Hartelijk welkom op de 28 en 29 december van 10.00-18.00 uur KUNSTSTOF KOZIJNEN! Levende kerststal dit jaar weer uitgebreid... Industrieweg 15, Moergestel, Tel.013-5133615 2 SPECIALE DAGEN VOL INFORMATIE: - demonstratie kozijnenfabricage - infostands: glas, hang- en sluitwerk, profielen, ramen, deuren - winterkoningen (vraag naar de voorwaarden) - leuke attentie - hapjes en drankje Winnaar Milka-bike Kerstmusical ’De Bienekebolders’ voerd in manege Fevior aan de Heiligenboom in Moergestel. Het Kerstfeest 1995 blijft in uw herinnering voortleven, als U op Tweede Kerstdag deze sfeervolle activiteit komt mee beleven. Dit jaar is er gekozen voor een andere muzika le omlijsting in de vorm van houten blaas instrumenten. Er is een ensemble ge creëerd van dwarsfluit, hobo en klarinet. Ook zal er gezang te horen zijn, door man nenstemmen die een kerstlied ten gehore zullen brengen. Hadden we vorig jaar reeds een herberg “De Bonte Os” erbij gekregen, dit jaar zal het de cor verder uitgebreid worden met een water put, waar omheen het spel grotendeels zal plaats vinden. Naast het Kerstspel zijn er voor de kinderen Tijdens de Milka-Bika-Aktie in de Spar win kel aan het Rootven bij M. Raats zijn vele in zendingen binnengekomen om zo’n felbe geerde Milka-bike te winnen. Er waren twee formulieren, dus twee kansen. De le kans was de Milka-bike in de eigen winkel; de 2e kans van de Mountain-bike waarvoor het formulier opgestuurd moest worden naar Maastricht. Op zaterdag 16 december is er uit de Milka- doos in de winkel alhier de volgende winnaar uitgekomen: Willem Mutsaers, Voorbrug- straat 4. Hij zal echter nog een week geduld moeten hebben want een week lang zal de Milka-bike met de naam van de winnaar in de winkel te zien zijn. We wensen hem van harte geluk met deze mooie fiets waarvoor hij de volgende slagzin maakte: Ik pak die Bika van Milka en rijd er mee naar de Spar voor die heerlijke Milka! De Kerststal, weer verder uitgebreid, begint vorm te krijgen. De meer dan 60 medewer kers zijn reeds weken enthousiast bezig om alles op tijd gerealiseerd te krijgen. Behalve het spel zijn er nog vele bijwerkzaamheden. Het wordt dan ook evenals de voorgaande ja- ren, een echte levende Kerststal. Zelfs het Kindje Jezus zult U zien spartelen in zijn kribbe. Ook de dieren, zoals de os en de ezel, de schapen en de herdershond zullen er toe bijdragen, dat U zich waant in de eerste Kerst nacht, zo’n 2000 jaar geleden. U zult ervan genieten, terwijl uw kinderen dit levendig aanschouwelijke Kerstspel volledig zullen be grijpen, zeker als ze zelf als herder verkleed mee gaan doen. nog andere attracties. Zij mogen gratis een rit je maken op de aanwezige pony’s. Ook kun nen de kinderen smikkelen en smullen van beschuiten met muisjes en warme chocolade melk. Verder is er een kleurwedstrijd, met kleurplaten die uitgereikt zullen worden op de basisscholen nog voor de kerstvakantie be gint. De kleurplaten kunnen op Tweede Kerstdag worden meegebracht en deze wor den dan opgehangen in de manege. We ho pen hiermee een muur vol gezellige kleurpla ten te krijgen, waar een jury de mooiste uit zal zoeken voor een prijsje. De toegangsprijs van fl. 2,50 is zo laag moge lijk gehouden en geldt alleen voor volwasse nen. Kinderen hebben gratis toegang. De op brengst is voor het werk van Zuster Laura Berkers, onze dorpsgenote, die in Santa Rita in Brazilië haar krachten geeft aan het werk voor moeder en kind. Wij hopen dat het daar door ook voor haar een waarlijk Kerstfeest zal gaan worden. Het Kerstspel wordt doorlopend gespeeld, zodat U een tijd kunt kiezen tussen 11.00 en 16.00 uur, die U het beste uitkomt. Wilt U ook thuis de Kerstsfeer verhogen, dan moet U op Tweede Kerstdag een bezoek brengen aan manege Fevior. Kerstmis blijft een bijzonder feest. Rond deze feestdag voelen mensen in en door elkaar de sfeer van warmte, geborgenheid en onderlin ge verbondenheid. Kerstmis is wat dat betreft een inspirerend feest. Het zet ons wat uitdruk kelijker aan het denken over de levensop dracht waarvoor we samen staan, namelijk meebouwen aan een wereld van vrede en ge luk voor zover het in ons vermogen ligt. Dit is een allesbehalve makkelijke opdracht. En de ene dag slagen we daar beter in dan de andere. Maar misschien lukt het om met vallen en opstaan mondjesmaat aan vrede te bouwen en onvrede om te buigen naar wat meer levens geluk. En of je nu een kind bent of een volwas sene...en los van elke levensbeschouwing luidt de kerstboodschap voor iedereen hetzelfde. Dat wij als school elk jaar veel werk maken van de kerstmusical heeft veel te maken met die grondgedachte, die levensopdracht die universeel is. Juist dat universele van de bood schap past bij onze openbare identiteit. Wij mogen geen voorkeur uitspreken voor een bepaalde levensbeschouwing, maar wij willen wel graag de universele boodschap van vrede en geluk met kerstmis overbrengen. Wij den ken dat we via een jaarlijks kerstspel de bele ving van en rond het kerstfeest uitdragen naar elkaar en dat we elkaar inspireren om conse quent te blijven kiezen voor het goede en het positieve. Vanuit deze gedachte willen wij graag met heel onze gemeenschap van kinde ren, ouders, team en andere betrokkenen en belangstellenden kerstmis vieren. Ook u nodigen wij daarbij uit. U bent in de gelegenheid om op donderdagavond 21 de cember om 20.00 uur in Den Boogaard de prachtige kerstmusical Annie bij te wonen. We kennen allemaal het verhaal van het rood harige weesmeisje Annie dat gaat logeren bij de norse miljonair en het hart van deze geld wolf laat smelten. De musical wordt door de kinderen schitte rend vertolkt. Nieuwe talenten worden door u in dit stuk ontdekt en de zang van de hoofd- rolspelertjes is zo zuiver dat u kippevel krijgt van ontroering. Aangevuld met een prachtig decor, live-muziek van ons eigen orkest en zang van ons koor staat dit gebeuren weer ga rant voor een onvergetelijke avond. De entree voor dit culturele gebeuren van hoog gehalte is 4,-. Met de winst wil de school een Foster Parents-kind adopteren, net zoals Annie in de musical geadopteerd wordt. Dus uw bezoek wordt gekoppeld aan een goed doel en aan onze levensopdracht; meebouwen aan een stukje geluk en vrede. Team ‘De Bienekebolders’ Door de meer dan 3000 bezoekers het vorige jaar, is het comité “De Moergestelse Kerststal” nog meer geïnspireerd om van het kerstspektakel dit jaar een nog grootser gebeuren te maken. Voor het vierde achtereen volgende jaar, zal op Tweede Kerstdag de levende Kerststal worden opge- PAGINA 17 MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 20 DECEMBER 1995 IOPEN DAGEN BIJ FABRIEK IN MOERGESTEL ■®1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 17