Prachtige uitvoering ’Jezus Christ’ De Rabobank wijzigt de spaarrente Scouting Rabobank Moergestel Ondernemers: let op!!! BESTELBON Zo is er maar één! MAANDAG 22 APRIL A.S. JAARVERGADERING Dagboottocht Zonnebloem VIDEOFILM MOERGESTEL ©^©^©^©^(q] Gezellige drukte tijdens Lenteconcert De beverleiding. Houd deze datum vrij!!! Heeft u zich al opgegeven? Het kan nog tot 31 maart bij de volgende tele foonnummers: 5133717, 5133378, 5133635, 5133569. f 0,-tot f1.000,- f 0,-tot f 1.000,- (M©©[ffi©$u©[l The Force We gaan laser-schieten in Tilburg op vrijdag 29 maart. Deze activiteit werkt ook weer met opgave. Dus: als je je niet opgegeven hebt, kun je ook niet deelnemen aan deze activiteit! Graag voor 27 maart opgeven bij Patrick van Zon, tel. 5131769. Voor leden is deelname gra tis, niet-leden betalen de normale prijs. Goede Vrijdag In tegenstelling tot andere jaren zijn we op vrijdag 5 april met Goede Vrijdag gewoon open. Voor mensen die wat gezelligheid zoe ken op deze dag. Aan vang: 21.00 uur. Voorjaarsuitstapje 1996 Deze keer gaan we naar een spiksplinternieuw uitgaanscentrum in Gemert, ’Time-Out’ ge naamd. En wel op zaterdag 13 april! Houd deze avond dus alvast vrij. We hebben de laatste jaren niet gewerkt met opgave voor een KPJ-uitstapje, maar omdat we niet exact weten wie er wel/niet meegaan, wor den de buskosten foor ons te groot. Daarom zijn we genoodzaakt om te werken met opga ve. Je kunt je opgeven voor dit uitstapje bij Judith Ketelaars, tel. 5131262 tot en met 6 april. Voor de leden zijn de buskosten gratis, niet- leden betalen 10,- voor het busvervoer. Bevernieuws Op zaterdag 30 maart vindt de landelijke Scou- tingdag plaats. Voor de bevers betekent dit dat er in Huize Hotsjitonia een groot spellenfesti- val plaats zal vinden. Alle kinderen tussen 4 en 7 jaar zijn dan van harte welkom om op deze dag, tussen 11.00 uur en 15.00 uur, een kijkje bij ons te komen nemen. Helaas is het niet mogelijk om op deze dag kinderen op te geven voor de Beverwachtlijst. Dit omdat de wachtlijst voor de komende tijd helemaal vol is. Ondanks het feit dat de Bevers voorlopig vol zit, nodigen wij u en uw kind toch graag uit. Voor de ouders zal er koffie en thee klaar staan en voor de kinderen natuurlijk een heleboel speelplezier. Het afgelopen zondag gehouden Lenteconcert van Zangvereniging ’Crescendo’ mocht zich verheugen in een bijzondere belangstelling. Tot de laatste plaats zowat waren de stoelen van de grote zaal van ’Den Boogaard’ bezet. Het gekozen tijdstip (14.00 uur in plaats van ande re jaren 12.00 uur) blijkt dus goed in de smaak te vallen. Naast de gastheer zelf, Gemengde Zangvere niging ’Crescendo’, was de Gemengde Zang vereniging ’Zang en Vriendschap’ uit Oister- wijk te gast in Moergestel. Ook zij verzorgden zowel voor als na de pauze een optreden met fijn in het gehoor liggende koormuziek. Als gastsoliste trad bij ’Crescendo’ de sopraan Jolande Ansems op. Deze inwoonster van Moergestel trad ’n tijdje geleden al toe tot de gelederen van het koor, maar vanwege proble men met haar stem was ze afgelopen zondag pas voor het eerst te horen als soliste. Voor de pauze zong ze zelfs 'n tweetal nummers met pianobegeleiding, terwijl zij na de pauze sa men met bariton Jan Habraken ’n nummer zong uit de opera ’Undine’ van Albert Lort- zing. 'n Totale afwisseling kreeg het Lenteconcert door de optredens van de dansgroep ’Trend’, ’n gewaagde afwisseling trouwens, want naast de ingetogen muziek van de koren en solisten moeten je oren even wennen aan die omscha keling. Toch viel ook dat optreden in goede aarde. Het slot van het concert werd gevormd door een optreden van de beide koren tesamen. ’Crescendo’ kan terugzien op een geslaagd concert en het publiek op een geslaagde muzi kale middag. Na dit concert wil het niet zeggen dat ’Cres cendo’ op haar lauweren gaat rusten. Inte gendeel zelfs, men heeft nog enkele drukke maanden voor de boeg. Kijk maar eens naar