B I I I IF “F gemeente moergestel s GEMEENTE MOERGESTEL 5 GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL 5 GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING ingekomen aanvragen om bouwvergunning meldingen De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente aan vragen om bouwvergunning heeft ontvangen van: WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING natuurlijk WET MILIEUBEHEER OPHALEN CHEMISCH AFVAL (milieubox) Informatieavond Landschapsbeleidsplan Moergestel Ivvl ESQ) Openbare kennisgeving ontwerp-beschikking (art. 3.19,lid 2 Algemene Wet Bestuursrecht) Openbare kennisgeving ontwerp-beschikking (art. 3.19,lid 2 Algemene Wet Bestuursrecht) Hoe geschiedt het ophalen? Wanneer bij u? Inlichtingen? WERK MEE AAN EEN SCHOON MILIEU!!! ■TPl 1 J .1. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 10 JANUAR11996 PAGINA 10 890-4 890-1 I Gemeenbestuur Moergestel 890-5 890-3 890-6 De gekochte rijwielen van Schepens Tweewie- lers met 10 t/m 4O°/o korting: normale garantie en drie servicebeurten. Indien gesloten maak tel. afspraak 013 - 513 2864 (of op nr. 15). - T.F.C.M. Rommen te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 2180, plaatselijk bekend Oisterwijkseweg 9 de voorgevel te wijzigen; - J.H.C. van Oort te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sec tie B nummer 3163, plaatselijk bekend Stokske 1 een garage/berging te bouwen. Een verzoek om sloopvergunning is ontvangen van: - J.H.C. van Oort te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sec tie B nummer 3163, plaatselijk bekend Stokske 1 een opslagruimte te slopen. Moergestel, 10januari 1996. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker. Moergestel, 10 januari 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, De wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Moergestel, 10januari 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, De wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, ligt met ingang van 10 januari 1996 gedurende twee weken ter inzage de ontwerp-beschikking op het verzoek van de heer C.M.M. Rijnen, namens maatschap J.C.A., C.M.M. en M.C.M. Rijnen, tot in trekking van de volgende milieuvergunning: - milieuvergunning voor het rundveebedrijf, gelegen op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie F, nummer 271plaatselijk bekend Heizenschedijk 8. De intrekking van de genoemde vergunning gescheidt in het kader van saldering ten behoeve van een door de gemeente Vessem te verlenen vergunning aan maatschap W.G.C., A.C. en F.W.H .M Das, Groenstraat 7 te Wintelre. Ontwerp-besluit Wij hebben het voornemen de genoemde milieuvergunning in te trekken. Inzage stukken De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kan tooruren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Bezwaar Tijdens de inzagetermijn van twee weken kan iedereen bij het College van burgemeester en wet houders schriftelijke bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp-beschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet be kend gemaakt. Als u dat wenst, moet u dat schriftelijk - tegelijkertijd met de bedenkingen - bij het gemeentebestuur indienen. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken op grond van de Gemeentewet bekend, dat de raad van deze gemeente op 9 november 1995 de hierna volgende verordeningen heeft vastge steld: - verordening rioolrecht gemeente Moergestel 1996; - verordening onroerende-zaakbelastingen 1996; - verordening reinigingsheffingen 1996; - legesverordening gemeente Moergestel 1996. De verordening rioolrecht 1996, onroerende-zaakbelastingen 1996 en reinigingsheffingen 1996 zijn goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant op 27 november 1995. De legesverordening gemeente Moergestel 1996 is goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant op 5 december 1995. Deze verordeningen liggen met ingang van woensdag 10 januari 1996 voor eenieder ter inzage bij de sector Ondersteuning in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 alhier. Moergestel, 10 januari 1996. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker. de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. De Durdraaiers': Mini-playbackshow zon dag 18 febr. (Carnaval). Wil uw kind meedoen dan graag nu inschrijven of aanmelden bij Marian Kouwenberg, Tel. 513 1887 (graag tussen 17en 19 uur). Gevraagd: Hulp in de huishouding, halve dag in de week. Tel 513 2604. Te koop: Opel Corsa. Tel. 013-513 3112. Noteer alvast in je agendazaterdag 20 januari Amsterdamse Avond met Berry van Wijk. Gra tis entree. Zondag 21 januari: Golden Oldies. Die Federstube am Marktplatz. Vraag: Wat is er in deze dure tijd nog gratis? Antwoord: nu t/m 29 febr. worden bij Schepens Tweewielers alle bij hen gekochte Vredestein fiets-buitenbanden gratis gemonteerd. SchepensTweewielers, Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 013-52 17326. Klaar terwijl u wacht. VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Zaterdag 13 januari: Après Ski-avond. Aan vang 21.00 uur. Die Federstube am Marktplatz. Dit plan is tot stand gekomen in samenwerking met vertegenwoordigers