LENTE-AANBIEDINGEN 595 645 I 695 een bloemetje! Mama... die verdient 5.- KORTING! Electro lattenbodem Pocketvering matrassen 498 voert jml wn 4 Op alle overgordijnen Diverse maten leverbaar BbOEMISTERId lill Willems 1 «4 Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-5131234 ’Trappaf’ speelt ’Bedden’ COMPLETE WONINGINRICHTER JAN MICHIELS Sprankelende ’Eine Nacht in Venedig’ Hum, [Rmtuo Cfydpk fdsi lord Protestantse Gemeente Oisterwijk 11 Mei landelijke fietsdag in het Hart van Brabant mik e/n dok 70/200 80/200 90/200 Schoolstraat 31 5066 EC Moergestel Tel. 013 - 513 1442 b.v. 90 x 200 (met garantie) van 698.- voor met 2 motoren hoofd- en voeteneind verstelbaar extra neksteun Voor een geheel bezette zaal in Partycentrum Den Boogaard, bracht Operettevereniging Con Amore, een schitterende voorstelling van de operette “Eine Nacht in Venedig”. De prachtige muziek van Johann Strauss werd door orkest, koor en solisten tot een streling voor het oor. Het stuk, spelend tijdens het jaar lijkse carnaval in Venetië, werd gespeeld in een schitterend decor geheel gebouwd door eigen mensen van de vereniging, een club, waarvan het enthousiasme zo van het podium afstraald. Prachtige kostumes waren er weer ingehuurd, waardoor het een kleurrijk geheel was. De muzikale leiding was weer en goede han den bij dirigent Ad Verbakel, reeds van het begin bij Con Amore. Te zien was dat de vere niging, die nu reeds voor de zesde keer een complete operette voor het voetlicht bracht, ervaring krijgt. Het spel werd geregiseerd door Marianne Leijtens-van Assouw die het voor elkaar kreeg, om op het kleine podium van Den Boogaard, de hele club in beweging te brengen. Van de acht zangrollen in het stuk werden er drie ingevuld door eigen solisten. De rol van de Hertog van Urbino werd impo sant ingevuld door de tenor Marco Geboers uit Tilburg. Con Amore brengt deze operette op 8 en 9 juni a.s. nog in het Natuurtheater Oister- wijk. Beslist de moeite waard om deze data nu reeds in uw agenda vast te houden. Wilma Puts en Jurgen Vermaire De Oisterwijkse toneelgroep ’Trappaf’ speelt op vrijdag 10 en zondag 12 mei a.s. ’Bedden’, en komedie van Dimitri Frenkel Frank. De 3 scenes uit dit stuk worden opgevoerd in ’De Kunstkring’ aan de Stationsstraat en be ginnen telkens om 20.30 uur. ’Bedden’ wordt gespeeld door Jos Puts, Han- neke Klerks, Jurgen Vermaire, Wilma Puts en Desiree Evers. Ook had men nog ergens een praalwagen die van de carnaval was overgebleven, opgedui keld en voor het gemeentehuis neergezet. Voor zover ons bekend was er weinig of geen scha de en verliep de viering relatief rustig. Verscherpt verkeerstoezicht In de afgelopen week werden diverse verkeers controles gehouden. Met name de snelheid en de technische toestand van de bromfietsers werd onder de loupe genomen. Bij snelheid- socntroles in de Pannenschuurlaan en de Lan ge Kant te Oisterwijk en de Akkerweg te Moergestel werden maar liefst 81 autombilis- ten bekeurd omdat ze te hard reden. Op deze weg, waar maar 50 km. per uur mag worden gereden, werd een automobilist betrapt die met een snelheid van 80 km. per uur de radar post voorbijreed. Daarnaast werden er nog eens tientallen bekeurd omdat ze de autogor del niet droegen of geen geldig deel III had den. Ook de jeugdige bromfietsers moesten het ontgelden. Behalve de tientallen die de afge lopen week werden bekeurd omdat ze geen helm droegen (een boete van 80 gulden) werd nu ook de technische staat van de bromfietsen aan een onderzoek onderworpen. Van diverse bromfietsen werden onderdelen in beslag ge nomen omdat ze een te hoog vermogen had den en/of teveel geluid produceerden. Daar naast mochten er enkele nog eens terugkomen om hun bromfiets voor een nacontrole op klei ne technische gebreken aan te bieden. In de komende weken zullen de grootschalige controles herhaald worden. 