U wilt een eigen huis en opeens staat u ervoor. 4,9% Rabobank Moergestel Wie zijn wij? Rabobank Die Naemloose Speelers Susanne Hurkmans mag Nederland vertegenwoordigen Oproep!!! PRINSES JULIANA Gratis bootvakantie voor langdurig zieken en gehandicapten Prinsenbal bij ‘De Dorstvlegels’ Wedstrijd Willem II - Burkina Faso flexibele hypotheekvormen en lage rentetarieven. Met het kopen van een eigen Iemand die de tijd voor u neemt en nuchtere huis, kan alles plotseling in een adviezen geeft. Die uw persoonlijke hypotheek dan stroomversnelling komen. En regelt. Zo'n iemand is onze kunt iemand te kennen op wie is 't prettig je Bestuur ‘Crescendo’ hypotheekadviseur. Kom langs of bel voor bouwen. Iemand bij de Rabobank bijvoorbeeld. een afspraak. Die u alles kan vertellen over de vele Met de hypotheekadviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. Jonge ontwerpster naar Berlijn MUZIEKVERENIGING Rente vanaf U zult zich afvragen, wat heeft dit te beteke nen? Gaarne willen wij dit aan U uitleggen. Deze alarmering is het gevolg van te weinig tenoren in Gemengd Zangkoor ‘Crescendo’. Het is toch bijzonder jammer dat ‘Crescendo’ dat al 56 jaar bestaat een groot gebrek heeft aan tenoren. Om alle liederen in een gemengd koor te kunnen brengen zijn de tenoren van zeer groot belang. Hiermede willen we niet de andere partijen onderschatten. Beste mensen, het is vijf voor twaalf. Wij ho pen dat u ons uit deze grote nood kunt helpen zodat het voortbestaan van ‘Crescendo’ gega randeerd is. Wie er interesse in heeft om eens te komen luisteren, nodigen we uit om maan dagavond tussen 20.00 uur en 22.00 uur in de kapel van St. Stanislaus aan de Nieuwenhof- laan. U kunt natuurlijk ook bellen voor inlich tingen: 513 3485. Nogmaals denk er a.u.b. eens over na en schroom u niet. Het is zo’n gezelli ge club met een goed sociaal contact. Laat iets van u horen. Uitwisselingsconcert in Terheijden Op zondag 5 november zal onze Harmonie Prinses Juliana een concert verzorgen samen met de harmonie uit Terheijden. Na enkele maanden van intensieve voorbereiding, kun nen we een mooie uitvoering verwachten. Het concert vindt plaats in zaal Akcent, Huize ‘t Gruijtveld in Terheijden. De aanvang is 12.00 uur, u bent van harte welkom. Bruikbare spullen Wij maken u er tevens op attent dat bruikbare spullen die voor u overbodig zijn nog steeds van harte welkom zijn in verband met de vrij markt van het komende jaar. Even een tele foontje naar Th. van Nuenen (5131713) of G. Antonis (5131114) en de spullen worden bij u thuis opgehaald. Dankzij de organisatie van het Herfstfestival, welke een optreden van André Rieu mogelijk heeft gemaakt, heeft de Rode Kruis afdeling Oisterwijk (bestaande uit de plaatsen Oister- wijk, Haaren, Moergestel, Berkel-Enschot, Udenhout) de mogelijkheid gekregen een va kantieweek te organiseren voor chronisch zie ken en gehandicapten uit bovengenoemde plaatsen. Het is de afdeling Oisterwijk gelukt het va- kantie-schip van het Rode Kruis de J. Henry Dunant III voor 1 week te huren. De vakantie-week is gepland van maandag 25 maart 1996 tot en met zaterdag 30 maart 1996. Langdurig zieken en gehandicapten meldt U De J. Henry Dunant is een modern hotelschip voor chronisch ziek en gehandicapte gasten. Het is het derde schip van het Rode Kruis. Op dit moment is het schip nog volop in aanbouw (in december wordt het te water gelaten). Oisterwijk heeft de eer de tweede tocht van dit nieuwe schip te organiseren. Chronisch zieken en gehandicapten, wij kennen u niet, geef u zelf op Durft u niet, laat uw partner u opgeven, inwo ners van Oisterwijk en omgeving, kent u ie mand van wie u denkt dat hij of zij in aanmer king komt voor een gratis vakantie-week met het Rode Kruis, benader deze mensen en laat ze een inschrijf-formulier halen. De vakantie-week wordt georganiseerd voor 68 gasten uit afdeling Oisterwijk. De week wordt verzorgt door vrijwilligers uit Oister wijk en omgeving. Vrijwilligers van de Colonne, Welfare en Jeugd Rode Kruis zullen de verzorgende en sociale taken voor de boot vakantie-week belangen- loos op zich nemen. Ook de verpleegkundige en medische begeleiding zal uit zoveel moge lijk ‘eigen’ personen bestaan. Hoe geeft u zich op? Op het volgende adres kunt u tot 1 december aanmeldingsformulieren ophalen: mevr. K. Drubbel-Koedijk, Heuvelstraat 18 te Moerge stel. Het wordt weer de hoogste tijd dat we onze kuiten gaan smeren. Een mooie gelegenheid daarvoor is natuurlijk