Aantrekkelijke vliegvakanties, scherp geprijsd! MASSIEF EIKEN MEUBELEN uit eigen meubelmakerij: F. ROOZEN korfbaA Bij de Rabobank natuurlijk Rabobank Moergestel Historie Moergestel gebundeld in fotoboek Brandweer Moergestel handhaaft zich in voorste regionen Audacia-nieuws S.V. Roef! Handbal /MTK ST3KEIND Deze week: Appartement: Mas D'en Gran Appartement: Oscar vragen in het historisch fotoboek over Moergestel. 2-4 5-1 aanvang 19.30 S.V. Roef! Moergestelnaar Ad Wolfs vraagt om uw medewerking 8-0 8-0 4-2 3-3 3-2 1-4 Alles naar uw maat en kleur leverbaar Vraag vrijblijvend offerte 4-2 2-3 0-5 5- 1 2- 4 3- 3 .7-3 3-1 1-5 12-3 Hebt u foto’s waarvan u denkt dat Ad die zou kunnen gebruiken, schroom dan niet om kontakt met hem op te nemen. Zijn adres: Ad Wolfs Oisterwijkseweg 58a 5066 XE Moergestel Tel. 013 - 513 3156 Uiteraard mag u hem ook bellen, hij is graag bereid naar u toe te komen. Eji denk vooral niet: ’de foto’s die ik heb zullen toch wel niet geschikt zijn’... Ad zal u zeer erkentelijk zijn, en wat is er mooier dan straks foto’s van u met daarbij een naamsvermelding in een luxe boek afgedrukt te zien? Costa Dorada Vertrek: 14 en 21 juni 8 dagen vanaf 495,- p.p. 15 dagen vanaf 625,- p.p. Dominicaanse Republiek/Punta Cana Vertrek: 22 mei, 29 mei en 5 juni 9 dagen vanaf 1.295,-p.p. 15 dagen vanaf 1.775,-p.p. Hotel Punta Cana Beach, halfpension De laatste wedstrijden voor de vakantie zijn gespeeld. De uitslagen: GJD: ODI - Roef!7-2 HJA: GHV-Roef!18-10 Om het seizoen af te sluiten gaan alle jeugd- teams op toernooi. Houd het weekend 1-2 juni daarom vrij!!! Handbal is altijd raak! Kos Vertrek 9 en 16 juni 8 dagen vanaf 755,- p.p. 15 dagen vanaf 925,- p.p. eetkamertafels bar-bladen salontafels bijzettafels hoektafels herstellen van tafelbladen Pr. Irenestraat 7, Moergestel Telefoon 013-5131785 Moergestel begint zo stilaan z’n historie aan het papier toe te vertrouwen om het op die manier vast te leggen voor het nageslacht. Eerder zagen we al boeken verschijnen van 10 Jaar ’Moergestel-Nieuws’, het oorlogsverslag van Noud Smits en het boek handelende over de schoenindustrie van het drie manschap Ad Wolfs Azn.» Ad Wolfs Pzn. en Ruud Severijns. den van de EHBO. De GGD was ter plaatse om de zogenaamde LOTUS-patinten op een verantwoorde wijze medische assistentie te verlenen. De ’regiowedstrijden’ worden jaarlijks in de maand mei gehouden en staan onder regie van de Regionale Brandweer Midden-Bra- bant. Aan de brandweerkorpsen van Loon op Zand en Kaatsheuvel viel de eer te beurt om als gastheer op te treden. Aanleiding hiertoe was de viering van het honderdjarig bestaan van de brandweer van Loon op Zand. De organisatie van de wedstrijddag is een mooi huldebetoon gebleken voor dit heuglijke feit. Bij het evenement waren al met al ongeveer driehonderd mensen op een of andere manier betrokken. Het is voorwaar dan ook een compliment waard te constateren, dat de alge mene conclusie luidde dat het een geslaagde dag was, die in een plezierige ambiance plaats vond. De dag werd afgesloten met een gezamenlijke