Hoogste punt Rabobank bereikt Zeven Sara’s op ’n rij... INDOOR TENNIS IN MOERGESTEL TV RADIO Aanstraling Rijksmonument ’St. Jan’s Onthoofding’ Het politie-spreekuur in Moergestel Dagboottocht Zonnebloem PRINSES JULIANA Kinderen die houden van muziek, opgelet! Het was ’n hele drukte afgelopen zondagmorgen op de stoep van de familie van Dijk aan de De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen sor-aktie aanstraling kerk. Wij rekenen op uw steun om dit bedrag bij elkaar te krijgen! De leden commissie Brabant 200: Mevr. drs. F.A.M. Coenen en de heren J. van Elderen, PC.G.M. Huijben, A.J.W.G. Janssen, A.A.M. Smits, R.C.M. van de Ven, drs. L.L.A. Loos- veld (voorzitter) en E.H.A. Grietjes (secreta ris). Tilburgseweg. Riet (van Dijk-Lapien) vierde die dag haar 50e verjaardag en kreeg al vroeg visite van haar vijf zusjes die allemaal als Sara verkleed waren. V.l.n.r. zijn dat: Cor, Bea, José, Toos en Jacqueline (of is de volgorde anders...?). Daartussen staat de echte Sara Riet en rechts de traditionele namaak-Sara. Het zal ongetwijfeld ’n gezellige boel zijn geweest die dag. Proficiat! Donderdag 7 maart 20.30 u.: Afgelopen donderdag werd de vlag gehesen op de nieuwbouw van de Rabobank aan de Raad huisstraat. Directeur Piet Huijben mocht de vlag op het hoogste punt bevestigen. Voorzitter Wim Helmer dankte daarna iedereen die aan het bereiken van deze mijlpaal had meegewerkt en zei er alle vertrouwen in te hebben dat de datum van oplevering, 14 juni a.s., gehaald zou kunnen worden. Vervolgens overhandigde hij een envelop met inhoud aan Bart Evers van bouwbedrijf Gebr. Janssen. Na dit officiële gebeuren werd, naar goed gebruik, op informele wijze nog wat nagekaart in een van de plaatselijke horecabedrijven. Tijdens deze sponsor-aktie, die loopt tot 15 april 1996, is er zowel een gironummer als een banknummer beschikbaar. Gironummer 10.69.112 t.n.v. gemeentebe stuur Moergestel onder vermelding van spon sor-aktie aanstraling kerk. Banknummer 13.45.03.279 t.n.v. gemeentebe stuur Moergestel onder vermelding van spon- De provincie Noord-Brabant viert dit jaar haar 200-jarig bestaan. Om deze mijlpaal feestelijk te onderstrepen heeft de provincie de gemeen te voorgesteld om een klein project op te star ten. Dit project kan inhouden dat een monu ment wordt gerestaureerd, opgeknapt, ver fraaid etc. Het project moet echter door de ge meenschap zelf worden gefinancierd. De ge meente Moergestel heeft gekozen voor ver fraaiing van de kerk ‘St. Jan’s Onthoofding’ op het St. Jansplein door deze ‘s avonds in het licht te zetten. De gemeente heeft de eerste aanzet gegeven en de aanstraling van de romp (het onderste deel van de kerk) gefinancierd. Zoals u allen heeft kunnen opmerken ont breekt de aanstraling van de spits. Een inmid dels samengestelde werkgroep wil deze aan straling realiseren door een beroep te doen op een kleine financiële bijdrage van iedere Moergestelnaar. De kosten van het project be dragen 6000,-. Moergestel heeft 5800 inwo ners. 1,- per inwoner zou dus toereikend zijn. Wanneer u vindt dat deze fraaie kerk meer geaccentueerd moet worden door de spits ook in het licht te zetten, kunt u dit kenbaar ma ken door een gift. In maart loopt het politie-spreekuur sinds 1 jaar. Dit spreekuur is elke vrijdagmiddag tus sen 14.00 uur en 15.00 uur in ontmoetings centrum ‘de Roozendries’ aan de Prinses Mar- grietstraat 1 te Moergestel. Nu het spreekuur een jaar gedraaid heeft, is het tijd om dit spreekuur eens te evalueren. Mijn ervaringen vanaf maart tot het einde van het jaar 1995 zijn, dat het spreekuur kennelijk in een behoefte voorziet. In deze periode zijn de dagen dat er geen be zoeker op het spreekuur geweest is op 1 hand te tellen. De redenen waarvoor het spreekuur bezocht werd, waren divers. Dit ging over allerlei za ken, zoals inbraakpreventie, overlast van an- deren/dieren, (gevaarlijke) wegsituaties, etc. Ik weet en realiseer mij, dat ik lang niet alle bezoekers tevreden