U wilt een eigen huis en opeens ziet u die advertentie. Kverkooyen AUTOMOBIELBEDRIJF GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. 4,0% Rabobank Moergestel isolerende beglazing schilder- en behangwerk Piet Habraken wint 3e MTV-bingo! Met het kopen van een eigen flexibele hypotheekvormen en lage rentetarieven. huis, kan alles plotseling in een Iemand die de tijd voor u neemt en nuchtere stroomversnelling komen. En dan is 't prettig iemand te kennen op wie je kunt bouwen. Iemand bij de Rabobank bijvoorbeeld. Rabobank Die u alles kan vertellen over de vele een afspraak. Met de hypotheekadviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. Voor al uw: Koninklijke bouwers,,, (omdat de klant bij ons nog altijd koning is) DONKERS Volkswagen Groep Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 013-513 3357 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 013-5131110 Donderdag 18 januari werd de 3e ronde ge speeld in de MTV Televisiebingo. De hoofd prijs van 300,- kwam dit keer terecht bij Piet Habraken, Rootven. Ook hij neemt trouw deel aan de MTV-bingo’s. Donderdag 25 januari vindt de 4e en tevens laatste ronde plaats. Ook dan bestaat het prij- zenbedrag uit ’n totale pot van liefst 1.000,- met daarnaast de bekende waardebonnen op de lotnummers. Inmiddels zijn er dat ook 9 per uitzending. De waardebonnen uit eerdere uitzendingen, die afgelopen weken niet wer den afgehaald, worden deze uitzending op nieuw getrokken, dus, wie weet, hebt u nu nog meer kansen op een prijs. Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Tel. 013 - 513 3604 Schildersbedrijf Inbraken in en diefstallen uit bedrijven In de nacht van maandag 15 op dinsdag 16 ja nuari werd een viertands-riek ter waarde van 80,- uit een stal aan de Reedijk gestolen. Het vreemde was dat men een oude vijftands-riek er voor in de plaats heft achtergelaten. Vrijdagnacht werden Shoarma ‘Amon’ en bak kerij van Hulten ‘vereerd’ met een bezoek van het dievengilde. Bij beide zaken bleef het bij braakschade. Groentehal Crisje ontdekte dat er van donder dag op vrijdag was ingebroken in de winkel. Nadat men over een schutting was geklom men werd een schuifpui geopend en namen de daders de kassa-inhoud en een portefeuille mee. De buit bedroeg zo’n 1300 gulden. Voorkom een inbraak in uw woning: video te leen bij bibliotheek Het ‘voorkoming misdrijventeam’ van het po litieteam Oisterwijk heeft aan alle bibliothe ken in de gemeenten binnen haar bewakings gebied, een videoband beschikbaar gesteld. Deze video genaamd: ‘De inbreker de baas’ is te leen voor iedereen die wat meer wil weten over zwakke punten in het hang- en sluitwerk van zijn of haar woning. Men krijgt een dui delijk beeld hoe de inbreker te werk gaat en op welke manier men zoveel mogelijk een in braak in de woning kan voorkomen. Noordbrabantse- Christelijke Boerenbond Wij zijn ‘t zat Actie Actie Actie Actie Gebleken is dat er onder onze N.C.B. leden de wil bestaat om tegen het voorgenomen mest beleid van de overheid verdere en hardere ac ties te voeren. Op 15 januari jl. heeft U tijdens een ledenbijeenkomst in Den Boogaard uw stem laten horen. Naar aanleiding daarvan zijn nadere acties uitgewerkt en de stichting ‘Wij zijn ‘t zat’ rekent het tot haar taak deze acties te begeleiden. Wat moet u doen? Alle bedrijven met vee hebben afgelopen week van de stichting de noodzakelijke schriftelij ke informatie gekregen. 