OPROEP: Atrium I Pieregeblèr '96 Stel je eens voor dat... 1 I HYPOTHEEK INFO-AVOND: I Aphrodite^ ^pectó Advies nodig? Bel Aan alle Gèsselse mensen, groepen en verenigingen!!! A.J.M. van der Sande Rootven 82, 5066 AX Moergestel Telefoon 013-513 1795 Die Naemloose Speelers brengen dit jaar een gouwe ouwe op de planken Sinterklaas is jarig zet je klompje klaar.... Wij als Sint Nicolaascomité hebben goed nieuws voor alle Moergestelnaren, want de Sint heeft het ons definitief bevestigd. Met de voorbereidingen in verband met zijn komst zijn wij grotendeels klaar, zodat het grote feest voor onze Moergestelse kinde ren kan beginnen. 13e Midden- Brabantse Blaoskapellen-festival Zf WOENSDAG 8 NOVEMBER 1995 - 20e Jaargang - Nr. 882 AANKOOP VERKOOP TAXATIES VERHUUR Assurantiekantoor Rootven 35, Moergestel, Tel. 04243-2221 Wij werken op afspraak! Stationsstraat 28,5061 HE OISTERWIJK Tel. 04242-87720 Fax 04242-86412 Lid V.B.O. De spelers van nu zijn: Ad de Beer, Stella de Beer, Wiebe Smits, Erik Boogaers, Tom Salvetti, Ron Busselaar, Paul Jaszewski, Danny van de Loo, Bart van de Loo, Marjolein Salvetti en Corry Lau- renssen. Achter de schermen werken mee: Nel de Beer, Mientje van de Bogaard, Gerard Oerlemans, Peter van de Wouw, Marijke van de Hurk, Corrie van Dijk, Nicolle van de Wiel, Joke de Laat en Jan van de Hurk. GM! 3 februari 1996 in 'Den Boogaard' Uitverkiezing Géssels Carnavalslied 1996!!! Eenieder - individueel of als groep - kan deelnemen. Meldt u aan bij Toos Swinkels (5133284) of Cees van Esch (5132343) Informatie-avond 16 november 1995 om 20.30 uur bij Café-Restaurant De Brouwer. Voor de 50ste keer zal Sint Nicolaas, in hoogst eigen persoon, ons dorp Moergestel weer gaan bezoeken. Een gebeurtenis om even bij stil te staan, een feest met een Spaans Goud randje. Maar ook het zilver ontbreekt dit jaar niet, de bekende kleine Piet met de naam Bananos, zal de Goede Sint voor de 25ste maal naar Moer gestel vergezellen. Het was voor het St. Nicolaascomité dan ook weer een hele geruststelling het bericht uit Spanje te mogen ontvangen. Het hele Spaanse Gezelschap zal op zater dag 18 november a.s. weer zijn intocht in ons dorp gaan houden. Om de Goedheilig Man weer op waardige wij ze te ontvangen heeft het comité reeds vele voorbereidingen getroffen. De Enveloppen-aktie was een groot succes en wij danken alle gulle gevers die ons een warm hart toedragen, om dit kinderfeest te mogen blijven organiseren. Bijzondere dank zijn wij verschuldigd aan de vele collectanten die elk jaar opnieuw voor ons in de verschillende wijken de enveloppen gaan ophalen. Wat de bezoektijden aangaat voor de kinde ren, met hun verschillende kleurkaartjes, daarvan berichten wij U in de volgende uitga ve van 'Moergestel-Nieuws' op 15 november. Op de avond van de 18e november zal in Den Boogaard om 20.30 uur een groots St. Nico- laasbal plaatsvinden. Daar kunnen de oude ren onder ons dus ook de Sint van dichtbij meemaken, en dat het St. Nicolaasbal een ge zellige avond is dat hebben ze ons de voor gaande jaren bewezen. Houdt dat gezellige avondje nu reeds vrij! St. Nicolaas-comité Moergestel In Moergestel wordt zondag 12 november 1995 voor de 13e keer het Blaoskapellen-festi val gehouden. De officiële start van het carna- vals-seizoen wordt al op zaterdagavond 11 no vember 1995 gegeven met de verkiezing van een nieuwe stadsprins van Moergestel. Dit feest, wat weer bezocht zal worden door vele bevriende vereniging zal gehouden worden in de zalen van café-restaurant Hans de Brouwer. Het kapellen-festival start om 14.30 uur met een bijeenkomst van alle 22 kapellen bij de Brouwer aan het Rootven in Moergestel. Van- daaruit Pierewaaier! men dan uit