I Modieus genieten met de mooiste zitkussens, parasols en paviljoens g||g| TUIN j|l» I afT COMFORTABEL ZITTEN IN DE TUIN, OP HET TERRAS EN BALKON IN HOOGTE VERSTELBARE VIJFSTANDENSTOEL GARANDEERT ONTSPANNEN ZITTEN Belvédères beschermen tegen zon en wind Innovatief denken Actuele trends in de tuinmode Royal Prestige Parasols in extra royale formaten Savannah Club Nieuwe tafelmodellen Gedistingeerde tafels O Country-lijn Royal Lily Florence neemt geen druppeltje water op Het betere buitenleven begint in de eigen tuin, op het uitnodigende terras of op het knusse balkon. Comfortabele tuinmeubelen horen daarbij. Lek ker genieten in de vrije natuur, je laten koesteren door de zon, omringd door zomerse geuren en kleuren. Het is nu bij de uitstek de tijd om ons in het inspirerende tuinmeubelnieuws te verdiepen. I» MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 20 MAART 1996 PAGINA 15 Perfect zitcomfort voor het betere buitenleven handig De basistinten voor het meubi lair zijn wit, champagne, mari ne, moss en bordeaux, terwijl de opmerkelijke webbing rug van stapelstoelen zoals de Country Classic en fauteuils zoals de Country Prestige Classic Vario SL van Hartman is uitgevoerd in beige. De modieuze dessins van de zitkussens, parasols en paviljoens zijn hierop perfect afgestemd. Ze bieden extra zitcomfort om dat zowel de zithoogte als de stand van de zitting individueel kan worden bepaald. vlochten’ rug, een stoel met een nostalgische sfeer die het zowel buiten als binnen verrassend goed doet. Heel bijzonder bij de stapelbare fauteuils is het kleur accent op de poot, vlak onder de armlegger. Als de zon hoog aan de hemel staat is een mooi plekje in de schaduw zo gevonden onder een paviljoen Belvédère van Hart man. Aan de succesvolle kleuren moss, bordeaux en natural is voor het komende seizoen ook Hartman - marktleider op het gebied van gemakkelijk te on derhouden kunststof tuinmeu belen - heeft voor het nieuwe seizoen de collectie uitgebreid met tal van interessante nieuw tjes. De in Enschede gevestigde fabrikant blijft verrassen met opmerkelijke staaltjes van inno vatief denken op kwalitatief het allerhoogste niveau. Zo zijn bij na alle vijfstandenstoelen van Hartman in hoogte verstelbaar. Ook wat de tuinmeubelkussens betreft volgt Hartman Design Studio de laatste mode op de voet en zet de trend met nieuwe, actuele dessins. De zitkussens die in eigen textielbedrijven worden vervaardigd, zijn per fect afgestemd op de kleuren en maten van de tuinmeubelen. Een handige Clipcord voorkomt dat kussens gaan schuiven. Ze zijn geschikt voor alle standen- stoelen en bedkussens. Belvédère, vierkant formaat 3 x 3 meter in de zomerse kleur mari- ne-blauw, ook leverbaar met zij wanden met of zonder venster. Samen met de parasols, tafel kleden en ’losse’ stof om zelf ac cessoires te maken, zorgen de kussens voor een perfecte fi nishing touch op het hoogste ni veau. Hartman tuinmeubelstof fen zijn behandeld met vetwe- rend, waterafstotend Scotch- gard Textielbeschermer. Mooi blijft mooi, vele zomers lang. hier marineblauw toegevoegd. Voor alle Belvédères zijn bijpas sende zijwanden leverbaar, met en zonder venster. In elke ge wenste bijpassende kleur en voor elk formaat paviljoen. Zo Het laatste seizoen bracht Hart man al een aantal succesvolle meubelen in marineblauw uit. Hier bleek buitengewoon veel vraag naar te zijn, zodat deze kleur nu standaard is ingevoerd. Ook voor de vorstelijke Royal Prestige, die de exclusieve top binnen het Hartman program ma vertegenwoordigt. Ergono misch ontworpen combineert deze unieke fauteuil uitmunten de stabiliteit met een optimaal zitcomfort. Nu dus behalve in wit, moss en bordeaux ook le verbaar in marineblauw. Als u tuinmeubelen gaat kopen, let dan in de eerste plaats op het zitcomfort en de verstelbaarheid van de stoelen. Niet alleen de hoek waaronder de rug ten op zichte van de zitting en de arm leuningen kan worden ingesteld, is belangrijk. Ook de zithoogte en de stand van de zitting zijn factoren om terdege rekening mee te houden als u tot de aan schaf van een tuinset wilt over gaan. Omdat de lichaamlengte kan verschillen, is een individu eel in hoogte verstelbare stoel wel zo plezierig. De in hoogte verstelbare vijf- standenstoel Country Prestige Classic Vario SL met de stapel- stoel Country Classic met web bing rug en de gezellig grote Pre stige Table Oblique van 165 x 95 cm met Corell-blad, Opal mar- merdecor en getrapte rand. De kussens zijn uitgevoerd in het dessin Bermuda.24. vannah Club is leverbaar in wit, marine, mos