Voor een kuntu besparen 5 duizenden guldens paar dubbeltjes Rabobank Moergestel Audacia neemt nieuwe kantine in gebruik Fietsclub als onderdeel van Schaatsclub ’De Vennen’ Zin in een actieve paasvakantie? Voorj aars wandeling Rabobank HOOFDPRIJS Bel voor 20 ct./pm de Rabo Hypotheeklijn 06 92 79. hypotheek u kunt krijgen, wat uw maandlas- misschien wel duizenden guldens opleveren. ten zijn en of kopen voordeliger is dan huren. Bel gewoon de Rabo Hypotheeklijn. En Wilt u een uitgebreid persoonlijk advies? hypotheekadviseur. Bel nu 06 92 79. s Afgelopen vrijdag was het dan zover: na maandenlange werkzaamhe- Vrijdag 5 april om 20.30 uur in de kantine van S.V. Audacia! Heeft u interesse? Haal dan het reglement op bij Leo Vaes, die de coördinatie in handen heeft. Tel. 5131872. Het seizoen start op 2 april a.s. Schaatsclub ’De Vennen’. Natuurlijk zijn er ook deze keer weer vele andere prachtige prijzen te winnen... In het najaar van 1995 is door een werkgroep van de fietsclub, die al gedurende 6 jaar op de dinsdagavonden gezamenlijk gaan fietsen, be sloten een onderdeel van de schaatsclub te worden. Dit op verzoek van het bestuur. Deze werkgroep heeft tevens besloten dat de fiets groep zijn vrijblijvende karakter moet blijven behouden. Dat betekent dat iedereen, lid of géén lid, op de dinsdagavonden mee kan fietsen. Daar naast is het de bedoeling om gezamenlijk toert ochten te gaan rijden. Bij beide activiteiten komt de nadruk te liggen op veiligheid en dis cipline. Er wordt op de dinsdagavonden, zoals gebrui kelijk, gefietst in twee groepen. Hierna sprak vz Hans van den Heuvel de aanwezigen toe en bedank te iedereen die aan de realisering van de verbouwing had meegehol pen. ’n Bloemetje overhandigde hij aan Han en Gerard Kreijveld als dank voor alles wat zij voor Audacia deden en nog steeds doen. Daar na was het gezellig toeven in de nieuwe kantine en werd het duidelijk dat Audacia helemaal klaar is voor de (sportieve) toekomst... u krijgt meteen antwoord op belangrijke vra- Heb jij behoefte aan een leuke, leerzame en afwisselende paasvakantie, dan zijn de activi teiten in het bezoekerscentrum Oisterwijk van Natuurmonumenten wat voor jou. Deze acti viteiten zijn voor basisschoolkinderen (tot 12 jaar) en vinden plaats op 9,11 en 12 april. Dus ’gooi’ de TV, de afwas en de computers pellen maar aan de kant, want er worden dus diverse voorjaarsactiviteiten georganiseerd. Het is natuurlijk leuk om in de paasvakantie een wandeling door de bossen te maken. In ieder geval valt dan de lente op, maar het is natuurlijk veel léuker om de natuur van dich terbij te bekijken. Hierbij gaat het niet alleen om het kijken, maar vooral de andere zintui gen komen aan bod; voelen, luisteren en rui ken. Het programma ziet er als volgt uit: Eiertocht: Dinsdag 9 april van 9.00 uur tot 11.00 uur. Deze tocht is bestemd voor kinde ren van 7-12 jaar. Kaboutertocht: Donderdag 11 april van 9.30 uur tot 11.30 uur en van 13.30 uur tot 15.30 uur. Deze tocht is bestemd voor kinderen van 5 tot 8 jaar. Voorjaarstocht: Vrijdag 12 april van 9.30 uur tot 11.30 uur en van 13.30 uur tot 15.30 uur. Deze tocht is voor kinderen van 8 tot 12 jaar. Tijdens deze tochten wordt er op een leuke manier verteld wat er allemaal leeft en groeit in het bos. De tochten worden afgewisseld met spannende spelletjes en opdrachten. Bij regen achtig weer wordt er een binnenprogramma georganiseerd. Wanneer jullie aan deze activiteiten willen deelnemen, dan moeten jullie wel even bellen naar het bezoekerscentrum Oisterwijk, tel. 013-5219209. Ben er wel snel bij want vol is vol. De kosten per kind komen op 1,-. den, veelal door eigen leden van S.V Audacia kon de verbouwde en aanzienlijk uitgebreide kantine aan de Molenstraat in gebruik wor den genomen. De officiële openingshandeling werd verricht door fn Willem