ni Atrium Theo Rommen opent cafetaria I,'tl jp CURSUSSEN FRANS Faux-débutants, gevorderden, conversatie, grammatica OPEN DAG: dinsdag 23 JANUARI van 14.00 tot 21.00 uur van Rijckevorsellaan 30 Moergestel lnl_: 013- 5132942 TOP POSTER Aphrodite 3e TREKKING TELEVISIEBINGO ’Een kronkel in het dorp’ Fotogroep Moergestel PRINSES JULIANA - A UNIEK IN NEDERLAND... A AANKOOP MUZIEKVERENIGING VERKOOP TAXATIES VERHUUR EKKXj Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Een unieke vinding voor het snel vervaardigen van posters in kleine oplages! Binnen enkele minuten ’n poster naar uw wens, naar eigen of door ons gemaakt ontwerp in een formaat van 42 x 60 cm tot zelfs 118 x 168 cm. Niet alleen in zwart-wit maar ook in de kleuren rood of blauw of oranje WOENSDAG 17 JANUAR11996 - 20e Jaargang - Nr. 891 Vbor bedrijven, winkeliers en verenigingen ideaal om zeer snel over kleine oplages (1,2, 5, 10...) affiches te beschikken. Vraag vrijblijvend informatie bij Nico Koenen, Eysenbrand 9, Tel. 013-513 2024 of overdag: 076 - 5221855 fotografie zal onder de loep genomen worden. Regelmatig worden er ook foto’s besproken, dit kan werk van onze eigen leden betreffen, maar ook werk van leden van andere fotoclubs of collecties van de Nederlandse fotobond. De fotoclub heeft nog plaats voor enkele nieu we leden. Ben je zelf een enthousiaste fotograal en heb je stapels foto’s liggen die je wel eens aan een ander wilt laten zien, kom dan eens kijken op een clubavond van fotogroep Moer gestel. Elke veertien dagen komen de cluble den bijeen in ‘De Kunstkring’ te Oisterwijk. De clubavond is steeds op donderdag en 18 januari aanstaande is de eerstvolgende, aan vang 20.00 uur. Meer informatie over de foto groep is verkrijgbaar bij Jolanda Jansen, tel. 013-5432249. Het stuk speelt zich af in het gemeentehuis van Moergestel. Ontwikkelingsbureau ‘De Kosten’ heeft een plan ontwikkeld om de Raadhuisstraat en het Sint Jansplein te recon strueren. Men wil een parkeergarage, woon eenheden en winkelunits bouwen. ‘Daarvoor moet alles eerst plat’, zegt project ontwikkelaar Harold van de Wetering. Als echter de plannen uitlekken staat heel Moergestel op zijn kop. ‘Wat denkt die wet houder Jan Hiepenkriet wel niet? Wat, als de klanten niet meer met de auto bij de winkels kunnen komen?’ Er wordt zelfs overwogen een protestactie te organiseren. Wat dat moet worden en hoe dat wordt opge lost kunt u op bovengenoemde data gaan zien in Den Boorgaard op het Sint Jansplein 5 in Moergestel. Nu staat het er nog! Kaartjes zijn vóór de aanvang bij de kassa van Den Boogaard verkrijgbaar. Fotogroep Moergestel is ook in 1996 weer en thousiast van start gegaan. Het programma voor het eerstkomende half jaar ziet er weer veelbelovend uit. Op de eerstvolgende club avond is een gastspreker uitgenodigd. Deze spreker, Jan van Amersfoort, zal die avond veel over zijn eigen werk vertellen en ook veel laten zien. Hij staat in fotokringen vooral be kend om zijn gomdrukken, een speciale en arbeidsintensieve fototechniek. Ook voor de andere clubavonden staan inte ressante onderwerpen op het programma. Zo zal er een avond aan tabletop fotografie wor den besteed. Ook de opkomst van de digitale Uitwisselingsconcert opleidingsorkest Op zondag 21 januari vindt er in<£>en Boog aard een uitwisselingsconcert plaats tussen ‘t leerlingenorkest van harmonie St. Willi- brordus uit Diessen en ‘t opleidingsorkest van muziekvereniging Prinses Juliana. Onder ‘t genot van een kopje koffie kunt u genieten van muzikanten in opleiding, die een half jaar heel hard hebben geoefend om een mooi stukje sa menspel ten gehore te brengen. Iedereen is welkom om 11.00 uur in Den Boogaard. Carnavalsconcert Op donderdag 15 februari is het jaarlijkse car navalsconcert. In een iets andere opzet belooft het dit jaar iets speciaals te worden. Dus zet die datum in uw agenda, tot ziens op 15 fe bruari in Den Boogaard. jf Huidverzorgingsinstituut Donderdag 18 januari 19.00 uur: Nog geen kaarten? U kunt via de verkoopadressen nog in het bezit komen van bingokaarten tot donderdagavond 18.00 uur: Kadoshop Broers, Supermarkt Jumbo, Spar Supermarkt, Slijterij In den Korenmaaier, Groentehal Crisje en Chris van den Bijgaart Fotografie. Vanaf vorige week woensdag zwaaien Theo, Steffan en Slawka Rommen de scepter over Cafeta ria Rommen aan de Oisterwijkseweg. Theo, al jaren in het ‘snack’vak bezig op het St. Jans plein, nam het voormalige ’Picobello’ over van Jan Walhout die zich in Haaften ging vestigen. Met een overweldigende receptie woensdagavond werd Cafetaria Rommen geopend. Naast het bekende assortiment is er ook de mogelijkheid om meeneemmaaltijden te bestellen, variërend van voorgerecht of soep, tot hoofdgerecht met alles erop en eraan. Graag wensen we de familie Rommen van harte alle sukses op de Oisterwijkseweg! Waardebonnen op kaartnummers Ook in deze uitzendingen worden er waardebonnen verloot. Deze waarde bonnen (evenals de 2e t/m 10e geldprijs) moeten worden afgehaald bij Chris van den Bijgaart Fotografie aan het Rootven. De winnende kaartnummers van 11 januari (oranje kaarten): 964, 152, 14911266, 306, 1285, 308 en 1143.. Deze nummers worden voorafgegaan door de letters BB. Op donderdag 18 januari speelt de torfeelclub ‘De Tweede Jeugd’ de toneelkucht in drie be drijven: ‘Een kronkel in het dorp’, geschreven door Henk Kloosterman voor alle ouderen van Moergestel en de regio. De entree is 2,50. Vrijdag 19 januari, zaterdag 20 januari en maandag 22 januari telkens om 20.00 uur wordt het toneelstuk eveneens gespeeld. De entree is dan voor de kinderen 2,50 en de volwassenen 6,-. k Huidverzorgingsinstituut Hl MM Op de foto: Steffan Rommen, Jan Roosen, Slawka en Theo Rommen en Epi Denissen. G O Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 013-513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Stationsstraat 28, 5061 HE OISTERWIJK Tel. 013-52 87720 Fax 013-52 86412 LidV.B.O. I I M Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) jl Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1