Rabobank Moergestel GÉÉF! ft - - Kopers mfo-avond Papenacker II druk bezocht VERPEST M’N HELE LEVEN.” "DIE DARMZIEKTE IHi z Rob (16) GIRO 2737 Basta op survival in de Ardennen Rabobank Met man en macht wordt in Papenacker II gewerkt aan het bouwrijp maken van de grond. 87.6 FM Nederlandse Lever Darm Stichting Hoe verzekerd bent u van een prettige vakantie? Op de foto zijn Corrie Goris (midden) en Tim Wolfs (boven) te zien tijdens het abseilen in Durby (Ardennen). Basta (BAdmintonclub huize STAnislaus) is terug van de inspannende tocht door de Ar dennen. Het gezelschap (acht dames en een heer) had een huisje gehuurd in het bungalow park Sunclass Grandhan vlakbij het mooie middeleeuwse plaatsje Durbuy. Teambuilding was het grote toverwoord van deze Ardennen trip. Durbuy is het centrum van talloze survival-aktiviteiten en daar wist Basta wel raad mee. Basta ging aan de slag met mountainbiking, diverse zware trektochten door berg en dal, kanoën, abseilen, het bedwin gen van diverse bruggen (zie foto). Vooral speleologie bleek voor sommige (forse) leden onverwacht zwaar te zijn. Zwoegend, kreunend en kruipend door de nauwe spelon ken in een grot van de zwaarste categorie. Al met al door onderlinge uitstekende samenwer king slaagden de leden van Basta zich één voor één door de nauwe gangen van deze grot te proppen. Er was natuurlijk ook nog tijd voor enige ont spanning. De bezichtiging van het prachtige kasteel van de Hara Krisha-beweging en het mooie middeleeuws aandoende stadje Durbuy. Moe maar voldaan keerde de Basta-ploeg te rug naar Moergestel. De Basta-ploeg bedankt fam. J. van de Wijde- ven, Mispelbos 10 in Moergestel voor het ter beschikking stellen van hun vakantiebunga low. de eerste funderingen van de zestig woningen, die het nieuwbouwprojekt telt. Met de zomer van 1997 moet de nieuwbouwwijk grotendeels zijn voltooid, inclusief de aanleg van de defini tieve bestrating, groenaanplant en andere openbare voorzieningen. Tijdens de bouw van de woningen blijven de kopers niet helemaal verstoken van de vorderingen van hun nieuw bouwwoning, want op gezette tijden vinden er kopersmiddagen plaats. Hier worden de kopers in de gelegenheid gesteld om de vorderingen van de bouw van hun woning te bekijken en ook kan men vragen stellen aan mensen van het bouwteam, dat op deze middagen aanwe zig is. Tevreden gevoel Na het formele gedeelte volgde een pauze, waarin iedereen in de gelegenheid werd gesteld om een verfrissing te nemen. Tegelijkertijd kon men diverse afbouwmaterialen van de wonin gen bekijken. Deze waren op een overzichte lijke wijze in de hal uitgestald om de kopers alvast een indruk te geven van wat men straks in de nieuwe woning kan verwachten. Veel ko pers maakten dankbaar gebruik van deze gele genheid en natuurlijk kon men ook nu al met vragen terecht bij de mensen van het bouw team. Aan het eind van de avond waren de kopers van de woningen vol lof over deze wijze van informatie verstrekken door alle betrokkenen van het bouwteam. De kopers hadden allemaal een tevreden gevoel aan deze kopers informa- tie-avond overgehouden. Voor velen kan de bouw van hun nieuwe woning niet snel genoeg gaan. Vol belangstelling wordt uitgekeken naar de dag, dat men de nieuwe woning in Papenac ker II kan betrekken. De doelstelling om deze avonden te houden was enerzijds het voorstellen van het totale bouwteam aan de kopers en anderzijds de ko pers van de nieuwe woningen de gelegenheid geven om met elkaar kennis te maken. Zij vor men straks namelijk de bewoners van de mooie nieuwbouwwijk Papenacker II. Deze wijk telt straks ruim 60 nieuwbouwwoningen in ver schillende typen, die weliswaar sterk in koop prijs variëren, maar qua bouwstijl een duide lijke eenheid vormen. De wijk De kopers kregen hiervan alvast een voorproef je, toen zij een computer-animatiefilm van hun nieuwe wijk te zien kregen. Deze film gaf een goede indruk hoe de wijk er straks in zijn tota liteit komt uit te zien. Architect Maarten Ót- o_D ten ging vervolgens nader in op het ontwerp week een aanvang kan worden gemaakt met van de totale wijk en de verschillende woning typen. Directeur Christ van de Berk van Berlaere Vastgoedontwikkeling gaf tijdens deze avond de kopers nogal wat informatie mee. Zo kwa men achtereenvolgens onder meer aan bod: het G.I.W.-garantiecertificaat, het eventueel te ver richten meer- en minderwerk aan de woning en een uitvoerige toelichting op het kopersdos- sier. In dit boekwerk vinden de kopers van de woningen de gebruikelijke papieren, waarmee men zelf een uitstekend overzicht heeft op de te volgen bouwprocedure. Start bouw Momenteel is het bouwterrein aan de School straat bouwrijp gemaakt en ook zijn de nuts voorzieningen in aanleg. Dit houdt in, dat deze Het was een drukte van jewelste tijdens de tweede kopers informatie-avonden, die Berlaere Vastgoedontwikkeling B.V. uit Best had belegd op maandag 11 en dinsdag 17 juni. Nagenoeg alle kopers van woningen in het nieuwbouwprojekt Papenacker II waren op deze beide avon den aanwezig in zaal Den Boogaard in Moergestel. Dat gold eveneens voor alle andere betrokken partijen, te weten: de bouwbedrijven Houta Bouw uit Geldrop en Derksen uit Heeze, notariskantoor PTh.A. de Hair/Peters Wedemeijer, Harkema Honders Make laars en architectenbureau Van den Pauwert BNA B.V. uit Eindhoven. Elke zondag van 11.00 tot 13.00 u.l Bovendien ontvangt u bij elke reisverzekering een waardebon voor een gratis vergroting van uw leukste vakantie-foto bij Chris van den Bijgaart Fotografie. ■MH - PAGINA 9 16 Jaar en elke dag pijn Dat is het leven van Rob Hij heeft éen ernstige darmziekte, de ziekte van Crohn Gelukkig is er hoop voor Rob. De Lever Darm Stichting doet onderzoek om een oplossing te vinden voor deze - nu nog - ongeneeshjke ziekte. Daarbij is uw hulp onmisbaar Steun Rob en die 2 miljoen andere mensen in Nederland met een maag-, lever- of darmziekte met uw gift. Nederlandse Lever Darm Stichting Postbus 430 3430 AK Neuwegem ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 JUNI 1996 De vakantie komt er weer aan. Nog even en het is weer tijd voor zon, zee, strand, steden en culturen. Of u er drie weken op uit trekt of een lang weekend, u gaat ervan uit dat u onbezorgd kunt genieten. Toch is dat niet altijd het geval. Op zo’n moment is het prettig dat u goed verzekerd bent. De Rabobank kan veel voor u regelen. U kunt er niet alleen terecht voor uw reisver zekering, maar ook voor uw buitenlands geld, Travellers cheques, passen/cards en het Interhelp Protectieplan. Loop eens binnen bij de Rabobank. Wij dragen graag hij aan een prettige vakantie. Met de Rabobank sta je er niet alleen voor. ■WC EL \t~ - - [I g; V'.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 9