LENTE-AANBIEDINGEN 595 645 695 2,60 6,95 5,45 6,00 7,00 2,00 9,00 11,90 1I 5.- KORTING! Slagerij L van Zon-Reyrink Nasivlees Babi Pangang 500 gram Gerookte kipsalade Magere stooflappen Electro lattenbodem -radio Op alle overgordijnen Pocketvering matrassen 498 omroep brabant Diverse maten leverbaar Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-5131234 JAN MICHIELS V» COMPLETE WONINGINRICHTER UIT EIGEN KEUKEN Elke zondag van 1L00-13.00 uur Gevulde stokbroden Kant en klaar stoofvlees Babi Pangang y 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst F.E.V.I.O.R.-nieuws Rauwe ham Ze zijn er weer... seizoenkaarten Staalbergven met korting Gilde St. Catharina Gekookte ham A 100 gramZwU Speklappen kilo Varkenslappen 50Ógram r~ 70/200 80/200 90/200 500 gram 100 gram Van uw speciaalslagerij uit eigen keuken: bovendien krijgt u met een seizoenkaart kor ting in zwembad de Leye. Wacht niet tot het laatst en koop nu een kaart voor het Staalbergven, dan hoeft u op het laatst niet in de rij en bij het Staalbergven sta je met een seizoenkaart nooit meer in de rij. Kadotip voor verjaardag, communie, enz. seizoenkaart Staalbergven. Telefonische inlichtingen worden u graag ver strekt door de afd. sport, recreatie en toeris me, tel. 5291267, mevr. V. van de Snepscheut. Smetsers, St. Sebastiaan Oirschot; 9. Sjef van Roessel, St. Catharina Moergestel; 10. Jos de Croon, St. Sebastiaan Oirschot. De eerste prijs bij het handboogschieten met de bijbehorende trofee was voor Bart de Laat, met op de tweede en derde plaats resp. Geert van Elderen en Jos Damen, allen lid van het Sint Sebastiaan en Barbara Gilde uit Moerge stel. Mede omdat de weergoden op de beide schietzondagen ons goed gezind waren werd dit festijn weer een groot succes. De data voor het 18e Rad van Sinte Catrien 1997 zijn vastgesteld op de zondagen 6 en 13 april. De Overheid van het Gilde St. Catharina samen voor nu per meter IEDERE WOENSDAG b.v. 90 x 200 (met garantie) van 698.- voor Luyksgestel 14 april 1996: Caroline Peters, Goofy, klasse Zl, 4e prijs; Tamara van Beek, MDZ Hannebel, klasse L, 5e prijs; Jacqueline van Roessel, Prince of Bens, klasse L, le prijs; Chantalle van Zandvoort, Jade, klasse B, 2e prijs; Petra van Gorkum, Palanz, klasse B, 5e prijs. met 2 motoren hoofd- en voeteneind verstelbaar extra neksteun 100 gram Op maandag 22 april a.s. begint de verkoop van seizoenkaarten met korting voor het Strand- en Recreatiebad ’Staalbergven’ weer en deze duurt tot en met 10 mei a.s. U kunt terecht bij de kassa van het zwembad de Leye, Baerdijk 43, Oisterwijk tot en met 10 mei 1996. Tot en met 9 mei 1996 kunnen de bewoners van Moergestel weer terecht bij de afdeling bevolking op het gemeentehuis ter plaatse. De inwoners van Haaren en van Helvoirt kunnen terecht op het gemeentehuis te Helvoirt. Op 11 mei a.s. gaat het zwembad weer open en zondag 1 september worden de poorten weer gesloten. Een seizoenkaart voor een gezin kost tot en met 10 mei 1996 146,-, daarna kost deze ge- zinskaart 159,-. Voor volwassenen kost een seizoenkaart tot en met 10 mei 1996 79,55, daarna kost deze kaart 95,50. Voor houders van een Pas 65 en voor kinderen kost de seizoenkaart tot en met 10 mei 1996 53,- en daarna kost de kaart 66,30. Zoals u ziet is het best de moeite waard om voor 10 mei a.s. een seizoenkaart te kopen, Ze waren weer met velen, de schutters en schutsters van de Gilden uit de regio Miden- Brabant bij de verschieting van het Rad van Sinte Catrien 1996, dat dit jaar voor de 17e keer werd gehouden. De trofee: het Zilveren Rad, werd ook dit jaar, net als verleden jaar, weer gewonnen door Piet Schellekens van O.L.Vr. Broederschap Oirschot. Dit werd hem persoonlijk onder luid applaus door de hoofdman van Sint Catharina uitge reikt. Verder gingen de voornaamste