1. Stuur het correct ingevuld afsluitformulier 1995 of verklaring vrijstelling mestboekhou- ding 1996 vóór 29 januari 1996 a.s. naar de stichting in Wageningen; 2. Stort de overschotheffing 1995 vóór 29 ja nuari 1996 op een speciaal geopend bankre keningnummer in Wageningen en stuur het aangifteformulier overschotheffing naar de Stichting in Wageningen; 3. Stuur de aangetekende brief naar bureau heffingen in Assen; 4. Vul het actieformulier in, onderteken het en breng dit mee naar onze Algemene ledenver gadering op donderdag 25 januari a.s. Om ons als afdelingsbestuur een hoop werk te besparen, vragen wij U het actieformulier mee te brengen naar onze Algemene Ledenverga dering a.s. donderdag. Tijdens de Algemene Vergadering zal, indien nodig, nadere uitleg worden gegeven. Heeft U vragen en/of zijn er onduidelijkhe den, neem dan contact op met de stichting ‘Wij zijn ‘t zat’, bereikbaar onder een twee tal telefoonnummers nl: tel. 0317-479616 of tel. 013-5836583 (N.C.B. Tilburg, zij verbin den U door!). Als afdelingsbestuur rekenen wij op U! Doe mee met de acties! Wij verwachten a.s. don derdag een volle zaal tijdens onze jaarvergade ring en breng uw actieformulier mee. Bestuur N.C.B. Moergestel. adviezen geeft. Die uw persoonlijke hypotheek compleet voor u regelt. Zo'n iemand is onze hypotheekadviseur. Kom langs of bel voor 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 24 JANUARI 1996 PAGINA 5 officieel sub-dealer voor Moergestel, Oisterwijk e.o. Rente vanaf (Eff. rente 4,2%) Heb je het al gehoord? Café ‘t Plein is geo pend tijdens de carnavalsdagen!!! Leuke bijverdienste! Voor de carnavalsdagen zijn wij op zoek naar enkele glazenophalers. Als je hiervoor interesse hebt, meld je dan bij Café De Brouwer, Rootven 13, tel. 513 1360. VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. De gekochte rijwielen van Schepens Tweewie- lers met 10 t/m 4O°/o korting: normale garantie en drie servicebeurten. Indien gesloten maak tel. afspraak 013 - 513 2864 (of op nr. 15). De nieuwe polo's zijn er weer in div. nieuwe kleurtjes: oranje, geel, rood en marine. Wees er snel bij! Bij Boetiek Bonita. Vraag: Wat is'er in deze dure tijd nog gratis? Antwoord: nu t/m 29 febr. worden bij Schepens Tweewielers alle bij hen gekochte Vredestein fiets-buitenbanden gratis gemonteerd. SchepensTweewielers, Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 013-52 17326. Klaar terwijl u wacht. Zondag 11 februari: Feest met De Sjonnies in Partycentrum Den Boogaard. De Durdraaiers' Mini-playbackshow zon dag 18 febr. (Carnaval). Wil uw kind meedoen dan graag nu inschrijven of aanmelden bij Marian Kouwenberg, Tel. 513" 1887 (graag tussen 17 en 19 uur). Opruiming wintercollectie: nu alles halve prijs! Bij Boetiek Bonita. Op zondag 11 februari: dans ik de hele nacht met jou de Bostella bij Partycentrum Den Boo gaard! Gezocht: (wegens verbouwing) woonruimte voor 8 a 10 mnd. Vanaf april 1996.2-3 Kamersof etage. Reacties na 18.00 uur: C. v/d Ven, Tel. 513 1206. Te huur gevraagd woonruimte voor 3 pers. Brieven onder nummer 892 van dit blad. Wie kan mij helpen aan een foto van voorma lig 'duivekot' uit de jaren 1930-1940, voorheen Timmermans? Tel. 013-513 1815. Leuke bijverdienste! Voor de carnavalsda gen zijn wij op zoek naar enkele glazenophalers. Als je hiervoor interesse hebt, meld je dan bij Café De .Brouwer, Rootven 13, tel. 513 1360. Te koop gevraagd Moergestel Kalender 19-77 en 1978. Tel. 013-513 2031na 6 uur. Licht geloogd eiken eethoek, broodkast, tv- kast, hoek-servieskast, hoektafel. Totaal f 2.000,-. Ook loste koop. Tel. 513 3447. Meisje 15 jaar (4 MAVO) biedt zich aan als kin deroppas in het weekend en in de avonduren. Tel. 013-513 2684 neb Zes Moergestelse dames tn Volendams kostuum. Kunt u ze herkennen? Vorige week zagen we Lena Verheijen- Buijckx (Floraweg) in deze rubriek. - v. -

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 5