HL VERHEIJEN De Rabobank wijzigt de spaarrente met ingang van 15 maart 1996 RECTIFICATIE FROGGY'S voor de goedkoopste tuinbeelden in Nederland! LXJ fekfoWcENTKUM Rabobank Moergestel Voetbal Alternatieve competitie KEN-TE-KEN BEDANKT! I gl Een teken voor huishoudelijk chemisch afval Win een reis naar de Olympische Spelen in Atlanta! Expositie in ’Brenthof’ ’De Dijk’ in ’Den Boogaard’ Verhuur sporthal sportcomplex Stokeind presenteert op ZATERDAG 20 APRIL ’Flower-Power-Avond’ m.m.v. The Sound Specials* Rabo Jongerenrekening Zilvervloot* Jetje en Snuitje en we spreken nog wel iets af... KLOOSTERLAAN 61, MOERGESTEL, TELEFOON 013-513 3633 ISOLATIEBEDRIJF Vraag vrijblijvend offerte! Werknemerssparen Spaar- Vast-Rekening Ge’broeder’lijk samen op de bank... Wie zijn het? Vorige week zagen we 'n foto uit 1960 van het orkest: 'De Melodisten’, v.l.n.r.: Adrie Oerlemans, Louis Smits, Gust van Haaren en Theo Groenland. Marcel - Janine en Gerard: Kunststof en houten kozijnen deuren Dubbele en enkele beglazing Rolluiken en zonneweringen Spaar stap voor stap bij Spar ^ruirs LIJSTENMAKERIJ Nieuwe top-thema collectie in de bibliotheek Rabo Rendement Rekening** Rabo Beleggersrekening** vanaf f 25.000, - vanaf f 10.000,- vanaf f 1.000,- f 0,- tot f 1.000,- Aanvang 20.30 uur Entree 10,00 ST. JANSPLEIN 5, MOERGESTEL, TELEFOON 013-5131665 LH MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 10 APRIL 1996 PAGINA 5 3,25% 2,75% Cs maandags gesloten) tv ambtenaren/premie-spaarregeling spaarloonrekening winstdelingsspaarrekening looptijd 1 jaar looptijd 2 jaar looptijd 3 jaar looptijd 4 jaar looptijd 5 jaar looptijd 6 jaar looptijd 7 jaar looptijd 8 en 9 jaar looptijd 10 jaar 4,50% 4,50% 4,50% Uitslagen: FC Verkooijen - VCH De Veerkes - D’n Draai Terrasvogels - De Klaore ’t Draaiboompje is vrij Programma 10 april: D’n Draai - Terrasvogels De Klaore - De Veerkes ’t Draaiboompje - FC Verkooijen VCH is vrij 6-4 5-2 3-5 4,25% 3,75% 3,25% 3,0 4.25% 3,75% 3,25% 3,0 3,00% 3,25% 3.75% 4,25% 4,50% 5,00% 5.25% 5,50% 5,75% Kom vrijblijvend even kijken. Nicolaos van Eschstraat 14a Oisterwijk (naast Doe-Land) Tel. 013-52 85058 Ongewijzigd Zodra het tegoed een saldogrens overschrijdt, wordt het hogere rentepercentage vergoed over het gehele saldo Deze rekening kan niet meer worden geopend Chemisch afval is voortaan gemakkelijker te onderscheiden. Op huishoudelijke produkten die na gebruik bij het chemisch afval horen, staat in het ver volg het teken dat u bij dit artikeltje ziet. Het is een minicontainer met daar een groot kruis doorheen. Een produkt met dat tekent moet in de blauwe box voor klein chemisch afval. Het gaat om het apart houden van produkten of produktresten, die schadelijk zijn voor het milieu. Een lege verpakking, ook al staat het teken voor chemisch afval er op, hoeft u niet apart te houden en in de blauwe milieubox te doen. Op dinsdag 9 april is bij Spar een grote voor- jaarscampage gestart. In samenwerking met een groot aantal A-merkfabrikanten is een spaaractie op touw gezet met als thema de Olympische Zomerspelen. De consument kan dan sparen voor een prachtige solide sporttas in de modekleuren van het komende seizoen en voor handige sporthanddoeken. Als klap op de vuurpijl kan de consument meedingen naar twintig reizen voor twee personen naar de Olympische Zomerspelen in Atlanta! Hoe werkt de actie? Bij aankoop van elke 15,- aan boodschappen krijgt de consument een gratis ’Atlanta-zegel’. Bovendien ontvangt men twee extra ’Atlanta- zegels’ bij aankoop van één van de zeven A- merkprodukten die op de voorpagina van de folder staan afgebeeld. Wanneer de consument 15 zegels op een spaarkaart heeft geplakt, kan met een kleine bijbetaling de sporttas of een sporthanddoek worden gekocht. 