Mobil GRATIS KRASLOTEN! Het is zover: ’ELF’ wordt ’Mobil’ LU CO LU Q CC Q LU 0Q O LL OPEL PRINSES JULIANA Gezond leven en fit zijn Geslaagd (van de Lotto) BOVftG Moergestel, 22 november 1995 Geachte autobezitter, LET OP WOENSDAG 22 NOVEMBER OP UW BRIEVENBUS!!! MUZIEKVERENIGING HAAL JE HART N5 OP AAN VIS P.S. Omdat ons tankstation normaliter niet bemand is, geldt deze aktie alleen tijdens de volgende openingstijden: woensdag 22, donderdag 23 en vrijdag 24 november van 8.00 tot 19.00 uur en op zaterdag 25 november van 9.00 tot 16.00 uur. Op woensdag 22, donderdag 23, vrijdag 24 en zaterdag 25 november gaan wij feestelijk over en doen dit op de volgende manier: 1Elke tankbezoeker krijgt één Kraslot van de Lotto met kans op ’n prijs van 2,50 tot 75.000,-. Dit doen wij zolang de voorraad strekt. 2. Elke tankbezoeker krijgt éénmalig 5 Krasloten van de Moergestelse Winkelaktie. 4. Tevens wordt u voorgelicht over ons AUTOMATIC Mcbil-tankstation waar u dag en nacht lekker goedkoop zonder contant geld kunt tanken, (binnenkort ook met MTC en Travel Gard) 5. En als klap op de vuurpijl krijgt Iedere tankbezoeker gratis ’De Telegraaf’ van die dag (zolang de voorraad strekt). 3. U wordt ingelicht over het electronisch sparen met de M cbil Spaarcard en tevens wordt u verteld hoe u uw gespaarde Elf-zegels kunt ruilen tegen M cbil-spaarpunten. Industrieweg 5 5066 XJ Moergestel Tel. (013)513 2134 Fax (013) 513 3716 Officieel service-bedrijf A.P.K. Erkend keuringsbedrijf Schadeherstel Autoleasing Tankstation Nee, dat kan ook heel eenvoudig zijn. Te voet of per fiets naar het werk of boodschappen doen, eens vaker de trap nemen in plaats van de lift, lekker tuinieren of een flinke wande ling in het weekend maken. Voldoende bewe ging helpt het mee aan het voorkomen van hart- en vaatziekten. Gezond bewegen is heel gemakkelijk, het kan door te fietsen, wandelen, zwemmen en tui nieren. Belangrijk is, dat je je er prettig bij voelt. Ook (veel) kleine beetjes helpen al. Uitwisselingsconcert in Terheyden Op initiatief van oud-Moergestelnaar Piet Weterings toog onze harmonie met de bus richting Terheyden. Daar werd voor een goed gevulde zaal in Huize ‘t Gruytveld het concert gegeven. Het programma van harmonie Terheyden be vatte stukken als Festmusik der Stadt Wien van Richard Strauss en El Camino Real van Alfred Reed. Stukken op niveau .dus. Ook viel een gewaagd hoornconcert no. 4 (met solist Pieter Nissen) te besluisteren waarna werd afgesloten met het bekende Miss Saigon van componist Schönberg. Een repertoire op niveau dus. En dan na de pauze harmonie Prinses Juliana die opende met een vlotte mars Harmonique van Wim Laseroms. Hierna werd een zoge naamd concoursstuk gespeeld, Diagram ge naamd van Andre Waigman. Onze harmonie speelde geconcentreerd zodat we tot tevreden heid kunnen vaststellen dat Diagram nage noeg klaar is voor het te spelen concours van het komende jaar. Na het snelle Slovenska Kapsodia van Adam Hudec, volgde een lichter afsluiting met o.a. de muziek van de bekende componist Ennio Morricone. Een iets bescheiden repertoire werd door onze harmonie zeer nauwgezet uit gevoerd. Een geslaagd concert. Het opleidingsorkest Het opleidingsorkest heeft op 14 november jl. een concertje gegeven in het bejaardentehuis De Reuselhof. Na enkele maanden enthousiast repeteren was dit voor sommige leden de eer- Nu dat we weer volop in het najaar van ’95 zitten en daardoor de dagen minder aantal daglicht-uren