ÏITTty I P-A &-4rK CENTRUM CARNAVALSCONCERT 4 DAGEN SPETTEREND CARNAVAL!!! /^\hgen, drinceh WE KUNNEN ER NIET OP WACHTEN .'DESJONNIES' En tijdens de carnavalsdagen natuurlijk gratis entree!!! Vrijdag 16 februari: KPJ-BAL Zaterdag t/m dinsdag: Beste biljartliefhebbers Zo is er maar éénl Laatste(!) Winterloop van Moergestel! Zaterdag 3 februari: PIEREGEBLER Zondag 11 februari: 0PWÈRM CARNAVAL H Donderdag 15 februari: 4» Jaap de Groot Alleen toegankelijk met kaarten welke verkrijgbaar zijn bij de KPJ. Taxandria 43.44 Diloc 43.53 Physique 45.27 verzorgd door Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ 54.9 - 60.5; 66.6 - 55.9; 65.0 - 58.7. 43.44 Annie Geerts van Diloc en Annie van Roessel uit Moergestel van loopgroep Physi que maakten het drietal compleet. De Moergestelse inbreng van de wedstrijdloop was gering. Sterke lopers als Marcel en Ri chard Bruurs schitterden door afwezigheid! Peter Burgers liep naast, in plaats van óp het parcours. Vandaar dat Rien Schilders (40.27! 6e vete raan!) verdiend de wisseltrofee voor de snel ste Moergestelse loper in handen kreeg. Deze was beschikbaar gesteld door Verschoorpak sportprijzenhandel in de Pr. ^Margrietstraat. Wim Stads, Bert Kap tij n, Kees van Opstal, Jan Denissen en Theo Ratelband liepen uisteken de tijden en hielden Moergestel op de been! Verder rest nog een aantal mensen zonder wie we geen loop konden organiseren: Fons en Rina Smits in het bijzonder, incusief de hele keukencrew van Roef! Bedankt voor de voor treffelijke verzorging. De handbal-afdeling onder leiding van Har- rie Reyrink die de kou getrotseerd hebben tij dens het posten. Groentehal ‘Crisje’ voor de appels na afloop. Thriatlon Vereniging Oisterwijk voor de wedstrijdleiding. Fa. Cees van Dijk voor het beschikbaar stellen van de marktkramen! Het team van Physique voor de algehele orga nisatie. Sportvereniging Roef! bedankt het is leuk ge weest al die jaren. We gaan gewoon samen een nieuwe formule bedenken voor een sportieve en professionele samenwerking tussen sport centrum Physique en Roef! Lopers bedankt! oerle 8 en 9 jaar jongens: 1. Ruud Swinkels; 2. Ruud Heijkants; 3. Maikel van Eekeren (Hilvaren- beek) 10-11 en 12 jaar jongens: 1Arjan Swinkels; 2. Sjoerd Hooghiemstra; 3. Geert Antonis 10 -11 en 12 jaar meisjes: 1. Marion de Kruyf; 2. Nicky de Groot; 3. Simone Antonis 13 t/m 17 jaar jongens: Géén deelnemers Bij de Trimloop was het helaas armoe troef Slechts 21 deelnemers. Eén van Audacia: Jan van Dijk ‘n Handjevol deelnemers van Loop groep Physique: Piet, Kees, Ria en Theo, Ad en Cees. Eén deelnemer van Roef! Peter Ligt- voet. Eén deelnemer van Schaatsclub de Ven nen: Jack Antonis. Slechts één conclusie is dus hier op zijn plaats, we stoppen ermee want er is voor een loop in Moergestel géén animo meer. He laas, de sportverenigingen inclusief de loop groep van Physique geven hiermee aan lie ver iets anders te gaan doen op zondagmor gen. Een sportevenement, welk dan ook, dat niet gedragen wordt door de Moergestelse bevol king moet je niet koste wat kost door willen zetten als je reëel bent. De jeugd krijgt wel krediet! Ondanks de kou waren er toch 50 deelnemers! Geweldig jon gens en meisjes, we laten jullie dan ook niet in de steek maar organiseren het wel op een an der tijdstip in het jaar. In de lente of in het najaar. Jullie horen nog van mij! De wedstrijdloop Om 12.00 uur was de start van de 1 le Winter loop van Moergestel georganiseerd door sport centrum Physique in samenwerking met sportvereniging Roef. Na een snelle eerste ronde op het softbalveld kregen we een kopgroep die bestond uit John Graafmans, Joost Smetsers, Ad Meeuwesen Erik Bierhuizen, Frans Dieden en Joseph van de Bosch. Dus een aantal veteranen die de jeugd dicht op de hielen zat. Zo bleef het dan ook de eer ste twee ronden. In de derde ronde bij het ka- pelleke nam John definitief afscheid van Ad Meeuwesen en liep verder onbedreigd op de eindzege afin tijd van 34.47. Ad van TVO was ruim één minuut later aan de meet gevolgd door Joost Smetsers die nog over een sterk eindschot leek te beschikken. De dames hadden met vier inschrijvingen ge noeg strijd onderling, Annemiek de Jong een ervaren wedstrijdloopster had de race goed ingedeeld en liep naar de zege in een tijd van Afgelopen week is de negende ronde van de Moergestelse biljartkompetitie gespeeld. Al lereerst moest de Schouw thuis aantreden te gen ‘t Draaiboompje. De