10 Dagen Olympische Spelen in Atlanta Aan deze spaaractie is een wedstrijd gekop peld waarbij de consument een rebus moet oplossen en twee ’Atlanta-zegels’ moet plak ken op een speciale wedstrijdkaart. Uit de goe de inzendingen worden in totaal 20 prijzen ge trokken voor een 10-daagse reis voor 2 perso nen naar de Olympische Spelen in Atlanta. De winnaars ontvangen entreekaarten voor een aantal hoogtepunten van de Spelen en krijgen ook nog eens 1.000,- contant. Wij verzorgen al uw inlijstwerk! Heusdensebaan 27, Oisterwijk, 013-52 84856 Openingstijden: di. t/m do. 9.00-18.00 uur vr. 10.00-18.00 uur; za. 10.00-16.00 uur In bibliotheek ’de Brenthof’ te St-Michiels- gestel is van 6 tot en met 27 april een expositie te zien van Bert-Jan Kogels getiteld: Onder waterwereld. Bert-Jan Kogels fotografeert sinds twee jaar onderwater en zeker niet onverdienstelijk. Getoond worden foto’s uit Nederland, Rode Zee en Malediven. Niet alleen vis-foto’s maar ook de onderwaterplanten worden getoond. Dit alles om u een beeld te geven van de on voorstelbare mooie wereld onderwater. De zoetwaterfoto’s zijn gemaakt in de regio zodat u kunt zien wafer bijvoorbeeld zoal leeft in het Dungens Gat. Bij elke foto kunt u een aantal dingen van het gefotografeerde terug lezen. Niet alleen mooie foto’s maar ook nog leerzaam. U bent welkom tijdens de openingsuren van de bibliotheek: maandag: 14.00 - 20.00 uur; woensdag en donderdag: 14.00 - 17.30 uur; vrijdag: 14.00 - 20.00 uur; zaterdag: 10.00 - 13.00 uur. Op zondag 14 april a.s. is het podium van partycentrum ’Den Boogaard’, na geweldi ge optredens van o.a. the W.C. Experience, D.J. Paul Elstak, de Sjonnies, the Party-Ani- mals, gereserveerd voor: ’De Dijk’, een we- reldband in Nederland. ’De Dijk’ is ontstaan in 1981 en dat viel samen met de oogsttijd van de Nederpop. Aangezien ’De Dijk’ ook in het Nederlands zingt wordt de groep gemakshalve nogal eens tot deze stro ming gerekend. De keuze voor de Nederland se taal is voor ’De Dijk’ echter een bewuste keuze voor optimale uitdrukkingskracht van de liedjes. Simpele, op het hart gerichte mu ziek, gekoppeld aan de thematiek van alledag: liefdesverdriet, drank(misbruik), (des)illusie, rassenhaat... De albums van ’De Dijk’ weerspiegelen het leven in stedelijk Nederland aan het eind van de twintigste eeuw. In februari 1994 beloont de stichting Conamus ’De Dijk’ met de hoogste onderscheiding in de Nederlandse popmuziek: De Gouden Harp. Een mooier bewijs voor het feit dat ’De Dijk’ meer is dan een modegril uit 1981 kun je bijna niet wensen. Momenteel heeft ’De Dijk’ met ’De Blauwe Schuit’ een nieuwe hoofdstuk aan het succes verhaal toegevoegd. Met een hommage aan rondtrekkende artiesten van weleer dient ’De Dijk’ zich tegelijkertijd aan als hedendaags ’gilde-lid’. Immers, ook ’De Dijk’ poogt met zijn muziek