Uit de carnavalsoptocht licb tafli Aphrodite L' zie pagina 4 en 5 Als de drank Schaatsclub ’De Vennen’ Uitslagen Carnavalsoptocht Extra stookkosten in deze winter? Schaatswedstrijden om ’De Lind Bokalen’ beroep Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Als de drank is in de man is de wijsheid in het bad, en als je er niet goed tegen kan, hebben ze het al snel met je gehad. Fotogeniek, maar toch niet echt uitgerust te zien op 16 en 18 maart (dus niet in juli) en ondanks dat ik hem graag lust is het niet daarom dat ik dubbel zie. Dus komt kijken naar ons avondje toneel waar u mee lacht en van geniet, ik ben Ewold van Elderen en ik speel; een onhandige kluns (dus eigenlijk speel ik niet). De jaarafrekening van Intergas zal u eerst in november of december bereiken. In die maan den zal via Moergestel-Nieuws informatie worden verstrekt over de bijstandsmogelijk- heden. Daarbij wordt aangegeven op welke wijze een tegemoetkoming kan worden aange vraagd. nimum-inkomen. Zij kunnen mogelijk in aan merking komen voor een financiële steun in de rug om de stookkosten te kunnen betalen. Zondag jl. trok, achteraf gezien nog onder gunstige weersomstandigheden, de carnavals optocht weer door ons dorp. De optocht was weer van uitstekend niveau en aan het eind van de middag kon Prins Hubert I de volgen de prijzen toekennen: Kinderoptocht: 1. Groep van Roessel; 2. Groep Denissen; 3. Kiki en Raoul. Categorie individuelen max. 2 pers.: 1. De Snuupkes; 2. Toby Brekelmans; 3. Cor van Dijk. Categorie groepen tot 10 personen: 1. Fami lie Weytmans; 2. De Poekeltjes; 3. Familie van Esch. Categorie groepen meer dan 10 personen: 1. ’De Vurhaai’ met Circus Ge(r)lach; 2. Til- burgseweg; 3. De Plekbatsen; 4. ’De Vèère- kes’. Categorie A, grote, klein wagens: 1. 't Spul- leke; 2. Liefde is...; 3. Paters aan de zwier. Categorie groepen meer dan 2 personen van 12-16 jaar: 1. Martijn van Korven. Categorie individuelen van 12-16 jaar: 1. Peter Kastelijns. Noordbrabantse Christelijke Boerenbond N.C.B. 100 jaar één ploeg De voorbereidingen voor de viering van ‘N.C.B. 100 jaar één ploeg’ zijn in volle gang. Heeft U al nagedacht of U ook iets creatiefs in kunt brengen? Alle creatieve leden en hun huisgenoten worden uitgenodigd om te schil deren, te tekenen of te fotograferen. Het the ma is ‘Ruimte’. De werkstukken zullen wor den geëxposeerd in oktober van dit jaar. Het hoeven geen hoogstandjes te zijn. Exemplaren van beginners zijn ook welkom. Laat uw fan tasie de vrije loop en maak er iets moois van. Deelnemers kunnen zich tot 1 maart a.s. op geven bij de heer Timmermans in Diessen, tel. 013-5041642. Laat de werkgroep niet vergeefs een beroep op ons doen. Samen maken we er iets moois van. Succes. Bedevaart/vakantieweken/ themadagen Ook in 1996 worden weer een aantal zaken georganiseerd: - vakantieweken voor zieken, lichamelijk of geestelijk gehandicapten; - diverse bedevaarten; - gespreksgroepen/ontmoetingsdagen ‘be- drijfsbeëidigers’; - gespreksgroepen/ontmoetingsdagen ‘wedu- wen/weduwnaren’, ‘gescheiden mannen en vrouwen’; Voor informatie of aanmelding kunt U Lian Kocx even bellen, tel. 5132954. EVAV kursus Er komt in onze kring wederom een EVAV- kursus (Econ. vorming agrarische vrouwen). De plaats van de kursus is mede afhankelijk van het aantal aanmeldingen. Deze kursus is een ‘must’ voor alle agrarische vrouwen. Binnenkort ontvangt U een folder met informatie over plaats, tijd en inhoud. Huidverzorgingsinstituut p Huidverzorgingsinstituut Steek je mening niet onder stoelen of banken. Word lid van de Nederlandse Kinderjury