WAAR LAAT JE HET? MASSIEF EIKEN MEUBELEN uit eigen meubelmakerij: F. ROOZEN ZOEKERTJES Zo is er maar één! Glas, hup in de glasbak De Bienekebolders brengt ’Pardon Pardoes’ 10e Speciaal Biermatinee Uitslag kleurwedstrijd Gèssels Weekend ’96 ’Low Budget Dreams’ met onder andere Christine Borgersü Ponyclub EE.V.I.O.R. Jubileumproductie van St. Operette Oisterwijk H.S.V. de Rietvoorn Voetbal: Zomeravond- competitie 5°CJETE I ave- Alles naar uw maat en kleur leverbaar Vraag vrijblijvend offerte 12-24 (31-24) 11-23 (32-20) 11-18 (26-23) 11-17(31-26) 11-11 (20-28) 11-10(19-25) 11-6(17-29) 2-3 2-1 Het speciaal jubileumbiermatinee wordt zondag 7 juli van 11.00 uur ’s morgens tot 18.00 uur ’s avonds in de openlucht op de Lind Noord te Oisterwijk gehouden. Bij slecht weer wordt het gehele parcours over dekt. De Lind is de gehele dag afgesloten voor al het rijdend verkeer. Zoals al 10 jaar gebruikelijk is zal de toegang gratis zijn. eetkaniertafels ic bar-bladen salontafels bijzettafels hoektafels herstellen van tafelbladen Pr. Irenestraat 7, Moergestel Telefoon 013-5131785 Bliksemschichten, knallen, rook en dan schiet de tijdmachine vooruit in de tijd of achteruit. Pardon en Pardoes, de wijzers van de Moerge- stelse kerkklok, gaan samen met de tweeling Marjon en Marloes de Groot op zoek naar hun kleine broertje Minuscuul, de secondewijzer. Onze huisschrijver Erik Witteveen schreef sa men met een collega een prachtig avontuur helemaal geënt op de Moergestelse situatie met vrolijke en melodramatische muziek en vooral schitterende teksten. Samen met ons koor en huisorkest zullen onze talenten de musical voor u opvoeren. Op woensdag 3 juli a.s. kunt u getuige zijn van dit geweldige kijk- en luisterspektakel in zaal Den Boogaard. We beginnen om 18.30 uur. Iedereen is welkom. Aan volwassenen vragen we 4,50 entree voor de onkosten, kinderen tot 16 jaar mogen gratis naar bin nen. Graag tot woensdag 3 juli, team ’De Bieneke bolders’ tuurtheater staan garant voor een paar uur ope rette plezier, zowel voor de echte operette-1 lef hebbers als voor hen die met operette kennis willen maken. Tot zover is allés onder contro le, wij hopen samen met ons geëerd publiek een feestelijke avond-middagvoorstelling te beleven. Mocht het weer spelbreker zijn dan gaat de voorstelling van zondagmiddag 7 juli door in ’De Druiventros’ te Berkel-Enschot. Verkoopadressen: WV Oisterwijk, de Lind 57, Oisterwijk, tel. 013-5282345; sigarenma gazijn Jan Paymans, Dorpsstraat 31, Oister wijk, tel. 013-5282105, Rabobank Oisterwijk, Burg. Verwielstraat 6, Oisterwijk, tel. 013- 5219003. Zondag 7 juli organiseert de Stichting Het Oude Kerkje haar jaarlijkse braderie op en rond het Doornboomplein te Middelbeers. De braderie, bestaande uit ’n 70-tal kramen, wordt opgeluisterd met een groot aantal aktiviteiten voor jong en oud. De braderie is open van 10.00 tot 18.00 uur. De entree bedraagt 2,-; kinde ren tot 10 jaar gratis. Op zondag 7 juli kunt u vanaf het Bezoe kerscentrum mee met een fietsexcursie naar de Kampina. De excursie start om 9.00 uur en staat onder leiding van medewerkers van Na tuurmonumenten. Voor deze excursie, die 1,5 tot 2 uur duurt, dient u zich wel van tevoren aan te melden: 5219209. In de prachtige omgeving van Kasteel Ne- merlaer te Haaren wordt op zondag 7 juli ge musiceerd door het Olmen-trio, het Leye- kwartet en de Elckerlyc Speellieden. Zij