o H l Aphrodite rw Schoolstraat 5 Het school-thuis- route-project Pieregeblèr 1996 Driebandentournooi café ’de Klaore’ PLM opent na uitbreiding Het CDA nodigt u uit viteiten in Tilburg geven een sfeervol beeld van de Middenbrabantse stad waar PLM Photofinishing gevestigd is. Een niet onbelangrijk detail van de nieuw bouw is de manier waarop met de afval stroom wordt omgegaan. Dankzij de toepas sing van de nieuwste milietechnieken wordt die afvalstroom met maar liefst 60% terug gedrongen. Kaarten a 10,- zijn verkrijgbaar bij Spar Mart M. Raats. Zorg dat ook u aanwezig bent bij de uitverkiezing van de eerste Gès- selse carnavalskraker. Namens de organisatie: M. van den Aker, Jac van Riel. Waardebonnen op kaartnummers Donderdag 25 januari 19.00 uur: 4e en LAATSTE TELEVISIEBINGO Nog geen kaarten? U kunt via de verkoopadressen nog bingokaarten kopen tot donderdagavond 18.00 uur: Kadoshop Broers, Supermarkt Jumbo, Spar Supermarkt, Slijterij In den Korenmaaier, Groentehal Crisje en Chris van den Bijgaart Fotografie. Wilt u kennismaken met deze 4 heren dan moet u zondagochtend zeker luisteren naar MTV-radio, waarin een interview met betreffende personen zal plaatsvinden. Natuurlijk nodigen wij eenieder uit om de zondagmiddag te komen kijken en u eventue le favoriet aan te komen moedigen. Een warm hapje wordt u door gastvrouw Corry aangebo den. Dus tot ziens op zondag 28 januari vanaf 14.00 uur. Het nieuwe pand zal met de nodige feeste lijkheid in gebruik worden genomen op 26 januari 1996. Onder het motto ‘van start tot finish' blijft PLM Photofinishing zich ont wikkelen. Degenen die graag eens een kijk je nemen bij PLM Photofinishing, zijn vrijdagavond van harte welkom vanaf 19.00 uur. liedjesfestival menig Gèssels zangtalent naar voren komen. Tien deelnemers zullen op 3 februari a.s. uitmaken wie in 1996 het Gèssels carnavalslied ten gehore brengt en daarmee winnaar wordt van de wisseltrofee Pieregeblèr 1996. Tijdens deze avond zullen de volgende deelnemers voor u optreden: - Straatorkest Dinges; - (S)taporkest d’Ambiejans; - Bras(s)band Clapopp; - De Brouwer jr.; - Operettevereniging Con Arno- re; - Kees Kouwenberg; - De Plèkbatsen; - Marij Pijnenburg-Oerlemans; - De Enge landvaarders; - Will Habraken. Al deze Gèsselse mensen zullen ieder op een geheel eigen wijze hun carnavalslied presen teren. Daarbij zal menig Gèssels voorval van het afgelopen jaar bezongen worden. Voorts zal Dansgroep Trend een wervelende act presen teren en is er een pauze-act van de, van het Blaaskapellen bekende, Nurts. De presentatie van de avond is in de vertrouwde handen van Peter Swinkels. Kortom het belooft niet alleen een gezellig maar ook een heel spannende avond te worden. De uitbreiding geeft PLM Photofinishing weer ‘lucht’ om de markt actief te blijven be werken. Hiervoor heeft zij eveneens haar tech nische capaciteit uitgebreid. Naast de bestaan de activiteiten begeeft PLM Photofinishing zich nu ook op digitaal gebied. Vanzelf sprekend is dit in het voordeel van de klant. Bij PLM Photofinishing vindt men alles on der één dak. Door daarnaast het logistieke pro ces te verfijnen wordt de klant nog meer op zijn wenken bediend. Dat PLM Photofinishing haar afnemers altijd al centraal stelde, mag blijken uit de gunstige prijskwaliteit verhouding, maar ook door een regelmatige uitwisseling van ideeën en erva ringen, waarmee de klant zijn voordeel kan doen. Onlangs organiseerde PLM in Rotter dam een ontbijtbijeenkomst, waarbij de goe de relatie tussen fotograaf en vaklaboratorium centraal stond. Op deze goed bezochte bijeen komst deed PLM nog eens uit de doeken wat de fotograaf tegenwoordig van het diensten pakket mag verwachten. Woensdagmorgen 17 januari jl. hebben de kinderen uit de groepen 7 en 8 van de Moer- gestelse basischolen hun uitkomst van het school- thuis-route-project gepresenteerd aan wethouder Leon Loosveld. Bij het bezoek aan de Graaf van Ursel ging directeur Jan Geerts in op de verkeerssituatie van zo’n 40 a 50 jaar geleden. Toen was het nog mogelijk om midden op de rijweg van Moergestel richting Oirschot te fietsen. Zelfs de grote autoweg A58 was toen nog toekomst muziek. Tegenwoordig is dat allemaal anders. Met een diareportage lieten de kinderen de voornaamste verkeersproblemen in ons dorp zien. In een realistische weergave kwamen de volgende lastige situaties naar voren. Onder andere: het eenrichtingsverkeer Pos- telstraat wordt volgens de kinderen regel matig