Wij feliciteren met de nieuwe betaalautomaat FRANK VOGELS Rabobank Wanneer volgt u? Zo is er maar ééni Steeds meer ondernemers bieden hun klanten de mogelijkheid om te betalen met de betaalautomaat. Want de betaalautomaat staat voor maximale betaal-service, snelheid en veiligheid. Inmiddels is het al bij onderstaande bedrijven mogelijk te betalen met de pin-code. Welfare - Rode Kruis Theaterschool: Weekendcursus Moederdag K.V.O.-nieuws Project ’Keer op Keer’ en infobus Milieu Educatie Centrum Guus Meeuwis in Partycentrum ’Den Boogaard’ Oranjeconcours HSV De Rietvoorn t Chris Meeuwis Jumbo Denissen Tankstation J. van Esch van Amelsfort Mode (Benneton Eindhoven en Weert) Martine Lingerie Tilburg Moto-Rent Oirschot Slijterij In den Korenmaaier Boetiek Bonita Doe-het-Zelf Centrum Op ’t Hoog Modarina F. van Velthoven BV Kapsalon Different Automobielbedrijf Donkers Frans Becx Tuinmachines Fa. Bijvelt/van de Ven Juwelier Ketelaars Van Linschoten Schoenen Dierenpension Alert Mulders Automatisering Nederland RIJWIELHANDEL De Welfare afd. Oisterwijk, houdt op Konin ginnedag weer de verkoop van de handge maakte artikelen. Tegen het gemeentehuis in de Balbian Versterlaan, hoek Lind, op de kop van de Vrijmarkt, staat onze stand. Van 10.30 uur tot 16.00 uur kan men daar mooie en han dige artikelen kopen, die met zoveel liefde, geduld en plezier door de Welfare-deelneem- sters gemaakt zijn. Van de opbrengst worden weer nieuwe mate rialen aangeschaft. Ook is er weer een loterij! De trekking zal om 14.30 uur gehouden worden aan de achterkant van het gemeentehuis, door burgemeester Y. Kortmann. Aflemaai tot ziens bij onze stand! Op 11 en 12 mei 1996 wordt twee dagen, in kleine groepen, lesgegeven in zang, dans en toneel. Er wordt afgesloten met een kleine pre sentatie, gericht op moederdag. Kosten per deelnemer: 40,-. Dans: Door ritme, dynamiek en struktuur maken we onze dagelijkse bewegingen tot dan. Soms tot glitter en glamour van een show of tot de kracht en het ritme van de hip-hop en het gra- tieuze van de pas-de-deux. Alles als onderdeel van de Theaterschool. Toneel: Waar een acteur ook in speelt, in een tv-serie of film in een schouwburg of kleine zaal, in een musical of tragedie, ooit heeft hij de fijne kneepjes van het theatervak moeten leren. In Beste leden, Wij willen jullie er nog even aan herinneren dat het nog mogelijk is om de opgave-formu- lieren in te leveren tot einde april. 7 mei is Kringbedevaart, mensen die zich hier voor hebben aangemeld kunnen eind van de week iemand verwachten om het geld op te halen. Dit is 15,-. Wilt u a.u.b. gepast geld klaarleggen. Graag willen wij u ook wijzen op het volgen de, als u zich voor een aktiviteit aanmeld, kom dan ook. De aantallen die wij opgeven moeten we ook betalen, zijn er mensen te weinig, dan moet dit bedrag uit de kas worden bijbetaald wat erg jammer is. Dit geld geven we liever uit aan de leden. Wij hopen dat u hiervoor begrip kunt opbrengen. Met vriendelijke groeten, het K.V.O. bestuur. Op donderdag 25 april a.s. zal aan de Oister- wijkse basisscholen het project ’Keer op Keer’ worden aangeboden. In dit project staat het thema afval centraal. Het project stimuleert basisscholen in Midden-Brabant om afval- maatregelen te nemen en de afvaleduactie vorm te geven. Hiervoor ontvangen de scholen een draaiboek met suggesties voor lessen en actviteiten voor alle groepen. ’Keer op Keer’ wordt aangeboden door het Milieu Educatie Centrum Midden-Brabant. Door middel van een ingerichte autobus, die op donderdag 25 april van 13.00 tot 17.00 uur op de weekmarkt aanwezig is, laat het Milieu Educatie Centrum zien wat zij en het Noord- brabants Natuurmuseum te bieden hebben. Iedereen is dan ook van harte welkom om in de bus een kijkje te komen nemen. Op Koninginnedag, 30 april, komt Guus Meeuwis naar Moergestel voor een optreden in Partycentrum ’Den Boogaard’. De carrière van Guus Meeuwis lijkt een suc cesstory. Gestimuleerd door enkele