De nieuwe zomerreisprogramma's liggen nu voor u klaar! jfoy Zo 's er' maar éénl Diner in d& gxgndzon 'iriekenland. van 'n cancan van in ïpanjz. Huis van de Toekomst wordt gesloten Geslaagd trainingskamp wedstrijdschaatsers ’De Vennen’ Audacia-nieuws L P.S. Heeft u nog geen Rabocard? Boek dan vóór 31 maart 1996 een zomerreis bij de Rabobank. Dan heeft u heel 1996 gratis gebruik van de Rabocard met bijbehorende Europas. Bent u nieuwsgierig geworden? Ga dan snel langs bij de reisadviseur van Rabobank Moergestel. Die helpt graag de vakantie te vinden die u zoekt: met zomeravonden en -nachten om nooit te vergeten. Het Huis van de Toekomst in Rosmalen wordt definitief gesloten. Op 7 januari 1996 wordt het Huis om 17.00 uur gesloten. Het Huis zal dan niet langer bestaan als Huis van de Toe komst doch als Minitron, met de vervoerswe reld in miniatuur. Volgende week meer informatie over de VAKANTIEWEEK van 15t/m 19 januari. In het weekend van 23 en 24 december jl. heb ben de wedstrijdschaatsers van ‘De Vennen’ een zeer geslaagd trainingskamp gehad in het Limburgse Geleen. Samen met de trainers Sjef van den Meijdenberg, Mathieu Bruurs en John Schepens vertrok een groep van 11 schaatsers op zaterdagmorgen om 9.00 uur naar een vlakbij de Geleense ijsbaan gelegen Fitness centrum. Dit Fitness centrum bleek een ideale locatie voor het trainingskamp. Het lag op loopafstand van een zeer heuvelachtig bosgebied waar een tweetal looptrainingen werd gehouden. In het Fitness centrum werd aan conditie en lenigheid gewerkt in Aerobics- en Stepstrainingen. Ook de toestellen in het krachthonk werden gebruikt om de spier kracht van de schaatsers te vergroten. Het nat te gedeelte van het Fitness centrum bleek ook een schot in de roos: de leden van ‘De Vennen’ amuseerden zich prima in het zwembad, sau na en Turks stoombad. De mat in de judozaal bleek een goede plek om in een slaapzak de nacht door te brengen. Naast de trainingen in het bos en het Fitness centrum werd op zaterdagavond deelgenomen aan door het Gewest Noord-Brabant/Limburg van de K.N.S.B. georganiseerde sprintwed- strijden op de ijsbaan van Geleen. Ondanks het slechte weer en de zware trainingen slaag de Eefje van den Meijdenberg (op de 300 me ter) en Bram van Oirschot (zowel op de 100 als de 300 meter) er zelfs in hun persoonlijke records te verbeteren. Mede door de sponsoring van HB Autoscha- decenter van Jan van Rooy werd dit trainings kamp mogelijk gemaakt. De wedstrijdschaat sers van ‘De Vennen’ danken Jan derhalve voor zijn financiële steun. Voor de allerfijnste zomeravonden, zomernachten en natuurlijk ook zomerdagen kunt u nu al terecht bij uw Rabobank. De nieuwe vakantieprogramma’s liggen klaar. U kunt kiezen uit een overvloed van zomerreizen. Met vakantiebestemmingen over de hele wereld. Programma zondag 7 januari: Haarsteeg 1 - Audacia 1 (vrs.)12.00 Haarsteeg 2 - Audacia 2 (vrs.)12.00 Audacia 3 - Haarsteeg 3 (vrs.)12.00 Audacia 4 - Haarsteeg 4 (vrs.)12.00 Audacia 5 - Haarsteeg 510.00 Audacia 6 - Uno Animo 910.00 Haarsteeg 7 - Audacia 7 (vrs.)10.00 Haarsteeg 8 - Audacia 8 (vrs.)10.00 Zaterdag 6 januari zijn er geen pupillen-wed- strijden vanwege de winterstop. Voor zaterdag 13 januari is er een volledig pu- pillen-programma. Dineren in de avondzon voor een klein Grieks café... Dansen tot het dag wordt op het strand van Barbados... Je warmen bij een kampvuur samen met Masaïkrijgers in Kenya... In de vakantie zijn de avonden en nachten nét zo belangrijk als de dagen. Als de avond valt, laat de wereld zich van een nieuwe, geheimzinnige kant zien. Dan voel je pas goed dat je even helemaal niks hoeft. Zeven jaar Het project Huis van de Toekomst is opgezet voor zeven jaar. Alle participanten hebben een contract getekend dat voorziet in deelname gedurende die periode. Nu het einde van die periode in zicht komt en op 7 januari aanstaan de bereikt zal zijn hebben de initiatiefnemers gemeend een punt te moeten zetten achter het Huis van de Toekomst. De reden is dus aller minst dat