uitgeslapen... met Audacia I i I KA nAvAL I I I i j Weer 4 generaties in Moergestel Het komt de laatste tijd, getuige onze publicaties, weer vaker voor: vier generaties van één familie. Op bijgaande foto zien we (met de baby op schoot): Riek Kogels-Jansen (86), Reuselhof 22. Het is haar 36e achterkleinkind(l). Staand: Dien Rokven- Kogels (62) en wonend aan de Burg, van Heeswijk straat 1. Het is haar 4e kleinkind. i l i informeer bij Voor straks... lekker slapen... en morgen gezond weer op... in een slaapkamer met vele mogelijkheden, zowel in de breedte als in de lengte I I I i HOOFDPRIJS 'DE BOSFAZANT' Vrijdag 2 februari om 20.30 uur in de kantine van NOUWENS VERHUIZINGEN Aqua joggen in zwembad de Leye blauwe kielen antiek kielen sokken-beenwarmers bretels Dorus clowns party-kielen zakdoeken netpanty's strikken overalls Wat werd er in de jeugdgemeenteraad van Moergestel - Oisterwijk besproken? Zo is er maar één! I I 1 i i i 'COMPLETE WONINGINRICHTER JAN MICHIELS Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 04117-1217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 04243-1234 ...en... het gebruikelijke kopje koffie ontbreekt ook dit keer weer niet. Wilt u 1996 sportief beginnen? Dat kan! Op woensdag 7 februari a.s. van 11.15 - 12.00 uur start er een nieuwe cursus Aqua-jogging Was u al van plan om aan dit gezonde fitness- gebeuren deel te nemen, dan is nu het moment u aan te melden. Wanneer u nog twijfelt bestaat er de mogelijk heid om op woensdag 31 januari a.s. van 11.15 - 12.00 uur mee te doen aan de proefles. Er zijn nog maar enkele plaatsen vrij. Meer weten? Bel even met de Leye: tel. 013- 5284714. MODEHUIS en natuurlijk nog veel meer waardevolle prijzen... Op de voorgrond links moeder Heidi Roovers- Rokven, Hopveld 6 en de baby is Inge Roovers, geboren op 17 november 1995. Inge is het zusje van Rick. worden uitgekozen, die met commentaar van 5 of 6 raadsleden worden voorzien. Deze zul len dan, indien mogelijk met pasfoto’s, wor den gepubliceerd. De 3 uitgekozen onderwer pen zullen door 3 raadsleden worden beschre ven. Ook zal er op verzoek van “Kinderen voor Vrede”, door de wethouders een artikel wor den geschreven over de jeugdgemeenteraad van Oisterwijk en Moergestel dat dan met een groepsfoto en logo in een speciale nieuwsbrief zal worden geplaatst. De volgende vergadering zal een voorstel met onkosten berekening, voor een folder over de jeugdgemeenteraad, worden voorgelegd. De Leest is bereid om de helpende hand te bie den. Wethouder Loes van Kerkhoven had reeds een ontwerp klaar. Ook zal er over de bekendheid van de raad, een enquête worden gehouden op alle basisscholen. Een formulier hierover zal worden ontworpen door de secre taris, bij wie de raadsleden ook hun vragen kunnen inleveren. Wethouder Janneke van de Wouw stelde voor om in Moergestel achter de Boerenbond een speelterrein te maken voor kinderen van 10 tot en met 12 jaar. De reacties uit de raad hiel den in om ook in Oisterwijk zo’n speelterrein te realiseren en die dan te combineren met mogelijkheden voor skeelering en skate-boar- ding. Afgesproken werd dat de wethouders van de jeugdraad een gesprek zullen aangaan met de wethouders Loosveld en van Roessel. Hierover zullen zij dan later mededelingen doen. Voor de agenda van de volgende vergadering zullen de leden van de raad, op de scholen die zij vertegenwoordigen, informeren naar on derwerpen die aan de orde moeten komen. Ook zal er een voorstel worden ingediend over de komende verkiezingen voor een nieuwe jeugdgemeenteraad. De volgende vergadering zal worden gehouden op 28 februari. Hierna sloot de voorzitter burgemeester Kort- mann de vergadering. Op woensdagmiddag 17 januari kwam