het programma: Zondag 5 mei: is het koor traditioneel van de partij op de Moergestelse Jaarmarkt Zaterdag 8 juni: wordt de H. Mis in onze pa rochiekerk opgeluisterd als jaargetijde van oud- en ere-voorzitter van ’Crescendo’ Ber nard Oerlemans Zaterdag 15 juni: staat er een concert op het programma met Dameskoor ’Con Amore’ uit en in Gilze Zondag 6 oktober: is er een grote Korendag in Hercules Diessen. Liefst 22 koren treden- hier op. Als verplicht werk zingen zij allemaal ’n (door elk koor zelf gekozen) nummer dat werd gecomponeerd door de Brabantse com ponist Louis Toebosch. Op deze Korendag (geen concours) krijgt men wel een beoorde ling Zondag 2 december: staat er een Kerstcon cert op het programma samen met Muziek vereniging ’Prinses Juliana’ Dinsdag 24 december (Kerstavond): verzorgt het koor de Nachtmis in onze parochiekerk om 23.00 uur. U ziet, een druk en interessant programma, waarvoor we nog steeds zangers en zanger essen kunnen gebruiken. Kom daarom eens vrijblijvend luisteren op onze repetitie- avond: elke maandag vanaf 20.00 uur in ’De Nieuwenhof’ aan de Kloosterdreef. U bent er van harte welkom! Afgelopen zaterdag vond in een prima gevulde parochiekerk de opvoering plaats van de musi cal Jezus Christ Superstar door het Jongerenkoor uit Vleuten. De recensies, waarover wij in het kort berichtten de laatste weken, bleken niet overtrokken te zijn. De beperkte middelen, waarmee de musical wordt uitgevoerd doen dan ook absoluut geen afbreuk aan de uiteindelijke presentatie. Een opmerkelijk en geslaagd initiatief van ons parochiebestuur om deze musical naar Moergestel te halen. Wie weet... hebben ze in de toekomst nog eens zo iets voor ons in petto... Essers Videoprodukties Scheerdershof 51,5709 GR Helmond Tel. 0492-515893 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 20 MAART 1996 PAGINA 9 Rabo Jongerenrekening 3,25% 2,75% •J» Ja, ik wil graag de videofilm ontvangen over Moergestel. Naam: Dhr. Mevr. Straat: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Essers Videoprodukties bedankt alle mensen die aan deze film hebben meegewerkt. Onze speciale dank gaat uit naar de bedrijven die er mede voor gezorgd hebben dat deze film-documentaire kon worden gerealiseerd. 1 Werknemerssparen ambtenaren/premie-spaarregeling spaarloonrekening winstdelingsspaarrekening 4,50% 4,50% 4,50% 3,25% 4,0 4,50% 4,75% 5,25% 5,50% 6,0 6,25% 4,25% 3,75% 3,25% 3,0 4,25% 3.75% 3,25% 3.0 met ingang van 15 maart 1996 Ongewijzigd Zodra het tegoed een saldogrens overschrijdt wordt het hogere rentepercentage vergoed over het gehele saldo Deze rëkening kan niet meer worden geopend Het is alweer enige tijd geleden dat het Helmondse filmbedrijf Essers dorp Moergestel. Deze film wordt uitgebracht op video en bevat tal - Het buitengebied - Bezienswaardigheden - Natuurschoon Rabo Beleggersrekening** vanaf f25.000,- vanaf f 10.000,- vanaf f 1.000,- Rabo Rendement Rekening** vanaf f25.000,- vanaf f 10.000,- vanaf f 1.000,- Spaar- Vast-Rekening looptijd 1 jaar looptijd 2 jaar looptijd 3 jaar looptijd 4 jaar looptijd 5 jaar looptijd 6 en 7 jaar looptijd 8 en 9 jaar looptijd 10 jaar Zilvervloot*** Videoprodukties besloot tot het maken van een film-documentaire over het 1 van onderwerpen, waaronder - De dorpskern - De mooiste plekjes - Oudheden/Monumenten en nog veel meer! De film is voorzien van commentaar en muziek. De normale prijs van de videofilm is 25,-. SPECIALE INTEKENACTIE: Eenieder die de videofilm bestelt vóór 12 april 1996 ontvangt de videofilm voor de speciale intekenprijs van 15,-. U kunt deze videofilm bij voorkeur schriftelijk bestellen d.m.v. het invullen en opsturen van de bestelbon. De bestelbon kunt u opsturen naar: Prachtige foto met een schaap als middelpunt.. Drie broers... Niet zo moelijk... Vorige week zagen we op de carnavalsfoto Nicole Smits (Oirschotseweg) en Bas van Ber- kel (Hopveld).

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 9