8®saa buitenshuis...! Hou de zon en insetfen - Vliegengordijnen - Rolgordijnen in vele dessins - Gordijn-jaloezieën (aluminium, stof en PVC) - Silhouette-gordijnen in diverse kleuren - Plissé gordijnen (kan ook als verduistering) - Hordeuren O - Rolhorren enz. Door het aanbrengen van: Kom maar eens informeren bij: JAN MICHIELS P» COMPLETE WONINGINRICHTER In Memoriam Bets Hoevenaars In Memoriam Bets Hoevenaars Geen spreekuur aandachtsfunctionaris I Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 r Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-5131234 F.E.V.LO.R.-nieuws I Ik doe mee met de Jeugdvakantie- week. Het programma voor groep 6, 7 en 8: Maandag: om 9.30 uur is het verzamelen bij D’n Donk. Je gaat staan bij het bordje met het nummer van de groep waarin je zit. Nadat ie dereen zijn groepje heeft gevonden, beginnen we met een vossenjacht. Om 12.00 uur zijn jullie weer terug bij D’n Donk, ’s Middags gaan jullie vanaf 13.30 uur vlotten bouwen bij D’n Donk en natuurlijk proberen of ermee gevaren kan worden. Om 16.00 uur gaan jul lie naar huis. g g J g g PAGINA 3 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 19 JUN11996 5? Naam: School: Groep: Ik wil graag in de groep bij: 1. 2. 3. 4. 7e prijs 13e prijs j.le prijs Dennis van Mensvoort, Pakko, kl. L 3e prijs Inleveren voor 24 juni Ik wil wel/niet kamperen (alleen voor groep 7 en 8). Na een kortstondige ernstige ziekte is van ons heengegaan Bets Hoevenaars. Wij hebben haar binnen ons koor leren kennen als een fijne, spontane vrouw die heel graag zong, en een goede steun was binnen de sopraanpartijen. Ruim 11 jaar heeft ze in ons midden mo gen zijn, maar na een voor haar te zware strijd hebben we afscheid van haar moe ten nemen. Wij zullen Bets erg missen op onze repetities en uitvoeringen. Bets: heel hartelijk bedankt voor jouw inzet! Wij wensen kinderen en kleinkinderen erg veel sterkte toe in de lege dagen die nog talrijk zullen volgen. Dirigent, bestuur en leden Gemengde Zangvereniging ’Crescendo’ Aan: alk Moergestelse kinderen van groep 1 tot en met 8 Het is weer zover! Je kunt je weer opgeven voor de Jeugdvakantieweek. Dit jaar is het natuurlijk ook weer in de laatste week van de zomervakantie en wel van 12 tot en met 16 augustus. Het thema: Rond de wereld in 5 da gen. Het programma voor groep 1 en 2: Maandag: om 9.30 uur is het verzamelen bij D’n Donk. Je gaat bij het bordje 1/2 staan. Nadat iedereen zijn groepje heeft gevonden, beginnen we met een vossenjacht. Om 12.00 uur zijn jullie weer terug bij D’n Donk, ’s Mid dags zijn jullie vrij. Dinsdag: om 9.30 uur worden jullie verwacht bij D’n Donk. Brood en drinken meebrengen, want jullie gaan de hele dag naar het Phillips van Lenneppark in Eindhoven. Om 16.00 uur is de bus weer terug. Woensdag: om 9.30 uur zoekt iedereen een plaatsje in de tent bij D’n Donk. Er komt ie mand voor jullie optreden. Na de voorstelling wordt er nog geknutseld en om 12.00 uur gaat iedereen naar huis, ’s Middags zijn jullie weer vrij. Donderdag: vanaf 9.30 uur is er een spelcir- cuit in en rond de tent bij D’n Donk. Om 12.00 uur gaan jullie weer naar huis, ’s Middags zijn Belangrijk om te weten: O Ik heb epilepsie O ik ben allergisch voor O iets anders, nl Vrijdag 21 juni