Mooie Interieurs x-H - J ^*3 GEZELLIGHEID ONDER DE KURK De gezelligste verwennerij voor de allerliefste vader. Slijterij In den Korenmaaier Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-513 1234 COMPLETE WONINGINRICHTER JAN MICHIELS Joseph Guy Bootz Mirte Rum Passoa DQy cks* □o Florijn Mouton Cadet Kirsberry Bokma jonge jenever per fles NU Jeugdvakantieweek Aalborg Jubileum's Akvavit van 33.95 nu 29 Ml w 6 Ik geef me op als leider/leidster/hulp: Naam: Adres: Geboortedatum: Leeftijd: Tel: ,'i'oVIonG^ Kin leiding. Je hebt de keus uit een ’parttime-job’ (programma A, 4 halve dagen, 1 hele dag) en een ’fulltime-job’ (programma B C, 5 hele dagen). Programma A: groep 1-2; Programma B: groep 3-4-5; Programma C: groep 6-7-8 (groep 6 over nacht niet). We zoeken ook nog mensen ter versterking van onze ’Stichting Teut en Techniek’. We den ken hierbij aan mensen die (een gedeelte van) de week aanwezig zijn om allerlei hand-en- span-diensten te verlenen. Dit kan zijn het schenken van ranja, de begeleiding van spel letjes, posten, brigadieren, helpen bij het bou wen en knutselen e.d. Hou alvast vrijdagavond 28 juni vrij, dan be spreken we het programma en verdelen we de groepen. Nadere informatie volgt nog in ’Moergestel Nieuws’. We rekenen op jullie! Organisatie Jeugd vakantieweek. Voor elk wat wils: V.O.G.G en A.K.S.O. De V.O.G.G. en A.K.S.O. zetten zich beiden in voor dezelfde doelgroep; namelijk verstande lijk gehandicapten en hun ouders. De V.O.G.G. organiseert daarom ook aktivitei- ten waar ouders elkaar kunnen ontmoeten, ervaringen kunnen uitwisselen en nieuwe con tacten kunnen leggen. Eén van die aktivitei- ten was de onlangs georganiseerde fietstocht voor ouders. Rond 10.00 uur verzamelden ca 25 leden zich bij Herberg van Boxtel, om van daaruit richting Esch te fietsen. Het was droog weer, de zon scheen, maar er stond wel een ste vig briesje. De route voerde door Vught, Cromvoirt en Helvoirt. Via allerlei binnenwe gen kwam de groep bij 't Groene Woud, ’t Was erg gezellig op het terras. Tegen zessen werd de thuisreis aanvaard. Iedereen had genoten van deze fietsdag in de lente. Bedankt dames van de werkgroep voor deze gezellige, ont spannende dag. A.K.S.O. (aktiviteiten voor kinderen uit het Speciaal Onderwijs) help o.a. bestaande clubs bij het opzetten van aktiviteiten voor deze kin deren. Enkele weken geleden berichtte wij reeds over de dansles, nu willen we graag het G-voetbal in Oisterwijk in de schijnwerpers zetten. Ruim een jaar nu is er een G-team bij voetbalvereniging Nevelo aktief. Ze trainen wekelijks één uur onder de bezielende leiding van Gunter Jansen. Ter afsluiting van het voet- baleseizoen werd er woensdag 15 mei jl. een wedstrijd gespeeld met als tegenstander: de moeders van deze G-spelers. Er werd gestre den om een echte beker en natuurlijk om de eer. Het ging er fanatiek, maar sportief aan toe. De overwinning met een 7-6 stand, was na tuurlijk voor het G-team. Proficiat jongens! In de rust deed het G-team ook mee voor de penaltybokaal. Iedere speler mocht 3 penal ties nemen op de keepers van het eerste van Nevelo. Uiteraard werd er gescoord en de keepers waren wel even verrast door de twee ’Koemannen’ die een hard schot in de benen hadden. Moe, maar voldaan, werd er in de kantine een frietje genuttigd. En de moeders waren dank baar voor de aangeboden koffie met cake. Ver der kregen alle spelers een mooi standaardje en een diploma uitgereikt door trainer Gun ter Jansen en begeleidster Marjo van Lissum. Bedankt Nevelo dat onze jongens (en in de toekomst misschien ook meisjes) deel uit mo gen maken van jullie club. Graag tot het vol gend seizoen. Dit waren 2 aktviteiten, waar verstandelijk gehandicapten en hun ouders aan deelnemen. Maar natuurlijk doet oudervereniging VO.G.- G. veel meer. Maar daar schrijven we een vol gend keer weer over. Heeft u interesse en/of wilt u zich aansluiten bij onze vereniging dan kunt u contact opnemen met onze secretaris Hans Damen, tel. 013-5284139. Dit geldt voor iedereen die woonachtig is in Oisterwijk, Haaren, Moergestel, Berkel-En- schot en Udenhout. Ik doe mee: O aan programma A (groep 1 - 2); O aan programma B (groep 3-4-5); O aan programma C (groep 6-7-8); O als hulp. Ik kan de volgende dagen meehelpen: maan- dagmorgen/maandagmiddag/dinsdagmorgen/ dinsdagmiddag/woensdagmorgen/woensdag- middag/donderdagmorgen/donderdagmid- dag/vrijdagmorgen/vrijdagmiddag. Inleveren bij: Yvonne Poppelaars, Raamac- kerstraat 7. Waar blijven alle aanmeldingen voor leiding? Heb je je nog niet opgegeven, doe dat dan zo spoedig mogelijk bij Yvonne Poppelaars, Raamackerstraat 7, of bel Gees je van den Boer, tel. 013-5052345. Dit jaar wordt de Jeugdvakantieweek gehou den van 12 tot en met 16 augustus. Het thema is deze keer: ’Rond de wereld in 5 dagen.’ Ben je ouder dan 15 jaar, geef je dan op als ^Schoolstraat 18,5066 EE MOERGESTEL, Tel. 013 - 513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. ('twas ook nergens anders weer voor...) J W 71 PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 29 ME11996 ?l nu met GRATIS strandkussentje per fles 0,7 slechts Mouton Cadet Rouge 7.6 cl Mouton Cadet Blanc fles 75 cl. Ha fijn, spaar voor gratis geschenken met Florijn Bessen jenever liter Citroen- brandewiin liter Een grote wijn van Baron Philippe de Rothschild. Bestel de Mouton Cadet koeler Deense kersen-, nu van 17,95 j voor 1 Michids Meubelen rvogg fxï ERKEND SCHILDERS- jWx’SS» en afwerkingsbedrijf BEGLAZINGSWERKEN - BEHANGWERKEN - SCHILDERWERKEN KRIJTESTRAAT 3 MOERGESTEL TEL. 013-513 3242 0,7 met GRATIS casinoboekje per fles slechts Fine 0,7 NU ar 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 3