prijzen met de kruisboog naar: 2. Leo Schellekens, O.L.Vr. Broederschap Oirschot; 3. Antoon Couwenberg, St. Brigida Netersel; 4. Theo Roosen, St. Joris Moerge stel; 5. Gust Creusen, St. Catharina Moerge stel; 6. Cor Schellekens, O.L.Vr. Broederschap Oirschot; 7. Co Hout, St. Joris Diessen; 8. Jos Omroep Brabant de hele dag in teken van Koninginnedag Op 30 april zal koningin Beatrix een deel van Koninginnedag doorbrengen in Brabant. Voor Omroep Brabant is dat reden om die dag uit voerig te berichten over de viering van Koninginnedag in onze provincie. Dat ge beurt onder het motto ’Oranje Boven, Bene den De Moerdijk’. Centraal in de berichtgeving staat het bezoek dat de koningin aan Bergen op Zoom brengt. Ze zal deze stad tussen half twaalf en ongeveer één uur aandoen. Er is die dag natuurlijk meer te doen in Bra bant en daarover zullen, de gehele dag, ver slaggevers van Omroep Brabant berichten. Als gevolg hiervan wordt de programmering van Omroep Brabant voor de gehele dag aan gepast. Dat betekent geen Draaibank (het verzoekplatenprogramma voor bedrijven), geen regionale middaguitzendingen en even min Prikbord, het vraag- en aanbodprogram- ma van Omroep Brabant. ’Oranje Boven, Beneden De Moerdijk’ begint om negen uur en duurt tot half zes, waarna de dag zal worden afgesloten met Apart Met Ward. Overigens zal ook in de ochtendpro gramma’s tussen zeven en negen uur aandacht worden besteed aan de viering van Koningin nedag in Brabant. (Omroep Brabant, 30 april, tussen 07.00 uur en 17.30 uur). Protestantse Gemeente Oisterwijk Contactpersoon voor Moergestel: mw. J. Door- duyn, Cruythof 2, Moergestel. In ’De Voorhof’, naast de kerk, is de crèche. De kinderen van 4 t/m 12 jaar gaan tijdens de viering naar de Kindernevendienst. Kerkdienst zondag 28 april Voorganger is ds. R. Roodsant. De kinderen van 4 t/m 12 jaar vieren de hele Avondmaals dienst met ons mee. Agenda Donderdag 25 april: Classicale vergadering (te Oss) Donderdag 25 april: Avond voor crèche- medewerk(st)ers (20.00 uur in de Voorhof). Donderdag 25 april: Voorbereiding Oecume nische Pinksterdienst (20.00 uur in de pasto rie). Jongereninformatie in de bibliotheek Sinds enige tijd is er in de bibliotheek van Moergestel een speciale jongerenkast inge richt. In deze kast zijn materialen opgenomen die voor jongeren interessant kunnen zijn. Een deel van de kast bestaat uit de zogenaam de ’lijstboeken’. Het betreft hier een selectie uit de boeken die middelbare scholieren voor hun lijst mogen lezen. Door deze boeken bij elkaar te plaatsen wordt het zoeken voor de jongeren vergemakkelijkt. Bovendien kunnen ze er zeker van zijn dat de bibliotheek over de uittreksels van deze boe ken beschikt. Verder staan in deze kast boeken over diverse onderwerpen waar jongeren zich in meer of mindere mate mee bezig houden. Te denken valt aan bijvoorbeeld relaties, be roepskeuze, studeren, seksualiteit, op jezelf wonen en alcohol en drugs. Via het Jongeren Informatie Punt te Tilburg beschikt de bibliotheek ook over een aantal brochures en folders, waarin jongeren snel informatie kunnen vinden. Deze brochures/ folders worden gratis ter beschikking gesteld aan de jongeren. Naast de standaardbrochu res, die over diverse onderwerpen gaan, sch enkt het JIP elke maand aandacht aan een the ma. Deze maand is dat het thema: seks. Meer weten? Kijk zelf maar eens in de jongerenkast. Tot ziens in de bibliotheek! t/m 15 mei - exd. aanbiedingen ROOTTEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 013 - 513 1769 500 gram Een grote keus uit vleeswaren, salades en kant-en-klaar maaltijden! PAGINA 3 V. Geldig van donderdag 25 april t/m woensdag 1 mei 1996 MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 24 APRIL 1996 MAANDAG

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 3