LENTE-AANBIEDINCEN 595 645 695 5.- KORTING! FRANS BECX TUINMACHINES R(5bF! Electro lattenbodem Pocketvering matrassen 498 Op alle overgordijnen TV RADIO Diverse maten leverbaar Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-5131234 COMPLETE WONINGINRICHTER JAN MICHIELS Zo is er maar één! Aan: Iedereen die mee wil werken aan J eugd vakantie week Eerste Fiets-3-daagse Collecte Nat. Fonds Kinderhulp 1996 Voetbal: Zomeravondcompetitie 70/200 80/200 90/200 t/m 15 mei - exd. aanbiedingen informatie, Bolens Ik geef me op als leider/leidster/hulp: Naam: Adres: kinderen tot en met 10 jaar 3,-. Tot ziens aan de start. Dit jaar wordt de Jeugd vakantieweek gehou den van 12 tot en met 16 augustus. Het thema is deze keer: Rond de wereld in 5 dagen. Of valt u keus op de Bolens 8628 B pulvermaaier. Milieuvriendelijke bemesting doordat het verpulverde gras op een natuurlijke wijze in de bodem wordt opgenomen. Tot 40% minder maaitijd, geen afval en minder mosvorming op uw gazon. 3 Jaar garantie en een kortgemaaide aktieprijs fl. 995,00 Programma 1 mei: Terrasvogels - ’t Draaiboompje; FC Verkooyen - D’n Draai; V.C.H. - De Veerkes De Klaore vrij. Is uw keus de Wolf accumaaier 6.42 AC Het nieuwe alternatief voor benzine- en electromaaiers. Volledig onderhoudsvrije maaier voor gazons tot 700 m2. Met centrale maaihoogte instelling en ruime grasvangbak. Veilig, licht en gemakkelijk in gebruik, ook leverbaar met achterwielaandrijving. Compleet met laadapparaat nu Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en het TV-kanaal Voor wie de collectant mist, staat het gironum mer open voor een bijdrage: giro 40 40 40, t.n.v. Kinderhulp, Deventer. Voor nadere informatie: Joke Doornen, tel. 5132560. Een volle maand GRATIS* testen! Donderdag 2 mei 20.30 u.: Sport; Hondenpoep; Trekking ballonvaart; Bibliotheek gaat digitaal; Onze omroepsters; Naar Santiago de Compostella; Expositie Kees Ketelaars; Eerste steen sporthal; Wè zut zèn?; archief MTV; de natuur. De band van deze uitzending is ook te leen in de bibliotheek. 8, 9 en 10 mei 1996 Moergestel De eerste deelnemers hebben zich al inge schreven voor de Moergestelse Fiets-3-daag- se, georganiseerd door S.V Roef., afd. Hand bal. De routes zijn klaar en lopen door de prachti ge omgeving van Moergestel. Zin om ook mee te fietsen! Even de feiten op een rij: Starten tussen 18.00 uur en 19.00 uur vanaf het Roef.terrein, Stokeind 13 Moergestel. Dagelijks vrije keuze uit twee afstanden, 15 of 30 km. Op elke route een pauzeplaats met een gratis consumptie. U bepaalt zelf het aantal dagen dat u mee fietst. Voor alle deelnemers een aandenken. Opgave, bij voorkeur vooraf door middel van opgave naam, adres en geboortedatum teza men met het inschrijfgeld: 5,- per persoon, kinderen tot en met 10 jaar 2,50, inleveren bij Franky van Boxtel, de Aanstede 16 te Moergestel, tel. 5133103. Inschrijving bij vertrek kan uiteraard ook, houdt u echter wel rekening met eventueel extra oponthoud, de deelnamekosten bedra gen in dat geval 6,- per deelnemer en voor b.v. 90 x 200 (met garantie) van 698.- voor met 2 motoren hoofd- en voeteneind verstelbaar extra neksteun In de week van 5 tot en met 11 mei 1996 wordt de landelijke collecte van het Nationaal Fonds Kinderhulp weer gehouden. Tienduizenden collectanten gaan op pad om zoveel mogclijk geld in te zamelen. Via de verschillende in stanties voor Jeugdhulpverlening doet Kinderhulp iets extra’s voor kinderen in Ne derland die het door allerlei nare omstandig heden niet altijd even gemakkelijk hebben. Het gaat in Nederland om ongeveer 140.000 kinderen, die professionele hulp nodig heb ben voor hun problemen. Bijvoorbeeld door moeilijkheden in het gezin, veroorzaakt door opvoedingsproblemen, relatieproblemen van de ouders, werkloosheid, drank- en drugsmis bruik. In een toenemend aantal gevallen is er sprake van emotionele en/of lichamelijke ver waarlozing, mishandeling of incest. Vaak wo nen deze kinderen niet meer thuis maar in een internaat of pleeggezin. Het ingezamelde geld wordt gebruikt voor in dividuele of groepen kinderen. Bijvoorbeeld voor de aanschaf van een fiets, een vakantie, een sportlidmaatschap of een speeltoestel voor een tehuis. I Ik doe mee: O aan programma A (groep 1 - 2) O aan programma B (groep 3-4-5) O aan programma C (groep 6-7-8) O als hulp. Ik kan de volgende dagen meehelpen: maan- dagmorgen/maandagmiddag/dinsdagmorgen/ dinsdagmiddag/woensdagmorgen/ woensdag- middag/donderdagmorgen/donderdagmid- dag/vri j dagmorgen/vri j dagmiddag. Inleveren bij Yvonne Poppelaars, Raam- ackerstraat 7. Tel: Lu De opzet van de Jeugdvakantieweek is dit jaar anders dan andere jaren. Om de activiteiten beter aan te laten sluiten op de leeftijd en inte resses van de kinderen worden er drie pro gramma’s gedraaid: Programma A: groep 1 - 2; Programma B: groep 3-4-5; Programma C: groep 6-7-8 (groep 6 over nacht niet). Ben je ouder dan 15 jaar en heb je zin om een week ’hard’ te werken, geef je dan op als leiding. Je hebt de keus uit een ’parttime- job’ (programma A, 4 halve dagen, 1 hele dag) en een ’fulltime-job’ (programma B C, 5 hele dagen). We zoeken ook nog mensen ter versterking van onze ’Stichting Teut en Techniek’. We den ken hierbij aan mensen die (een gedeelte van) die week aanwezig zijn om allerlei hand-en- span-diensten te verlenen. Dit kan zijn het schenken van ranja, de begeleiding van spel letjes, posten, brigadieren, helpen bij het bou wen en knutselen e.d. Evenals vorige jaren realiseren we ons dat we veel kunnen organiseren, maar dat er zonder de vrijwilligers geen Jeugdvakantieweek kan bestaan. Geef je dus op en doe onderstaand strookje voor 31 mei in de bus bij Yvonne Pop pelaars, Raamackerstraat 7. Heb je nog vragen of wil je meer i dan kun je (na 18.00 uur) bellen met Geesje van den Boer (5052345). Hou alvast vrijdagavond 28 juni vrij, dan be spreken we het programma en verdelen we de groepen. Nadere informatie volgt nog in ’Moergestel-Nieuws’. We rekenen op jullie. Organisatie Jeugdvakan tieweek. Protestantse Gemeente Oisterwijk Contactpersoon voor Moergestel: mw. J. Door- duyn, Cruythof 2, Moergestel. In ’De Voorhof’, naast de kerk, is de crèche. De kinderen van 4 t/m 12 jaar gaan tijdens de viering naar de Kindernevendienst. Kerkdienst zondag 5 mei Voorganger is ds. K. Hanhart uit ’s-Hertogen- bosch. In onze viering op Bevrijdingsdag horen we de Tien Woorden, ook wel T0 Geboden’ ge noemd. Het zijn korte leefregels. Op 4 mei gedenken we dat miljoenen slacht offers vielen aan de onvrijheid, aan het totale gebrek aan respekt voor de mens. Er valt hier niets te zeggen, alleen stilte klinkt bij de gra ven... Op 5 mei vieren we de Vrijheid: als gave én opgave, telkens weer. We zullen mét elkaar in moeten staan voor de Vrijheid van mensen. De Tien Woorden reiken ons daartoe de hand. Agenda Maandag 6 mei: Kindernevendienst-vergade- ring (20.00 uur bij Yvonne Siebring, Moerge stel) Dinsdag 7 mei: Kerkeraad (19.45 uur De Voorhof) Woensdag 8 mei: Liturgiekommissie (10.00 uur bij mevr. D. Vlasblom) Donderdag 9 mei: Gespreksgroep gemengd gehuwden bij Saskia Kuiper Zaterdag 1 juni: Bazar, vrijwilligers gevraagd De creatieve groep komt niet op 7 mei maar op 14 mei in de Voorhof bijeen. Geboortedatum: nu per meter Leeftijd is dus. Op vrijdag 3 mei ben je van harte welkom in D’n Tob om weer gezellig samen naar een leu ke videofilm te kijken. Midgetgolven Op vrijdag 10 mei gaan we Midgetgolven in Oisterwijk. Wie dan mee wil kan zich opge ven bij Bart van Korven, tel. 5132358. Leden kunnen gratis deelnemen aan deze activiteit! Tennissen Op zondag 19 mei gaan we van 13.00 uur tot 17.00 uur tennissen in ’De Kemmer’ in Oirschot. We hebben dan alle banen tot onze beschikking! We vertrekken gezamenlijk om half 1 vanaf D’n Tob richting Oirschot. Kos ten bedragen voor leden 5,- p.p. Niet-leden betalen 15,- p.p. Opgeven voor 15 mei bij John van Esch, tel. 5043003 of Frank van Esch, tel. 5284718. Kiest u voor de Honda HRB 423 motormaaier. PAGINA 3 Natuurlijk kunt u ook kiezen uit de honderden andere machines in onze toonzaal op het industrieterrein Stokeind te Moergestel. U bent 6 dagen per week van harte welkom. ///""Vil voor fl. 1199,00 *Mocht uw nieuwe gazonmaaier niet perfect bij u passen, dan kunt u hem binnen 30 dagen zonder bijkomende kosten omruilen. VERKOOP SERVICE SLIJPEN VERHUUR INDUSTRIEWEG 8d MOERGESTEL TEL (013) 51311 40 MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 1 ME11996 HONDA Een traditionele cirkelmaaier met een perfect grasopvangsysteem. Een trillingsvrije, geluidsarme en zuinige motor maakt van Honda een probleemloze gazonmaaier. U kunt rekenen op lage onderhoudskosten en de extra voordelige aktieprijs van fl. 985,00

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 3