivatie naar:

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 7