fit GGD's FOTOGRAFIE <<omroep brabant /MTK ST2KEIND Audacia-nieuws film GRATIS HALVE PRIJS e film Griezelbus van Paul van Loon komt tot leven in Autotron Vaderdagtip VIDO voor vrouwen Hallo sportvrienden ’Fotografie; beeldende kunst’ PV Over Berg en Dal Uitnodiging Introduktie-avond Zigeunerfeest Ned. Ver. voor Slechthorenden Benoeming directeur van de Regionale Groenschool Mag ik mij even voorstellen: G.O.N. e «•- S.V Roef! nu GA WIJS OP REIS Uitslagen week 23: Dinsdag dames: Bas Dongen 1 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Bas Dongen 2 Donderdag dames-dubbel: Stokeind 1 - EPZ Geertr.berg 1 Mattenkloppers 6 - Stokeind 2 TV Werkendam 2 - Stokeind 3 11-29 0-23 3-3 5-1 Openingstijden Het bezoekerscentrum is geopend van dins dag tot en met zondag van 10.00 uur tot 17.00 uur. Op maandag is het centrum gesloten. De toegang voor het centrum is gratis. 2-2 2-2 4-0 Op vaderdag, zondag 16 juni is er in zwembad de Leye weer een mogelijkheid om recreatief te zwemmen van 11.00 uur tot 14.00 uur. Een leuke manier om vader met vaderdag te verwennen. Want elke vader die onder begeleiding van een of meer van zijn eigen kinderen komt zwem men, kan gratis het water in. Een kaartje is voor vader niet nodig! Dus tot ziens in ’De Leye’. Kloontjesradio: Het nieuwe kinderprogramma van Omroep Brabant Op verzoek van de redactie van Omroep Bra bant heeft programmamaker Frank van de Streek een nieuw kinderprogramma samen gesteld: ’Kloontjesradio’. Hij koos hiervoor omdat ’Kloontje’, het vijfja rige reuzenkind van het Land van Ooit, al heel populair is bij kinderen en hun ouders en daar om heel geschikt is om een totaal nieuw kinderprogramma te maken. ’Kloontjesradio’ is geschikt voor kinderen van drie tot en met negen jaar en wordt als een live-uitzending ge maakt. Het is een snel programma waarin drie hoofd onderdelen zijn opgenomen: een vervolgver haal, het ’Krantebericht van de week’ en de ’Voorname Voornamen-rubriek’. Het wordt gepresenteerd door Natasha van Maanen, die ook in de televisieserie ’De avonturen van Kloontje, het reuzenkind’ de hoofdrol speelt. De radiotechnicus Louis Roeland is haar te genspeler. Het programma wordt geproduceerd door Frank van de Streek en is geschreven door Mare Taminiau. Er zijn 52 afleveringen van 25 minuten ge maakt die steeds op zaterdag tussen 10.30 uur en 11.00 uur te horen zijn, behalve op 29 juni a.s. als de Tour de France door Brabant raast. (Omroep Brabant, zaterdags tusen 10.30 en 11.00 uur). Elke eerste en derde dinsdag van de maand organiseert VIDO Tilburg een inloopmiddag, voor vrouwen uit Tilburg en omgeving van 14.30 uur tot 15.30 uur. Een ervaringsdeskun dige is aanwezig om vrouwen in de overgangs fase hulp te bieden, door samen erover te pra ten krijgt men herkenning en erkenning, voor de ongemakken in deze levensfase, waar je zonder hulp vaak niet uit komt. Er is een mogelijkheid je in te schrijven voor een VIDO gespreksgroep of het vervolg hier op een MAPOS cursus (Maatschappelijke Po sitie) voor vrouwen. De eerst volgende inloop middag is 18 juni. Juli en augustus zijn wij met vakantie maar telefonisch zijn wij bereikbaar. Je wordt verwacht in het wijkgebouw Loven/ Besterd, Koestraat 164 te Tilburg. Een kopje thee staat voor je klaar. Voor meer informatie: 013-4562738 en/of013- 5426591. Heb je zin om badminton te gaan spelen in het nieuwe seizoen? Kom dan nu alvast gratis spelen en kijk of het je bevalt. Elke woensdag van 20.00 uur tot 23.30 uur tot de schoolvakanties bij BC Moergestel in sport hal de Vonder. Graag tot ziens. In bezoekerscentrum Oisterwijk van Natuur monumenten is momenteel een expositie van Elly Bazelmans uit Veldhoven. Zij exposeert, van 12 mei tot en met 26 juli, haar fotografi sche impressies. Rosmalen - Je kunt er van alles in Autotron: genieten van een eeuw autohistorie, tarten, een race rijden op het Ferraricircuit, een tochtje op het Autotron