1 Programma Café de Brouwer GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL 4® GEMEENTE MOERGESTEL WET MILIEUBEHEER PRINSENBAL van G.V. 'De Borrelaers' Sluiting gemeentehuis en openbare werken Ophalen van huisvuil en GFT-afval IE FUN POP PARTY m.m.v. Big Billy The Baby's NEWYEARS-NIGHT-PARTY NIEUWJAARSRECEPTIE WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING BEKENDMAKING verleende bouwvergunningen i Wij wensen iedereen prettige feestdagen toe en een de Brouwervol 1996! Zaterdag 13 januari: Zondag 14 januari: Maandag 1 januari: aanvang 16.00 uur Maandag 1 januari: aanvang 00.30 uur les, ool- >13 Dinsdag 26 december: 2e Kerstdag GROOTS KERSTFEEST aanvang 20.00 uur met sfeermuziek verzorgd door DJ Sjef Bestel hiervoor tijdig uw entreebewijzen! m.m.v. feestorkest 'Trio Plesant' Openbare kennisgeving ontwerp-beschikking (art. 3.19,lid 2 Algemene Wet Bestuursrecht) ingekomen aanvragen om bouwvergunning - meldingen Openbare kennisgeving beschikking (art. 3.40 e.v. Algemene Wet Bestuursrecht) to€'Z. PAGINA 21 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 20 DECEMBER 1995 IX 20 tuks de- wer 888-1 888-3 de- 'N- 888-2 /ver 888-5 sar- ite', laai do /vie- itie aak Moergestel, 20 december 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, De wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Te huur gevraagd woonhuis in Moergestel. Brieven onder nummer 888 van dit blad. Moergestel, 20 december 1995. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker. Moergestel, 20 december 1995 De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker. als- :or- 5 84 52. ge- □ok ïie- raat fge- een In de week tussen Kerstmis en Nieuwjaar zullen het gemeentehuis en dedienst openbare werken voor het publiek gesloten zijnDat betekent dat u dit jaar nog tot en met vrijdag 2 december 1995 bij de gemeente terecht kunt. Wanneer aangifte van geboorten en overlijden? De laatste week van het jaar 1995 is alleen het bureau burgerlijke stand twee keer gedurende een uur bereikbaar. Op woensdag 27 december en vrijdag 29 december a.s. is het gemeentehuis bei de dagen van 09.00 uur tot 10.00 uur geopend voor het doen van aangiften van geboorten en over lijden. mt- ide ren- eu- 13- In verband met de feestdagen van Kerstmis en Nieuwjaar komt het ophalen van huisvuil en GFT- afval op maandag 25 december, dinsdag 26 december 1995 en maandag 1 januari 1996 te verval len. Wanneer dan? De ophaalroute van het groente-, fruit- en tuinafval (GFT) op maandag, wordt verschoven van 25 december 1995 naar zaterdag 23 december 1995. Verder wordt de route van dinsdag voor het ledigen van de GFT-container niet op 26 december 1995 gereden, maar op zaterdag 30 december 1995. Daarnaast rijdt de huisvuilwagen ook niet op maandag 1 januari 1996, maar op zaterdag 6 januari 1996. Voor dinsdag 2 januari 1996 blijft het ophalen van huishoudelijk afval ongewijzigd. Verzoek Mede namens de ophaaldienst is het verzoek aan u ervoor te zorgendat uw container tijdig aan de kant van de weg komt te staan. 888-4 EL )89 1,3 luis :he- kor- 513 f op elk El- Te koop: Opel Vectra 2.0i, nov. '91, kl. wit, stuurbekr., electr. ramen. Tel. 013- 513 3816. Dames en heren gevraagd als model voor leerling van de kappersschool in Eindhoven. Bel: 513 2268. Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, ligt met ingang van 20 december 1995 gedurende vier weken ter inzage de ontwerp-beschikking over de ingediende aanvraag van: - de heer P.M.M. Swinkels om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een slachtkuikens- en varkensbedrijf op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummers 1609, 1460 en 1461, plaatselijk bekend Zelt 5-8. Besluit Wij zijn voornemens te besluiten de gevraagde milieuvergunning te verlenen onder het stellen van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Inzage stukken De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kan tooruren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Bezwaar Tijdens de inzagetermijn van vier weken kan iedereen bij het College van burgemeester en wet houders schriftelijke bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp-beschikkingen. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet be kend gemaakt. Als u dat wenst, moet u dat schriftelijk - tegelijkertijd met de bedenkingen - bij het gemeentebestuur indienen. Wilt u mondelinge bedenkingen inbrengen, dan kunt u tot het einde van de inzagetermijn vragen om een gedachtenwisseling, waarbij u in de gelegenheid wordt gesteld uw bedenkingen in te bren gen tegen de ontwerp-beschikkingen. Alleen degenen die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking(en) wor den in de gelegenheid gesteld beroep in te stellen tegen de uiteindelijke beschikking, tenzij men kan aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest. Het gemeentebestuur.^ De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente aan vragen om bouwvergunning heeft ontvangen van: - Boshoeve B.V.B.A. te Moergestel om op de percelen kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C nummers 14 en 1097, plaatselijk bekend De Doesen 1 drijfmestputten in de stal te bou wen; - P.J.H.M. Wolfs te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sec tie D nummer 1431, plaatselijk bekend Heuvelstraat 16 een machine-gereedschap loods te bouwen, een tuinhuisje en de bedrijfswoning uit te breiden; - M. van Willegen te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sec tie B nummer 3067, plaatselijk bekend Schoolstraat 67 een hobbyruimte uit te breiden met een garage/berging. De burgemeester van Moergestel brengt ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente bouwvergunning heeft verleend aan: - Boshoeve B.V.B.A. te Moergestel om op de percelen kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C nummers 14 en 1097, plaatselijk bekend De Doesen 1 drijfmestputten in destal te bou wen; - H .C.F.M. Mols te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E nummer 767, plaatselijk bekend Oirschotseweg 95 een hekwerk te plaatsen; - J.C.A. Lapien/F.H. van der Donk te Moergestel om op de percelen kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummers 4270 en 4269, plaatselijk bekend De Hoefkens 26 en 28carports te bouwen. Moergestel, 20 december 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, De wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, lig gen met ingang van 20 december 1995 gedurende zes weken ter inzage de beschikkingen over de ingediende aanvragen van: 1. de heer M.C.J.M. Burgers om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een paardenfokkerij met een africhtings- en handelsstal en akkerbouwbedrijf op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummers 786 en 4010, plaatselijk bekend Sebrechtsedijk 2; 2. Gebr. van der Zanden BV om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een loon-, aannemings-, transport- en milieuonderzoekbedrijf op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie B, nummers 3148,3149 en 3150, plaatselijk bekend Zand straat 14a. Besluiten Ad.1: De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking niet gewijzigd. De vergunning is derhalve verleend onder het stellen van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Ad. 2: De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking gewijzigd. De ver gunning is verleend onder het stellen van (ten opzichte van de ontwerp-beschikking gedeeltelijk gewijzigde) voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Inzage stukken De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kan tooruren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Beroep Tegen de beschikkingen staat ingevolge artikel 20.1lid 1 juncto artikel 20.6, lid 1 van de Wet mi lieubeheer beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Overeenkomstig artikel 6.8 Algemene Wet Bestuursrecht staat beroep open gedurende zes we ken na de dag waarop een exemplaar van de beschikking ter inzage is gelegd. Het beroep kan worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van degelegenheid advies uit te brengen over de ont werp-beschikking; - degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden, aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Indien beroep wordt ingesteld kan, overeenkomstig artikel 8.3.1 van de Algemene Wet Bestuurs recht, bovendien dten verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde Afdeling. Te koop: kerstbomen: op 20, 21,22, 23 de cember. Tilburgseweg 7, Moergestel. Kadotip: Kadobon voor de schoonheidsspe cialist! Huidverzorgingsinstituut 'Aphrodite', Schoolstraat 5, tel. 513 1474. Kerstbomen te koop: Omorika, alle maten, met kluit. H. de Laat, Vinkenberg 10, Tel. 513 2330. har

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 21