van diverse instanties, verenigingen en instellingen. Het gemeentebestuur vindt het de moeite waard - zeker op basis van de in beeld gebrachte moge lijkheden - om samen met betrokkenenorganisaties en eigenaren, de komende jaren de schou ders te zetten onder de realisering van dit plan. Om een zo groot mogelijk draagvlak voor het Landschapsbeleidsplan te krijgen is voorlichting op dat punt belangrijk. De gemeente wil met alle betrokkenen overleg voeren betreffende de verdere uitwerking en uit voering van de voorgestelde maatregelen, opgenomen in dit Landschapsbeleidsplan. Een van de middelen om dit te verkrijgen is het geven van een informatie- en inspraakavond. Het gemeentebestuur nodigt u graag uit voor een informatiebijeenkomst over het Landschapsbe leidsplan. Deze vindt plaats op woensdag 17 januari 1996 in Partycentrum 'Den Boogaard' aan het St. Jansplein 5 te Moergestel, aanvang 20.30 uur. Een ieder is van harte welkom. 890-2 ■E I j Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, lig gen met ingang van 10 januari 1996 gedurende vier weken ter inzage de ontwerp-beschikkingen over de ingediende aanvragen van: - de heer J.J.H.A. Ketelaars om een nieuwe, de gehel inrichting omvattende vergunning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een melkgeiten- en paardenbedrijf op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C, nummer 1269, plaatselijk bekend Heikant 5; - de heer W.D.M. van Haaren om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een vleesvarkens- en rundvebedrijf op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie E, nummer 365, plaatselijk bekend Reedijk 9; - de heer F.J.M. Becx om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een herstelinrichting voor en handel in tuinbouwmachines op het perceel ka dastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 4427, plaatselijk bekend Industriweg 8d. Besluit Wij zijn voornemens te besluiten de gevraagde milieuvergunningen te verlenen onder het stellen van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Inzage stukken De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kan tooruren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Bezwaar Tijdens de inzagetermijn van vier weken kan iedereen bij het College van burgemeester en wet houders schriftelijke bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp-beschikkingen. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet be kend gemaakt. Als u dat wenst, moet u dat schriftelijk - tegelijkertijd met de bedenkingen - bij het gemeentebestuur indienen. Wilt u mondelinge bedenkingen inbrengendan kunt u tot het einde van de inzagetermijn vragen om een gedachten wisseling, waarbij u in de gelegenheid wordt gesteld uw bedenkingen in te bren gen tegen de ontwerp-beschikkingen. Alleen degenen die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking(en) wor den in de gelegenheid gesteld beroep in te stellen tegen de uiteindelijke beschikking, tenzij men kan aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest. Op donderdag 18 en vrijdag 19 januari a.s. rijdt de chemocar weer bij u door de straat. U hebt dan de gelegenheid de blauwe milieubox leeg te maken. De inzameling is in handen van de Milieudienst Tilburg en begint om 8.00 uur. Binnen de bebouwde kom kondigt de chemocar zich aan via de geluidsinstallatie op de wagen. Deze rijdt stapvoets door de straten en stopt indien nodig om de 50 meter. Geef uw milieubox geopend bij de chemocar af, waarna de mensen van de inzamelwagen deze le digen. De milieubox mag u in verband met veiligheid NOOIT ONBEHEERD AAN DE STRAAT zetten. Als u in het buitengebied woont, kunt u uiterlijk tot woensdag 17 januari a.s. telefonisch doorge ven, dat uw milieubox moet worden leeggemaakt. Het telefoonnummer is 513 1235, toestel 239. De inzamelwagen gaat in het buitengebied alleen die adressen langs, die te kennen hebben gege ven dat klein chemisch afval moet worden opgehaald. donderdag 18 januari in de bebouwde kom, met uitzondering van de wijken Oistelvoirt, Kloosterlaan-Oost, Heivelden II en het buitengebied. vrijdag 19 januari in de wijken Oistelvoirt, Kloosterlaan-Oost (Herengoedstraat, Boonhofstraat en omgeving), Hei velden II (De Scheerman, Vooskerbos en omgeving) en het buitengebied. Voor nadere informatie over het ophalen van klein chemisch afval kunt u contact opnemen met de gemeente, telefoon 513 1235, toestel 239. Wat hoort nu wel en wat hoort niet in de milieubox? Haal de folder 'WELLES NIETES' op het gemeentehuis. In zijn vergadering van 24 november 1994 heeft de gemeente raad besloten een Landschapsbeleidsplan op te stellen voor het grondgebied van de gemeente Moergestel buiten de be bouwde kom. Het Landschapsbeleidsplan Moergestel heeft tot doel het be houd en herstel van natuur- en landschapswaarden in onze gemeente, in afweging tot andere plannen, waaronder het Streekplan, de Landinrichting en de Paraplunota. Om het Landschapsbeleidsplan te kunnen opstellen was het nodig een actueel beeld te krijgen van de bestaande situatie van natuur, landschap, flora en fauna.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 10