IN ONZE KOLLEKTIE SLAAPKAMERS IS UW BEDJE ALTIJD GESPREID I Bingo Café ’Bet Kolen in g° JAN MICHIELS U» COMPLETE WONINGINRICHTER Tennis- en Sportcentrum ‘Stokeind’ gereed 1 rdijnen Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 04117-1217 9 'n Kopje koffie? Graag tot uw dienst! Gratis parkeren aan de deur! Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 04243-1234 1111^ voor. Wij bieden u een enorm assortiment slaapkamers. Natuurlijk van de beste materialen en de hoogste kwaliteit. Komt u maar eens een kijkje nemen bij... Onze showroom staat er klaar complex dat er wezen mag en nogmaals wat in de wijde omgeving van Moergestel niet te vin den is. Is de haalbaarheid door sommigen wel eens in twijfel getrokken Het complex staat er en er zal straks druk gebruik van worden gemaakt. De gebroeders Janssen staan al jaren bekend voor degelijk werk en dat hebben zij nu nog eens een keer extra onderstreept. Wij van Moergestel nieuws danken voor de rondleiding en wensen betrokkenen alle suc ces voor de toekomst. Broekhovenseweg 111 - Tilburg Iedere maandagavond voor de gezamelijke verenigingen. Aanvang 20.15 uur. Dinsdag en donderdagmiddag voor de biljartclub. Aanvang 14.00 uur. Hij wil naast trainingen, baanverhuringen, competities ook instuifdagen of -avonden organiseren. Tennis kan voor de een ‘sport’ betekenen terwijl het voor de ander ‘recreatie’ is. Een mix van dit alles kan voor deelnemers een nuttige vrijetijdsbesteding betekenen. Wij hebben U natuurlijk nieuwsgierig ge maakt. Nou dat is niet erg want U kunt 21 sep tember a.s. alvast reserveren. Dan is er een open-dag gepland en U kunt dan met eigen ogen zien dat wij beslist niet hebben overdre ven. Een perfect uitgevoerd Tennis- en Sport- dicapten. Er zijn dan ook aparte toiletten voor deze groep bezoekers. Voor de beveiliging van het gebouw heeft men gebruik gemaakt van de allernieuwste snufjes om ongewenst bezoek af te schrikken en buiten te houden. Het geheel voldoet aan de NOC/NSF afmetin gen zodat alle competitie-sporten voortaan in de sportzaal gehouden kunnen worden en men voldoet zelfs aan de internationale eisen. Zaalvoetbal, handbal, basketbal, volleybal en zelfs, en dat is uniek in Nederland, kunnen er honk- en softbaltrainingen gehouden worden wat in “de Vonder” voorheen niet mogelijk was. Hiervoor moesten de binnenmuren spe ciaal opgetrokken worden van harde betonste- nen. Er wordt nog over een uitschuifbare tribune gedacht door de Gemeente Moergestel. Deze exploitant zal hiervoor echter wel met een be drag van rond de 60.000,= over de brug moe ten komen. Men kan dat beter nu beslissen want na de gemeentelijke herindeling zal er wel niets meer van komen. De tennishal heeft een drietal banen. Iedere baan is uitgevoerd met licht - en donkergroene vloerbedekking terwijl de wanden gedrapeerd zijn met rode gordijnen. De sponsors worden genoemd op een van de muren die nog getooid moeten worden met twee muurschilderingen van de Moergestelse kunstenaar Hans van Brunschot. Een foutje hebben wij wel ontdekt; de naam van het sportcomplex komt niet bui ten op het gebouw maar binnen in de hal en zal daardoor misschien vooral overdag minder tot zijn recht komen. Als het echter aan Jos Janssen ligt zal dit nog wel veranderen. Er hebben aan het geheel nogal wat bedrijven meegewerkt als onderaannemers. Wij noemen er een paar zoals Teurlings die het electra voor haar rekening nam. Het loodgieterswerk, de verwarming en de luchtbehandeling was van van Velthoven en Kruyssen. Verkooijen uit Udenhout verzorgde het tegelwerk en de staalconstructie werd door Jabekon uit Pannin- gen gemaakt. Van Dijck uit Moergestel zorgde voor het grondwerk en Daktechno maakte het dak van het complex in orde. De sportvloer kwam van Descol. De gevelbeplating werd ge leverd door Roozen van Hoppe, Ben de Graaff legde het tennistapijt en Koos Kluytmans zorgde voor de horeca inrichting alsmede de gordijnen. Hans Kerkhof uit Moergestel gaf het geheel een fris en vrolijk kleurtje. Men komt dus beslist niet in een muisgrijze omgeving terecht zoals men meestal elders ziet. Het zal het sporten zeker veraangenamen. De beplanting aan de buitenkant moet uiteraard nog worden aangelegd maar de onderhande- lingen hierover zijn al in een vergevorderd