De Rabo waard om naar te informeren Volop KERSTBOMEN.... I Koopsompolis de moeite mi ,oo^oo'“' 50% korting! Sw. Rabobank Moergestel 2$ tot van groot naar klein... van dik naar dun... Verder alles om er een fleurige Kerst van te maken... BLOEMISTERIJ Wim Willems Schoolstraat 31 5066 EC Moergestel Tel. 013 - 513 1442 Alle kerstkleding 10 en 20% korting! Al op 7 december vuurwerk! Rabobank de 1 14.50 uur Pauze met consumptie en worste- brood. 15.30 uur Leerlingen van de Graaf van Ursel- school voeren een kerstspel op. 16.30 uur Sluiting door de heer H. Lelie, voor zitter van de Stichting Welzijn Ouderen Moer gestel. Samen wordt tot slot gezongen “Stille Nacht, Heilige Nacht”. Zij die slecht ter been zijn en toch graag de kerstviering willen meemaken, kunnen door de Zonnebloem thuis worden opgehaald en naar Den Boogaard gebracht. Zij moeten zich dan in verbinding stellen met mevr. C. v. d. Loo, tel. 513 1492 (liefst na 18.00 uur). Voor het weer naar huis brengen, zal mevr, van Os zorg dragen, zodat U tot het laatst rustig kunt blijven zitten. Wij hopen evenals andere jaren velen van U op onze kerstmiddag te mogen begroeten. Biljarters gevraagd. De oudste groep biljarters zoekt nog enkele deelnemers. Zij biljarten op maandag-, woens dag en vrijdagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur in de ontmoetingshal van de Roozendries, Prinses Margrietstraat 1, gedurende het gehe- «Stichting ^€%lzijn (9uderen _y^ïoergestel (in samenwerking met K.B.O.) Kerstviering in Den Boogaard Ook dit jaar vieren wij weer samen het Kerst feest en wel op donderdagmiddag 21 decem ber, van 13.30 tot ongeveer 16.30 uur in Den Boogaard aan het St. Jansplein te Moergestel. Het thema van deze viering zal zijn, “Kerst mis Wereldwijd”. Het programma is als volgt: 13.30 uurOntvangst met koffie en kerstbrood. 14.00 uurWelkom door mevr, van Os, gevolgd door een openingswoord door waarnemend burgemeester J. Dosker. 14.10 uurHet Ouderenkoor “Echo” zingt on der leiding van mevr. Agnes van de Broek. - Het lied van de stal; - Wiegenlied; - Zonder naam; - Herders Hij is geboren Aan de piano de heer B. Mensing. 14.35 uur Kerstviering met muzikale mede werking van de zusjes Brokken en pianobege leiding van mevr. Sonja van Sprang. Wandelen in plaats van fietsen. Fietsers opgeletIn plaats van fietsen gaan wij vanaf nu wandelen. Dus de fiets in het vet, tot de klok weer wordt terug gezet. Meer infor matie kunt U inwijinen bij J. v. Elderen, tel. 013 513 2503 gramma van Oisterwijk. Voor Moergestel houdt het plan in dat: - hondebezitters de uitwerpselen van hun hond op openbare plaatsen onmiddellijk dienen te verwijderen; hiertoe worden ver spreid over de bebouwde kom van Moerge stel 25 hondepoepcontainers aangebracht; - politiesurveillanten gaan toezien op de na leving; - op openbare plaatsen binnen de bebouwde kom van Moergestel honden te allen tijde dienen te zijn aangelijnd; - er op structurele en intensieve wijze voor lichting wordt gegeven aan de doelgroep. In ’Moergestel-Nieuws’ zal in de komende tijd hieraan nog de nodige aandacht worden be steed. Het vaststellen van de huurprijzen voor stichting Scouting St. Jan Dit punt gaat over de huurprijzen van D’n Donk voor de komende jaren. J. Stroucken (SPM) vindt het een vreemde neventaak voor Scouting om de gebouwen onderhands te ver huren. Hij vindt het een ontwikkeling waar aan voor hem nog veel vragen kleven. Hij vraagt zich o.a. af hoe het verder moet als D’n Donk eventueel uitgebreid gaat worden en ook huisvesting gaat bieden aan de KPJ en ‘t Kwartierke. Er zitten volgens hem nog de no dige haken en ogen aan. De SPM zal met ar gusogen deze ontwikkeling blijven volgen. Wethouder Loosveld vindt het een eenvoudig voorstel met praktische voordelen voor de ge meente. Hij is dan ook blij dat Scouting be reid is de organisatie van de onderverhuur op haar kap te nemen. De wijze waarop Scouting op dit moment als hoofdhuurder haar taken klaart verdient alle lof Het voorliggende voor stel wordt aangenomen. aantrekkelijke aanbiedingen op dit gebied. Uiteraard is er het fiscale voordeel, maar behalve dat heeft de Rabo Koopsompolis ook een zeer hoog rendement, doordat er Zij spreekt haar zorg uit over de achterstand in het bouwen van woningen voor ouderen en de slechte vervoerssituatie naar de ziekenhui zen in Tilburg. Ook de SPM is blij met dit onderzoeksrapport. Een steeds groter worden de groep in onze gemeente verdient een grote re aandacht. De SPM benadrukt dat ouderen, maar zeker ook jongeren, in een zekere wo ningnood verkeren in onze gemeente. De oudste ouderen hebben het laagste inkomen. Deze groep kent niet de wegen tot belas tingvermindering of subsidiemogelijkheden of schaamt zich ervoor hiervan gebruik te maken. De heer Stroucken pleit voor een au tomatische suppletie op de AOW of toelage. De PGB (mevr. Burgers) complimenteert de uitvoerders van het onderzoek. Zij vraagt om een concreet actieplan, waarin staat verwoord wanneer nu precies wat wordt gedaan. Zij stelt voor om in samenspraak met de ziekenhuizen van Tilburg duidelijke wensen neer te leggen bij de BBA. Zij ijvert voor een zekere vorm van subsidiëring van mensen met alleen AOW. Wethouder Loosveld zegt toe dat het College aan woningbouw voor ouderen hoge prioriteit gaat geven. AOW suppleren is zijns inziens niet mogelijk, wel moet aangegeven worden hoe via de nieuwe Bijstandswet (NABW) de echte minima daadwerkelijk geholpen kun nen worden. Een krediet van 16.000,- om van het hondepoepprobleem af te komen Dit plan is een van Moergestels aangepaste versie van het hondepoepbestrijdingspro- le jaar. De contactpersoon is de heer P Hoe ven, tel. 013 513 2200. De kosten voor K.B.O.- leden bedragen fl. 10,50 per middag, gezamen lijk te betalen, niet K.B.O.-leden fl. 22,50 per jaar extra. Op al onze dames-, heren-, baby- en kinderkleding PROFITEER ERVAN! Wees er vlug bij, u het NU nog de beste keus! Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1996 P.S.: a.s. Zondag zijn wij open. Kom gerust kijken! H MODEHUIS weinig kosten mee gemoeid zijn. Wij kunnen u bewijzen dat dit geen loze woorden zijn. Wilt u weten wat een koop sompolis u oplevert? Neem dan snel contact op en u weet precies waar u aan toe bent. De koopsompolis van Rabobank is één van de meest Voorde wat oudere Moergestelnaren moet dit geen probleem zijn... Vorige week zagen we Jan Brekelmans uit de Schout van de Wouwstraat nr. 16 in deze ru briek... MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 13 DECEMBER 1995 PAGINA 5 1 Vervolg van voorpagina Poirters,

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5