er achterhaalde technologie in zit. Er is zelfs geen enkele technologie die niet up- to-date is gebleven. De reden is uitsluitend dat de 7-jaars periode haar einde bereikt. Het Huis van de Toekomst is in de afgelo pen zeven jaar regelmatig up-to-date ge maakt. Zo werd het Huis uitgebreid met een zonnegarage, de beeldtelefoonverbinding Nieuwjaarsreceptie Dit is altijd weer de eerste bijeenkomst van de leden van de KPJ in het nieuwe jaar. Deze re ceptie wordt altijd druk bezocht (misschien onze laatste nieuwjaarsreceptie in het huidige clubgebouw). We hopen jou dan in D’n Tob te treffen om met elkaar het glas te heffen op het nieuwe jaar. Voor een hapje en een drankje wordt gezorgd. En deze avond begint iets vroeger dan nor maal, nl. om 20.30 uur. Tot dan! Skiën Op vrijdag 12 januari gaan we skiën bij de Beekse Bergen. We vertrekken om half 8 ge zamenlijk vanaf D’n Tob naar de Beekse Ber gen. De kosten bedragen voor leden 7,50 per persoon (incl. huur, ski’s) en voor niet-leden 19,- per persoon. Après Ski vindt natuurlijk plaats (na 22.00 uur) in D’n Tob. Tot dan! Wie wordt ons 150ste lid? Ja, je leest het goed. KPJ Moergestel is uitge groeid tot een club met bijna 150 leden! Contributie is voor aspirantleden 20,- per jaar. En voor leden van 17 tot en met 30 jaar 40,- per jaar. Wil je ook lid worden van KPJ Moergestel? Dat kan. Je kunt dan even bellen naar Miran da van Korven, tel. 5133322 of je kunt op een vrijdagavond langskomen bij D’n Tob. Als jij dan het 150ste lid bent van onze KPJ, dan ben je een jaarlang gratis lid! Laat deze kans niet schieten en meld je aan. werd vervangen door een ISDN-verbinding, er werd een telewerkplek ingericht en er werd een glasvezelverbinding aangelegd. Het Huis van de Toekomst is in alle mogelijke opzichten geslaagd. Ruim 3 miljoen bezoekers hebben in de afgelopen zeven jaar een bezoek aan het Huis gebracht, in het algemeen tot volle tevredenheid. Zij hebben kunnen zien hoe wij in de toekomst mogelijk zullen gaan wonen en werken. Ze hebben daarbij ook een aantal mogelijkhe den gezien die nu, achteraf gezien, zeker niet worden gerealiseerd: de uitbundige automati sering in het Huis zal er niet komen, een com puter die de krant voorleest voor blinden even min en een lamprobot komt er ook niet. Andere aspecten van het Huis van de Toe komst zijn zeer snel realiteit geworden, zoals de gescheiden afvalinzameling in de keuken en het aanbrengen van inbrekersalarm. Al met al was het Huis van de Toekomst een zeer goede gelegenheid om een aantal verschil lende technieken te beproeven en aan het pu bliek voor te leggen. Het heeft heel veel ge leerd over het wonen en werken in de toe komst. De Vereniging van Participanten van het Huis van de Toekomst heeft besloten om in het ‘Huis’ één kamer in te richten als perma nente tentoonstelling. Momenteel vinden er gesprekken plaats over de aard van die ten toonstelling en de uitvoering ervan. Men zal steeds in het Huis van de Toekomst de geschiedenis van dit ‘Huis’ kunnen bekij ken. Het Huis van de Toekomst is nog te bezichti gen in de Kerstvakantie, van 23 december 1995 tot en met 7 januari 1996, dagelijks van 10.00 uur tot 17.00 uur, daarna niet meer. Het Minitron, de vervoerswereld in minia tuur, wordt gerealiseerd naar het ontwerp van Cees Dam, die ook de architect was van het Huis van de Toekomst. Het Minitron is te be- zichten vanaf 6 april 1996. Het Kantoor van de Toekomst blijft normaal geopend. Dit Kantoor, gevestigd in ‘s Herto- genbosch, kan iedere werkdag worden bezocht tussen 09.00 uur en 17.00 uur. Het is wel ge wenst vooraf een reservering te maken (tel. 073-6490390). Het Hotel van de Toekomst wordt geopend in april 1997. Dit Hotel wordt momenteel in Houten aan de Rijksweg A27 gebouwd. Het Hotel belooft het meest futuristische project uit de geschiedenis te worden. B KM» Q j PAGINA 5 'MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 3 JANUARI 1996 Moergestel Schaatsclub „De Vennen.” te'

Weekblad Moergestels Nieuws | 1996 | | pagina 5