sta dium en dat gaat dan in het najaar gebeuren. De bezetting ziet er vooralsnog goed uit. In de sporthal is nagenoeg geen ruimte meer te huur. In de tennishal is het nog mogelijk in te schrij ven voor enkele banen. Men er dient echter wel als de kippen bij te zijn om nog te reserveren. De ervaren Mare de Groot uit Tilburg, al ja renlang als trainer verbonden aan de M.T.V. Na 15 jaar sluimerende plannen, de contract-handtekeningen op 27 fe bruari en de eerste spade in de grond op 12 maart j.l. ging voor Jos Janssen een wens om een sportcomplex te bouwen in vervulling. Nu ruim 5 maanden later staat er op het Stok eind een grandioos nieuw Tennis- en Sportcentrum wat beslist voor de Moergestelse gemeenschap een aan winst is en in de wijde omtrek zijn vergelijk niet kent. Aannemersbedrijf Gebroeders Janssen uit Moergestel heeft dit fraaie complex van archi tect v.d. Hout/v.d.Oetelaar, die al ervaring had den met de gebouwde hal in Oisterwijk, uitge voerd. Onder directie van Buro Bollen en de adviezen van Jan Vriens is het nu dan ook na genoeg klaar. Zelfs wedstrijdsporten in com petitieverband zijn mogelijk en hiervan zal ook dankbaar gebruik worden gemaakt. Wij kre gen van Jos Janssen de uitnodiging en gingen voor U alvast een kijkje nemen. Een totale oppervlakte van 4000 m2 opgetrok ken uit 450 “kuub” beton, 140 ton staal, een kleine 170.000 stenen, 650 m2 Ytong gasbe tonblokken, nog vele aanverwante bouwmaterialen en een slordige 8.000 man uren; ziedaar Moergestels nieuwe Tennis- Sportcentrum aan het Stokeind. Men zal in de verre omtrek zo’n juweeltje niet kunnen ont dekken. Er kan dan ook naar hartelust geten nist en gesport worden van 9 uur ‘s-morgens tot 1 uur ‘s-nachts en dan nog wel 7 dagen per week. Aannemersbedrijf Gebroeders Janssen b.v. maakte er iets degelijks van. Vrijdag 30 augustus a.s. wordt de inofficiële opening ge houden en iedereen die zijn steentje heeft bij gedragen is ook uitgenodigd. Een nieuwe verharde weg komt uit op het enorme parkeerterrein waar zo’n 90 parkeer plaatsen beschikbaar zijn. Via de hoofdingang komt men binnen in de hal. Rechtsaf gaat men dan naar de was- en kleedruimtes. Rechtdoor lopende komt men in de gezellige barruimte tussen de twee sportruimtes in. Iedere sporter of supporter heeft meteen een overzicht op alle activiteiten. Daarom is iedereen ook van harte welkom om passief het sporten te beleven. De gezellige “bloem”-bakken en zitjes zorgen voor een huiselijke sfeer. Er kan ook gebruik wor den gemaakt van een hapje of drankje en hier voor zorgen straks Joep Mannaerts en Carla Willems. Dat er in de toekomst ooit bruiloften en partijen gehouden worden is geenszins de bedoeling. Nieuw voor Moergestel is ook dat er het enige “poof’biljart van het dorp staat. Het gebouw is drempelloos en uiterst vriendelijk voorgehan- ujstenmakerij Wij verzorgen al uw inlijstwerk! Heusdensebaan 27, Oisterwijk, 013-52 84856 Openingstijden: di. t/m do. 9.00-18.00 uur vr. 10.00-18.00 uur; za. 10.00-16.00 uur “Stokeind”, gaat het tennisgebeuren runnen. 013-5132853 na 20.00 uur. -Truin^ Tevens rul 1 hplen enz- zitmeubel^ :<E: 1I 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 21 AUGUSTUS 1996 PAGINA 3 Gevraagd: zelfstandige hulp in de huishou ding voor 3 middagen per week. Mevr. Hamers, tel. 5132795. Wilt u een fiets kopen? Dan eerst bij Sche- pens Tweewielers binnenlopen! 10 t/m 40% kor ting. Indien gesloten maak afspraak: 013 - 513 2864. Oisterwijkseweg 19-21, Moergestel of op nr. 15. Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voor-komende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. De gekochte rijwielen van Schepens Tweewie lers met 10 t/m 40% korting: normale garantie en drie servicebeurten. Indien gesloten maak tel. afspraak 013-513 2864 (of op nr. 15). t» vu nz-1” mot fAnnictTphpnrpn ninnAr» Te huur: garage-box. St. Janshof - Moerge stel. Inlichtingen: (Ad Janssen) tijdens kantoor uren. Gebr. Janssen 013-5133604. Te koop: z.g.a.n. seniorenfiets (dames) merk Gazelle maxinette. Tel. 013-5131586. Te koop: pups duitsestaander draadhaar, zeer goede stamboom. Tel. 013-5131337. Gevraagd oppas voor zaterdagavond voor gehandicapte jongen (9 jaar). Inlichtingen: tel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 3