heb kunnen stellen met betrekking tot hun vragen, maar dat was dan te wijten aan de verschillende bevoegdheden om bepaalde zaken af te handelen. Wel zijn alle besproken zaken doorgekoppeld naar de bevoegde instanties. Daar de bezoeken aan het spreekuur teruglo pen sinds het begin van dit jaar, wil ik bij deze van de gelegenheid gebruik maken om nog maals de aandacht op het spreekuur te vesti gen. U kunt op dit spreekuur terecht met alle mogelijke zaken, waarvan u denkt dat ik daar in een rol kan betekenen. Indien u niet op het spreekuur kunt komen om welke reden dan ook, dan kunt u te allen tijde een afspraak maken met mij. U kunt mij dan bereiken via het politiebureau te Oister- wijk, tel. 013-5219111. Dus: Spreekuur politie-aandachtsfunktio- naris, elke vrijdagmiddag van 14.00 uur tot 15.00 uur in ontmoetingscentrum ‘de Roozendries’, Pr. Margrietstraat 1. 4 u Huidverzorgingsinstituut —'tl t Aphrodite r •p Huidverzorgingsinstituut De Zonnebloem organiseert op vrijdag 19 april een volledige verzorgde boottocht. Ver trek per bus om 8.15 uur Stanislaus en om 8.20 uur Reuselhof. Deze reis is voor iedereen toegankelijk. We gaan per bus naar Waalwijk waar we om 9.00 uur op de boot gaan. De route is een verrassing: We beginnen met een lekker kopje koffie om 12.00 uur dineren we met zijn allen; ‘s middags nog een lekker kopje koffie met spelletjes en muziek. Om 17.00 uur zijn we weer in Waalwijk waar de bus klaar staat voor naar huis te gaan. De kosten van deze dag zijn 30,- per pers. Degenen die mee willen kunnen zich aanmel den voor 31 maart a.s. bij Mia van Laak, Root ven 54, tel. 5133717; Marleen Willems, Past, v.d. Boogaardstraat 14, tel. 5133378, Ida van Laarhoven, Stappert 17, tel. 5133635; M. Louise v.d. Weijdeven, Mispelbos 10, tel. 5133569. Brillen Contact lenzen De Lind 35a Oisterwijk 013-5284899 Vrijdag koopavond MUZIEKVERENIGING 21.1 Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’ houdt een informatie-avond voor kinderen die graag muziek willen leren maken. Kom dus samen met je ouders. Op die avond hoor je wat er in deze muziek vereniging allemaal gebeurt, hoe je lid kunt worden, hoe het zit met het lenen van een in strument, wanneer je bij het opleidingsorkest mag enzovoorts. Je maakt kennis met verschil lende instrumenten en je mag er ook zelf op spelen. Het je belangstelling, neem je ouders mee en kom woensdag 13 maart om 19.00 uur naar Den Boogaard. Geef dit ook door aan je vriendjes of vriendin netjes. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met Threes Smetsers, tel. 5131976. Opleidingsorkest niet alleen voor kinderen In ons opleidingsorkest spelen met veel en thousiasme een zestal volwassenen. Dat zijn mensen die nog niet zolang een instrument bespelen of die in het verleden een instrument hebben bespeeld en de draad weer op willen pakken. Hebt u vroeger een instrument bespeeld en speelt u ook met die gedachte, kom dan ook op de 13 maart, of kom eens kijken op de dins dagavond. Het opleidingsorkest repeteert van 18.30 uur tot 19.45 uur waarna om 20.00 uur de repetitie van het groot orkest begint, dit al les in de grote zaal van Den Boogaard. Ervaar het plezier van samen muziek maken, u bent van harte welkom. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! WOENSDAG 6 MAART 1996 - 21e Jaargang - Nr. 898 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties toten met zondagavond. Pieregeblèr 1996; Carnavalsconcert; Carna val op De Reuselhof’; Carnavalsoptocht; G.V. De Borrelaers; Sport; Danstest 1996; Informatie-avond Van Tienhovenlaan; Wè zut zén?; Historie en Natuur. De band van deze uitzending is ook te leen in de bibliotheek. Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en het TV-kanaal Aanmelding of informatie over baanhuur; Mare de Groot, Tilburg (013) 467 82 31 bij geen gehoor: (06) 52 79 36 66 I' M Schoolstraat 5 j MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.)

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1