bren gen een programma van volksmuziek tot klas siek. Het festijn begint om 14.30 uur buiten op het terras. Bij minder goed weer in de kelders van het kasteel. Dit jaar is voor Société des Bières Spéciales uit Oisterwijk een speciaal jaar. Dit omdat zij op zondag 7 juli hun jubileum biermatinee orga niseren. Het biermatinee is een traditie die in 1996 voor de 10e keer zal worden gehouden. Sinds de start in 1986 is het matinee langza merhand uitgegroeid tot een begrip in de we reld van het speciale bier. le prijs: Sanne Tops, Postelstraat 19b; 2e prijs: Noortje Rijnen, Korenstraat 34a; 3e prijs: Jelmer Hooghiemstra, Griete Velde- ke 5; 4e prijs: Floris Kruyssen, Schoolstraat 3; Wou ter Laurensen, De Looyakker 37; Lieke Cor nelissen, Postelstraat 2; Marlijn Cornelissen, Postelstraat 2; Nick Korthout, Industrieweg 13; Giselle Kruyssen, Schoolstraat 3; Donna Korthout, Industieweg 13; Mark van Riel, Past, van de Boogaardstraat 35; Rob van Riel, Past, van de Boogaardstraat 35; Roy Roovers, Regenbeemdeke 5; Eric op ’t Hoog, De La thouwer 15; Bart op ’t Hoog, De Lathouwer 15; Caro van Dijk, Hogenackerstraat 8; Britt van Dijk, Hogenackerstraat 8, Carlijn Jonkers, Bosstraat 28a; Anne Jonkers, Bosstraat 28a; Rick Witlox, Tilburgseweg 34; Paul Witlox, Tilburgseweg 34, Steven Mols, Tilburgseweg 36, Sander Mols, Tilburgseweg 36; Thijs Mols, Tilburgseweg 36, Eveline Vugts, Voorbrug- straat 6. Waterskiën Op de volgende dinsdagen kun je mee gaan waterskiën bij Aqua Best: dinsdag 16 juli en dinsdag 30 juli. Er wordt op die avonden ge- waterskied door KPJ Moergestel van 21.00 uur tot 22.00 uur. Er wordt rekening met je gehóu den als je nog nooit hebt gewaterskied, de snel heid van de boot wordt daar op afgesteld. Een pak kun je daar huren voor ongeveer 5,-. Wil je mee? Bel dan even naar Judith Ketel aars: 513 1262. Kosten voor leden: 10,- per persoon per avond en niet-leden 25,- per per soon per avond. Zeskamp KPJ Haaren Op 14 juli a.s. organiseert KPJ Haaren een Dorpszeskamp. Het spektakel zal plaatsvinden op de sportvelden aan de Nemelaerstraat. Deel name is mogelijk in de categorieën Aspiran ten, Junioren en Senioren. Graag opgeven voor 9 juli bij Judith Ketelaars, tel. 513 1262. Bijzonderheden jubileum biermatinee Het 2e lustrum van ons biermatinee zal voor een groot deel in het teken staan van dit jubi leum. Zo is er door een van de leden van onze vereniging een speciaal jubileumbier gebrou wen dat op het matinee zal worden geschon ken. Dit bier en ook alle overige bieren kun nen worden gedronken uit een speciaal ver krijgbaar jubileumglas. Het jubileummatinee wordt opgeluisterd door een 20-tal bierbrou werijen, een totaal dat nog niet eerder op een openlucht matinee bijeen is geweest. Bij elkaar zijn deze brouwerijen goed voor een 40-tal spe ciale bieren waaronder zich maar liefst 8 pri meurs bevinden. Behalve de brouwerijen worden er de nodige nevenactiviteiten georganiseerd die een extra feestelijk tintje vertonen. Het geheel zal daar bij muzikaal worden omlijst en aan de verzor ging van de inwendige mens is ook gedacht. Bij de nevenactiviteiten zijn tevens de belang rijkste en grootste bierverenigingen in Neder land en België aanwezig om hun deskundige adviezen te geven. Op kenniszaterdag 6 juli a.s. zal er in café de Klaore, Rootven 22 te Moergestel een optre den plaatsvinden van de band: ’Low Budget Dreams’. Deze