film nu of H GEEF UW geld FOTOGRAFIE HALVE PRIJS e 1 film GRATIS BB Raai makers 06 - 0432 Rootven 26, Moergestel, Tel. 013 - 513 1421 EXTRA GROEIKRACHT Jubilerende Vrolijke Rakkers vieren ’hun’ feest op het einde van de Bouwvak-vakantie Bepakt en bezakt met maandverband Bij 'De Vrolijke Rakkers' is vrolijkheid altijd troef! Schoolstraat 11 5066 EC Moergestel Tel.: (013) 513 22 80 Fax: (013) 513 26 29 Traditiegetrouw is dan in de Bremsteeg te Spoordonk, normaal gesproken ’t jaarlijks alom bekende Vakantie-Sluitings-Toemooi. Omdat de Vrolijke Rakkers dit jaar ook 25 jaar be staan (opgericht 5-3-1971) en dit jubileum niet onopgemerkt voorbij willen laten gaan, be sloot het feestcomité alle festiviteiten te bundelen en voor ’t weekend van 9 t/m 11 augustus a.s. te kiezen. Mei en juni zijn maanden van groei en bloei. En dat geldt ook voor het geld dat u via ons apart kunt zetten. Want beide maanden krijgt u extra hoge rente als u bij CDK Bank een CDK Depositorekening opent. De speciale voorjaarsactie geldt voor de Spaar- en Maandrente Deposito's van 5 en 10 jaar. Bel ons, wij geven u graag advies welke spaarvorm voor u het meest geschikt is. Bepakt en bezakt met maandverband -hoe moest ik dat allemaal verbergen?- ging ik naar school. Wat een akelig gevoel in mijn broek. Het leek wel of ik een luier aan had. Dat moest iedereen toch kunnen zien? Eigenlijk schaam de ik me een beetje. Ik was ook het eerste meis je van de klas dat ongesteld was. ’s Avonds bij de koffie en sinas hadden we tompoezen! Ja....er viel wat te vieren, want ik was nu echt een vrouw aan het worden, zei mijn vader. Nou, ik vond er niets feestelijks aan. Het was toch alleen maar lastig: buikpijn, pijn in je benen, zo’n gek ding in je onderbroek en wat ik nog het meest vervelende vond: ik kon niet zwemmen. Als ik dan een feestje had en we gingen naar het zwembad, dan moest ik aan de kant blijven zitten, als ik ongesteld was. Het heeft ook lang geduurd voordat ik einde lijk een tampon in kon krijgen. Dat was voor mij toen wel een feest! Ik kon mooi mee gaan zwemmen! Ik belde meteen ook de Kinderte lefoon om te laten weten dat het gelukt was, want ik had ze een dag daarvoor gebeld om te klagen over dat vervelende ongesteld zijn en dat ik daarom niet mee kon naar het feestje. Toch fijn om daar eens met iemand over te kunnen praten, vond ik. Heb jij vragen over ongesteld zijn of over een ander onderwerp of wil je gewoon wat vertel len, dan kun je de Kindertelefoon bellen op het gratis nummer: 06-0432. We zijn iedere dag open van 14.00 uur tot 20.00 uur. met deelname van o.a. Ted van de Parre en Tjal- ling v/d Bosch. Met als motto; ’KOM OVER D’N HERD ’T IS DE MOEITE WERD!!’ hopen we ook na afloop van dit spektakel, deze avond met z’n allen verder onder ’t genot van ’n dansje’ hapje, drankje en praatje verder door te brengen. De schuur van Janus en Wilhel- mien leent zich daar uitstekend voor. Dn herd wordt speciaal voor deze gelegenheid gezand. Voor informatie over dit Kracht-patser onder deel kun je terecht bij de ’Sterkste man’ van de Bremsteeg; Jan der Kinderen, tel. 0499 - 57 4587. Zondag 11 Augustus is er een Familie Vrien den Zeskamp, die om 11.00 uur van start gaat. Plaats van handeling is het voetbalveld aan de Bremsteeg. Natuurlijk is op de binnenplaats bij Janu en Wilhelmien weer een groot terras in gericht waarbij