,‘^i* Rabobank Moergestel Onderwijsassistent Tl .1 o 6 6 -X Cr Laatste kermisconcert? Mededeling Kelnerraces Vriendenweekend 1996 sv Audacia Rabobank voor het moergestels nieuws groetjes van de bienekebolders groep 3/U. Hoe verzekerd bent u van een prettige vakantie? er is iets ergs gebeurt by de reuzel in moergestel. twee jongens van onze klas hebben een skelet van een eend gevonden en een vogeltje met de kop er af. jy vind het toch ook niet leuk als er een reus met een boomstam op je gooit? sommige kinderen stelen ook eieren uit de nesten. willen alle kinderen goed voor de dieren zorgen!? aan de bewoners van het Rootven Twee kleine kleutertjes, inmiddels ook al behoorlijk uit de kluitjes gewassen. Wie zijn het? De 5 kameraden van vorige week waren: Janus v/d Meijdenberg, Frans op ‘t Hoog (Marinuszn.), Antoon v/d Heuvel (zoon van Graard, destijds boswachter bij v/d/ Berg), Lambert Smits en Ais Meeuwis. Bovendien ontvangt u bij elke reisverzekering een waardebon voor een gratis vergroting van uw leukste vakantie-foto bij Chris van den Bijgaart Fotografie. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 3 JUL11996 voor 11 uur per week. Team: Contactpersoon: Adres: Tel: Bijgaande brief kwam afgelopen week bij ons binnen. Hoewel we in principe niet ingaan op ’ingezonden’ brieven konden en wilden we u deze brief toch niet onthouden... Kandidaten wordt gevraagd de leerkrachten; te assisteren bij het verzorgen van het onderwijs initiatieven te nemen op onderwijskundig gebied voor kleine groepjes kinderen zelfstandig verzorgende taken uit te voeren samen te werken met stagiaires van het MDGO en deze samen met de leerkrachten te begeleiden. Reacties kunnen vóór 10 juli gericht worden aan de Benoemingsadviescommissie, OBS De Bienekebolders t.a.v. Dhr. B. Smits, Postbus 19, 5066 ZG Moergestel. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Dhr. Smits, tel. 513 2882 of 513 2833 De bestuurscommissie van de openbare basisschool 'De Bienekebolders' te Moergestel roept kandidaten op te reageren op de oproep van een OBS De Bienekebolders is de enige openbare basisschool in Moergestel, telt 220 kinderen en werkt volgens het concept van Ervarings Gericht Onderwijs. Voor onderwijskundige, pedagogische en verzorgende ondersteuning voor de drie onderbouwgroepen met kinderen van 4 tot 6 jaar zoekt het team kandidaten die: in het bezit zijn van een MBO-diploma met voorkeur voor agogisch werk ervaring hebben met werken met jonge kinderen de openbare identiteit onderschrijven zelfstandig en zelfkritisch kunnen opereren in teamverband kunnen werken en een grote betrokkenheid tonen bij alles wat met de school te maken heeft. er weer aan. Nog voor zon, zee, strand, drie weken op uit Of ’t volgende kermisconcert op de zo ver trouwde manier in de ’botsautokes’ voor ’Den Boogaard’ gehouden kan worden is, i.v.m. de herinrichting van het St. Jansplein, nog maar de vraag. Dit jaar is alles nog bij ’t oude en bent u van harte welkom op zondag 7 juli om 12.30 uur waar u van een zeer gevarieerd muzikaal pro gramma kunt genieten. In de bekende terrasstijl en hopelijk in de zon kunt u luisteren naar de lachende Charleston, een licht muziekstuk waarin de muzikanten hun instrumenten laten lachen en wellicht u ook. De serieuze noot mag niet ontbreken. Zoals u misschien al weet gaat de harmonie in decem ber op concours. De voorbereidingen daartoe zijn al in volle gang, vandaar dat er een zoge naamd ’concoursstuk’ op het programma staat, een vlotte mars uit de Little Suite van Malcolm Arnold. Vervolgens worden Afrikaanse oer woudgeluiden geproduceerd in het stuk Afri can Symphony van Mc.Coy. Uit de bekende Walt Disneyfilm ’Pocahontas’ worden de meest bekende melodieën gespeeld. Een stevige mars zal als sluitstuk ook dit keer niet ontbreken. Tot ziens op ons jaarlijks kermisconcert van Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ a.s. zon dag! w Jongerenwerk moergestel Laatste herinnering Volleybaltournooi Op zondag 14 juli organiseert 't Kwartierke voor de vierde maal het groots volleybaltour nooi. Ditmaal echter niet op de velden bij het Roef! terrein maar op de velden aan de Bos straat nabij D’n Donk. Aangezien dit tournooi voorgaande jaren een groot spektakel was verwachten wij dat dit ook dit jaar weer het geval zal zijn. Wij hopen daar om ook weer op uw deelname. Ook dit jaar kan er weer gestreden worden om de beker en om de begeerde titel van het gezelligste team. Geef u daarom voor zaterdag 6 juli op door onder staande bon in te vullen en op te sturen of af te geven bij: Gerard Poppelaars, tel. 5132346 bij geen gehoor: 5134062, Raamackerstraat 7, 5066 XN Moergestel. Kosten per team: 25,- en 6 spelers per team. Nadere informatie volgt. Ook dit jaar zullen tijdens de kermis, de Moer- gestelse Kelnerraces plaatsvinden. Dit spekta kel vindt plaats op dinsdag 9 juli en gaat om 19.00 uur van start. Om het parcours op te bouwen (en op te rui men) zal het Rootven (vanaf café ’t Centrum tot Chris van den Bijgaart Fotografie) van 17.00 tot 22.00 uur afgesloten zijn. Vanaf ongeveer 15.00 uur zullen de parkeer plaatsen op dit gedeelte worden afgezet zodat er geen auto’s meer staan als de weg om 17.00 uur wordt afgesloten. Wij vragen de bewoners van het Rootven voor begrip voor deze tijdelijke maatregel. 't Organisatiecomité We kunnen weer foto's gebruiken voor deze rubriek. Doe ze in een envelop (met daarin 'n aan uzelf geadresseerde en ge frankeerde envelop) en stop die in de bus op ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43. U krijgt uw foto's dan zo snel mogeiijk terug! Zoals reeds vele jaren gebruikelijk organiseert sv Audacia ook dit jaar weer het supergezellige ’Vriendenweekend’. Dit evenement staat te gebeuren in het laat ste weekend van augustus op het sportcom plex aan de Molenstraat. Om eventuele misverstanden te voorkomen: alle inwoners van Moergestel, inclusief fami lie, vrienden en bekenden zijn van harte wel kom. De toegang is gratis. Wij presenteren het volgende programma: Vrijdagavond 23 augustus: vanaf 18.30 uur se niorenvoetbal tegen bevriende elftallen. Daar na gezellig nakletsen in de feesttent, m.m.v. All-Round Drive-in Disco Show Let’s Dance, inclusief diverse lichteffecten, o.l.v. Patrick Leyten. Zaterdag 24 augustus, vanaf 10.00 uur een groots opgezet senioren ’Vriendentoernooi’ met deelname van 16 elftallen, samengesteld door bedrijven, verenigingen, families, cafés, vriendenclubs etc. Vanaf 13.30 uur gezellige discomuziek m.m.v. John Steyger. Vanaf20.30 uur live-muziek in de feesttent met het geweldige dans- en showorkest ’Boeme rang’. Zondag 25 augustus, vanaf 9.00 uur start van de jeugdactiviteiten, met springkussen, hin- dernisbaan, zeephelling voor de allerkleinsten, met ’s middags juniorenvoetbal. Vanaf 12.00 uur aanvang van het overbekende, supergezellige frühshoppen. Dit jaar m.m.v. ’De Klokkendorper Blaaskapel’ uit Aarle-Rix- tel, dus succes verzekerd! Vanaf 14.30 uur zal disco Sjef Schilders weer zorgen voor enkele afsluitende uurtjes. Circa 18.30 uur sluiting van het Vriendenweekend 1996. Wij heten iedereen van harte welkom, want... sv Audacia Vriendenweekend 1996, je moet er geweest zijn!! De vakantie komt even en het is weer tijd steden en culturen. Of u er trekt of een lang weekend, u gaat ervan uit dat u onbezorgd kunt genieten. Toch is dat niet altijd het geval. Op zo’n moment is het prettig dat u goed verzekerd bent. De Rabobank kan veel voor u regelen. U kunt er niet alleen terecht voor uw reisver zekering, maar ook voor uw buitenlands geld, Travellers cheques, passen/cards en het Interhelp Protectieplan. Loop eens binnen bij de Rabobank. Wij dragen graag bij aan een prettige vakantie. Met de Rabobank sta je er niet alleen voor.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 5