Van den Meijdenberg Kverkooyen =w i h m'4 BOUWVERGUNNING/MELDINGEN GEALAN "F GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL ^F GEMEENTE MOERGESTEL isolerende beglazing schilder- en behangwerk GEMEENTE MOERGESTEL “F GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING UITGIFTE KOOPWONINGEN PAPENACKER II BEKENDMAKING tijdelijke verkeersmaatregel BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER (wijziging resp. intrekking voorschriften) Kennisgeving Algemene wet bestuursrecht BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER Kennisgeving Algemene wet bestuursrecht 1 r Voor al uw: BOUWBEDRIJF Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 013-513 3357 - Bouw- en onderhoudswerken - Ramen - kozijnen in kunststof en hout Hild 20, Moergestel Tel. 013-5132172 (b.g.g. bellen na 17.00 uur) Schildersbedrijf d) Aangevraagde bouwvergunningen en meldingen Verleende bouwvergunningen/meldingen I brengt kunststof in vorm 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 13 MAART 1996 PAGINA 6 11 899-1 899-5 899-3 899-6 V. ■t; De burgemeester van de gemeente Moergestel maakt bekend, dat, ingevolge artikel 15 van de Onteigeningswet, een exemplaar van de Nederlandse Staatscourant van 24 januari 1996, num mer 17, waarin is gepubliceerd het Koninklijk Besluit van 4 januari 1996, nummer 96.000051, hou dende aanwijzing van onroerende zaken ter onteigening ten algemenen nutte voor de aanleg van een fietspad langs de weg Oirschot-Moergestel, tussen km 20.496 en km 24.435 en de reconstruc tie van de hoofdrijbaan van deze weg van km 22.300 tot km 22.455, van km 23.030 tot km 23.315 en van km 24.140 tot km 24.435, met bijkomende werken, in de gemeenten Oisterwijk, Oirschot en Moergestel, van 18 maart 1996 tot en met 9 april 1996 ter inzage van een ieder is gelegd ter secre tarie van de gemeente Moergestel. Moergestel, 1 maart 1996. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker. Moergestel, 13 maart 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, J.J.M. Dosker, de secretaris, A.A.M. van Zundert. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat, in verband met de op zaterdag 16 maart a.s. te organiseren regionale brandweerdag, de volgende tijdelijke verkeersmaatregel is getroffen: van 08.00 uur tot 16.00 uur: Afsluiting van de Kasteellaan tussen Kasteeldreef en Voorbrugstraat. Moergestel, 1 maart 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, namens dezen, Hoofd afdeling VROM. Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken kun nen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activitei ten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aangevraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). 3 Bij het gemeentebestuur is een aantal verzoeken om een bouwvergunning/melding binnengeko men. Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en meldingen kunt u geen bezwaar indie nen. Dat kunt u eventueel pas doen, als er een beslissing over de aanvraag is genomen. In week 10 van 1996 zijn de volgende meldingen en aanvragen om bouwvergunning binnengeko men: - het bouwen van een serre aan de woning aan de Korenstraat 31 - het plaatsen van een dakkapel op de woning aan de Looyakker 5. Bent u van mening dat door het verlenen van een bouwvergunning c.q. het positief reageren op een mel ding voor één van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na het verschijnen van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Moergestel, Post bus 90, 5066 ZH Moergestel. Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorziening indienen bij de president van de arrondisse mentsrechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA BREDA. Een dergelijk ver zoek kunt u alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift overleggen. Op 27 februari 1996 is bouwvergunning verleend voor: - het bouwen van een sportZ-tennishal aan het Stokeind 11 Op 8 maart 1996 is bouwvergunning verleend voor: - het plaatsen van een dakkapel en het wijzigen van een zolderverdieping aan de Kriekenakker 56. Moergestel, 13 maart 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker de secretaris, A.A.M. van Zundert. kji3 Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken kun nen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activitei ten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aangevraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Beschikking Burgemeester en wethouders van Moergestel hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieubeheer aan: - de heer A.A.M. van Hest vooreen nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een vleesvarkens- en rundveebedrijf aan de Driehuizerweg 5 te Moergestel. Tegelijkertijd wordt de milieuvergunning voorde inrichting aan de Heizenschedijk 2 ingetrokken. De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking niet gewijzigd. De beschikking ligt vanaf 14 maart 1996 gedurende zes weken ter inzage bij de sector Grondge- biedzaken in het gemeentehuis van Moergestel aan de Raadhuisstraat 21De stukken kunnen el ke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefonische af spraak met de sector Grondgebiedzaken. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage zijn gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking(en); - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont- werp-beschikking(en); - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenking(en) te heb ben ingebracht tegen de ontwerp(en (-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien - als er sprake is van een spoedeisend belang - een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning is beslist. Moergestel, 13 maart 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, J.J.M. Dosker, de secretaris, A.A.M. van Zundert. In de vergadering van 7 maart j.l. heeft de gemeenteraad de exploitatieovereenkomst met Berlae- re Vastgoedontwikkeling B.V. voor plan Papenacker II goedgekeurd. Dit houdt in dat spoedig ge start wordt met o.a. bouwrijpmaken en de uitgifte van de koopwoningen. De verkoop van de woningen wordt verzorgd door makelaarskantoor Harkema Honders te Oisterwijk. De woningen worden in eerste instantie aangeboden aan bij de gemeente Moergestel ingeschreven woningzoekenden. Deze week heeft iedereen, die op 7 maart 1996 was geregis treerd als belanghebbende voor een koopwoning of voor bouwgrond, nadere informatie over het plan en de uitgifteprocedure ontvangen. Als er na de eerste uitgifteronde nog woningen vrij zijn, dan krijgen inwoners van Moergestel en Oisterwijk gedurende drie maanden de gelegenheid een woning te kopen. Hierbij hebben Moerge- stelnaren voorrang. De berichtgeving over de tweede verkoopronde zal naar verwachting eind juni a.s. plaatsvinden via 'Moergestel-Nieuws' en het Brabants Dagblad. Informatie over plan Papenacker II, de koopwoningen en de uitgifteprocedure kan worden verkregen bij makelaar Harkema Honders. 399-2 Beschikking Burgemeester en wethouders van Moergestel hebben besloten tot wijziging resp. intrekking van een tweetal voorschriften over te gaan in het kader van de Wet milieubeheer voor: - N.V. Nederlandse Gasunie te Groningen voor een meet- en regelstation voor aardgas achter Broekzijde 18 te Moergestel. De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking niet gewijzigd. De beschikking ligt vanaf 14 maart 1996 gedurende zes weken ter inzage bij de sector Grondge biedzaken in het gemeentehuis aan Raadhuisstraat 21 te Moergestel. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantoor uren na telefonische afspraak met se sector Grondgebiedzaken. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont werp-beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de'ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien - als er sprake is van een spoedeisend belang - een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning is beslist.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 6