VakaNtie ®®®lE Drieling voor familie van Oort I Aphrodite INDOOR TENNIS IN MOERGESTEL Kr'omroep brabant TV RADIO Omroep Brabant maakt zich op voor mega- uitzending over Tour de France-start Thuiszorg Midden- Brabant Het CDA nodigt u uit Poppenmuseum vraagt AaBe baby dekentjes voor tentoonstelling ze bijvoorbeeld nog in Den Bosch kunnen ko- Huidverzorgingsinstituut iiüslss Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-5132221 Wij werken op afspraak! WOENSDAG 26 JUN11996 - 21e Jaargang - Nr. 914 Maandag 17 juni jl. werd bij Henk en Veronique van Oort aan ’t Stokske 1 ’n drieling geboren, een bepaald niet alledaagse gebeurtenis. Reden om de ooievaar te voorzien van ’n drietal poppen met de namen van de drie meisjes: Iris, Janita en Astrid. Graag wenst ’Moergestel-Nieuws’ Henk en Veronique van harte proficiat! Donderdag 27 juni 19.00 uur: - Wandelavondvierdaagse - Film De Bienekebolders - Muziekdag Graaf van Ursel -Sport: Judo - Yvonne de Laat: Peuterspeelzaal - Koningsbeker De Rietvoorn - Open Dag volkstuinen - Wè zut zèn'? - Afscheid koks De Reuselhof - Uit het archief van MTV Deze uitzending wordt herhaald op zondag 30 juni om 13.00 uur en donderdag 4 juli om 20.30 uur. Binnen enkele dagen na uitzending is de videoband te leen in de Bibliotheek. INTERIEUR AFBOUW Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en ’t MTV-kanaal men. Waar ze hun auto kunnen parkeren, en of er nog wel parkeerplaatsen zijn. Omroep Bra bant probeert tijdens de Tourstart dit soort praktische vragen te beantwoorden. Daarbij kunnen we van minuut tot minuut de meest aktuele informatie brengen.’ Omroep Brabant Tourradio, vrijdag van 14.00 uur tot 20.00 uur, zaterdag van 9.00 uur tot 22.00 uur; zondag van 9.00 uur tot 21.00 uur en op maandag van 7.00 uur tot 14.00 uur. afd. Moergestel- Oisterwijk Hieronder volgt een overzicht van wat u dii jaar en begin 1997 aan thema-avonden kum verwachten. Via de plaatselijke weekbladen houden wij u ruimschoots van tevoren op dc hoogte, zodat u zich tijdig kunt aanmelden. September: - Thema-avond over incontinentie - Cursus ziekenverzorging thuis Oktober: - Cursus dementie start half oktober en bestaa uit 6 bijeenkomsten Januari 1997: - Thema-avond over voedselallergieën Naar aanleiding van de thema-avond over hart infarcten wizen wij u op de mogelijkheid vai een speciaal zwem uur in zwembad De Leye t< Oisterwijk. Dit uur en wel op zaterdagochtem van 10.30-11.15 uur is bestemd voor hartpa tiënten. Kosten 2,10 per keer. Deelnemers moeten een bewijs van de huis arts meenemen - ter goedkeuring - zodat he verantwoord is hieraan deel te nemen. Rest mij nog u namens de werkgroepleden va de Thuiszorg afd. Oisterwijk en Moergestel ee hele fijne zomervakantie te wensen. Jan van de Wi< Het CDA nodigt haar leden en andere belang stellenden uit voor de achterbanvergadering van maandag 1 juli. De achterbanvergadering begint om 20.30 uur in De Roozendries. In de achterban worden de agendapunten van de raadsvergadering van 4 juli besproken. Agendapunten zijn o.a.: de huurtarieven van de ruimtes in ITn Donk en Roozendries en de milieutaken van de gemeente. In september komt een voorbereidingsbesluit buitengebied in de raad. Andere zaken voor Moergestel kunt u ter be spreking in de achterban inbrengen, zoals bij voorbeeld bestemmingsplannen. Gerardusplein 7 - 5056 KZ Berkel-Enschot TeL/Fax 013-5333940 - Mobiel 06-52717512 Bericht voor de leiding a.s. Vrijdagavond (28 juni) om 20.00 uur wordt iedereen die zich opgegeven heeft als leiding voor de Jeugdvakantieweek verwacht in ’Den Donk’. We bespreken dan het programma en verdelen de groepen. Heb je je nog niet opgegeven, ben je 15 jaar of ouder, en wiï je nog meedoen als leiding, kom dan ook naar ’Den Donk’. We hebben nog een groot aantal mensen nodig!!! Ben je vrijdag verhinderd, geef dit dan zo spoe dig mogelijk door aan Kees van de Loo (tel. 513 1927). Tot vrijdag 28 juni! Organisatie Jeugdvakantieweek