■■E HF Atrium 2 Groot carnavalsconcert door Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’ Jubileum Gildebroeder Jan van Daelen Aphrodite wenst u prettige -h carnavalsdagen! rrrr Wereldkampioene in Moergestel Carnavalsoptocht met oliebollen Buurtvereniging de Oistelvoortjes Moergestelnaren op Nederlandse televisie AANKOOP VERKOOP TAXATIES VERHUUR De Scouts. Dus tot ziens in Den Boogaard. Het bestuur. Bij Gilde Sint Catharina Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Om uit circa 21.000 vogels in hun soort als beste te worden beoordeelt, mag zeker een unieke prestatie worden genoemd. Aanstaande donderdag 15 februari 1996 om 20.00 uur geeft de Moergestelse harmonie een groots carnavalsconcert in Den Boogaard in Moergestel. pui. Nog een paar dagen en het is weer carnaval. Uiteraard compleet met een mooie optocht op zondag. Alweer voor de derde maal is scou ting Moergestel present met oliebollen. Zoals vorige week al vermeld verkopen we zakken oliebollen. Verpakt per 4 stuks voor slechts 2,50. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de scouts. Geboren in Waalwijk en vanaf 8 januari 1956 tot en met 19 mei 1974 lid van het Sint Am brosius Gilde uit Baardwijk waar hij van 1956 tot 1973 standaardruiter en van 1966 tot 1968 Koning was, is Jan van Daelen na verhuizing naar Moergestel lid geworden van het Gilde Sint Catharina. Hier was hij van 1977 tot 1981 Koning en van 1981 tot 1985 Koningsdeken. In 1985 wist hij wederom het vierjarig Koningschap te beha len, waarna hij van 1989 tot 1993 weer Ko ningsdeken werd. Op vrijdag 9 februari werd de Jubilaris met Meej z’n allen dur een deur Dit gaan wij met de buurtvereniging de Oistel voortjes weer proberen op zaterdag 17 februa ri vanaf 14.00 uur in ‘t Draaiboompje. Het is dan weer de kindercarnavalsmiddag die voor iedereen toegankelijk is, ook de ouders zijn welkom. De snoepkaarten zijn verkrijgbaar tegen een prijs van 2,50 (is niet verplicht). Dus met z’n allen op 17 februari naar ‘t Draai boompje. zijn familie door het Gilde Sint Catharina een receptie aangeboden. Temidden van de eigen Gildebroeders en Zus ters en delegaties van de plaatselijke en be vriende Gilden hebben wij de Jubilaris in het zonnetje gezet met bloemen voor zijn vrouw en lovende woorden door de Kringvoorzitter van het Kwartier van Oirschot en hoofdman van Sint Catharina. Met een onderscheiding en een wandbord met inscriptie en een dank woord van Jan, en allerhande Gildeverhalen werd deze avond besloten. De overheid van het Gilde Sint Catharina. Grootste Beierse Kapel van Brabant Voor deze gelegenheid is de hele harmonie omgetoverd tot de grootste Beierse Kapel van heel Brabant. En uiteraard is de muziek daar aan aangepast. Het thema van deze avond is dan ook Beierse muziek in al zijn vormen. Natuurlijk wordt dit gebracht op carnavaleske wijze en wordt de muziek regelmatig onderbroken voor bij behorende acts. Drumband Dat de drumband van de harmonie met het carnavalsconcert ieder jaar weer iets origine els bedenkt, wordt dit jaar nog eens extra on derstreept door hun wel heel bijzonder optre den. Winnaar Pieregebler De winnaars van het Pieregebler, De Enge landvaarders, maken ook op het carnavalscon cert hun opwachting om hun winnende lied nog eens te laten horen voor de mensen die niet op hun gala-avond konden komen. Tonpraoters Een carnvalsconcert zonder tonpraoters zou geen carnavalsconcert zijn. Daarom komen op Vorig jaar hebben we ze getracteerd op een dagje uit naar Burgers Zoo in Arnhem. Het was een leuke en gezellig dag geworden waar bij de treinreis heen en terug ook heel avon tuurlijk was. Of er dit jaar ook zoiets op het programma staat weten we nog niet, want alles hangt af of u allemaal zoveel mogelijk oliebollen wilt ko pen. Een weekendje Euro Disney zou wel leuk zijn. Zoals u misschien al weet kunt u ze tussen 13.00 uur en 15.00 uur ook af komen halen bij D’n Donk. Een ding is zeker: dan heeft u ze het warmst. Kortom, sta niet alleen maar te dollen, maar koop ook een zak oliebollen. Op de onlangs gehouden C.O.M. kampioen schappen in Charleroi (België) is mevr. Ingrid Stads, uit de Korenstraat, wereldkampioen geworden met een stam Nandaya Parkieten. deze avond de nummers 1 en 2 van de Bra bantse kampioenschappen, Andy Marcelissen en Harrie Sijbers naar Den Boogaard om nog meer sfeer bij het concert te brengen. Raad van Elf Een carnavalsconcert zonder de Pierewaaiers is in Moergestel niet denkbaar. Daarom zal de Prins van het Pierewaaiersrijk met zijn gevolg het concert openen. ‘De Eendracht’ uit Eindhoven Na afloop van het concert treedt het orkest van de stadsprins uit Eindhoven ‘De Eendracht’ op om de gezellige sfeer in Den Boogaard tot in de kleine uurtjes vast te houden. Kaarten Deze zijn nog verkrijgbaar op de bekende adressen in Moergestel en ook in Den Boog aard. Als de voortekenen niet bedriegen kunt u a.s. zondagavond een groep Moergestelse jonge ren op de Nederlandse televisie zien. Zondag middag vertrekt daartoe de groep ’De Brou wer Junior’ naar Hilversum om er opnamen te gaan verzorgen van het populaire program ma ’Ook dat nog’. De groep dient als figuratie bij een lied dat gezongen wordt door Adèle Bloemendaal. De uitzending vindt plaats rond de klok van 20.15 uur op Nederland 1. Deze, sommige door haar met de hand groot gebrachte, Zuid-Amerikaanse Parkieten, had den enkele weken geleden ook al het bonds- kampioenschap van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers behaald. Huidverzorgingsinstituut G O Stationsstraat 28,5061 HE OISTERWIJK Tel. 013-52 87720 Fax 013-52 86412 LidV.B.O. WOENSDAG 14 FEBRUAR11996 - 20e Jaargang - Nr. 895 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Gesloten van maandag 19 j! t/m zaterdag 24 februari Ij Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) jl Schoolstraat 5 J MOERGESTEL Tel.013-513 1474

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1