BEAT Een boze vinger..... AUTOMOBIELBEDRIJF Boos! JAN MICHIELS Iff* COMPLETE WONINGINRICHTER Het begint allemaal op uw eigen Rabobank Pieregeblèr 1996 Haaren - Telefoon 0411 -621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-5131234 M Kerkstraat 18 - i) Rabobank DONKERS Volkswagen Groep Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 013-5131110 Van 15 t/m 19 januari heeft Rabobank Moergestel bovendien een grandioze vakantieweek, met speciale aandacht voor Frankrijk en het Caraïbisch gebied. Tevens ontvangt elke bezoeker een leuke attentie. Ubent van harte welkom! Noordbrabantse Christelijke Boerenbond C :/an ‘n. canc-t/t Drie weken naar het Verre ■/tin ‘.’fitteh in Zpanja. Oosten? Een luiervakantie op Gran Canaria of gezellig een weekendje eruit? Wat ons betreft kunt u uw koffers alvast pakken. Want bij uw reisbureau, Rabobank Moergestel, hebben we de nieuwe reisprogramma's voor u klaarliggen. Je zou wel boos worden, als je denkt dat hij met haar, naar haar gaat en hij met hem thuis is. Maar dan kom je thuis en dan blijkt dat hij met haar, in plaats van hem, bij jóu is. En dan is zij er nog die hem en jou bij haar weg wil hebben. En zij die voor hem, ter bescherming, van die ander iets moet doen, waar hij weer niets van mag weten. En hij, die dat wil, en hem wordt en zij die in plaats van hém bij haar wat komt repareren, maar samen bij jou in het bad zit. En dan is hij er nog die voor iedereen komt. Verwarrrend! Kom 16 en/of 18 maart kijken in Den Boog aard, KPJ Toneel, wij kijken vol verwachting naar u uit! Tussen 2 haakjes: Zij is Brigitte van de Pluym! I Zoals de meesten van u inmiddels wel zullen weten wordt op 3 februari a.s. vöor de eerste maal het Gèssels carnavalslied gekozen tijdens het Pieregeblèr 1996. De voorbereidingen voor dit nieuwe evenement zijn in volle gang. Ondanks enige kleine strubbelingen is het deelnemersveld thans bekend. Uit alle lagen van de Gèsselse ‘society’ zijn aanmeldingen binnen gekomen en hierover zijn wij bijzon der verheugd. Het is nu dan ook al duidelijk dat er tijdens het Pieregeblèr volop gestreden zal worden om de titel Gèssels carnavalslied 1996. Reeds zijn er verzoeken binnen om de winnaar ook tijdens andere gelegenheden te laten optreden. En u begrijpt dat het Gèssels carnavalslied 1996 een ‘must’ is voor iedere Gèsselse carnavalsvierder. Maar niet alleen voor hen, iedere Moergestelnaar wil toch graag zijn of haar eigen lied over Gèssel mee kun nen zingen. Zeker nu we op 1 januari 1997 niet langer zelfstandig zijn en bij Oisterwijk horen is het belangrijk dat we onze eigen identiteit duidelijk en herkenbaar naar buiten brengen. En hoe kan dit beter dan met een eigen Gès sels carnavalslied. Dit zal ook de heren Smits en Denissen aanspreken. Dus wellicht dat zij ook nog een duet op deze avond ten gehore kunnen brengen. De kaartverkoop voor het Pieregeblèr is inmiddels gestart. Kaarten a 10,- zijn vanaf heden te verkrijgen bij Spart Mart M. Raats. Wie het eerst kom wie het eerst maalt! Zorg dat u zich tijdig verzekert van een toegangskaart zodat u een plaats heeft bij het Pieregeblèr 1996. Raadsvergadering donderdag 11 januari wijzend in de richting van dorpsgenoten van de Oirschotseweg die hun grond niet of nog niet zo maar voetstoots afstonden voor het fietspad aldaar, wordt zeker niet veroorzaakt door het Gemeentebestuur van Moergestel. De pers zou hier eerder een opgeklopte zaak van gemaakt hebben. Dus nogmaals geen verwijt aan deze dorpsgenoten. Wel zei hij de ontstane situatie te be treuren en hoopte dat er snel een einde aan de ontstane situatie zou komen. Burgers hebben de vrijheid om alle middelen aan te wenden die democratisch gezien maar mogelijk zijn om te krijgen waar men recht op heeft. Toon van Gils van het CDA stelde dat het CDA altijd al veel kritiek op het grondaankoop- beleid van de gemeente had gehad. Ook nu was een ingekomen brief van de heer M.PM. Vughts