1 Mei-viering in Moergestel Ook dit jaar vond de traditionele 1-Mei vie ring plaats in Moergestel. Diverse inwoners, maar ook dienstdoende collega’s, werden die vroege ochtend verrast, groepen jeugd hadden alle spullen, die eigenlijk achter slot en gren del thuishoorden, maar nu ’rondslingerden’ meegenomen en gedeponeerd voor het ge meentehuis van Moergestel. Hier was van al les terug te viden. Zo stonden voor het ge meentehuis enkele zogenaamde schaftketen, wegafzettingsmaterialen en verkeersborden. Contactpersoon voor Moergestel: mw. J. Door- duyn, Cruythof 2, Moergestel. In ’De Voorhof’, naast de kerk, is de crèche. De kinderen van 4 t/m 12 jaar gaan tijdens de viering naar de Kindernevendienst. Kerkdienst zondag 12 mei. Voorganger is ds. R. Roodsant. Afscheid organist Op zondag 12 mei nemen we in de ochtend dienst afscheid van dhr. J. Verheyke als vaste organist van onze gemeente. Jarenlang heeft dhr. Verheyke onze vieringen van achter het orgel begeleid. Op zijn verzoek neemt hij nu afscheid. Wél zal hij zo af en toe in onze dien sten als organist te gast zijn. Iedereen van harte uitgenodigd om de dienst van zondag 12 mei mee te vieren, om te genie ten van de muziek en vooral: om met elkaar te zingen. Agenda Dinsdag 14 mei: Pastorale Raad (20.00 uur in De Voorhof); Creatieve groep (in de Voorhof) Woensdag 15 mei: Groep 20+ (20.00 uur in de pastorie) Zaterdag 1 juni: Bazar Hogar San Pedro. Meld u als vrijwilliger. Op zaterdag 11 mei staat Nederland in het te ken van fietsen. Dan organiseren ANWB en VW in samenwerking met Stichting Doen van de Nationale Postcode Loterij, TROS en de Nederlandse Hartstichting voor de 23e keer de ANWB/VW Landelijke Fietsdag. Er kan vanaf Omroep Brabant in Tilburg en de VW in Gilze een prachtige tocht van on geveer 35 kilometer worden gemaakt door ty pisch Brabant landschap. Leuke activiteiten onderweg Streek VW Hart van Brabant, ANWB Til burg en Omroep Brabant vinden dat de Lan delijke Fietsdag een dagje uit voor het hele gezin moeten zijn, waaraan zij nog lang ple zierige herinneringen beleven. Om deze reden hebben zij onderweg herinneringen beleven. Om deze reden hebben zij onderweg allerlei leuke activiteiten georganiseerd. Omroep Brabant zal deze zaterdag tussen 09.00 en 13.00 uur vanaf de binnenplaats een speciaal radioprogramma met diverse gasten en optredens van regionale artiesten en mu ziekgroepen uitzenden. Dit programma staat grotendeels in het teken van de Landelijke Fietsdag. Een verslaggever van Omroep Bra bant zal per fiets de route meerijden. Zijn er varingen en impressies onderweg zullen recht streeks in de uitzending te horen zijn. De stu dio- en redactieruimtes van Omroep Brabant zijn ’s middags tussen 12.00 en 17.00 uur te bezichtigen tijdens een speciaal open huis voor zowel fietsers als niet-fietsers. Bezoekers kunnen een gratis kopje koffie, thee of limo nade krijgen. Op dit binnenplein van Omroep Brabant worden tevens aan het eind van de dag de medailles uitgereikt. Hoe meedoen? Routebeschrijvingen a 5,- zijn vanaf 1 mei te koop bij: - Streek VW Hart van Brabant, Stadhuisplein 128 in Tilburg - ANWB Tilburg, Spoorlaan 372 - Omroep Brabant, Enschotsestraat 244, in Tilburg - VW Gilze, Bisschop de Vetplein 7a Bij Omroep Brabant of VW Gilze kan gestart worden van 09.00 tot 13.00 uur. De fietsdag eindigt om 17.00 uur. Tot dit tijdstip kunnen deelnemers hun stempel en medaille halen. nu per meter U p P/Z PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 8 MEI 1996 t/m 15 mei - excl. aanbiedingen

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 3