Chinese rijsttafel, waarbij de onderlinge band tussen de korpsen bij de Re gionale Brandweer Midden-Brabant nog eens werd verstevigd. ^P Tijdens de regionale wedstrijddag op zater dag 11 mei jl. in de gemeente Loon op Zand heeft de brandweer van Moergestel een fraaie prijs in de wacht weten te slepen. De deelnemende ploeg behaalde onder bevel voering van Jan de Laat een eervolle twee de plaats, juist achter de collega’s uit Dies- sen. Het brandweerkorps van Moergestel heeft daarmee het resultaat van vorig jaar geëve naard. Er deden in totaal 21 ploegen mee, ver deeld in twee poules. Bij de andere poule kwam het team van Oisterwijk als winnaar te voorschijn. De deelnemers kregen drie opdrachten uit te voeren. Op de eerste plaats werd ieder lid af zonderlijk aan een theoretische toets onder worpen. Daarnaast moest er een brand bestre den worden in een fabriekspand, waarin zich nog slachtoffers bevonden. Tot slot werd on der het begrip ’technische hulpverlening’ van elke ploeg verwacht een geënsceneerd onge val op een adequate manier aan te pakken. Ook daarbij eiste een aantal slachtoffers de nodige aandacht op. De slachtoffers werden op een deskundige manier uitgebeeld door le- Verzamelwoede Ad’s verzamelwoede wat betreft de schoenin dustrie mag inmiddels bekend zijn, maar wat velen niet wisten is het feit dat Ad zich een enorme schat aan fotomateriaal heeft toegeëi gend. Ruim 30 jaar is hij al bezig met het ver zamelen daarvan... Altijd maar weer is hij op zoek naar plaatjes die zijn indrukwekkende verzameling nóg completer kunnen maken. Zodoende heeft hij Moergestel vanuirhet verleden al ’n heel eind ’in beeld’ weten te brengen. De al enkele jaren sluimerende plannen om er een boek van te maken kregen, sinds het verschijnen van het boek over de schoenindus trie waarvoor hij ook de foto’s leverde, steeds vaster vorm. Vandaar het initiatief van hem om die stap ook daadwerkelijk te zetten. Onderwerpen ’Onderwerpen genoeg’, zegt Ad als we vragen naar de mogelijke inhoud en onderverdeling van het boek. Zaken als onderwijs, Moerge stel in ansichten, het dorpscentrum, de ver schillende wijken, het gemeentehuis, de brandweer, de zusterkloosters, de Boeren bond, de boerengemeenschap (agrarisch), het Rijke Roomsche Leven zoals o.a. de Kinds heid en kerk, diverse verenigingen, lagere scholen zijn nog maar enkele van de vele on derwerpen die in het rijk geïllustreerde boek een plaatsje zullen krijgen. Oproep Ad doet bij deze echter nog speciaal een op roep naar u, beste lezer. Hij wil graag in het bezit komen van nóg meer foto’s, en alleen u kunt hem daarbij helpen. De foto’s hoeft u slechts in bruikleen af te staan. Binnen ’n periode van 14 dagen krijgt u ze, gegarandeerd onbeschadigd, weer persoon lijk van hem terug. nu vanaf 755,-p.p. De brandwee uitstekende resultaat neerzette: Nico van Esch, Sjonnie van Elderen, Jan de Laat, tierard Vugts, Ton Ponken en André Mallens. In de auto: Frans Mallens. Niet op de foto: Cees de Laat. De sloop van de oude kerk rond plm. 1930. Een van de vele foto's die straks een plaatsje krijgen AUDACIA JUNIOREN v- Al: zaterdag 25 mei toernooi bij Nevelo. Ie wedstrijd 10.30 uur; vertrek 9.30 uur. C1zaterdag 25 mei toernooi bij Sarto. 