Vrolijk Pasen Verbeeldt u zich eens... Kopij t.v.m. Pasen CHRIS VAN RAAK INDOOR TENNIS IN MOERGESTEL Jaarvergadering K.B.O. versierd met twee zilveren K.B.O.-spelden Aphrodite zon? uality travel u ligt nu in uw strandstoel in een zonnig oord te genieten!!! HOtAND INTERNATIONAL Reisburo Wees wijs, ga met Quality Travel op reis!!! Vorst, regen, hagel of. Gewoon!!! Bloemsierkunst Expositie Kees Ketelaars in het Provinciehuis te Den Bosch Bedankt voor de medewerking en... fijne Paasdagen... De redaktie De nieuwe bestuursleden: Noud Smits, Cor Spaninks en Theo Jansen. REISBURO Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! WOENSDAG 3 APRIL 1996 - 21e Jaargang - Nr. 902 Het komend weekend gaat iedereen genieten van enkele vrije dagen i.v.m. Pasen. Dus ook de redaktie van ’Moergestel-Nieuws’... Alle kopij (dus ook van sportverenigingen) en (voor zover mogelijk ook) de advertenties hebben we graag vrijdagavond uiterlijk om 19.00 uur in ons bezit, omdat we zaterdag de krant al voor het grootste gedeelte klaarmaken. INFORMEER EENS NAAR DE VELE SPECIALE AANBIEDINGEN! van de heer van de Loo deelde mee dat alle stukken waren gecontroleerd en accoord waren bevonden. Hij dankte de penning meester voor zijn inzet en nauwgezetheid. Omdat de heer van de Loo nu aftredend was, zal hij het volgende jaar worden opgevolgd Kerkstraat 16, Moergestel 013-5133612 Schoolstraat 11 5066 EC Moergestel Postbus 80 5066 ZH Moergestel Tel. 013 - 513 2020 Fax 013 - 513 2629 ten dienste van de ouderen in Moergestel. De algemene jaarvergadering van de K.B.O. afdeling Moergestel, die gehouden werd op donderdagmiddag 28 maart in Den Boogaard, werd zoals gewoonlijk weer druk bezocht. Voorzitter Sjef Meeuwis opende de vergade ring, heette allen van harte welkom en her- De afscheidnemenden: Hendrik van Oort, Piëta Heijkants en Sjef Meeuwis. dacht de 16 overleden leden van het afgelopen jaar. Vervolgens deelde hij mee dat de warme maaltijdvoorziening binnen kort op een ande re leest geschoeid zal gaan worden. Ook sprak hij over een samenwerking met de afdeling Oisterwijk, doch het is wel de bedoeling om onafhankelijk te blijven ook na de herindeling. De notulen van de algemene ledenvergadering van 12 oktober 1995 werden gemaakt en voor gelezen door de secretaris mevr, van de Wouw. Hierna las zij eveneens het jaarverslag van de vereniging voor, waaruit vooral de vele werk zaamheden van de bestuursleden in de vorm van vergaderingen en te organiseren activitei ten naar voren kwam. Mevr. Thea van Os gaf een terugblik op de vele recreatieve activiteiten voor de oude ren van Moergestel georganiseerd. In totaal waren er 16 verschillende wekelijks terug kerende activiteiten, waarmee ongeveer 400 ouderen per week actief bezig waren. De penningmeester Fons Smits gaf zijn ver slag van het afgelopen jaar, dat hij kon afslui ten met een positief saldo van ongeveer fl. 10.000. Dit bedrag werd bij de reserves bijge schreven, want in de nabije toekomst is er nog heel wat nodig onder andere in verband met het komende 40 jarig jubileum van afdeling Moergestel. Ook kan de contributie hierdoor nog steeds laag worden gehouden. De kascommissie onder voorzitterschap door mevr. Piëta Heijkants, die zichzelf hier voor beschikbaar stelde. Omdat er drie leden van het bestuur aftredend waren, te weten Sjef Meeuwis, Piëta Heijkants en Hendrik van Oort, werden mevr. Spaninks en de heren Smits en Jansen door het bestuur voorgedragen. Nadat zij zich voorgesteld had den aan de aanwezigen werden zij bij accla matie in het bestuur gekozen. Hierna moest een nieuwe voorzitter worden gekozen. Met 104 stemmen voor en slechts 3 tegen viel deze eer te beurt aan Noud Smits. Vervolgens deelde de nieuwe voorzitter, onder begeleidende woorden van dank, enkele geslo ten couverts uit aan de scheidende bestuursle den. Daarop volgde de bekendmaking en het opspelden van de zilveren spelden van de K.B.O. door mevr. Bont met als gevolg een gezellige pauze, waarvan de K.B.O. leden ge bruik maakte om Sjef Meeuwis en Piëta Heij kants te feliciteren met deze onderscheiding en te danken voor hun vele werkzaamheden in de afgelopen jaren voor de ouderen van Moergestel. Oud bestuurslid Janus Jonkers zette de drie scheidende bestuursleden namens de aan wezigen op een humoristische manier in het bekende zonnetje Tenslotte werden zoals gebruikelijk nog drie ronden bingo gespeeld, zodat meerderen nog met een leuke prijs huiswaarts konden keren. In het Provinciehuis krijgen regelmatig Bra bantse beeldende kunstenaars de gelegenheid om hun werk aan het publiek te tonen. In april is de beurt aan Kees Ketelaars, samen met studiegenote Marlies Jutte. Er is een verras sende tentoonstelling ingericht: kleurrijk en met grote tegenstellingen. Er zijn o.a. sculptu ren met staal en brons te zien en installaties waarbij allerlei materialen en voorwerpen ver werkt zijn tot nieuwe sfeerbeelden. De expo sitie is ingericht in een gedeelte van de centra le hal, en het is natuurlijk een mooie gelegen heid om het imposante gebouw zelf eens te bekijken. Expositie geopend tijdens kantooruren van 5 april tot 3 mei. Ontmoetingsmiddag vrij dag 12 april van 15.00 uur tot 18.00 uur. Bij het begin van de pauze van de jaarvergadering van de K.B.O. afdeling Moergestel, wer den twee aftredende leden van het bestuur onderscheiden met de zilveren speld van de K.B.O.. Deze onderscheidingen werden opgespeld door het hoofdbestuurslid van de K.B.O., mevr. Bont. De gelukkigen waren, de scheidende voorzitter Sjef Meeuwis en het scheiden de bestuurslid Piëta Heijkants. Beide zijn meer dan 10 jaar lid geweest van het bestuur. In deze pauze werden zij door vele K.B.O. leden gefeliciteerd en bedankt voor het vele werk Q Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J Huidverzorgingsinstituut I Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Aanmelding of informatie over baanhuur, tennislessen of diverse competities: Mare de Groot, Tilburg: (013) 467 82 31 bij geen gehoon (06) 52 79 36 66 I 51 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) g

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1