vrienden besluit Guus in augustus 1994 deel te nemen aan het AMC Studenten Songfestival in Lei den met zijn liedje ’Het is ’n nacht’, oorspron kelijk een gedicht dat hij in 1992 schreef voor zijn vriendin, als herinnering aan een week endje Brugge wat hij destijd van haar cadeau kreeg... Begeleid door broer Mark op tamboerijn, Hugo van Bilsen op piano en Dirk Oerlemans op akoestische gitaar werd Guus volledig ver rast de winnaar van dit festival. Vanaf dan gaat het snel! ’Het is ’n nacht’ wordt een vaste afsluiter in de studentenkroegen en op 30 juni 1995 wordt de single uitgebracht. Radio 2 bombardeerde het nummer meteen tot Paradeplaat en in de Rabo Top 40 werd hij alarmschijf. Awards voor ‘Beste Single’, ’Bes te Nieuwkomer’ van het jaar 1995 en ’Meest Belovende Act’ voor 1996. Op 9 februari jl. werd de langverwachte op volger uitgebracht en scoort Guus opnieuw met een lied waarvoor hij wederom tekst en muziek schreef: ’Per Spoor’ (Kedeng Kedeng). Binnen 4 weken werden 90.000 CD-singles verkocht: opnieuw goud en platina! Binnenkort wordt het eerste CD-album ver wacht, daarnaast wordt ’Het is ’n nacht/So eine Nacht’ uitgebracht in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland. Guus Meeuwis en Vagant: dinsdag 30 april in Partycentrum ’Den Boogaard’. de theaterschool wordt er gefantaseerd en geïmproviseerd, verteld en samengespeeld. Voor kinderen, jongeren en volwassenen. Al lemaal acteurs in dop. Zang: Zingen en spreken, lachen en huilen, fluiste ren en schreeuwen; alle emoties door je stem. Soms simpel en eenvoudig dan weer meesle pend en groots. Zang natuurlijk als onderdeel van de theaterschool. Aan het eind van elke periode komt alles sa men in een voorstelling. Compleet met decor, licht en kostuums worden zang, dans en to neel tot één flitsend geheel. Theaterschool is een onderdeel van Streekmu- ziekschool Oisterwijk e.o. Voor meer informa tie: Administratie Streekmuziekschool Oister wijk e.o. 013-5282753 op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 14.00 uur tot 16.00 uur. Eindelijk is het dan weer zover, het eerste con cours staat weer voor de spreekwoordelijke deur. Op zondag 28 april nemen wij een voorschot op Koninginnedag met ons eerste concours van dit jaar. Het Oranje concours zal wo/den vervist op de Zandput. Tijd van aanvang is 8.30 uur en het einde om 11.30 uur. Voor dit concours geldt het volgende: het aas en voer zijn vrij evenals de hengel keuze. Denkt u ech ter wel aan de beperkingen die gelden voor het aas, ze staan achter op uw vergunning. Opgeven voor dit concours kunt u als volgt: bij Hans van Esch, tel. 0499-571189 of bij Jan Rokven, tel. 013-5133122. Voordat we het vergeten, de inschrijving is vrij voor alle leden!! Inschrijfgeld te voldoen bij inschrijving of ’s morgens voor de wedstrijd bij ons clubhuis café de Klaore. Wij wensen u een prettige dag en een goede vangst. Tot ziens. Spijkerslaan Op vrijdag 26 april houden we weer een spij kerslaan competitie. Leden kunnen die avond proberen om een spijker met zo weinig mogelijk slagen in een houtblok te krijgen. Aarzel niet en kom het proberen. Aan vang: 21.00 uur. Midgetgolven Op vrijdag 10 mei gaan we Midgetgolven in Oisterwijk. Wie dan mee wil kan zich opge ven bij Bart van Korven, tel. 5132358. Tennissen Op zondag 19 mei gaan we van 13.00 uur tot 17.00 uur tennissen in ’De Kemmer’ in Oirschot. We hebben dan alle banen tot onze beschikking! We vertrekken gezamenlijk om half 1 vanaf D’n Tob richting Oirschot. Kos ten bedragen voor leden 5,- per persoon, niet- leden betalen ƒ15,- per persoon. Opgeven voor 15 mei bij John van Esch, tel. 5043003 of Frank van Esch, tel. 5284718. x PAGINA 5 S MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 24 APRIL 1996 'n Vijftal kameraden. Wie zijn het? Vorige week zagen we Hans van Kerkoer- le en Piet Markus in deze rubriek, staande achter hun voormalige woning in de Zandstraat. IW

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 5