Meer maken, van de wereld in het klein in Minitron genieten, smullen in het restaurant en vanaf zaterdag 22 juni ookgriezelen. Paul van Loon is een bekende schrijver van spannende kinderboeken. Zaterdag 22 juni presenteert uitgeverij Elzenga zijn nieuwste boek De Griezelbus 3. Om deze mijlpaal een feestelijk tintje te geven, wordt de beroemde bus op deze dag om 11.30 uur officieel geo pend in Autotron Rosmalen. De griezelbus is tot leven gekomen en is blijvend in het auto- pretpark te bezichtigen. Op een geheimzinnige plek, tussen het groen, staat hij: de enige echte griezelbus. Kinderen kunnen hem niet alleen van dichtbij bekijken en aanraken. Ze kunnen er ook in, net als de kinderen in de boeken. Achter het stuur zit een grote bekende uit de griezelbussen. Wie verder de bus inloopt, ziet allerlei griezelige zaken die iedereen die Paul van Loons boe ken gelezen heeft zeker zal herkennen. Niet alleen Paul van Loon, ook andere leden van het Griezelgenootschap zullen op deze dag in Autotron aanwezig zijn. Er is tevens gele genheid om de boeken te kopen en om ze te laten signeren door de schrijver. In de derde griezelbus verweeft Paul van Loon de wereld van de virtual reality met de klassieke wetten van het griezelverhaal. Hij leidt de lezer en vier kinderen uit de klas van meester Jaques binnen de AW, de Andere Werkelijkheid. De klas is op excursie in Autotron. In een hal met videospelletjes worden de vier kinderen via een beeldscherm aangesproken door een onbekende jongenEddy C. Hij nodigt hen uit iets te beleven wat ze nog nooit hebben mee gemaakt. Op het moment dat de vier de uitda ging aannemen, worden ze verblind door lichtflitsen. Ze kijken in de ogen van een mon ster: de koplampen van de Griezelbus die in Autotron staat. In de bus krijgen ze een spe ciale AW-helm op voor de tocht naar de ande re werkelijkheid. Wat ze daar meemaken is zo griezelig dat ze uit voorzorg op hun stoelen worden vastgeketend. Langzaam dringt het tot hen door dat ze van elkaar gescheiden worden en zelf in de AW terechtkomen, in de greep van Eddy C. en Onnoval. Het blijkt verdui veld moeilijk om daar uit te komen als je niet meer weet wat echt is en wat AW..... Honk-, Soft- en Peanutbal Uitslagen: Roef! SB Sen. I - Braves11-4/5-4 Roefl HB Sen. I - Maastrichtniet opgekomen Red Sox - Roefl HB Sen. II geen uitslag Roef! HB Asp. - GemertGemert opgegeven Roefl Pup. C dames - All In4-21 Starlights - Roefl. Pup. C Heren afgelast MULO 2 - Roefl SB Sen. II Roefl SB Jun. - Ducks Programma 15 en 16 juni: 16 juni 14.00: Feyenoord - Roefl SB Sen. I 16 juni 14.30: Meppers - Roefl HB Sen. I 15 juni 17.00: Roefl HB Sen. II - Tilburg 3 15 juni 14.00: Roefl. - Starlights 15 juni 10.30: Nuenen - Roefl HB Asp. 15 juni 11.00: Roef! Pup. C dames - Roefl Pup. C Heren 15 juni 17.00: Roefl SB Sen. II - Knuppelaars 2 15 juni 14.00: Hazenkamp - Roefl SB Jun. 15 juni 10.30: Knuppelaars - Roefl Peanuts 14 juni 19.00: Roefl Recreanten - Studs Zondag 2 juni jl. zijn onze duiven gelost in Etampes. Dit is voor onze duiven in vogel vlucht een afstand van ca. 407 km. In Moerge stel waren voor deze vlucht 94 duiven inge mand. In Het Samenspel Oisterwijk stonden er in totaal 515 duiven in het concours. Gelost om 06.45 uur bij en variabele wind en een tem peratuur van ca. 22 gr. C bereikt in Moerge stel de eerste duif zijn hok om 12.25.18 bij Henk Schepens, die hiermee de eerste prijs in de vereniging en Het Samenspel behaalt. In de vereniging sluit het concours om 12.50.31. Verenigingsuitslag: H. Schepens 1, 3, 4,6, 7,10,15,17,18,19,22, 23 (36 mee) A. Westgeest 2,9,11,12,21 (13 mee) L. van Boxtel 5,16,24 (8 mee) L. van den Branden R 8 (8 mee) L. Kennes 13,14,20 (13 mee) Sorry, vanwege het open karakter achter de kennismakingsavond geen persoonlijke uitno digingen. Lokatie: bouwgrond Papenacker II/School- straat. Aanvang: 12 juni 18.30 uur Stichting Integratie Brabant