AUTOMOBIELBEDRIJF GEMEENTE MOERGESTEL H® GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING DONKERS Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres s WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING Ingekomen aanvragen om bouwvergunning meldingen Verleende bouwvergunningen BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER Kennisgeving Algemene wet bestuursrecht Wat we in beweging zetten... ...laten we ook gesmeerd lopen! i) Volkswagen Groep MOTOR BRANDSTOFFEN OK SMEERMIDDELEN OK BULKGAS TANKS EN LEKBAKKEN Openbare kennisgeving beschikking intrekking vergunning (art. 3.5 paragraaf 3.5.6. van de Algemene Wet Bestuursrecht). Nieuwbouw Verbouw Renovatie Betimmeringen I III I III I 11»». OLIE- EN B E N Z I N E H A N D E L WESTGEEST B.V. 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 28 FEBRUARI 1996 PAGINA 10 897-1 897-3 897-2 (j officieel sub-dealer voor Moergestel, Oisterwijk e.o. 897-4 Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 013-5131110 Moergestel, 20 februari 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Moergestel, 23 februari 1996. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker. Tel.: (013) 513 37 48 Fax: (013) 513 24 66 b.g.g. Tel.: (013) 513 38 13 Besluit Wij hebben besloten de genoemde milieuvergunning in te trekken. Inzage stukken De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kan tooruren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Beroep Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikking ter inzage is gelegd kan beroep tegen de beschikking worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont werp-beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet voorden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien - als er sprake is van een spoedeisend belang - een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning is beslist. Moergestel, 28 februari 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, J.J.M. Dosker, de secretaris, A.A.M. van Zundert. Moergestel, 28 februari 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, J.J.M. Dosker, de secretaris, A.A.M. van Zundert. Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. Burgemeester Bardoelstraat 16 5066 VE MOERGESTEL Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel ligt met ingang van 29 februari 1996 gedurende 6 weken ter inzage de beschikking op het verzoek van de heer C.M.M. Rijnen, namens maatschap J.C.A., C.M.M. en M.C.M. Rijnen, tot intrekking van de volgende milieuvergunning: - milieuvergunning voor het rundveebedrijf, gelegen op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sectie F, nummer 271plaatselijk bekend Heizenschedijk 8. De intrekking van de genoemde vergunning geschiedt in het kader van saldering ten behoeve van een door de gemeente Vessem te verlenen vergunning aan maatschap W.G.C., A.C. en F.W.H.M. Das, Groenstraat 7 te Wintelre. lREBOUW.. Wilt u een fiets kopen? Dan eerst bij Scha pens Tweewielers binnenlopen! 10 t/m 40% kor ting. Indien gesloten maak afspraak; 013-513 2864. Oisterwijkseweg 19-21, Moergestel of op nr. 15. De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente aan vragen heeft ontvangen van: - AdviesBuro Van Dam namens P.V.S.-meubelen v.o.fvoor het tijdelijk plaatsen van een demon tabele loods op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 2625 gelegen achter het perceel Kerkstraat 14. De burgemeester van Moergestel brengt ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente bouwvergunning heeft verleend aan: - R. van Herck om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3421plaatselijk bekend Krijtestraat 47 voor het uitbreiden van de woning. - Stichting Het Katholiek Schoolbestuur Moergestel om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sectie A, nummers 3739 en 3933, plaatselijk bekend Kloosterlaan 32 een hekwerk te plaatsen bij de Graaf van Urselschool. opg.1876 A. Westgeest, Boxtelsebaan 24, 5061 VD Oisterwijk, Tel. 013-5282305 Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken kun nen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Dit geldt ook voor activitei ten die worden ondernomen in een omvang alsof zij bedrijfsmatig zijn. Een dergelijke vergunning moet (in veel gevallen) worden aangevraagd bij de gemeente. In afdeling 3.5 van de Algemene wet bestuursrecht is bepaald dat de procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappenhet opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Beschikking Burgemeester en wethouders van Moergestel hebben vergunning verleend in het kader van de Wet milieubeheer aan: - de heer P.J.T. Wolfs voor het oprichten en in werking hebben van een frezerij aan de Oisterwijkseweg 22 te Moergestel; - de heer F.J.M. Becx voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een herstelinrichting voor tuinbouwmachines en aanverwante artikelen aan de Industrie weg 8d te Moergestel; - Loogas B.V. voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het stallen van een vrachtauto met propaangastank aan de Vinkenberg 11 te Moergestel; - Timmerfabriek DHZ Centrum A. op 't Hoog voor een doe-het-zelf winkel, aannemingsbe drijf en kunststof-en houten gevelelementenfabriek met kantoor aan de Industrieweg 15 te Moergestel; - de heer P.L.H. Smolders voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een loodgietersbedrijf met showroom en kantoor aan het Rootven 1 te Moergestel. De beschikkingen zijn ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikkingen niet gewij zigd. De beschikkingen liggen vanaf 29 februari 1996 gedurende zes weken ter inzage bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis van Moergestel aan de Raadhuisstraat 21De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten kantooruren na telefo nische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Gedurende zes weken na de dag waarop de beschikkingen ter inzage zijn gelegd kan beroep te gen de beschikkingen worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen deontwerp-beschikking(en); - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont- werp-beschikking(en); - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld kan bovendien - als er sprake is van een spoedeisend belang - een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, overeenkomstig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. De beschikking wordt pas van kracht als op het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning is beslist. Burgemeester en wethouders van Moergestel delen hierbij mede, dat de raad van deze gemeente in zijn vergadering van 1 februari jl. heeft ingestemd met de uitgangspunten van het Landschaps- beleidsplan Moergestel. Dit plan is tot stand gekomen onder begeleiding van een commissie. Deze was als volgt samenge steld: deskundigen, vertegenwoordigers van betrokken organisaties van landschapseigenaren en vanuit de provincie Noord-Brabant, plus direct betrokken personen, zoals agrariërs, en indirect belanghebbenden. De commissieleden hebben zich eensgezind achter de landschapsvisie en de aanpak geschaard, zoals die door Nieuwland Advies te Wageningen in het plan zijn neergelegd. Om een zo groot mogelijk draagvlak vanuit de gemeenschap te verkrijgen is besloten het Land- schapsbeleidsplan Moergestel ter inzage te leggen. Een ieder kan vanaf vrijdag 1 maart tot maan dag 1 april 1996 het totale plan inzien op de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis van Moergestel aan de raadhuisstraat 21 alhier.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 10