band, die overigens de afgelopen jaren bekendheid wist op te bouwen in het podium- circuit van Moergestel en omstreken met on der andere als gastmuzikant Kaz Lux (Brain- box) wordt zinskort bijgestaan door een vaste zangeres en een nieuwe drummer! Na veel oefenen en repeteren met de nieuwe bezetting is dan uiteindelijk sinds kort de knoop onder de bandleden door gehakt om live-optredens te gaan verzorgen. Dus we zouden van dit optreden op 6 juli a.s. kun nen spreken van een primeur. Het repertoire is vooral te zoeken in de Funky, Rhytm Blues-sound, waarvan de nummers op zich covers zijn van bestaande nummers, die door de bandleden van een extra dynami sche en swingende tint zijn voorzien. ’Low Budget Dreams’ speelt onder ander num mers van: Janis Joplin, Sweet d’Buster, Bertha, Brainbox, Aretha Franklin enz...! De band bestaat uit de volgende musici: Frans Heuvelmans: weet een vette ’Ham mond-sound’ te creëren op zijn synthesizer met dubbele ’Leslie’ boxen Jan van de Berg: zorgt voor flitsend gitaar werk, en scheurende solo’s waar nodig Christine Borgers: een jongere zus van Renie - en Bertus Borgers (de laatst vernoemde ook wel beter bekend van Mr. Albert show en Sweet d’Buster). Zij zorgt voor de zang met daarbij een zeer dynamisch, en vooral waar nodig, een hart ver scheurend stemgeluid Eit Huitema: de nieuwe drummer van de band afkomstig uit het hoge noorden des lands, op gegroeid in de Blues, die bij Low Budget Dreams zijn muzikale horizon wil verbreden Ton Fransen: zeker geen onbekende in Moer gestel! De gedood verfde plectrum - bassist met de onmiskenbare ’Fender-sound’ Dus zorg dat je er bent op zaterdag 6 juli a.s. in ’De Klaore’. Aan vang ongeveer 21.00 uur, entree is gratis!! Uitslagen concoursen: 9 juni: Oost-West-Middelbeers: Maggie Bax - Tosca - 5de prijs - klasse B, dres suur Kees op ’t Hoog - Boy - 3de prijs - klasse M, dressuur Frans Burgers - Prinsess - 1ste prijs - klasse M, springen Frans Burgers - Up to Night - 2de prijs - klasse M, springen 4-tal - klasse L - 1ste prijs: EE.V.I.O.R. I 4-tal klasse L - 6de prijs: EE.VI.O.R. II 16 juni: Rosmalen: Melanie Elesen - Punky - 2de prijs - klasse B, dressuur Frans Burgers - Prinsess - 1ste prijs - klassé M, springen 23 juni: Helvoirt: Frans Burgers - Prinsess - 3de prijs - klasse M, springen 4-tal - klasse L - 1ste prijs. vervoer voor je, zorg wel dat je de visspullen bij je hebt. Inschrijven kun je tot zaterdaga vond 6 juli, 20.30 uur bij J. Rokven, tel. 013- 5133112 of bij H. van Esch, tel. 0499-571189. Inschrijfgeld voor de wedstrijd te voldoen a 7,50 per persoon. We vissen deze wedstrijd van 8.30 uur tot 11.30 uur dus zorg ervoor dat je op tijd aanwezig bent. Verder wensen wij iedereen weer een prettige en visrijke dag toe. in het Natuurtheater te Oisterwijk Vrijdag 5 juli om 20.00 uur, zondag 7 juli om 14.30 uur ’Boccaccio’, Operette van Frans von Suppé in de originele versie Met uitzondering van slechts acht seizoenen waaronder de oorlogsjaren kan de Stichting Operette Oisterwijk er fier op gaan vanaf 1931 ieder jaar een operette te hebben opgevoerd. Een vijfenzestigjarige traditie trouw blijvend, brengt het ensemble weer een volledige ope rette op de planken, beter gezegd, op de stenen van het speelplan van het Oisterwijkse Natuur theater aan de Gemullenhoekenweg. Grote bezetting ’Boccaccio’ vraagt om een grote rolbezetting en ook voor de