komt bijeen op donderdag 20 juni bm 20.00 uur voor een Bingoavond. Eenieder is welkom. Er wordt gebruik ge maakt van de ringleiding en overheadprojec tor. Plaats van bijeenkomst: Rode Kruisge bouw, Leonard van Vechelstraat 2 te Tilburg. Voor meer informatie: Dhr. D. Smits, tel. (013- 5217447 (na 18.00 uur). Per 1 augustus 1996 zal de heer C. Dams uit Diessen de heer H. Fooien opvolgen als direc teur van de Regionale Groenschool te ’s-Her- togenbosch. H. Fooien overleed in november vorig jaar na een ongeval. C. Dams is 40 jaar en is reeds 16 jaar in diver se functies werkzaam in het onderwijs. Mo menteel is hij directeur van een Mavo in Til burg. Hij heeft zich vooral toegelegd op leer lingbegeleiding en heeft in diverse disciplines in het onderwijs grote deskundigheid opge bouwd. Hij wordt getypeerd als een efficiënt werker, die een goede werksfeer voor zowel leerlingen als personeel een basisvoorwaarde vindt voor het welslagen van het onderwijs proces. Impressies De fotografische impressies van bloemmotie ven zijn verwerkt met macrofotografie. De fo to’s doen sterk aan aquarellen denken zonder dat er een penseel aan te pas komt. In haar werken worden verschillende grens gebieden onderzocht namelijk die tussen im pressie en expressie, tussen herkenbaar en abstract en tussen fotografie en beeldende kunst. In de tentoonstelling van Elly Bazei- mans komt de betoverende schoonheid van de natuur aan het licht. Bezoekerscentrum Oisterwijk en Elly Bazel mans nodigen u van harte uit, van deze ten toonstelling te komen genieten. Opgeven nieuwe jeugdleden Lid worden van SV Audacia kan altijd, ook nu het voetballen even stil ligt. Maar de jeugdcommissie kijkt al naar het nieuwe seizoen en nieuwe jeugdleden zijn al tijd welkom. Vele voetballers zijn al bij Audacia maar jij kunt er ook nog bij. Vanaf de zes jaar mag je op zaterdagmorgen mee voetballen, maar ook oudere zijn zeer welkom. Voor al in de leeftijd van acht, negen jaar om onze E-pupillen aan te vullen, en meisjes zijn ook welkom, wij wil len proberen om hier ook meisjesvoetbal te spelen, voor inlichtingen of nog beter om op te geven als jeugdlid van Audacia kunt u te recht bij N. Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 5131283. Dus wil jij ook voetballen in' het nieuwe sei zoen geef je dan nu op als jeugdlid van SV Audacia. Nieuwe pasfoto’s voor onderstaande junioren Job Wittens, Arie Jan de Jong, Dirk van Elde- ren, Martijn Faasen, Ties Knijpers, Luuk van den Meijdenberg, Frans van de Sande, Ger ard Schilders, Fons van de Wal, Ralf de Wit, Bas Kerkhof, Bouke Mulders, Ruud Timmer mans, Bas van de Wiel, Sam Horsten, Coen Mees. Willen deze junioren zo vlug mogelijk een pasfoto inleveren bij Nico Oerlemans, Pa ter Helmerplein 22. De letters staan voor Gehandicapten Organisatie Nederland. Wat is de G.O.N. De G.O.N. is een landelijke organisatie voor gehandicapten en arbeidsongeschikten met een afdeling in Oisterwijk e.o. Wat doet de G.O.N. voor U? De G.O.N. kan U met behulp van onze plaat selijke consulenten helpen bij het aanvragen van voorzieningen in het kader van de W.V.G. en U behulpzaam zijn in de warwinkel van de sociale dienstverlening. Ook verzorgt de G.O.N. afd. ’Sint Liduina’ een maal per maand een avond in de vorm van een voorlichtingsavond of een ontspanningsavond o.a. met carnaval, Pasen, de kermis en met Kerstmis. Dus voor elk wat wils. De G.O.N. kan voor U of voor iemand uit Uw familie veel betekenen, al is het maar het ge voel dat je er niet alleen voor staat, ons motto is: ’Samen actief, samen sterk’. Wilt U meer informatie neem dan contact op met ons secretariaat: C. van de Oord-Pijnen- burg, Terburghtweg 74, 5061 LH Oisterwijk, tel. 013-5216913. Of 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 12 JUNI1996 PAGINA 9 o Rootven 26, Moergestel, Tel. 013 - 513 1421 |K van maand

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 9