Rabobank Moergestel Iedereen gaat nu belastingvrij 'sparen' bij de Rabobank. Vaporetto stoomreiniger Mazda Kroon Als de sirene gaat... Ga direct naar binnen, sluit deuren en ramen, zet Omroep-Brabant aan MAZDADEALERC. VAN BAAST bestaande Rabo Rendement Re de Rabo Dividend Sparen en Rabo Groei Sparen. Belastingvrij, de hoogste opbrengst. J ....10-1991 5-1993 6-1992 3-1993 6-1992 1-1991 1-1990 Mazda 121 Sedan 1.3i-16V CabrioTop Mazda 323 Sedan 1.6I-16V LX Mazda 323 F 1.81-16VGLX stuurbekrachtiging Mazda 626 Sedan 1.81-16V LX. Mazda 626 Sedan 1.8i-16VGLX Mazda 626 Sedan 2.0 LX diesel 3-1991 ....het wordt pas echt een ramp als je niet weet wat je moet doen In februari 1993 is door de gemeenten in de Mazda 626 Sedan 2.OiGLX1-1991 Mazda 626 HB1.8-12V Millionaire 1-1992 Mazda 626 HB2.0iGLX Stuurbekrachtiging Mazda 626 HB1.8-12VGLX Mazda 626 HB 1.8 LX Stuurbekrachtiging Automaat4-1989 Mazda E2200 Gesl. bestel diesel10-1993 regio Midden-Brabant voor het eerst een voor lichtingscampagne gehouden over ‘wat te doen als de sirene gaat’. U heeft toen van het gemeentebestuur onder andere een folder over rampen ontvangen. Heeft u die nog? En die ‘bewaarkaart’ en sticker? In ieder geval zullen burgemeester en wethou ders van uw gemeente voortaan elk jaar alle inwoners informeren over ‘hoe te handelen als er zich onverhoopt toch een ramp voordoet’. Weet u het nog? Als de sirene gaat... dagelijks gevaarlijke stoffen vervoerd over het water, de weg en het spoor. We hebben indus trieën die gebruik maken van gevaarlijke stof fen. De overheid en het bedrijfsleven doen er uiteraard alles aan om de risico’s te beperken, maar toch BURG. VOGELSLAAN1 5062 KN OISTERWIJK TEL. 04242 - 88201 Ga direct naar binnen Sluit deuren en ramen Zet Omroep Brabant aan Omroep Brabant is voor deze regio de officiële rampenzender. Dit betekent dat de officiële mededelingen van uw burgemeester via deze omroep worden uitgezonden. Voor Moergestel is Omroep Brabant te ontvangen op de kabel op FM-zender 90,4 Mhz en op draagbare en autoradio’s op de etherfrequentie 91,9 Mhz. Het wordt pas echt een ramp als je niet weet wat je moet doen. Gelukkig gebeuren deze dingen niet elke dag. Maar het is wel goed te weten wat je in zo’n situatie wel en niet moet doen. Stel je voor dat ook hier onverhoopt de sire nes gaan loeien. Wat dan? Sparen is een prettige manier om uw vermogen te laten groeien. Minder prettig is dat u belasting gaat betalen zodra u meer rente ontvangt dan f 1000 per jaar. Daarom heeft de Rabobank occasions twee nieuwe produkten ontwik keld, waarbij de opbrengst belas tingvrij is. Een slim concept in drie stappen. Daarmee profiteert u eerst volledig van de rentevrij- stelling, bijvoorbeeld met de reeds weten? Bel gratis 06 05 84. Wij sturen dan de uitgebreide brochu re. Daarin leest u precies hoe u optimaal kunt profiteren van fiscale mogelijkheden. Rampen kunnen overal ter wereld gebeuren. U staat er misschien niet elke dag bij stil, maar ook in uw omgeving kan zich een ramp voor doen. Wat moet u doen? We zitten goed, maar..... Natuurlijk, we hoeven echt niet de hele dag op onze hoede te zijn voor een naderende ramp. Maar toch...Ook in Nederland zijn we de laatste jaren geconfronteerd met gebeurte nissen, die een ernstige bedreiging vormden. Nog dit jaar toen in voornamelijk Limburg en Gelderland het hoge water een directe bedrei ging vormde voor honderdduizenden mensen. Ook in Midden-Brabant kunnen zich rampen voordoen. In onze regio kan een natuurramp een ernstige bedreiging vormen, worden er Steam by Polti brengt met groot succes de Vaporetto stoomreiniger op de Nederlandse