A Rabobank Wij feliciteren met de nieuwe betaalautomaat A KERMISFROmX MMA 1996 fcXVfVcENTKUAA Wanneer volgt u? Zondag 7 juli Dinsdag 9 juli Disco Steeds meer ondernemers bieden hun klanten de mogelijkheid om te betalen met de betaalautomaat. Want de betaalautomaat staat voor maximale betaal-service, snelheid en veiligheid. Inmiddels is het al bij onderstaande bedrijven mogelijk te betalen met de pin-code. NOUWENS VERHUIZINGEN Geslaagd Maandag 8 juli D.J. Paul Elstak Geslaagd GB houdt ’inloopavonden’ in Moergestel en Heukelom Zaterdag 6 juli WC Experience Linda, Roos en Jessica I Tot ziens in de bibliotheek! CU St. Jansplein 5 Moergestel tel. 013 - 5131665 Jumbo Denissen Tankstation J. van Esch van Amelsfort Mode (Benneten Eindhoven en Weert) Martine Lingerie Tilburg Moto-Rent Oirschot Slijterij In den Korenmaaier Boetiek Bonita Doe-het-Zelf Centrum Op ’t Hoog Modarina F. van Velthoven BV Kapsalon Different Automobielbedrijf Donkers Frans Becx Tuinmachines Fa. Bijvelt/van de Ven Juwelier Ketelaars Van Linschoten Schoenen Dierenpension Alert Mulders Automatisering Nederland Rijwielhandel Frank Vogels woensdag vrijdag 18.00 uur - 20.00 uur 09.30 uur -12.00 uur 09.30 uur -12.00 uur 18.00 uur - 20.00 uur Aan de Hogeschool Midden Brabant te Til burg is geslaagd voor het diploma HTS-werk- tuigbouwkunde onze dorpsgenoot Bas van der Werf. Bas mag nu ing. voor zijn naam zetten. Bas proficiat. Entree 15,— Afgelopen vrijdag is Yvonne Hoozemans ge slaagd voor de Hogere Kader opleiding Peda gogiek aan de Hogeschool Katholieke Leer gangen te Tilburg. Proficiat! In mei jl. zijn de beide bestaande lokale par tijen PGB uit Moergestel en GB uit Oisterwijk gefuseerd tot één politieke partij voor Nieuw Oisterwijk onder de naam Gemeente Belan gen. Dit met als doel de krachten te bundelen om als één grote lokale partij op te kunnen ko men voor de belangen van alle burgers uit de kernen van Heukelom, Moergestel en Oister wijk. Op basis van het huidige stemgedrag van de kiezers in Moergestel en Oisterwijk zou Gemeente Belangen de grootste partij in de gemeenteraad van de nieuwe gemeente zijn. Gemeente Belangen kan dus grote invloed uit oefenen op het besturen van de nieuwe ge meente. Gemeente Belangen is een lokale partij zonder politieke kleur en heeft in alle wijken van Oisterwijk vertegenwoordigers die aanspree kbaar zijn voor klachten en suggesties, maar ook zelf actief zijn met het oppakken van sig nalen uit de wijken. Deze wijk vertegenwoor digers brengen vervolgens de klachten en idee ën ter bespreking in op het tweemaandelijkse fractieberaad van Gemeente Belangen. De commissie- en raadsleden nemen zonodig hier op actie naar het College van Burgemeester en Wethouders. Op deze wijze kunen de burgers nagenoeg direct invloed uitoefenen op het be sturen van de gemeente. Gemeente Belangen wil dit succesvolle netwerk ook uitbreiden naar de kernen van Heukelom en Moergestel. Daartoe wordt op dinsdag 3 september om 20.00 uur in Breda’s Welvaren een zogenaamd ’inloopavond’ gehouden voor de burgers, ver enigingen en andere belangstellenden. Voor de kern Heukelom wordt deze avond gehouden bij Mie Pieters op woensdag 4 september even eens om 20.00 uur. Burgers en verenigingen kunnen dan terecht met ideeën en suggesties die zo mogelijk door Gemeente Belangen wor den opgenomen in het verkiezingsprogramma en waarvoor men zich in de nieuwe bestuurs periode zal sterk maken. Ook kan men zich aanmelden als lid, sympathisant of wijkverte- genwoordiger van Gemeente Belangen. De koffie staat klaar. Aanvang steeds 20.00 uur Entree 12,50 Lekker lezen... tijdens de vakantie! Dat lees ik nog wel eens een keer..... Een gevoel dat veel mensen bekruipt. Ze heb ben boeken in hun hoofd zitten of op lijstjes staan. Helaas ontbreekt vaak de tijd om lekker te ontspannen met een goed boek. Maar nu... binnenkort vakantie! Een goede gelegenheid om diep weg te duiken in een uw favorieten. Ook de mensen van de bibliotheek hebben ti tels in hun hoofd zitten en op lijstjes staan van boeken die ze graag nog eens willen lezen. We hebben ze voor u verzameld en op een lijst ge zet. Prachtige, spannende, grappige of interes sante boeken. Deze lijst is in de bibliotheek verkrijgbaar. Natuurlijk is het slechts een selectie uit de dui zenden boeken waarover de bibliotheek be schikt en... wat voor de één een aanrader is, vindt de ander maar niets. Zojuist teruggebracht! Sinds kort hebben de medewerkers van de bi bliotheek bij de romans een kast vrijgemaakt waarin romans geplaatst worden die net zijn teruggebracht. Voor de snuffelaars onder ons een goede gelegenheid om te zien wat anderen gelezen hebben en misschien daaruit een keu ze te maken of ideeën op te doen. Openingstijden in de periode 8 juli t/ m 16 augustus 1996 maandag09.30 uur -12.00 uur o 3 I w n n 6, rtN ft W alles voor méér autoplezier Automat Eindhoven Henk en Hans van Tilburg Leenderweg 143 5614 HM Eindhoven Telefoon: 040-2122182 Fax: 040-2110584 PAGINA 7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 3 JULI 1996 j V A vi 03 INTERNATIONALE VERHUISONDERNEMING EN OPSLAG VAN INBOEDELS VERPAKKINGEN OVERZEE RIJKSVERHUIZERS Langendijk 2, 5044 VD Tilburg Telefoon 013 - 4670526 - 4674796 Entree 12,50 torna t 03 S» O C3

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 7