a.s. is aandachtsfunctionaris Jan Volleberg niet aanwezig, dus is er geen spreekuur in De Roozendries. daar zeskamp. Woensdag: vandaag worden jullie om 9.30 uur, op de fiets, verwacht bij D’n Donk. We gaan bij de trimbaan allerlei leuke bosspelen doen. Vandaag blijven jullie de hele dag weg, dus eten en drinken meebrengen. Om 16.00 uur zijn jullie weer bij D’n Donk. Donderdag: de bus rijdt om 9.30 uur weg om jullie naar Bosbad Hoeven te brengen. Eten en drinken meebrengen, want jullie'zijn pas om 16.00 uur weer terug. Vrijdag: van 9.30 uur tot 12.00 uur gaan jullie knutselen bij D’n Donk. Om 13.30 uur wor den jullie rond de kerk verwacht om allerlei spullen te verkopen. Om 16.00 uur sluit de markt, 's Avonds moeten jullie om 18.00 uur verzamelen bij D’n Donk voor de optocht. Daarna is er als afsluiting tot 20.30 uur disco in de tent. Kamperen De kinderen van groep 7 en 8 kunnen één nacht overblijven. Aan het begin van de week krijgen jullie door welke nacht jullie gaan kamperen. Een luchtbed, slaapzak, evt. zak lamp en warme kleren moeten jullie meebren gen. De kosten Als je voor maandag 24 juni je opgeeft, be taal je 15,- voor de hele week. Lever je na maandag 24 juni in, dan kost het je 20,-. Wil je overnachten, dan kost je dat 5,- extra. Heb je zin om mee te doen, vul dan het strook je in. Doe het strookje samen met gepast geld in een envelop, in de brievenbus bij Fam. van lersel, Oostelvoortjes 17 (naast het bejaarden tehuis) of bij Fam. Donders, Eijsenbrand 20. Totaal verrast en geschokt vernamen wij afgelopen vrijdagavond het toch nog plot seling overlijden van ons collega-be- stuurslid en punctuele secretaresse Bets Hoevenaars. Hoewel we wisten dat het niet goed met haar ging bleef in ons achterhoofd nog steeds de positieve gedachte dat het wel goed zou komen. Ze gaf dat zelf ook aan toen we ’n weekje eerder bij haar op be zoek waren. De werkelijkheid besliste anders en gaan deweg de afgelopen week werden we ons bewust van de ernst van de situatie. Op onze vraag in september 1983 of Bets zich kandidaat wilde stellen als bestuurs lid van onze buurtvereniging antwoord de zij volmöndig: ja! Zij wilde graag in de voetsporen treden van haar man Ton die nog maar enkele jaren tevoren voorzitter was van onze vereniging. In de jaarvergadering van 24 oktober 1983 werd Bets in ons bestuur gekozen en kor te tijd later aanvaardde zij de functie van secretaresse. De gedrevenheid en het en thousiasme die zij daarbij aan de dag leg de hebben een grote positieve invloed ge had op het welzijn van onze buurtvereni ging- Naast de vele andere uren was Bets, sa men met Mieke, bijna elke maandag voor de vereniging op pad, want maan dag was bij hen vaak ’Vurhaaidag’. Op ziekenbezoek, op kraamvisite, prijzen inkopen voor de bingo, het regelen van allerlei andere aktiviteiten en daarnaast ook nog eens het secretariaatswerk: Bets deed het met plezier en de nodige preci sie. Haar notulen en jaarverslagen waren vaak voorzien van prachtige kwinkslagen en woordspelingen. Buurtvereniging ’De Vurhaai’ in het alge meen en haar collega-bestuursleden in het bijzonder zullen haar ontzettend missen, ook al omdat zij tijdens de bestuursverga deringen bij haar thuis een perfecte gast vrouw was. Samen