markt De Italiaanse multi-nationaal Polti, gespecia liseerd in het ontwikkelen van huishoudelijk stoom-apparatuur, brengt reeds enige jaren met veel succes in diverse landen in Europa de Vaporetto op de markt. Recentelijk is Steam by Polti BV, gevestigd in Amsterdam, gestart met de introductie op de Nederlandse markt van dit werkelijk unieke apparaat. Diverse modellen en hulpstukken De Vaporetto heeft 8 verschillende modellen met hulpstukken, afhankelijk van de eisen en wensen van de consument. Milieu-vriendelijk De Vaporetto reinigt praktisch alles met uit sluitend water, zonder toevoeging van milieu onvriendelijke reinigingsprodukten. Leiding water en een stopcontact is het enige dat no dig is om de Vaporetto alle mogelijk schoon- maak-klusjes in een handomdraai te laten ver richten. De Vaporetto reinigt door middel van stoom Door verhitting van het water tot 120 graden Celcius ontstaat een krachtige stoom. Met deze stoom worden vet en vuil opgelost en eenvou dig verwijderd. Wereldwijd gepatenteerde veiligheidsdop van Polti Zolang er enige druk in de machine aanwezig is verhindert het exclusieve blokkagesysteem het openen van de Vaporetto. Hierdoor is optimale veiligheid gegarandeerd. Geselecteerde dealers Steam by Polti levert de Vaporetto uitsluitend aan vakspeciaalzaken op het gebied van huis houdelijke apparaten. Presentatie van de Vaporetto via demonstra ties Aangezien de mogelijkheden van de Vaporet to zo veelzijdig zijn, kan de presentatie aan de consument uitsluitend geschieden door vak kundige demonstraties bij de door Steam by Polti geselecteerde dealer (in Moergestel bij Frans van Velthoven). De mogelijkheden van de Vaporetto? Die zijn uiteenlopend, zoals bijvoorbeeld: kle ding, tapijt, parket, plavuizen, matrassen, te gels, voegen, muren, meubilair, ramen, spie gels, sanitair, ovens, koelkasten, kookplaten, radiatoren, enzovoorts. Alles wordt weer als nieuw na een reinigingsbeurt met de Vaporet to. Bovendien herstelt de structuur van kle ding en tapijt zich. Kostenbesparend Reinigen met de Vaporetto bespaart veel geld. Een nieuw tapijt kopen is niet nodig! Met de Vaporetto wordt uw tapijt weer schoon en als nieuw. Tevens is de Vaporetto kostenbespa rend, omdat reinigingsmiddelen overbodig zijn. In een gemiddeld huishouden zal dit per jaar plusminus 1000,- zijn. Strijken wordt prettig werk Door het speciale strijkijzer op de Vaporetto aan te sluiten wordt per minuut 60 gram stoom door het strijkgoed geperst, waardoor het strij ken beter en sneller gaat. Aan twee zijden strij ken is niet meer nodig! Kwaliteit en garantie De Vaporetto voldoet aan alle Europese vei ligheidsnormen. Steam by Polti garandeert een kwaliteitsprodukt en geeft dan ook 1 jaar volledige garantie op het apparaat en op de ketel zelfs 3 jaar. Nieuw item in het assortiment, de Stiro strijkplank Binnenkort zal Steam by Polti een nieuw pro- dukt introduceren, te weten de Stiro strijk plank. De opbrengst wordt simpel weg bij uw tegoed opgeteld. Die is voor u geheel belastingvrij. En mocht u plotseling geld nodig hebben, dan kunt u uw tegoed direct opvragen zonder kosten. Wilt u net als iedereen meer kening. De tweede stap is dat u gebruik maakt van een andere fiscale vrijstelling, de dividend- vrijstelling met Rabo Dividend Sparen. Maar zelfs daarna zijn de mogelijkheden wat ons betreft niet uitgeput. Hebt u nog meer spaargeld, dan maakt u gebruik van stap drie met Rabo Groei Sparen. U ont vangt dan geen rente of dividend. PAGINA 5 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 22 NOVEMBER 1995

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5