Vaders, moeders, onderwijzers, opa’s en oma’s....allemaal denken ze verstand te heb ben van kinderboeken. Maar jij bent natuur lijk de echte deskundige, want jij leest ze. Hoog tijd dat je eens voor je mening uitkomt. Dat kan als lid van de Nederlandse Kinderju ry. Vanaf donderdag 1 februari aanstaande kun je in de bibliotheek een deelnameformulier gaan halen. Daarop kun je aangeven van welke nieuwe kinderboeken uit 1995 jij het meest hebt genoten. Er zijn drie leeftijdsgroepen: 6 WOENSDAG 21 FEBRUAR11996-20e Jaargang - Nr. 896 In verband met het aanhoudende koude weer in de voorbije periode hebben de verwar mingsketels op volle toeren gedraaid. Dit zou best eens tot onaangename verrassingen kun nen leiden, als eind 1996 de jaarafrekening van Intergas in de brievenbus valt. Dan zal moge lijk blijken dat u met extra stookkosten te maken hebt gekregen en dat kost extra geld. De gemeente kan onder bepaalde voorwaar den via de bijzondere bijstand bijspringen. Dat geldt met name voor mensen met een mi- t/m 9,10 t/m 12 en 13 t/m 16 jaar. Het boek dat per groep de meeste stemmen krijgt, wint. Er zijn dus drie winnaars. Maar jij kan ook in de prijzen vallen. Wie weet sleep je een van die tien fantastische Boeken pakketten in de wacht. Inhoud: evenveel boe ken als je jaren oud bent. Ben je 8, win je 8 boeken. Ben je 14, krijg je er 14, enzovoorts. Of anders zit er misschien wel een Boeken- bon voor je in. Er worden er 100 van 25 gul den verloot. Kortom aan de slag! Vergeet niet op woensdag 19 juni om 19.30 uur naar de TV te kijken. De NPS komt dan op Nederland 3 met een programma dat helemaal is gewijd aan de Nederlandse Kinderjury. Zie je meteen welke boeken jij en al die andere inzenders tot winnaar hebt uitgeroepen. Meedoen is een koud kunstje 1. Haal een deelnameformulier in de biblio theek, ze liggen klaar vanaf 1 februari a.s.; 2. Lees zoveel mogelijk boeken die in 1995 voor het eerst in de Nederlandse taal zijn verschenen. Je herkent ze aan het kinderjuryvignet. 3. Schrijf op welke boeken jij de beste vindt. Het beste als eerste, het op na beste als twee de, enzovoorts. Minder boeken noemen mag. 4. Vul je naam, adres en leeftijd in. Iedereen tussen de 6 en 16 jaar kan meedoen. Jam mer, maar je mag maar één keer inzenden. 5. Lever je formulier uiterlijk 24 mei in bij de bibliotheek. Als je formulier inlevert ont vang je een deurhanger. De bibliotheek zorgt voor verzending naar de Nederlandse Kinderjury. Tot ziens in de bibliotheek! Op zaterdag 2 maart a.s. zullen op de wed- strijdbaan te Eindhoven van 17.45,uur tot 23.00 uur schaatswedstrijden worden georga niseerd door ‘Ijsclub Tilburg’, Schaatsclub ‘Ballangrud’ (Breda), Schaatsclub ‘Ijsco’ (Oos- terhout), en Schaatsclub ‘De Vennen’ (Moerge stel). Aan deze wedstrijden zullen in verschillende categorieën ruim 50 leden van Schaatsclub ‘De Vennen’ deelnemen. Mensen die onze leden willen komen aanmoe digen zijn van harte welkom. De toegang is gratis. Per categorie zal het snelste lid van Schaats club ‘De Vennen’ gehuldigd worden als club kampioen van ‘De Vennen’. In de categorieën Junioren en Senioren A zal door de leden van ‘De Vennen’ bovendien wor den gestreden om de ‘De Lind Bokalen’. Dit zijn 2 wisselbekers die geschonken zijn door sponsor Gerard Schonck van Makelaardij ‘De Lind’ uit Oisterwijk. I:::;:.*::;:::::::::*.:.; Schaatsclub „De Vennen." Ij Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) |j WW M n Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur: advertenties tot en met zondagavond. Moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1