II-voetballer. Door de onthulling van het wandbord met de sponsornamen was de opening ’n feit. Huis kopen? Dan kan één telefoontje u Op le Paasdag, 7 april, start vanaf de parkeer plaats bij ’t Stokske een voorjaarswandeling van ongeveer 1,5 uur. Tijdens deze wandeling staat wederom het thema beheer centraal. De wandeling zal ook langs het vogelkijk- scherm gaan. Bij het scherm kan er langere, tijd stil gestaan worden om naar de watervo gels te kijken op het Kolkven. Natuurmonu menten heeft dit scherm in 1995 geplaatst om de bezoekers de kans te geven op een niet sto rende manier, de watervogels van dichtbij te bekijken. In het scherm zijn op diverse plaat sen gaten in de vorm van een verrekijker ge maakt. Als u mee wilt moet u dat vooraf melden bij het Bezoekerscentrum Oisterwijk: 013 - 5219209. Kosten: 3,- voor leden van Natuur monumenten; niet-leden 5,-. Kinderen t/m 12 jaar 1,-. gen over het kopen van een huis: hoeveel Maak dan meteen een afspraak met onze Groep 1 start om 18.55 uur. Deze groep fietst tot aan het vliegveld van Oerle, ca. 38 km/uur. Daarna wordt er gekoerst zoals onderling wordt afgesproken, met snel heden van 40-45 km/uur of zelfs meer. Over bodig is te melden dat deze groep uitsluitend bestemd is voor de snellere fietsers. Op degene die moet lossen uit deze groep zal ook niet worden gewacht. Deze vallen af en kunnen zich aansluiten bij groep 2, die dezelf de route fietst. Groep 2 start om 19.00 uur. De snelheid zal hier op 35 km/uur liggen. Bij deze groep wordt gewacht op achterblijvers of op diegene die pech hebben. Voor deze groep is een speciaal reglement gemaakt waarbij de nadruk ligt op veiligheid en discipline. Iedereen die zich met dit reglement kan vere nigen is van harte welkom om mee te fietsen. Paddentrek aangevangen In Oisterwijk worden deze dagen bij regen achtig weer de Heisteeg, de Van Tienhoven- laan en de Bosweg ’s nachts afgesloten voor het verkeer. Om te voorkomen dat de padden met bosjes tegelijk worden doodgereden, wor den tijdens deze ’paddentrek’ door personeel van Natuurmonumenten de genoemde wegen afgesloten door hekwerken, ’s Morgens wor den deze weer verwijderd. Woninginbrekers actief Zondagavond sloegen inbrekers hun slag aan de Eysenbrand. Men heeft geprobeerd in meerdere woningen in te breken. Bij een wo ning bleek de stereocombinatie en de kleuren televisie te zijn ontvreemd. ^Steve PAGINA 7 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 3 APRIL 1996 voor leden en ƒ250 Met de Rabobank sta je er niet alleen voor. Héél hartelijk bedankt aan iedereen die meegewerkt heeft om onze modeshow weer tot een succes te maken! 'Aphrodite': make-up/tassen/accessoires Ligtvoet Nimco: schoenen 't Kapperke: kapsels Chris van Raak: bloemen/decoratie 'Oen Boogaard': zaal/hapjes 'Sas-Styling'; styling/decor - Mirjan Theuns: decor/choreografie De Brouwer: oefenruimte Chris van den Bijgaart: fotografie Ceesvan Dijk: podium Bart van Esch: belichting Bart van Spaandonk: muziek/D.J. Leoncio Medina: video-opname Natascha Pellis: entree Cor Knevel: kleedster Jo Jansen: kleedster Yvonne van de Wouw: kleedster Lia Broeders: algehele assistentie •Ron Siteur: opbouw/algehele assistentie Sjan van Balkom: achtergrondsteun/oppas De 'karwei'-mannen: Johan van Daelen, Ron Siteur. John van Poppel, Jurgen Snelders, John op 't Hoog, Theo Jacobs Dansgroep 'Trend': optreden 'Cabaret': Franka van Remunt/Yvonne Habraken Onze modellen: Yvonne Habraken, Yvonne Reniers. Corine van Balkom, Claudia Mulders, Ellen op't Hoog, Jeanne van der Linden, Brigitte Staps, Carla van Spreeuwel, Mieke Habraken, Wendy van Esch, Mirjam Tikken, Mariska van Rooij, Franka van Remunt, Mary-Ann Jones, Judith Smolders, Use van Beers. Bedankt voor jullie grandioze inzet! Casto en Yvonne WWHHK begunstig®15

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 7