en bordeaux. Te vens is er een op maat gemaakt zitkussen verkrijgbaar voor ex tra comfort. Sonde parasols met draaisysteem zijn er met diame ters van 2,5, 2,8 en 3,4 meter. Behalve in wit, moss en bor deaux zijn de frames met een doorsnede van.2,8 meter nu ook verkrijgbaar in de nieuwe mari neblauwe uitvoering. Dat is mooi combineren met de uni- kleuren marine, geel, moss, bor deaux en natural. Zo zijn er tal van zonnige kleurencombinaties mogelijk. Door eenvoudig een stelvoetje te verwijderen kan men de voor- en/of achterpoten drie centime ter korter maken, hetgeen met Vario wordt aangeduid. De toe voeging SL staat voor Safety Locks. Die ’veiligheidssluitin- gen’ voorkomen dat de stoel tij dens het verplaatsen plotseling inklapt. Alle vijfstandenstoelen van Hartman, inclusief de Mas ter Club SL, zijn nu voorzien van Safety Locks. De vijfstan- denfauteuils waren overigens al voorzien van gepatenteerde ’vingerveilige’ pootscharnieren. kan de tuinliefhebber niet alleen aangenaam in de schaduw, maar ook gerieflijk uit de wind zitten. De Belvédères zijn er in afmetingen van 3 x 3 en 3 x 4 meter. Daarnaast is er een Belvédère in zeshoekige uitvoe ring. Alle zijden zijn twee meter lang. Dit unieke model, gekenmerkt door een luxe uitstraling en op timaal zitcomfort, is ook zeer geschikt voor gebruik in serres en andere ruimten binnenshuis. De zitting is uitneembaar, waar door de fauteuil eenvoudig kan worden gestapeld en slechts weinig ruimte vraagt. De Sa- De Savannah Club, een nieuwe fraaie fauteuil, die ook zeer ge schikt is voor gebruik binnens huis. In wit, marine-blauw, moss en bordeaux. Een gedistingeerde combinatie met de Prestige Table ovaal 150 x 90 cm in wit. De voordelen van de collectie Prestige Tables zijn afgelopen seizoen meteen herkend en hoog gewaardeerd door de consu ment. Het overweldigende suc ces gaf alle aanleiding om de serie Prestige Tables ovaal 150 x 90 cm en rond 100 cm verder uit te breiden met een Octagon (8-hoek) model van 132 x 132 cm en Oblique op het extra grote formaat van 165 x 95 cm. Wat geldt voor het zitcomfort bij de stoelen, geldt voor de sta biliteit bij de tafels. Stel hieraan de allerhoogste eisen, want een goede tuintafel gaat vele zomers mee. Hartman heeft zijn tafel manieren nog verder verbeterd. Zo zijn de tafelbladen van de Prestige Tables uitgevoerd met een nieuwe, getrapte rand. Het fraaie resultaat van een recente Corell-innovatie. Dankzij de re volutionaire Corell Resin Tech nology zijn de massieve bladen van honderd procent kunststof bovendien volkomen vlak, zeer stabiel, door en door vocht- en weerbestendig en gemakkelijk te reinigen. Goed voor jarenlang tuinplezier. De Prestige Tables zijn uitgevoerd met een Opal marmerdecor, verkrijgbaar in diverse formaten en met onder stellen in de kleuren wit, mari ne, moss en bordeaux. De Country Prestige Vario SL (met spijlen rug) en de Country Prestige Classic Vario SL (met webbing rug) vormen verrassen de, veelbelovende nieuwkomers in de Hartman-collectie. Behal ve als vijfstanden stoel zijn bei de modellen ook als stapelstoel leverbaar onder de namen Country Club en Country Clas sic. De Country Prestige en Country Club zijn leverbaar in wit, marine, moss en bordeaux. De Classic wordt geleverd in marine, moss en bordeaux met in alle gevallen een beige ’ge- Wat betreft de kunststof tuinmeubelen is er voor komende zomer veel nieuws onder de zon. Nostalgisch vormgegeven kleurrijke stoelen en in de hoogte verstelbare fauteuils met een ’geweven’ rug, tafels met Corell bladen en een getrapte rand, maar ook verrassen de zitkussens, groot formaat parasols en paviljoens. Want als de zon van vroeg tot laat aan de hemel staat, vergroot een mooi plek je in de schaduw het buitenplezier. De eveneens nieuwe Royal Lily kussenserie mag even stijlvol als luxueus worden genoemd. Geschikt voor tweezijdig ge bruik hebben voor- en achterzij de ieder een eigen dessin. Lever baar in blauw, rood of groen. Voor net komende seizoen intro duceert Hartman de kussens Florence die voor de volle hon derd procent uit polyester zijn gemaakt: dus niet alleen de stof, maar ook de vulling en zelfs de garens. Dat betekent dat deze kussens absoluut geen water kunnen opnemen. Er is dus geen sponswerking mogelijk. Polyes ter zorgt bovendien voor een be tere kleurechtheid en is nog slijtvaster. De Florence kussens zijn er in drie frisse kleurstellin gen en kunnen gemakkelijk zelf worden gewassen. Ze zijn bo vendien volledig recyclebaar.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 15