I rx Maak gebruik van onze deskundigheid, ervaring en advies. Familie van de Pluijm wint eerste bingo! Thea Vermeulen met Mastreechter Staar in uniek concert ’Zingen is voor mij een heerlijke en aangename bezigheid. Ik weet uit de talloze reacties dat ik in het verleden veel mensen met mijn zang een groot plezier heb gedaan’. FRANS BURGERS MAKELAAR-BEËDIGD TAXATEUR O.G. Aphrodite uality HOIL4ND INTERN4fflON4L Reisburo Openbare Kom tijdig, dan is de keuze het grootst. M/ees wijs, ga met Quality Travel op reis!!! Storing bij gastoudercentrale Q Bibliotheek REISBURO Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! In dit eerst artikel in 1996 wil ik u natuurlijk allereerst het beste wensen voor het komende jaar. Ook dit jaar zullen we bij St. Kinderop vang Humanitas, en meer specifiek bij de gast oudercentrale, ons uiterste best doen om uw vragen naar en over kinderopvang te beant woorden. Het nieuwe jaar is voor de gastoudercentrale overigens niet vlekkeloos begonnen: door Reedijk 6,5066 CS Moergestel, Tel. 013-513 3374 - AutoteL: 06 - 52970119 Uitnodiging voor de bestuursvergadering van de Stichting Openbare Bibliotheek Moerge stel op donderdag 11 januari om 20.00 uur in de bibliotheek. Agenda: 1. Opening; 2. Notulen van de vergadering van 29 novem ber 1995; 3. Ingekomen stukken; 4. Mededelingen van de bibliotheek; 5. Collectiebeleid; 6. Toekomstige samenwerking met Oister- wijk; 7. Rondvraag; 8. Sluiting. Schoolstraat 11 5066 EC Moergestel Postbus 80 5066 ZH Moergestel Tel. 013-513 2020 Fax 013-513 2629 Waardebonnen op kaartnummers Ook deze uitzendingen worden er waardebonnen verloot. Deze waardebonnen (evenals de 2e t/m 10e geldprijs) moeten worden afgehaald bij Chris van den Bijgaart Fotografie aan het Rootven. De winnende kaartnummer van 4 januari (groene kaarten): 44, 969, 118, 819, 33, 310, 1131 en 67. Deze nummers worden voorafgegaan door de letters AA. Donderdag 11 januari 19.00 uur: 2e TREKKING TELEVISIEBINGO Nog geen kaarten? U kunt via de verkoopadressen nog in het bezit komen van bingokaarten tot donderdagavond 18.00 uur: Kadoshop Broers, Supermarkt Jumbo, Spar Supermarkt, Slijterij In den Korenmaaier, Groentehal Crisje en Chris van den Bijgaart Fotografie. 11 WOENSDAG 10 JANUAR11996 - 20e Jaargang - Nr. 890 reerd gaan worden en dan kan de ‘Zwijsen- stichting’ haar activiteiten gestalte gaan geven. Een prima bestemming voor het oude monu ment en een prachtige accommodatie voor de gehandicapten. Het concert van Thea Vermeu len met de Staar zal een eerste financiële in jectie geven voor een aanzet daartoe. Het co mité dat dit evenement organiseert bestaat uit mevr. C. Kortmann en de heren H. Roothaert, G. Bokma en J. Janssen. Het concert vindt plaats op zaterdag 27 janua ri in de prachtige Petruskerk te Oisterwijk en begint om 20.30 uur (kerk gaat om 20.00 uur pas open!). Kaarten zijn verkrijgbaar bij de Raboban- ken in Moergestel, Oisterwijk en Tilburg en kosten 30,-. Uw adres voor* BEMIDDELING BIJ AAN- EN VERKOOP - woningen, bedrijfe o.g., agrarisch o.g. ADVISERING BU ONTEIGENING TAXATIES VOOR: - bedrijf-overname - inbreng maatschap of BV - bedrijfsbeëindiging omstandigheden is zij de eerste week telefo nisch niet bereikbaar geweest. Ook de bood schappen op het antwoordapparaat zijn niet overgekomen. Daarom wil ik iedereen die eer der kontakt heeft gezocht, maar daarin niet is geslaagd of nog niet is teruggebeld, vragen om nogmaals te bellen. Buiten de spreekuren staat het antwoordapparaat aan, en u wordt zo snel mogelijk teruggebeld. De spreekuren zelf zijn op maandag- en don derdagochtend van 9.00 uur tot 11.00 uur op telefoonnummer (013)-5288887, bemidde- lingsmedewerkster is Ine Weken. De familie van de Pluijm, wonend aan het Hopveld, wist afgelopen donderdag de eerste prijs in de televisiebingo van MTV voor zich op te eisen. Vader kwam samen met twee zoons tijdens de uitzending naar de studio om de gewonnen 300,- op te halen. Donderdag 11 januari wordt de tweede ronde gespeeld. ’Dit keer zal de muziek niet alleen bedoeld zijn voor de aanwezigen, maar speciaal voor een groep mensen die daar over het algemeen zelf minder weet van hebben. Dat het bovendien nog kan plaatsvinden in onze nieuwe gemeen te Oisterwijk/Moergestel doet me des te meer plezier. Samen met de beroemde Mastreech ter Staar zullen we een mooi programma bren gen op zaterdag 27 januari in Oisterwijk. Uit eigen ervaring weet ik dat gehandicapten ge baar zijn bij atractieve bezigheden, zeker als de omgeving daartoe extra uitnodigend is, zo als de Oisterwijkse molen. Daarom is het ini tiatief van de organisatoren om de opbrengst van dit concert te besteden aan het tot stand koemn van een activiteitencentrum voor ver standelijk gehandicapten in de te restaureren molen een schot in de roos.’ Woorden van onze Moergestelse sopraan Thea Vermeulen-Peek, die in onze omgeving nau welijks nog introductie behoeft. Op het concert in Oisterwijk gaat ze samen met de beroemde Mastreechter Staar een mooi repertoire brengen van bekende opera werken, dat speciaal voor deze gelegenheid door haar zelf is samengesteld. De Mastreechter Staar, een hoog geschoold koor, bestaande uit 130 mannen, staat onder leiding van haar nieuwe dirigent Paul Von- cken. Dat het koor naar Oisterwijk komt is niet zomaar. Het koor, dat vele opnamen en optredens over de hele wereld heeft gemaakt, treedt slechts enkele malen per jaar op in ons land. Omdat Thea Vermeulen bij het koor geen onbekende is, hebben ze erin toege stemd. Het beluisteren van dit koor is een muzikaal genot van de eerste orde. Met het koor zal ook de bariton Ber Schellings optre den. Activiteitencentrum in de Oisterwijkse molen De verstandelijk gehandicapten uit onze re gio zullen in de nabije toekomst kunnen be schikken over een eigen onderkomen. De fie re molen in Oisterwijk zal in fasen gerestau- lïto^r Makelaardij O.G. p Huidverzorgingsinstituut Voor vrijblijvende informatie: s LI i Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro '76. Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond I lel. U13-5131474 «Zp Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z en V G.Z.) [i| - overige onroerende zaken Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-5131474 3

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 1