misbruikt. In de Raadhuisstraat, Kerkstraat en Schoolstraat ontstaan regel matig gevaarlijke situaties omdat er veel te hard gereden wordt. Op het nieuwe rode fietspad vanaf de brug over de Reusel richting ‘t Draaiboompje ont staan met de regelmaat van de klok proble men. Gevaarlijke momenten doordat de auto’s en het vrachtverkeer moeten uitwijken voor het tegemoetkomende verkeer en dan gebruik moeten maken van het fietspad. Het zou toch moeten kunnen, een fietspad achter de bo men? Een veelvuldige klacht van de kinderen was het slechte uitzicht op de hoeken van stra ten. De beplanting is over het algemeen veel te hoog, enzovoorts. Alle problemen zijn in een boekje samenge vat en aan de wethouder overhandigd. Na een schuchter begin hebben tientallen kin deren gebruik gemaakt om de wethouder het vuur aan de schenen te leggen. Wethouder Leon Loosveld beloofde om zoveel mogelijk de moeilijkste problemen op te los sen. Maar alles kan niet tegelijk en bv. bij de beplantingen die het uitzicht bemoeilijken deze staan natuurlijk niet allemaal op gemeen tegrond. Maar de wethouder was dankbaar dat hij zo veel kinderen op de basisscholen de veiligheid in het verkeer zo’n belangrijke rol speelt. Wethouder Loosveld beloofde zo vlug mo gelijk nog eens met de kinderen te praten. Het was voor hem en voor ons een leerzame morgen. Zoals u vorige week heeft kunnen lezen is het programma rond voor het eerste Pieregeblèr 1996. Her en der is men al volop bezig met de voorbereidingen en als het net zo gezellig wordt als de deelnemers lol hebben bij de voorbereidingen, zal het een heel gezellige avond worden. Naar verluidt zal tijdens dit Na de voorronden gespeeld te hebben zijn er nog 10 deelnemers overgebleven die afgelopen zaterdag en zondag hebben gestreden om de finaleplaatsen. De overgebleven personen zullen alle 4 op zondag 28 januari strijden om de eerste plaats. De halve finales starten om 14.00 uur en om 15.00 uur, waarna de finale omstreeks 16.00 uur zal aanvangen. De omzetgroei van de afgelopen jaren was een voorbode: PLM Photofinishing, fotovaklabo- ratorium te Tilburg, werd genoodzaakt haar bestaande pand aan de Koningshoeve uit te breiden met een nieuwe vleugel. Het omvang rijke dienstenpakket van vandaag vereist de nodige ruimte. Aan de oevers van de Leye aan de Koningshoeve is een team van 20 enthou siaste medewerkers dagelijks actief om alle foto-opdrachten in opdracht van reclamebu reaus, fotografen en bedrijven te vergroten of te dupliceren. Architect Bart Dek en aanne mersbedrijf Gebr. Relou hebben ruim 360 m2 extra produktieruimte gecreëerd, die naadloos en harmonisch aansluit op de bestaande bouw. Ook het interieur heeft de nodige aandacht gekregen. De wanden zijn opgeluisterd met beelden van fotograaf Wil van Dusseldorp. Zijn foto’s van architectuur en culturele acti- Cellini is de naam, Carlo Cellini.... Ik ben de slechtste van het hele stel, of is hier misschien toch sprake van ‘de bedrieger be drogen?’ In ieder geval gebeurt er genoeg om mij hoofd pijn te bezorgen. Hoe ik daar aan kom moet u echter zelf maar komen bekijken in ons toneel stuk ‘De kat op het spek’. Dan kunt u ook meteen zien wie in deze rol zijn debuut maakt. Dus tot ziens op 16 en 18 maart bij het KPJ- toneel! Arrivederci! j Huidverzorgingsinstituut Het CDA nodig haar leden en ander belang stellenden uit voor de achterbanvergadering van maandag 29 januari. De achterbanvergadering begint om 20.30 uur in De Roozendries. In de achterban worden de agendapunten van de raadsvergadering van 1 februari besproken. Agendapunten zijn o.a. subsidiëring kinder opvang; huurprijzen nieuwe sporthal; daar naast willen we met u de mogelijke afsluiting van de Van Tienhovenlaan bespreken. In de achterban krijgt u de gelegenheid om belangrijke zaken voor Moergestel in te bren gen. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! WOENSDAG 24 JANUAR11996 - 20e Jaargang - Nr. 892 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Ook deze uitzending worden er waardebonnen verloot. Deze waardebonnen (evenals de 2e t/m 10e geldprijs) moeten worden afgehaald bij Chris van den Bijgaart Fotografie aan het Rootven. De winnende kaartnummers van 18 januari (blauwe kaarten): 118, 1240, 1522, 1195, 119, 137, 1186, 1209 en 21. Voor deze nummers staan de letters CC. MOERGESTEL Tel. 013-5131474 ,v„ - h h Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) g

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1