het Prinsenbal van ‘De Dorstvlegels’. Zater dag 4 november a.s. is het weer zover. Het bal begint om 20.30 uur en onze huidige Prins Paul I gaat ons om half tien verlaten. Elf minuten over elf wordt de nieuwe Prins op originele Dorstvlegelmanier aan u voorge steld. Iedereen is natuurlijk van harte welkom. Het belooft weer een supergezellige avond te wor den. Tot ziens bij ons in café ‘t Centrum. De Dorstvlegels brengt voor U de gezinsvoorstelling: Stel je eens voor dat En wat we ons daarbij moeten voorstellen?? hier een tipje van de sluier. Janneke, een meisje van ongeveer 12 jaar, is helemaal gek op toneel. Ze stikt van de fanta sie en kan van het ene moment op het andere in een rol stappen. Wim, haar vriendje, heeft zich laten meesle pen door Janneke om stiekem via de arties teningang van het theater een kijkje op het to neel te nemen. Op het toneel staat een grote kist vol met de prachtigste toneelkleren en Janneke vindt daarin een beeld van een prinsessenjurk. En die jurk wil ze meer dan wat ook ‘eventjes maar’ aantrekken. Alles wat Janneke daarna bedenktgebeurt. Maar.....wat ze bedenkt kan ze niet altijd terug denken. Hoe ons toneelstuk ‘Stel je eens voor dat....’ verder afloopt?? Kom gewoon gezellig kijken in party-cen trum Den Boogaard op vrijdag 10 november om 18.30 uur en/of op zaterdag 11 november om 18.30 uur. Kaartjes a 4,50 te verkrijgen aan de zaal. Tot dan, en alvast veel toneelplezier. Beste voetballers van de Cl, C2, Dl, D2, El, E2, E3 en E4, leiders en ouders, Wij hebben van Willem II een uitnodiging ontvangen voor een voetbalwedstrijd op vrij dagavond 10 november. Dan zal het eerste elf tal van Willem II spelen tegen het nationaal elftal van Burkina Faso. Dit elftal is in training voor het Afrikaans Kampioenschap (de-Cou pe Afrique), dat in januari 1996 in Zuid-Afri- ka wordt gespeeld. De wedstrijd begint om 20.00 uur. Rondom de wedstrijd zijn er optredens van Afrikaanse muziek- en dansgroepen. Leiders en ouders, kunnen jullie zelf voor ver voer zorgen? Jullie kunnen dan ook gratis het avondspektakel meemaken. Over het verkrijgen van de kaartjes en het tijd stip van vertrek worden jullie nog geïnfor meerd via ‘Moergestel-Nieuws’. Om een en ander goed te laten verlopen vra gen we jullie wel je op te geven uiterlijk woens dag 1 november bij Mieke Hooghiemstra, Griete Veldeke 5. Overigens: het avondje gaat alleen door bij voldoende deelname. Er zijn verder voor jullie geen kosten aan verbonden. Vandaag, woensdag 1 november, vertrekt ze voor 5 dagen naar Berlijn om er deel te nemen aan een wedstrijd cvoor jonge ontwerpers op het gebied van lederwaren. Samen met Roel Hendriks uit Drunen gaat Susanne (werkzaam bij Cirred Lederwaren) er de Nederlandse Lederwarenindustrie vertegenwoordigen in een wedstrijd die als thema meekreeg: 'de tas van de Europese zakenvrouw'. Ruim anderhalve dag moet Susanne aan haar tas werken, om precies te zijn 10 uur. Zaterdag vindt de prijsuitreiking plaats. Actie Zon in de schoorsteen De Zonnebloem roept mensen op‘een Sinter klaassurprise te maken voor een zieke, gehan dicapte of hulpbehoevende oudere. Dit in het kader van de actie ‘Zon in de Schoorsteen’. Zo kunnen we langdurig zieken, lichamelijk gehandicapten en hulpbehoevende ouderen die dreigen te vereenzamen, met St. Nicolaas verrassen. Aan zeer velen van hen gaat het Sinterklaas feest ieder jaar ongemerkt vorbij. Bedoeling van ‘Zon in de Schoorsteen’ is die mensen te laten merken dat ze er ook bij horen, dat ze niet vergeten worden. Het hoeven geen dure cadeaus te zijn, want dat is beslist niet de bedoeling. Het gaat om het gebaar, om een aardige, nuttige attentie, liefst wat feestelijk verpakt en zo mogelijk ver gezeld van en rijmpje of briefje. De Zonnebloem hoopt dat ook dit jaar weer veel mensen een Sinterklaaspakje willen ma ken. Iedereen kan aan de actie deelnemen. Als u iemand wilt verrassen met een pakje vol ‘zon en vriendelijkheid’ dan kunt u contact opnemen met: Mevr. P Verheyen, tel. 513 2351; Mevr. M. van de Ven, tel. 513 1938 of Mevr. A. de Kort, tel. 513 1547. Graag voor 12 november. compleet voor u PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 1 NOVEMBER 1995 (Eff. rente 5,1%) 4*14*1* Deze week weer een wat oudere foto. Kunt u ontdekken wie het zijn? De zes jongelui van vorige week: Jan de Vos, Noud Pape, Bart de Laat, Rlen Rooyakkers, Johan Kastelijns en Frans van Olrschot

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5