Zoals bekend is 1996 het jaar van het indus triële monument. In het kader hiervan is het Poppenmuseum van plan, om in het najaar van 1996, een wisseltentoonstelling te houden van AaBe babydekentjes. Wollen babydekentjes van AaBe waren in de dertiger, veertiger, vijfti ger jaren niet weg te denken uit de babyka mers. Helaas heeft het dekbedje voor een groot deel de dekentjes verdrongen, maar toch bleef altijd de vraag naar babydekentjes bestaan. Het materiaal wol werd in de loop der jaren niet meer vervangen door dralon. Het was gemak kelijker te wassen en ook niet meer aantrekke lijk voor de motten. Het Poppenmuseum heeft inmiddels een col lectie AaBe babydekentjes opgebouwd, maar er ontbreken nog enkele motieven en kleuren uit bepaalde series. Speciaal is er vraag naar wollen dekentjes met geappliceerde dierfigu ren ter completering van de collectie. Ook oude catalogi of foto’s waarop de dekentjes staan af- gebeeld zijn van harte welkom. Voor meer inlichtingen over deze tentoon stelling kunt U bellen met het Poppenmu seum in Tilburg, Telefoonstraat 13-15, teL 013-5436305. In technisch opzicht is het verslaan van de Tour de France een uitdaging van de eerste orde voor Omroep Brabant. Lucas Vroemen van de af deling techniek is al maanden bezig met het treffen van voorbereidingen. ’In de Brabant- hallen wordt een mobiele studio ingericht, die de volle vier dagen in bedrijf is. Verder wordt er continue gewerkt met vijf verslaggevers, die zijn uitgerust met mobiele zenders. Twee ver slaggevers zitten op de motor, en één rijdt rond met de aktuawagen van Omroep Brabant’, al dus Vroemen. Met name het op de radio bren gen van de eerste etappe, die zich op zondag 30 juni door de regio slingert kost Vroemen nog al wat hoofdbrekers. ’Gelukkig kunnen we voor onze verbindingen gebruik maken van een vliegtuig dat toch in de lucht is voor het NOB in Hilversum,’ zegt hij. Ruim veertig medewerkers van Omroep Bra bant zijn er in totaal op de been gedurende het weekeinde van de Tourstart. Een fors aantal. ’Wij zoeken in het tourweekeinde naar een aantrekkelijke mengeling: natuur lijk veel aandacht voor de sportieve presta ties van de renners, maar anderzijds vooral ook veel aandacht voor het evenement met al zijn leuke en minder leuke kanten.’ En natuurlijk veel nuttige informatie, zo bena drukt Kraak. ’Op zo’n dag vragen mensen zich toch af hoe p Huidverzorgingsinstiti 7U Schoolstraat 5 1 Wij zijn gesloten van 27 juni l/m 15 juli Arjo Kraak bij de aktuawagen van Omroep Brabant op de Parade, bij de St. Jan in Den Bosch. Den Bosch - ’Zoiets groots hebben we ais regionale omroep nog niet bij de hand gehad.’ Dat zegt programmaleider Arjo Kraak van Omroep Brabant in Den Bosch, sprekend over de start van de Tour de France in Den Bosch. Omroep Brabant bereidt zich voor op een vierdaags programma onder de titel ’Omroep Brabant Tourradio’. Bijna veertig uur radio over de Tour de France. ’We zijn al in een heel vroeg stadium gaan pra ten met de gemeente Den Bosch, die de start organiseert,’ vertelt Arjo Kraak. ’Bij de ge meente had men snel door hoe belangrijk het is om er van op aan te kunnen dat er geduren de het evenement een radiozender continue in de lucht is.’ De lour de France zal zich geen vertragin gen kunnen permitteren, maar toch kan de rol van een regionale omroep ook hier cru ciaal zijn. ’De organisatie is met name be ducht voor verkeersproblemen,’ zegt Arjo Kraak, ’en juist dan is aktuele informatie es sentieel.’ Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. INTERIEUR AFBOUW RENOVATIE TIMMERWERKEN ONDERHOUD W #13 533 39 4# j f Aanmelding of informatie over baanhuur, tennislessen of diverse competities: Mare de Groot, Tilburg: (013)467 82 31 bij geen gehoon (06) 52 79 36 66 M? MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 - dj q Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) jij

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1