koorwerken is een flinke bezetting van de diverse stemmen een vereiste. Daarbij komt dan vanzelf een extra groot orkest, dit alles maakt het mogelijk om de operette van Frans von Suppé die binnen de wereld van de Weense operette op eenzame hoogte staat, te recht is gekozen als jubileum productie van 65 jaar operette in Oisterwijk. Prachtige muziek, een goed orkest, fantastische solisten en een enthousiast koor en ballet, in de fraaie omgeving van het Oisterwijkse Na- TH beker Na de winst van Goris Kogels in de Konings beker zullen er vast wel mensen zijn die nu de punten onderhand eens willen gaan scoren. Die gelegenheid is er op zondag 7 juli, als we vissen om de TH-beker op de Ruiting. Voor dit concours geldt het volgende: voer zowel als aas zijn vrij. Dus wilt u met vers de vase vissen ga dan gerust uw gang. Inschrijven is voor de jeugd ook weer moge lijk, er is voor hen geen inschrijfgeld verschul digd, dus laat dat geen belemmering zijn om in te schrijven. Mocht je geen vervoer hebben naar het viswater, neem dan ’s morgens om 7.00 uur even contact op met iemand van het be stuur bij café de Klaore en wij regelen daar dan Uitslagen: De Veerkes - FC Verkooyen VC.H. - ’t Draaiboompje De Klaore - D’n Draai Stand: 1. D’n Draai 2. V.C.H 3. De Klaore 4. FC Verkooyen 5. 't Draaiboompje 6. De Veerkes 7. Terrasvogels Programma 3 juli: De Klaore - VC.H. FC Verkooyen - Terrasvogels De Veerkes - 't Draaiboompje D’n Draai vrij. NBDirect na afloop van de laatste wedstrijd, volgt de prijsuitreiking in café ’t Draaiboom pje! 'MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 3 JUL11996 PAGINA 8 I Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak 4-1 worden alleen geplaatst bij contante betaling! Zoekertjes die anoniem worden aangeboden worden niet meer geplaatst!!! Heeft u het kermisprogramma van Café De Brouwer al gezien? Wilt u een fiets kopen? Dan eerst bij Sche- pens Tweewielers binnenlopen! 10 t/m 40% kor ting. Indien gesloten maak afspraak: 013 513 2864. Oisterwijkseweg 19-21, Moergestel of op nr. 15. Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voor-komende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937 VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. De gekochte rijwielen van Schepens Tweewie lers met 10 t/m 40% korting: normale garantie en drie servicebeurten. Indien gesloten maak tel. afspraak 013-513 2864 (of op nr. 15). Beheers uw gewicht en blijf slank. Een nieuw voedingskundig en gewichtsbeheer- sings-programma. Bel uw onafhankelijke Herba- life-distributeur Inge na 18.30 uur: 013-513 3112. In sept. 1996 beginnen de nieuwe typecur- sussen weer. Speciaal voor kinderen die het nieuwe schooljaar naar groep 7 of 8 gaanEr heb ben zich al een groot aantal kinderen ingeschre ven. Er zijn nog enkele plaatsen, op: wo. van 18.30 tot 20.00 of do. van 15.30 tot 17.00 uur. Geef je tijdig op want vol vol! Typeburo v.d. Pluijm, Tel. 013-5133793. Heeft u het kermisprogramma van Café De Brouwer al gezien? Voor alle voorkomende klussen in en rondom het huis. Klussenbedrijf Gebr. van ler- sel, Tel. 013-513 4020, b.g.g. 013-5710986. Hoera! a.s. Donderdag 4 juli Mabel 30 jaar. Proficiat! Je vriendinnen. Gevraagd iemand die onze tuin wil onder houden. Tel. 513 1609na 18.00 uur. Te koop: complete zwart-wit doka-uitrus- ting. Info: tel. 513 2490

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 8