de jeugdgemeenteraad van Oisterwijk en Moergestel weer bijeen onder voorzitter schap van burgemeester Kortmann, in het gemeentehuis van Oisterwijk. Er was zelfs belangstelling vanuit Culemborg, die zijn voorlichtingsambtenaar de heer Ricar do had gestuurd om eens polshoogte te nemen. Ook Culemborg is voornemens een jeugdge meenteraad in te stellen. Voorzitter Kortmann opende de vergadering op de gebruikelijke wijze en heette allen van harte welkom. In zijn korte Nieuwjaarstoe spraak wenste hij eenieder een gelukkig en gezond 1996. Ook wenste hij de raad succes met hun werk en riep hen op om vooral niet de wethouders al het werk te laten doen. Het wordt een druk jaar, zo zei hij, want er moeten ook nieuwe verkiezingen worden voorbereid. Evenals bij de volwassenen gemeenteraad werd er een spreekkwartiertje ingesteld om de aanwezigen op de publieke tribune het woord te laten voeren over onderwerpen die hen be zig houden. Er werd meteen gebruik van ge maakt door Nicky de Groot, die veel last had van de overlast van hondepoep in de buurt van de Hertog Janschool. Ook werd er verzocht om bij de bespreking van een skeelerbaan skate boarding niet te vergeten. Het verslag van de vergadering van 25 okto ber werd met dank aan de secretaris accoord bevonden. Bij de ingekomen post werd een brief voorge lezen van LOVO, waarin werd medegedeeld dat de cameraman, die overdag opnamen maakt, deze keer verhinderd was, zodat er geen televisie opnamen gemaakt konden wor den. Verder werd er medegedeeld, dat een boekje over de verkeersregels voor groep 7 en 8 op de scholen zal worden uitgereikt. De vol gende vergadering zal er een toelichting wor den gegeven over het hondepoep probleem. Het is de bedoeling om via de verschillende weekbladen meer bekendheid te geven aan de jeugdgemeenteraad. Wethouder Kees Rijnen had een voorstel klaar waarmee men accoord ging. Er zullen in het vervolg 3 onderwerpen Hengstenbal 16 februari 1996 Er zijn nog kaarten verkrijgbaar voor dit gran dioze KPJ-carnavalsbal. Kaarten kun je nog afhalen op vrijdag 2 en 9 februari in D’n Tob (KPJ clubhuis, Kerkstraat 15, naast de kerk), vanaf 21.00 uur. De laatste week voor carnaval (van maandag 12 februari tot en met vrijdag 16 februari) kun je de kaartjes afhalen bij Judith Ketelaars, Kerkstraat 10. Leden kunnen per persoon 1 kaartje gratis af halen. De andere kaartjes worden verkocht voor 10,- per stuk. Dit mag je gewoon niet missen, dus zorg dat je er op tijd bij bent! Voor meer informatie kun je bellen naar Judith Ketelaars, tel. 5131262. Dweilen Op maandag 19 februari gaan we weer dwei len met de KPJ. Houd deze datum dus alvast vrij!! Karten Op vrijdag 1 maart gaan we met de KPJ ‘in door Karten’ in Den Bosch. Leden betalen 10,- per persoon voor deze avond. Niet-leden betalen 25,- per persoon voor deze avond. Om teleurstelling te voorkomen, moet je je van te voren even opgeven bij Johan van Daelen, tel. 5132900. Houd er rekening mee dat als je je niet hebt opgegeven, dat je dan ook niet mee kunt gaan Karten! Kookcursus Er rijn al enkele dames en heren die zich op hebben gegeven voor de kookcursus op don derdag 21 en 28 maart, bij Vincencius in Uden- hout. Maar er zijn nog enkele plaatsen vrij. Graag zo vlug mogelijk opgeven bij Yvonne Vermeer, tel. 5131522. Indeling van beide avonden hangt af van het kunnen en kennen van de deelnemers en wordt dut in overleg geregeld. 3 i PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 31 JANUAR11996 f250 INTERNATIONALE VERHUISONDERNEMING EN OPSLAG VAN INBOEDELS VERPAKKINGEN OVERZEE RIJKSVERHUIZERS Langendijk 2, 5044 VD Tilburg Telefoon 013 - 4670526 - 4674796 Poirters I B S3

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 3