over het hele dorp. Alle Moergestel horeca-gelegenheden nemen deel aan dit festival. Vanaf 15.00 uur zal er dan ook non-stop blaos- muziek ten gehore worden gebracht. Ook dit jaar is het de organiserende vereniging weer gelukt om de besten uit de wijde omgeving naar Moergestel te krijgen. Gezien de naam en faam welke dit festival in middels heeft weten op te bouwen, was het ook dit jaar weer noodzakelijk om via loting toch maar het toegestane aantal van 22 te krijgen. De titel-verdedigers van vorig jaar: De Een dracht; Eindhoven en de Nurts zullen er alles aan doen om de zeer sterke concurrentie toch weer voor te blijven. Maar dat het dit jaar nog moeilijker wordt, staat al bij voorbaat vast. Er zijn 11 cafés die deelnemen. Deze zijn on derverdeeld in twee groepen van 5 en 6. Dit houdt rn dat in ieder café van Moergestel dus respectievelijk 10, 12 kapellen te bewonderen zijn. Het wordt een weekend in Moergestel, waar weer met volle teugen genoten kan worden van een super carnavals weekend. Als voorbereiding op de echte carnavalsdagen mag je dit niet missen. Alles is te voet te doen en vindt je het te ver lopen dan kun je altijd nog gebruik maken van het gratis openbare vervoer waar de organisatie voor gezorgd heeft. Niet alleen de deelnemende kapellen zijn ie der jaar weer dolenthousiast over dit weekend, maar ook het aanwezige publiek blijft hangen tot in de late uurtjes. Het is dus beslist een goede uitgaanstip voor het weekend. Noteer het meteen in je agenda, zodat je op maandag 13 november 1995 kunt zeggen: Volgend jaar ga ik naar het 14e Blaos- kapellenfestival in Moergestel, of ze moeten iets leukers uitvinden!!!!!! c.v. ‘De Pierewaaiers’, Moergestel. 5 7 neelstuk. De ‘oudere jongeren’ zullen het zich wellicht nog wel herinneren, en voor de ‘jon gere’ jongeren is het weer een spannend en leuk toneelspel. Stel je eens voor dat gaat over Janneke en Wim. Janneke is dol op toneel en weet Wim zover om te praten, dat hij mee gaat naar het theater om via de arties teningang een kijkje op het toneel te nemen. Janneke ziet op het toneel een grote kist met de prachtigste toneelkleren en ze kan het niet laten, ze wil en zal die prinsessenjurk ‘even tjes’ passen. Alles wat Janneke daarna bedenkt....gebeurt. Maar....alles wat ze bedenkt kan ze niet altijd terug denken. En nu is dat met een simpele hofdame of een duffe lakei niet zo erg, maar als er ook nog een heks om de hoek komt kijken, ja een heks, zo eentje die kan toveren dan wordt het toch wel erg spannend. Wij hopen dat iedereen zal genieten van een heerlijk avondje toneel. Ga er maar eens lek ker voor zitten....dan doen wij de rest. Tot dan...vrijdag 10 november 19.30 uur en za terdag 11 november 19.30 uur in Den Boog aard. p Huidverzorgingsinstituut z n Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 04243- 1474^ Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z en V.G.Z.) ji De spelers van toen zijn niet de spelers van deze uitvoering. Een paar gouwe ouwe zitten er nog wel tussen, want er zijn nu eenmaal spelers die niet van het toneel zijn weg te branden. Sommige dingen veranderen niet, sommige dingen jammer genoeg wel. Want helaas heb ben we onze kosten niet ouderwets laag kun nen houden. Na vijftien jaar was de lage toe gangsprijs van tweeguldenvijftig niet meer mogelijk en zijn we genoodzaakt deze te ver hogen naar 4,50. Dit alles komt door het wegvallen van onze belangrijkste sponsor. Bij deze willen we Par tycentrum Den Boogaard hartelijk bedanken voor de jarenlange culturele steun. Stel je eens voor datis een heerlijk to- Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond oer

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 1