Krerkooyen Z i i a 0 L a 4a i h GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL RG GEMEENTE MOERGESTEL isolerende beglazing schilder- en behangwerk 5 GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER I BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING AMMONIAKREDUCTIEPLAN BEKENDMAKING verleende bouwvergunningen Wat we in beweging zetten... ...laten we ook gesmeerd lopen! 1 1 Voor al uw: Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 04243 - 3357 Openbare kennisgeving ontwerp-beschikking (art. 3.19,lid 2 Algemene Wet Bestuursrecht) MOTOR BRANDSTOFFEN OK SMEERMIDDELEN OK BULKGAS TANKSEN LEKBAKKEN artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50 van de Woningwet Openbare kennisgeving beschikking intrekking vergunning (art. 3.40 e.v. Algemene Wet Bestuursrecht) Schildersbedrijf ingekomen aanvragen om bouwvergunning - meldingen OLIE- EN B E N Z I N E H A N D E L WESTGEEST B.V. opg.1876 A. Westgeest, Boxtelsebaan 24, 5061 VD Oisterwijk, TEL. 04242-82305 ra? MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 29 NOVEMBER 1995 PAGINA 10 885-1 885-4 885-2 885-5 885-6 885-3 I Burgemeester en wethouders van Moergestel zijn voornemens met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50 van de Woningwet, bouwvergunning te verlenen, voor: - het bouwen van een werkplaats met kantoorruimte ten behoeve van een frezerij in de achtertuin van het perceel Oisterwijkseweg 22 te Moergestel. Het bouwplan ligt met ingang van de dag na publicatie gedurende veertien dagen ter inzage in het gemeentehuis, sector Grondgebiedzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder bedenkingen naar voren brengen bij burgemeester en wet houders varrMoergestel, postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Moergestel, 29 november 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Moergestel, 29 november 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, De wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat de gemeenteraad in zijn verga dering van 9 november 1995 het provinciaal Ammoniakreductieplan voor Centraal- en Oost-Bra- bant ongewijzigd als gemeentelijk Ammoniakreductieplan heeft vastgesteld. Op 20 november 1995 hebben Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant hun goedkeuring aan het plan verleend. Het Ammoniakreductieplan zal worden gehanteerd bij toetsing van aanvragen om vergunning in gevolge de Wet milieubeheer door veehouderijen. Het vastgestelde plan ligt vanaf 30 november 1995 gedurende vier weken ter inzage bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kan tooruren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Desgevraagd kan een mondelinge toelichting op het plan worden verkregen. Moergestel, 29 november 1995. burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker. de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. De burgemeester van Moergestel brengt ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente bouwvergunning heeft verleend aan: - Fa. Bijvelt-van de Ven te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moerges tel, sectie A nummers 4148-4153, plaatselijk bekend Industrieweg 5 een opslagloods te bouwen; - G.J.C. de Groot te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sec tie B nummer 2662, plaatselijk bekend Oisterwijkseweg 60 en garage/berging te herbouwen; - W.A.H. Op 't Hoog te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3304, plaatselijk bekend Pastoor van Doorenstraat 1 een woning uit te brei- cien' Moergestel, 29 november 1995. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker. De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente aan vragen om bouwvergunning heeft ontvangen van: - W.P.M. Op 't Hoog te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E nummer 752, plaatselijk bekend Heirbaan 2 een bedrijfswoning te bouwen; - W.A.H. Op 't Hoog te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3304, plaatselijk bekend Pastoor van Doorenstraat 1 een woning uit te brei den; - K. Bierkenste Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C nummer 1166, plaatselijk bekend Zandstraat 24 een berging te renoveren. Moergestel, 29 november 1995. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker. EQ Moergestel, 29 november 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, De wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, ligt met ingang van 29 november 1995 gedurende zes weken ter inzage de beschikking op het verzoek van de heer J.H.J.M. Spijkers tot gedeeltelijke intrekking van de volgende milieuvergunning: - milieuvergunning voor het rundveebedrijf, gelegen op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie F, nummers 324 en 326, plaatselijk bekend Heizenschedijk 6. De gedeeltelijke intrekking van de genoemde vergunning geschiedt in het kader van saldering ten behoeve van een door de gemeente Maarheeze te verlenen vergunning aan de heer M.J.H. van Og, Grote Bleek 3 te Maarheeze. Besluit De beschikking is ten opzichte van deter inzage gelegede ontwerp-beschikking niet gewijzigd. Wij hebben derhalve besloten de genoemde milieuvergunning gedeeltelijk in te trekken. Inzage stukken De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kan tooruren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Beroep Tegen de beschikking staat ingevolge artikel 20.1lid 1 juncto artikel 20.6 lid 1 vande Wet milieu beheer beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Overeenkomstig artikel 6.8 Algemene Wet Bestuursrecht staat beroep open gedurende zes we ken na de dag waarop een exemplaar van de beschikking ter inzage is gelegd. Het beroep kan worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ont werp-beschikking; - degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden, aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Indien beroep wordt ingesteld kan, overeenkomstig artikel 8.3.1 van de Algemene Wet Bestuurs recht, bovendien een verzoektot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde Afdeling. Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, lig gen met ingang van 29 november 1995 gedurende vier weken ter inzage de ontwerp-beschikkin- gen over de ingediende aanvragen van: - Loogas BV te Venlo om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het oprichten en in wer king hebben van een inrichting voor het stallen van een vrachtauto met propaangastank op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1639 fged plaatselijk be kend Vinkenberg 11; - de heer P.L.H. Smolders om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een loodgietersbedrijf met showroom en kantoor op het perceel kada straal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummers 3441 en 3442, plaatselijk bekend Root- ven 1. Besluit Wij zijn voornemens te besluiten de gevraagde milieuvergunningen te verlenen onder het stellen van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Inzage stukken De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kan tooruren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Bezwaar Tijdens de inzagetermijn van vier weken kan iedereen bij het College van burgemeester en wet houders schriftelijke bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp-beschikkingen. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet be kend gemaakt. Als u dat wenst, moet u dat schriftelijk - tegelijkertijd met de bedenkingen - bij het gemeentebestuur indienen. Wilt u mondelinge bedenkingen inbrengen, dan kunt u tot het einde van de inzagetermijn vragen om een gedachtenwisselingwaarbij u in de gelegenheid wordt gesteld uw bedenkingen in te bren gen tegen de ontwerp-beschikkingen. Alleen degenen die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking(en) wor den in de gelegenheid gesteld beroep in te stellen tegen de uiteindelijke beschikking, tenzij men kan aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest. 9?

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 10