de mensen even de ellende van alledag te laten vergeten. Waar de voorgangers van dit album er al gauw een jaar over doen, bereikt ’De Blauwe Schuit’ binnen een maand na verschijnen goud, en korte tijd later zelfs platina. Verder is het van de plaat afkomstige ’Als ze er niet is’ het groot ste hitparade succes van de groep. Een duide lijker blijk van waardering had de groep niet kunnen bedenken. Anno 1996 vaart de band dan ook vol zelfvertrouwen de toekomst tege moet. ’De Dijk’: zondag 14 april in Partycentrum ’Den Boogaard’. Aanvang: 19.00 uur. Info kaartverkoop: 013-5131665. Kaarten a 20,- Sinds 1 april beschikt de bibliotheek Moerge stel over een nieuwe top-thema collectie. Deze keer een collectie met exclusieve informatie over het thema flora en fauna, bestaande uit 25 luxueus uitgegeven geïllustreerde werken voor studie, hobby en plezier. Om U een indruk te geven om wat voor boe ken het gaat volgt hier een korte beschrijving van enkele boeken uit deze collectie: - Bergen: levende aarde Informatie in woord en beeld over alle facet ten van levensvormen, weer en klimaat in berggebieden. - Regenwouden: levende aarde Overzicht van door wetenschappers verzamel de informatie over tropische regenwouden. - Okavango: de laatste oase - Frans Lanting Fotoboek over dit deltagebied in de Kalahari- woestijn in Botswane. - De groene omgeving - Arie Koster In woord en beeld wordt zicht gegeven op het natuurleven in Nederland van spoorwegterrei nen tot begraafplaasten en van woonwijken tot het boerenland. - Iceland Eiland van uitersten, van glaciale landschap pen en vulkanen, van de middernachtzon en de arctische winter. Een fotoboek met bijzon dere opnamen vanuit de lucht. Deze en de andere boeken die tot de Top-the ma collectie behoren staan opgesteld tegen over de balie in de bibliotheek naast de nieu we boeken. Tot ziens in de bibliotheek! vanaf f 25.000,- vanaf f 10.000,- vanaf f 1.000,- f 0,-tot f1.000,- Aan het einde van het seizoen zal sportzaal de Vonder in Moergestel definitief zijn deuren sluiten. Zoals u wellicht heeft vernomen wordt op dit moment druk gewerkt aan de realisatie van een nieuwe sporthal in Sportcentrum Stokeind. De initiatiefnemers van de bouw, de gemeente Moergestel en de Gebr. Janssen BV, stellen alles in het werk om op 1 september a.s. de sporthal in gebruik te kunnen geven. Het sportcentrum bestaat naast een sporthal ook uit een tennishal en een kantine. De ge meente exploiteert de sporthal. De sporthal heeft een andere maatvoering dan de Vonder. De afmetingen zijn 24 x 44 meter. De hal kan verdeeld worden in 1/3 deel en 2/3 deel. In tegenstelling tot de oude situatie zal de sporthal ook op zaterdagavond en op zon dag open zijn. Als u meer informatie wilt over bijvoorbeeld de huurprijzen, de indeling van de hal of in dien u volgend seizoen een gedeelte van de hal wilt huren, kunt u een informatiepakket ha len bij de balie van het bureau Welzijn en So ciale Zaken, de Vonder of de bibliotheek. U kunt deze informatie ook telefonisch opvra gen bij dhr. Jon Elzinga, Bureau Welzijn en Sociale Zaken van de gemeente Moergestel, 'tel. 013-5131235. Een inschrijfformulier voor huur van de sporthal kunt u tot 29 april bij de gemeente inleveren. t j i "4,

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 5