rond de klok van 15.00 uur ’n live optreden volg van een gerenommeerd dweil-orkest. Voor de kinderen is er een spring kussen, en rijdt vanzelfsprekend ’t niet meer weg te denken ’Boemeltreintje’. Voor opgave en informatie aangaande de Familie/Vtienden Zeskamp is de contactpersoon Ben van Agt. tel. 0499 - 572956. Alle 3 dagen worden muzikaal op gepaste wij ze opgeluisterd door Disco ’Let’s Dance’ m.m.v. Patrick Leyten. De mogelijkheid is aan wezig dat ook mensen uit eigen gelederen met ’n voordrachtje of play-back act op *t podium verschijnen. Zie hier ’n voorlopig overzicht omtrent de viering van 25-jarig bestaan van Buurtvereniging De Vrolijke Rakkers, ’t Feest- adres is telefonisch bereikbaar (alleen op 9,10 en 11 augustus) onder tel.nr. 0499 - 571730. Voor algehele informatie kan men terecht bij J. der Kinderen (voorzitter) teL 0499 - 574587 of bij C. Vosters (secretaris) tel 0499 - 571840. Tot ziens bij de viering van het 25 jarig bestaan van de Vrolijke Rakkers. Toen ik 11 jaar was, werd ik voor het eerst on gesteld. Ik wist niet wat me overkwam! Mijn moeder had me wel eens verteld, dat meisjes vanaf een bepaalde leeftijd één keer in de maand ongesteld worden. Dat ze dan gaan bloeden en zich een beetje ziek kunnen voe len. Maar toen ik op de w.c. tot de ontdekking kwam dat er in mijn eigen onderbroek bloed zat, schrok ik me rot! ’Mam! Mama! Kom eens!’ Zodoende hopen we sportief en vermakelijk gezien, 2 vliegen in een klap te slaan. Het is tevens ’n leuke en geschikte tijd om samen met deze Buurtvereniging (die al jaren aan een stuk anderen financieel de helpende hand bood) mee feest te komen vieren, en indien van toepassing, je vakantie op ’n aangename mee te komen sluiten. Want menigeen in de verre omtrek van Spoordonk e.o. weet inmiddels dat ’t daar bij de Vrolijke Rakkers in de loop der jaren goed toeven is. Voorlopig volgt het sche ma wat er tot op heden op de rol staat. Op vrijdag 9 Augustus a.s. houden we een Reü nie -Totaal waarbij iedereen,jawel iedereen vanaf 20.00 uur van harte welkom is. Op deze avond willen we met zijn alle terug blikken over het wel en wee, ’t ontstaan, en ’t nut over het voortbestaan van ’n buurtvereniging. Be slist de moeite waard om daarover met elkaar eens pittig te klazineren. Deze avond kun je tevens beschouwen als een niet aan tijd gebon den ’verkapte’ receptie. Voor verdere informa tie omtrent deze dag kun je contact opnemen met Hein van Rooy, tel. 0499 - 572647. Zaterdag 10 Augustus a.s. staat met als thema Tndianendag’ de kindermiddag op het pro gramma. Voor de jeugd van tot jaar (v- erdeeld in groepjes van 4 personen) worden er dan vele soorten spelletjes gespeeld. Deze kindermiddag duurt van 11.00 uur tot 16.30 uur. Om ongeveer 12.30 uur is ’tpannekoeken eten die door de buurtleden zelf worden ge bakken. Voor deelname (liefst in groepjes van 4 personen) kan men zich tot en met 7 augus tus opgeven bij: Gerry v/d Schoot. Tel. 0499 - 571601. ’s Avonds kan iedereen gratis op het voetbal veld van de Bremsteeg in Spoordonk vanaf 19.00 uur getuige zijn van een ander half uur durende demonstratie van ’n team van de STERKSTE MAN VAN NEDERLAND ASSURANTIEKANTOOR 19 ZaQjfyz 23 29, 26 272329 30 /L V Y] PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 JUN11996 I 1 5 6 7 8 2 3 9 io 12 16 ’7

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 7