met haar hebben we veel plezierige dingen beleefd, want ook het plezier ging zij zeker niet uit de weg. Juist nu ze met ons de schouders had ge zet onder de organisatie van ons 40-jarig bestaan, zomer volgend jaar, moeten we afscheid van haar nemen. Bets: heel hartelijk bedankt voor alles wat je in al die jaren voor ’De Vurhaai’ hebt gedaan. Bedankt voor al je sponta niteit en vriendschap. We zullen je mis sen, maar zeker niet vergeten! Rust zacht... Bestuur en leden Buurtvereniging ’De Vurhaai' jullie vrij. Vrijdag: Vandaag worden jullie om 9.30 uur verwacht bij de Pierenberg om een leuk boss- pel te doen. Om 12.00 kunnen jullie daar weer opgehaald worden, 's Middags zijn jullie vrij, maar jullie zijn natuurlijk welkom met je papa en mama op de kindermarkt rond de kerk. Óm 18.00 uur worden jullie weer bij D’n Donk verwacht voor de optocht. Daarna is er als af sluiting tot 20.30 uur disco in de tent. De pa pa’s en mama’s kunnen jullie daar weer op komen halen, maar mogen niet de tent bin nen. Het programma voor groep 3, 4 en 5 Maandag: om 9.30 uur is het verzamelen bij D’n Donk. Je gaat staan bij het bordje met het nummer van de groep waarin je zit. Nadat ie dereen zijn groepje heeft gevonden, beginnen we met een vossenjacht. Om 12.00 uur zijn jullie weer terug bij D’n Donk, 's Middags gaan jullie vanaf 13.30 uur hutten bouwen bij D’n Donk. Om 16.00 uur gaan jullie weer naar huis. Dinsdag: om 9.30 uur worden jullie verwacht bij ’t Draaiboompje om een zeskamp te gaan spelen. Iedereen gaat om 12.00 uur thuis eten. Om 13.30 uur zoekt iedereen een plaatsje in de tent bij D’n Donk om een theatervoorstel ling te zien. Na de voorstelling gaan jullie om 16.00 uur naar huis. Woensdag: de bus rijdt om 9.30 uur voor om jullie naar de Beekse Bergen te brengen. Eten en drinken meebrengen, want jullie zijn pas om 16.00 uur terug. Donderdag: vandaag worden jullie om 9.30 uur verwacht bij de Pierenberg om allerlei leu ke bosspelen te doen. Ook vandaag blijven jul lie de hele dag weg, dus eten en drinken mee brengen. Om 16.00 uur gaat iedereen weer vanaf de Pierenberg naar huis. Vrijdag: van 9.30 uur tot 12.00 uur gaan jullie knutselen in de tent bij D’n Donk. Om 13.30 uur worden jullie rond de kerk verwacht om allerlei spullen te verkopen. Om 16.00 uur sluit de markt, ’s Avonds moeten jullie om 18.00 uur weer verzamelen bij D’n Donk voor de optocht. Daarna is er als afsluiting tot 20.30 uur disco in de tent. De papa’s en mama’s kun nen jullie daar weer op komen halen, maar mogen niet de tent binnen. Dinsdag: om 9.30 uur worden jullie, op de fiets, verwacht bij D’n Donk. Na een stevige fietstocht gaat iedereen om 12.00 uur thuis eten, ’s Middags is het om 13.30 uur verzame len bij ’t Draaiboompje. Tot 16.00 uur is het aaa Reusel 9 juni: Dressuur: Geertje Roefs, Grets, kl. Z1 4e prijs Caroline Peters, Goofy, kl. Z1 4e prijs Angelique Swens, Jupiter, kl. L2e prijs Wilna op ’t Hoog, Korakroodnoot, kl. L 1 e prijs Oost-, West-, Middelbeers 16 juni: Dressuur: Geertje Roefs, Grets, kl. Z12e prijs Wilna op ’t Hoog, Korakroodnoot, kl. L 5 e prijs Springen: Esther Broers, Justice, kl. B Liesbeth Broers, Kanter, kl. B Jac Donkers, Jeola, kl. L

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 3