spelers van ‘t Draai boompje waren-iets beter op dreef dan de spe lers van de Schouw, en wonnen deze uitwed strijd met bijna 6 punten verschil. Door dit resultaat nam de Schouw de rode lan taarn over van ‘t Draaiboompje. Op dinsdag stond de kraker tussen ‘t Centrum en de Kla- ore op het programma. Het verschil tijdens deze wedstrijd werd wel erg groot, ‘t Centrum won 6 van de 7 partijen en deed daarmee goe de zaken. De Klaore is door dit niet al te beste resultaat afgevallen als kandidaat voor het kampioenschap. Op donderdag speelde ‘t Stokske thuis tegen de leider in de kompetitie Picobello. Natuur lijk was het resultaat tussen ‘t Centrum en de Klaore al bekend waardoor beide clubs wis ten wat hun te doen stond. De spelers van ‘t Stokske waren over het alge meen beter in vorm en trokken dan ook aan het langste end. Picobello leverde hierdoor nogal wat punten in. Door al deze resultaten is er een stand waarin nog 3 clubs aanspraak kunnen maken op het kampioenschap. De laatste ronde waarin nog 3 clubs aanspraak kunnen maken op het kampioenschap. De laatste ronde wordt gespeeld op dinsdag 30 ja nuari. Het is een stand om van te smullen, en pas laat op de avond zal bekend zijn welke ver eniging zich kampioen mag noemen. De uitslagen: de Schouw - ‘t Draaiboompje ‘t Centrum - de Klaore ‘t Stokske - Picobello De stand: 1. Picobello 558.2 punten; 2. ‘t Centrum 443.1 punten; 3. ‘t Stokske 552.8 punten; 4. de Klaore 544.0 punten; 5. ‘t Draaiboompje 519.3 punten; 6. de Schouw 516.4 punten; Programma voor de laatste ronde (dinsdag 30 januari): ‘t Centrum - de Schouw; de Klaore - ‘t Stokske; ‘t Draaiboompje - Picobello. Hengstenbal 16 februari 1995 Op vrijdag 26 januari start de kaartverkoop voor dit grandioze KPJ-carnavalsbal in D’n Tob (KPJ clubhuis, naast de kerk), vanaf 21.00 uur. Leden kunnen dan per persoon 1 kaartje gra tis afhalen. De andere kaartjes worden ver kocht voor 10,- per stuk. Andere data’s van verkoop van de kaartjes zijn: vrijdag 2 februari, vrijdag 9 februari. Dit allemaal in D’n Tob vanaf 21.00 uur. Dit mag je gewoon niet missen, dus zorg dat je er op tijd bij bent! Voor meer informatie kun je bellen naar Judith Ketelaars, tel. 5131262. Dweilen Op maandag 19 februari gaan we weer dwei len met de KPJ. Houd deze datum dus vrij!! Karten Op vrijdag 1 maart gaan we met de KPJ ‘in door Karten’ in Den Bosch. Om teleurstelling te voorkomen, moet je je van te voren even opgeven bij Johan van Daelen, tel. 5132900. Kookcursus Er zijn al enkele dames en heren die zich op hebben gegeven voor de kookcursus op don derdag 21 en 2 8 maart, bij Vincencius in Udenhout. Maar er zijn nog enkele plaatsen vrij. Graag zo vlug mogelijk opgeven bij Yvon ne Vermeer, tel. 5131522. Jeugdwedstrijden: De Moergestelse jeugd was ondanks het kou de weer toch naar het Roefterrein gekomen om deel te nemen aan de vernieuwde loopwed- strijden (toch nog 50 jonge deelnemers). De jongens en meisjes werden verdeeld over 5 leefti j dscategorieën De uitslagen: 4 en 5 jaar meisjes: LNinaHekker; 2. Steffi de Kort; 3. Inge Jonkers. 4 en 5 jaar jongens: 1. Peter Moorman; 2. Mickey Touwslager; 3. Eddy Barbé 6 en 7jaar meisjes: 1. Anique Denissen; 2. Inge van Velthoven 6 en 7 jaar jongens: 1. Joey Touwslager; 2. Paul de Groot; 3. Stijn van de Wiel 8 en 9 jaar meisjes: 1. Sanne van de Meyden- berg; 2. Jenny van Velthoven; 3. Ilse van Kerk- Hier volgt de uitslag: Heren Senioren: 10.000 m. 1. John Graafmans34.47 2. Ad MeeuwesenTVO 35.56 3. Joost SmetsersTVO 36.27 4. Frans DiedenAtilla 36.39 (le vet 1) 5. Erik BierhuizenTRR37.14 6. Joseph v/d BoschAV Oirschot 37.29 (2e vet 1) 7. Gerard van Lieshout vet. Ned. 37.43 (3e vet 1) 8. Kees van BruggenPhysique 38.55 9. Wil GeertsTVO 39.10 (4e vet 1) 10. Jos WentingTVO 39.20 13. Wim StadsPhysique 39.45 15. Rien SchildersPhysique 40.27 (6e vet 1) 18. Bert KaptijnPhysique 41.29 (8e vet 1) 22. Ton van de BiggelaarPhysique 42.33 29. Kees van OpstalPhysique 43.38 33. Jan DenissenPhysique 44.58 37. Theo RatelbandPhysique 45.22 Uitslag Dames: 1. Annemiek de Jong 2. Annie Geerts 4. Annie van Roessel Breng je eigengemaakte dienblad mee en ding mee naar de prijzen. Vraag nu naar de reglementen bij Partycentrum ’Den Boogaard'. Als uitsmijter een spetterend optreden van PAGINA 7 va 1 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 24 JANUARI 1996 -- 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 7