1 e wed strijd 10.00 uur; vertrek 9.00 uur. AUDACIA-PUPILLEN Programma pupillen zaterdag 25 mei. Audacia D2 Tournooi bij Hieronymus, vertrek 8.45 uur. De overige pupillen zijn vrij. Seizoenafsluiting 28 mei voor junioren en pupillen Ook dit jaar is er weer de seizoenafsluiting 1995/1996 voor alle junioren en pupillen met hun jeugdleiders. Deze seizoenafsluiting is op dinsdagavond op 28 mei, aanwezig 18.30 uur. Voor de pupillen is het programma gelijk aan dat van de voorgaande jaren een spellencircuit en strijden om de penaltybokaal en natuurlijk de verrassing. Voor de junioren hebben wij wat nieuws be dacht en wel het 4 tegen 4 spel, hopelijk is dit nieuwe onderdeel een mooie uitdaging. Wij rekenen erop dat alle pupillen en junio ren maar ook de jeugdleiders en natuurlijk vele ouders aanwezig zullen zijn op deze avond. Veel succes allemaal namens de jeugd commissie. Programma pupillen zaterdag 1 juni Audacia Dl tournooi bij Zouavia, vertrek 9.15 Audacia D2 tournooi bij EDN, vertrek 12.00 De overige pupillen zijn vrij. Honk-, Soft-, Peanutbal Programma 25, 26 en 27 mei: 27 mei 14.00: Gophens - Roef! SB Sen. I 27 mei 14.30: Bullfighters - Roef! HB Sen. I 25 mei 14.00: Roef! HB Jun. - Meppers 25 mei 11.00: Roefl HB Asp. I - Starlights 25 mei 11.00: Roef Pup. C Heren - HBS 25 mei 10.30: Knupp. - Roef Pup. C Dames 25 mei 10.30: Roef. SB Jun. - PSV (dubbel) Moergestelnaar Ad Wolfs (Oisterwijkseweg, red.) is al geruime tijd bezig met de samen stelling van een fotoboek dat de historie van Moergestel in beeld en tekst gaat vertellen. Streefdatum van uitgifte is gepland op het eind van 1997. Yoel je thuis in je sport Uitslagen: Recr.: ZIGO - Roef Pup. 2: BIO - Roef 2 Asp.: Rosoio 3 - Roef Sen.: De Corridor 3 - Roef Programma 23 mei: Recr.: Roef - Hilko Uitslagen week 20 Dinsdag dames: Stokeind 1 - Sla Raak 2 Sla raak 3 - Stokeind 2 Zaterdag jongens t/m 14 jaar: Stokeind 1 - TV Chaam 1 Zaterdag jongens t/m 17 jaar: Stokeind 1 - TC Tilburg 1 Raoktum 1 - Stokeind 2 Stokeind 3 - Raoktum 2 Cash 1 - Stokeind 4 Zaterdag heren: Pellikaan T. 2 - Stokeind 1 Stokeind 2 - TC Baarle 2 Zaterdag gemengd senioren: TV Parkzicht 1 - Stokeind 1 Stokeind 2 - De Schans 3 Zondag gemengd senioren: Stokeind 1 - Breakpoint Hamo 5 - Stokeind 2 TV Ypelaar 1 - Stokeind 3 Zondag heren: Stokeind 1 - LTC Altena 1 Zondag gemengd 35 Stokeind 1 - Udenhout 1 Rackets 1 - Stokeind 2 PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 22 ME11996 aal voor u geselecteerde aanbiedingen voor vlieg vakanties heeft? Aantrekkelijke bestemmingen voor nog aantrekkelijkere prijzen. Loop snel eens binnen bij de reisverkopende Rabobank. 2-6 0-6 6- 0 Dat u bij de Rabobank reizen kunt boeken, is u vast al bekend. Maar weet u ook dat elke reisverko pende Rabobank iedere week speci- nu vanaf f 1.295,-pp. nu vanaf f 495,- p.p.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 5