niet voorzien van de benodigde infor matie. Ook Noud Smits van de PGB drong aan op een minnelijke en spoedige verwerving van de benodigde gronden. Iedereen was het er over eens dat de huidige verkeerssituatie op de Oirschotseweg geen enkele schoonheidsprijs verdiend. Wat de kos ten van de tijdelijk gewijzigde verkeerssituatie betreft valt alles nog wel mee. Maar van de weggebruikers wordt verwacht dat zij zich aan de ontstane situatie aanpassen. En passant deelde de wethouder ook mede dat het Koninklijk Besluit inzake de onteigening getekend was. Dit was voor een 5-tal eigena ren waarmee geen overeenstemming was te bereiken. Intussen blijkt dat 3 betrokkenen alsnog wensen te onderhandelen en er met 1 eigenaar tot een accoord is gekomen. Onze ge meente heeft het overleg aan de provincie uit besteed. Mogelijk komt er nu toch nog schot in de zaak. Noud Smits van de PGB wilde nog weten wan neer de opknapbeurt van het wandelpad Krij- testraat/Krijtenbogtstraat en de verharding van de berm van de Prinses Margrietstraat zijn beslag gaat krijgen en wanneer aan de aanwo- Algemene vergadering Geachte leden en belangstellenden, Hierbij nodigen wij U uit tot het bijwonen van de Algemene Vergadering N.C.B. Moergestel op donderdag 25 januari a.s. in ‘t Draaiboom- Pje. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1. Opening; 2. Vaststelling notulen 26 januari en 8 novem ber 1995; 3. Jaaroverzicht; 4. Financieel verslag; 5. Verslag kascontrolecommissie; 6. Bestuursverkiezing; 7. Afscheid bestuurslid; 8. Mededelingen; 9. Rondvraag; 10. Sluiting; 11. Inleiding A. Vermeer, kringvoorzitter van de N.C.B. De heer Vermeer zal o.a. ingaan op: de GATT (Landbouwbeleid Brussel en uit breiding EU); toekomstverwachtingen agrarische onderne mers; mineralenboekhouding en mestperikelen; Gezien de interessante onderwerpen hopen wij U allen te mogen begroeten. Bestuur N.C.B. Moergestel, W. van Haaren, Voorzitter. Studieclub varkenshouderij Graag attenderen wij U reeds op de laatste stu- dieclubbijeenkomst van dit seizoen van de varkenshouderij. Deze avond zal gehouden worden op 8 februari a.s. om 20.00 uur in ‘t Draaiboompje. Het thema van deze avond zal zijn: ‘actualiteiten op dit moment’. Noteer deze datum alvast in uw agenda. Een uitnodiging krijgt u t.z.t. Bestuur Studieclub Moergestel. nenden informatie zal worden verschaft. Vol gens Wethouder Gerlach wacht men nog op overleg met de toezichthouder betreffende het hondentoilet en daarna kan het gehele spel beginnen. Jacques Stroucken van de SP vond het een goede zaak dat de beginopleiding van de Streekmuziekschool ook voortaan in Moer gestel zal worden gegeven. Wethouder Loos- veld, die deze vergadering voorzat wegens af wezigheid van waarnemend Burgemeester Dosker, kon hem ook nog geruststellen daar waar het de subsidies betrof. De nieuwe Algemene Bijstandswet (nAbw) kon ieders goedkeuring wegdragen. Toch wil de Julia Burgers van de PGB nog een paar punten rechtzetten. Uit het Vrouwen overleg waren een aantal opmerkingen gekomen. De kinderopvang diende ook meegefinancierd te worden voor zowel overdag, naschools en ‘s- avonds. Voor ondersteuning bij een eventuele opleiding dient de leeftijd van belanghebben de niet bepalend te zijn. Hiermee kon Wethou der Loosveld instemmen. Voor wat het pre miebeleid betreft dat alleen van toepassing zou zijn indien alleenstaanden een deeltijdbaan aanvaarden zag zij dit echter graag uitgebreid ook naar hen die kiezen voor het zelfstandig ondernemerschap. Dit laatste kon de wethou der niet toezeggen omdat hiervoor andere re gels gehanteerd worden. Al na 45 minuten kon de vergadering geslo ten worden omdat er verder niets meer aan de orde was. Hb r MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 17 JANUAR11996 PAGINA 3 Knal-opruiming! (l '1 officieel sub-dealer voor Moergestel, Oisterwijk e.o. 'r neb a V

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 3