vertonen, als ook dat het weer minder zonnig is, lijkt het Stichting Open Jeugd Jongerenwerk Moergestel ‘t Kwar- tierke, het juiste moment om maar weer eens met het muzikale seizoen te beginnen. Dit doen we met een optreden, op vrijdag 24 no vember a.s. in café De Brouwer, Rootven 11 te Moergestel, van de Rockpopformatie: ‘Blow Out’. Als ons de uitspraken van ‘Blow Out’ doen geloven, dan hebben we, na deze vrijdag de 24ste november, absoluut geen heimwee meer bij het eventueel luisteren naar de Arbeidsvi taminen op de radio sinds deze formatie dan bij iedereen bekend is. ‘Blow Out’ is een selectie uit de aller eerlijk- ste, lekkerst swingende, meest opzwepende, heetst dampende rockmuziek! Vier man slepen je in no-time mee door de geschiedenis van de rockscene. Enkele bekende namen uit het repertoire waarvan ‘Blow Out’ nummers ten gehore zal brengen zijn o.a.: Deep Purple, Joe Cocker, Bruece pringsteen, ZZ Top, Rolling Stones, Santana, Dire Straits, Golden Earring, Mothers Fines, enz Dus even laten we ons die vrijdag 24 novem ber a.s. de House, Hip of sipsop voor wat het is en gaan we genieten van eerlijke rockpop met ‘Blow Out’! Tot vrijdag 24 november in ‘De Brouwer’, aanvang: 21.00 uur, entree: 7,50. ste uitvoering. Het concertje verliep vlot, er werd aardig gespeeld en het publiek was te vreden. Een reactie van een jeugdlid: ‘Ik vind dit zo leuk. Na een concertje ga ik er weer extra te genaan’. En dat zal ook moeten, want op 21 januari komt het opleidingsorkest uit Diessen bij ons op bezoek. Daar moeten we vlekkeloos een programma van 45 minuten kunnen vullen. Dat wordt dut flink oefenen. Succes Fit zijn en ons fit voelen heeft alles te maken met de manier waarop we leven. Een moge lijkheid hierbij is gezond en lekker bewegen. Meer bewegen is goed voor u! Dat betekent niet dat iedereen fanatiek aan (wedstrijdsport moet gaan doen. Aan het Scheepvaart en Transportcollege ‘Prof. Rutten’ te Rotterdam, slaagde onze plaatsgenoot Johan van de Sande voor: Spe cialist Vervoer Gevaarlijke Stoffen over de weg. Proficiat! Als je toch besluit te gaan sporten, moet je wel een aantal zaken in de gaten houden. Door te sporten help je je lijf en leden gezond te hou den, maar wie sport loopt ook kans op blessu res. Daarom geven we u hierbij een aantal gouden regels om gezond te sporten. - "frain regelmatig en bouw je conditie rustig op. Zo gezond mogelijk sporten betekent al lereerst: geleidelijk aan beginnen met sport. - Zorg voor een goede warming-up. Begin hier dus altijd mee en bedenk daarbij dag goede warme kleding ook helpt om de spieren warm te houden. - Maak goede rekoefeningen. - Eindig altijd met een cooling-down. Je lichaam moet zich weer aanpassen aan de rust- situatie. - Ook goede sportkleding en goede sportschoe nen geven bescherming tegen het ontstaan van blessures. Tot slot nog ven dit: meestal betekent sport: plezier hebben, alleen of samen met anderen. Na afloop voel je je voldaan en moet maar toch fit. Maar hou altijd in gedachten dat ieder lichaam zijn eigen grenzen heeft, dus overdrijf niet. Zoals al aangegeven, kun je zelf veel blessures voorkomen door de voornoemde adviezen op te volgen. En ook als je niet zo sportief bent aangelegd, kan bewegen toch heel leuk en nuttig zijn. w jongerenwerk moergestel irik van de week MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 22 NOVEMBER 1995 PAGINA 7 We*** ii

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 7