De nieuwe zomerreisprogramma's liggen nu voor u klaar! Rabobank Ad van den Boer NigW<; De bibliotheek in decembersfeer met etiquette et een hu O Op 29 december is ons kantoor tot 12.00 uur geopend. De avondopenstelling is verplaatst naar donderdag 28 december. Op beide Kerstdagen en Nieuwjaarsdag zijn onze kantoren gesloten. Genieten van 'n concurf 7un in Hoe dek je chique een tafel? Welke wijnen schenk je bij het diner? Twee vragen waar mensen vooral in de komende decemberwe- ken mee te maken kunnen krijgen. Bijna ie dereen vraagt zich wel eens af: hoe hoort het nu eigenlijk? Met behulp van de bibliotheek kunt u erachter komen wat u in zo’n situatie misschien beter wel of juist niet kunt doen. U kunt uiteraard per dag gebruik maken van de geldautomaten. Wij wensen u fijne feestdagen. Bent u nieuwsgierig geworden? Ga dan snel langs bij de reisadviseur van Rabobank Moergestel. Die helpt graag de vakantie te vinden die u zoekt: met zomeravonden en -nachten om nooit te vergeten. Scharen-Messentechniek verzorgd door restaurant Breda’s Welvaren. In de vitrinekast vindt U wijnen en andere dran ken die geschonken kunnen worden, geselec teerd door slijterij-wijndomein ‘in den Koren maaier’. Kado-shop Broers tekent voor de sfeervolle kerstboom en de bijbehorende de coraties. U kunt zelf uw kennis testen op het gebied van etiquette. Een formulier met een twaalftal vragen ligt bij de tentoonstelling. In de eerste week van januari zullen de antwoorden be kend worden gemaakt. wenst u fijne feestdagen en een gelukkig 1996! Het is toch vaak handig om terug te kunnen vallen op gedrag dat algemeen geaccepteerd •is: op ‘etiquette’. Tot 1 januari is in de Moer- gestelse bibliotheek speciale aandacht besteed aan etiquette. Onder de titel: ‘niet eten met je vingers; hoe hoort het wel?’ is veel informatie verzameld over de wereld van de etiquette en vindt u in de bibliotheek een leuk ingerichte hoek met bibliotheekmenu’s, leessuggesties en een gedekte tafel in kerstsfeer. Deze tafel is '1 P.S. Heeft u nog geen Rabocard? Boek dan vóór 31 maart 1996 een zomerreis bij de Rabobank. Dan heeft u heel 1996 gratis gebruik van de Rabocard met bijbehorende Europas. U kunt de tentoonstelling bezoeken tijdens de openingsuren van de bibliotheek. In de de cembermaand is de bibliotheek normaal geo pend, met uitzondering van maandag 25 en dinsdag 26 december. Tot ziens in de bibliotheek! Dineren in de avondzon voor een klein Grieks café... Dansen tot het dag wordt op het strand van Barbados... Je warmen bij een kampvuur samen met Masaïkrijgers in Kenya... In de vakantie zijn de avonden en nachten nét zo belangrijk als de dagen. Als de avond valt, laat de wereld zich van een nieuwe, geheimzinnige kant zien. Dan voel je pas goed dat je even helemaal niks hoeft. Voor de allerfijnste zomeravonden, zomernachten en natuurlijk ook zomerdagen kunt u nu al terecht bij uw Rabobank. De nieuwe vakantieprogramma’s liggen klaar. U kunt kiezen uit een overvloed van zomerreizen. Met vakantiebestemmingen over de hele wereld. MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 20 DECEMBER 1995 PAGINA 5 Graafschap Megenstraat 10, Oisterwijk Telefoon 013-5216833 MEREN I salon ST. JANSPLEIN 3A - MOERGESTEL Deze week geen nieuwe opgave omdat volgende week 'Moergestel-Nieuws' niet verschijnt Vorige week zagen we de legendarische Piet Schilders in deze rubriek, samen met zijn vrouw. Piet is bij vele ongetwijfeld be kend als lid van de harmonie en het gilde. We kunnen trouwens weer nieuwe foto’s gebruiken voor deze rubriek. Hebt u een foto (liefst max. 2 personen er op) doe die dan in de bus op ons redaktie-adres Ois- terwijkseweg 43. Als u er er een aan uzetf geadresseerde en gefrankeerde envelop bij doet dan hebt u de foto binnen enkele dagen retour... I* i jrkur „3a

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5