HF Atrium nrrr I Prijzen waardebonnen trekking laatste bingo PLM neemt nieuwbouw feestelijk en spectaculair in gebruik! I Aphrodite Fam. Scheutjens wint laatste MTV-bingo Ondernemend Moergestel stuurt open brief AANKOOP VERKOOP TAXATIES VERHUUR Vrijdagavond jl. vond de opening plaats van de nieuwbouw van PLM Photofinishing (directie Ans en Louis van den Meijdenberg) aan de Konings- Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Aan college van B en W en gemeenteraadsleden MTV is zeer tevreden over de opbrengst van deze aktie, waardoor de felle kou die ‘n viertal weken getrotseerd moest worden snel verge ten blijkt te zijn. ‘n Bedankje is dan ook zeker op zijn plaats voor de inwoners van Moergestel die MTV de afgelopen weken zo massaal gesteund hebben. Met de opbrengst kan ‘n deel van de nieuwe camera’s gefinancierd worden zodat wat dat deel van de apparatuur betreft MTV de ko mende jaren weer vooruit kan. Mogelijk komt er komende winter een vervolg op deze televisiebingo (dan wel voor ‘n andere vereniging). Besprekingen daaromtrent zijn bedenken en zich niet alleen laten leiden door milieu-aktivisten. Wij hopen hiermede een bijdrage te geven voor een betere oplossing van dit probleem. Hoogachtend, w.g. Ondernemend Moergestel. - Vervolgens werd aan de oevers van het pal langs het gebouw gelegen riviertje ‘De Leye’ een vuurwerk ontstoken en ontrolde zich een waar kleurenfeest voor de ogen van de vele aanwezigen. Met de nieuwbouw kan PLM Photofinishing de komende jaren voorlopig weer voldoende uit de voeten. ‘Moergestel-Nieuws’ wil Ans van Louis van af deze plek graag van harte feliciteren en ze natuurlijk samen met hun medewerkers van harte alle mogelijke succes toewensen in hun ruimere behuizing. hoeven te Tilburg. Tevens werd het IZVi-jarig bestaan van het fotolabo ratorium gevierd. Voor de vele gasten die van de uitnodiging ge bruik maakten was het geen probleem, zo ze dat al niet wisten, het pand te vinden want door ‘n enorme lichtbundel die fel afstak te gen de achtergrond van de donkere vrijdag avond was de plek al van ver waar te nemen. Rond de klok van 21.00 uur mocht dochter Lieke van den Meijdenberg een nummer be kend maken (dat de gasten bij binnenkomst verstrekt kregen) wie de gelukkige zou zijn om het beeldje van (hoe kan het anders) een foto graaf te onthullen. Een schepping van Hans van Brunschot. Afgelopen donderdag werden de laatste kaartnummers getrokken die recht geven op een waardebon t.w.v. 25,-. Alle waardebonnen die overbleven uit eerdere trekkingen zijn opnieuw verloot, dus onderstaande winnende nummers gelden alléén voor de gele kaarten waarvan de nummers worden voorafgegaan door de letters DD. Waardebonnen kunt u afhalen nog t/m donderdag 15 februari bij Chris van den Bijgaart Fotografie. De winnende nummers zijn: 1291, 1158, 1374, 1390, 1116, 30, 1221, 662, 1186, 450, 478, 6711229, 118, 1425, 1522, 562, 645, 479, 325, 1179, 1199 en 306. nomen, dat U voornemens bent een proef te nemen met het afsluiten van de Van Tienho- venlaan, aangevuld met een ontheffing voor pasjeshouders. Dit voornemen vinden wij een slechte zaak, zowel voor de inwoners als de ondernemers van Moergestel. Wij argumenteren onze bezwaren als volgt: 1Het verkeersprobleem ligt in eerst instantie in Oisterwijk en niet hier. Oisterwijk onder vindt op deze wijze de lusten van het toeris me en Moergestel krijgt op deze manier de lasten; 2. Afsluiting heeft tot gevolg, dat een zeer vrouwonvriendelijke situatie ontstaat. U zou toch geleerd moeten hebben van het fiets pad langs de Bakvenseweg naar Tilburg. Milieu kan in deze alleen maar als kapstok worden gebruikt omdat door deze afsluiting alleen maar meer kilometers gereden wor den. 3. Wij vinden het afsluiten voor een bepaalde periode alleen maar een aanzet naar defini tieve afsluiting en dit vinden wij een veel te zwaar middel in deze. De overlast van het verkeer vindt maar enkele zon- en feestda gen per jaar plaats. U strooit toch ook niet heel de winter zout op de wegen omdat het dan misschien wel eens glad kan worden? Dat gebeurt alleen als het glad is. U mag best een open oor hebben voor de problemen in Oisterwijk, maar dan moet U wel uitzien naar een maatoplossing, b.v. om tijdens drukke dagen van 10 tot 20 uur een richtingverkeer invoeren welk dan door po litie vrij makkelijk gecontroleerd kan wor den. 4. Ik mag U eraan herinneren, dat de gemeen te Oisterwijk voor de Heusdensebaan ook verkeersmaatregelegen wilde nemen en zo de problemen naar Haaren probeerde te ver plaatsen, daarom vinden wij dat ze in Oister wijk maar een creatievere oplossing moeten d Huidverzorgingsinstituut Voornemens om ‘n proef te nemen met het afsluiten van de Van Tïenhovenlaan (vanaf ‘t Stokske binnendoor naar Oisterwijk, red.) hebben niet alleen bij betrokken buurtbe woners bedenkingen opgeroepen, maar evenzeer bij Ondernemend Moergestel. Het hoe en waarom werd afgelopen week vervat in een zgn. ‘open brief’ die o.a. werd toegestuurd aan het college van burgemees ter en wethouders en aan de gemeente raadsleden. Hierbij drukken we deze brief integraal af. Aan B. en W. en de gemeenteraad van Moergestel Wij hebben via onze leden en via de pers ver- momenteel in volle gang. Mocht uw vereniging echter in aanmerking willen komen voor deze televisiebingo dan kunt u daarover desgewenst vrijblijvend in formatie inwinnen bij Martien Oerlemans, Oisterwijkseweg 43. Hij kan u precies vertel len hoe een en ander in zijn werk gaat, en dat werk bestaat voornamelijk uit het verkopen van de loten. De manier waarop MTV dat ech ter de laatste vier weken heeft gedaan maakt het gebruikelijke gezegde echter alleen maar sterker: vele handen maken (in korte tijd!) licht werk! Moergestel: nogmaals bedankt! WOENSDAG 31 JANUAR11996 - 20e Jaargang - Nr. 893 Donderdag jl. vond de laatste televisiebingo plaats als afsluiting van ‘n vier tal succesvolle uitzendingen. De familie Scheutjens uit de Past, van den Boogaardstraat was de gelukkige winnaar dit keer en samen met vader kwamen twee dochtertjes de prijs in de studio ophalen, ‘n Prijs van 300,- die ze uit uit handen van MTV-medewer- ker Frans Vorstenbosch kregen. Hij had deze laatste avond de balletjes ge trokken. g W I G O Stationsstraat 28, 5061 HE OISTERWIJK Tel. 013-52 87720 Fax 013-52 86412 LidV.B.O. II Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Ij iet. uiö-öu p h Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) jl z

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1