KORFBAL^ -Q Audacia-nieuws Waarom vinden kinderen peanutbal zo leuk Attentie, huurders van St. Joseph Werk mee aan een schoon milieu!!! Familie- softbaltoemooi OPHALEN CHEMISCH AFVAL (milieubox) BEKENDMAKING verleende bouwvergunningen KVO-nieuws BEKENDMAKING Speelgoedbeurs Handbal is altijd raak! 10.00; 9.15 Paddestoelenwandeling Zondag 22 oktober om 11.00 uur vanaf het Be zoekerscentrum, georganiseerd door de Vere niging Natuurmonumenten. Moergestel, 18 oktober 1995. S.V. Roef! Handbal Programma 21 oktober: 10.15 JAA: Roef. - DESK 11.05 MAA: Roef! 2 - GHV 2 4-3 9-9 Aanwezig: .10.00; 9.30 13.00; 12.30 11.55 MAA: Roef 1 - HVO 12.45 MAB: Roef - Tachos Programma 22 oktober: 9.30 DJB: Roef - RHV 10.40 HJB: Roef - White Demons 11.50 HES: Roef 1 - Were Di 2 13.00 HES: Roef 2 - Bedo 1 AUDACIA JUNIOREN Programma zaterdag 21 oktober: Voor alle elftallen wedstrijden voor de Zwaluw- beker. Audacia Al - RKTW A2aanw. 13.30 Audacia BI - Oirschot Vooruit B2aanw. 13.30 Audacia Cl - Blauw Wit ’81 Cl ...aanw. 12.15 Audacia C2 - WSC C2aanw. 12.15 1-1 3-3 3- 1 2-2 5-0 1-1 5-0 4- 1 0-2 1-1 U heeft een brief ontvangen van de Bewoners Commissie Moergestel, met daarbij een bijla ge met antwoordstrook. Gaarne die antwoordstrook, al dan niet met vragen, vóór~23 oktober inleveren bij een van de onderstaande personen: J. van de Wouw, Burg. Bardoelstraat 26; R. van de Geyn, Kriekenakker 16, L. Krijnen, Pater Helmerplein 8; H. Reinders, Kriekenakker 24; C. van Elderen, Kruijsackerstraat 6. Wij hopen u op 2 november te treffen bij Hans de Brouwer. De Bewoners Commissie Moergestel. Wanneer bij u? Inlichtingen? Wat hoort nu wel en wat hoort niet in de milieubox? Haal de folder ’WELLES NIETES’ op het gemeentehuis. AUDACIA PUPILLEN Uitslagen 4 tegen 4 Audacia Dl haalde net de finale niet, ze wer den in de kruisfinale uitgeschakeld. Audacia D2 kwam niet door de poule-wedstrij- den. Audacia El werd 3e en hebben nog een her kansing. Audacia E2 werd 3e en heeft ook nog een her kansing. Programma zaterdag 21 oktober Aanwezig: Audacia Dl - SC ’t Zand (beker)9.30 Audacia D2 -9.30 Audacia El - Audacia E29.30 Audacia E3 - Audacia E49.30 Audacia Fl - RKC 1 10.45 GSBW 4 - Audacia F211.00 Audacia F3 - Nevelo 310.45 Spoordonk oogde beter, maar was het niet Spoordonkse Boys - Audacia1-1 Een talrijk publiek en een echte derby-sfeer e'n een lekker weertje. Volop omstandigheden voor een boeiende partij voetbal en dat werd het ook. Uiteraard is de aanhang van de thuis club in de meerheid en de ’ah’s’ en ’oh’s’ ko men dan het meest uit die hoek, waardoor je de indruk krijgt dat die thuisclub in de meer derheid is en moet winnen. Voor een neutrale toeschouwer zal het ontegenzeggelijk waar zijn dat de thuisclub het meest aan de bal was, doch Audacia voetbalde volop mee en kreeg achter af bezien meer doelkansen en liet tenslotte een verdiende winst uit handen glippen. De resul taten van beide ploegen tot aan deze wedstrijd deden een uitslag moeilijk voorspellen. Hoog stens zou je kunnen stellen dat Spoordonk meer scorend vermogen heeft, daar staat ech ter tegenover dat Audacia nog geen grote ne derlaag heeft moeten ondergaan. Het was in de 22e minuut van de eerste helft dat een zeker doelpunt van Willem van As- souw door Spoordonk van de doellijn moest worden gered en ook daarna drong Spoordonk wel aan, maar waren de kansen voor Audacia. Dat het eigenlijke gevaar het meest van Auda cia kwam bewees Jan-Willem Beerens in de 23e minuut van de tweede helft toen hij een half afgeslagen aanval ineens op zijn slof nam en de keeper kansloos liet: 0-1. Een schitterend doel punt dat alleen al een winst verdiend zou ma ken. Er moest echter in de 31e minuut een onnodige overtreding van Jack Linkels aan te pas komen om Spoordonk alsnog in staat te stellen via een strafschop langszij te komen: 1- 1. Volgende week gaan we voor de beker naar Ve- locitas ’31. Pessimisme is nog steeds niet op zijn plaats. We doen gewoon lekker mee en Audacia is een tegenstander die respect ont moet. Uitslagen: Spoordonkse Boys 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Virtus 2 Jong Brabant 3 - Audacia 3 Audacia 4 - Were Di 3 Baardwijk 4 - Audacia 5 Audacia 6 - SVSSS 6 Netersel 2 - Audacia 7 Audacia 8 - Oisterwijk 4 Spoordonkse Boys 7 - Audacia 9 Audacia 10 - Nevelo 8 Programma zondag 22 oktober: Velocitas ’31 1 - Audacia 1 (beker) Audacia 3 - Nevelo 3 (vrs.) Audacia 4 - Audacia 5-6 (vrs.) Nevelo 8 - Audacia 8 (vrs.) Audacia 9 - SVSOS 3 14.30 12.00 10.00 12.00 10.00 Zondag 8 oktober werd voor de 14de keer het familiesoftbaltoernooi gehouden op de velden van Roef. Een rekord aantal inschrijvingen van 26 teams en wederom een stralende dag, het kon niet stuk. Het werd dan ook weer een schitterend toernooi, waar vooral plezier voor op stond. Groot en klein vermaakten zich pri ma op de zes softbalvelden. Teams samenge steld uit familie, collega’s vrienden en kennis sen, iedereen was van harte welkom. Er werd gespeeld in drie klassen nl.: de beginners (voor jeugd teams en echte beginners), half gevor derden (teams die al meer hadden meegedaan of bestonden uit goede sportlui) en de gevor derde poule (teams die over het algemeen voor het grootste gedeelte uit spelers met honk- en softbalervaring bestaan). In alle klassen werd er fanatiek gestreden om de titel. Bij de beginners werd de familie van lersel eerste. Bij de half gevorderden werden Knutselen Woensdag 25 oktober om 14.30 uur is er een knutselmiddag in het Bezoekerscentrum. Van af 6 jaar mag je al meedoen. Je moet je wel van tevoren aanmelden: 013 - 5219209. De kosten voor deze leuke activiteit zijn 1,50 per kind. meetrainen. Als u meer informatie wilt kun je kon takt opnemen met Annie Hekker, tel. 513 2932. Honk- en softbal Voor jongens vanaf 9 jaar is de mogelijkheid om bij Roef! honkbal te spelen. Voor meisjes spelen we softbal. Voor informatie over trainingstijden en zo kun je terecht bij Peter van de Wiel, tel. 5133432 of Jac van Riel, tel. 5133444. Hoe geschiedt het ophalen? de Deni’s and frends (kleinkinderen van Jo Denisen) eerste. Bij de gevorderden werd de familie van de Wiel eerste, eindelijk na 5 jaar werd het team van de fam. Tschumie versla gen, een knappe prestatie. Deze winnaars werden verwend met een taart, geschonken door Bakkerij Kouwenberg. De taart voor het leukst verklede team ging naar de Oisterwijkse zwemclub. De taart voor de beste slagprestatie in de slagtunnel ging naar Francois. We willen de volgende mensen bedanken: Bak kerij Kouwenberg, van Dijk Kraamverhuur, de E.H.B.O., de mensen achter de bar en de ham burger-tent, de Jumbo en verder alle spelers en toeschouwers die deze dag weer onvergete lijke maakten. Rekreanten softbal Wil je softbal spelen maar niet ieder weekend gebonden zijn aan wedstrijden is de mogelijk heid om rekreatief te softballen. Trainingen en wedstrijden worden door de week gehouden. Dit rekreantan team speelt gemengd. Voor meer informatie Jac van Riel, tel. 5133444. Beste leden, Willen de mensen die hun opgave-lijst niet ingeleverd hebben en met bepaalde activitei ten willen meedoen, dit zo snel mogelijk doen. Niet vergeten! Wandelen: maandag 23 oktober om 13.00 uur vanaf het St. Jansplein. ingekomen aanvragen om bouwvergunning - meldingen Het spel-idee is erg simpel. Peanutbal is een slagspel. De slagpartij: sla de bal zo ver moge lijk en loop hierna een afgesproken afstand. Hiervoor krijg je een punt. De veldpartij: probeer te verhinderen dat de slagman zijn of haar doel bereikt door hem of haar uit te maken. Over het uitmaken worden afspraken gemaakt. Het doel van het spel is voor beide partijen herkenbaar. En of de slagman of de veldpartij zijn doel gaat bereiken is tijdens de spelakties goed zichtbaar roept de spanning op. ‘Haalt ie het wel of haalt ie het niet.’ Het is een sterk individueel spel. Jij slaat de bal, jij loopt de homerun, jij gooit de bal. Ech ter alle spelers dragen bij aan het totale resul taat. Je kunt niet om iemand heen peanutbal- len zoals bv. hockey of basketbal mogelijk is door twee goede spelers die elkaar steeds weer zoeken. Bij teamsport kan 1 individu het spel maken. Bij een individueel spel maakt ieder een het spel. Het gebruik van spectaculaire hulpmiddelen als knuppel, handschoen en zachte bal die erg veel op een honkbal lijkt laten we de peanutter ‘honkbal’ spelen. Bij Roef! wordt ook peanutbal gespeeld, een spel voor jongens en meisjes van 5 tot 9 jaar. Wil je ook eens kennis maken met deze sport? Wij trainen op vrijdag van 17.00 uur tot 18.00 uur in de Vonder, dit vanaf november. In april gaan we naar buiten en in mei beginnen de wedstrijden. Kom gerust eens vrijblijvend PW je thuis in je sport S.V. Roef! Korfbal Uitslagen: Recr.: Roef! - Hilko Sen. 1Geko 4 - Roef! Programma 21 oktober Pup. 2: Roef! 2 - BIO Asp.: Roef! - Rosoio 3 Programma 22 oktober: Sen. 1Roefi - Corridor 3 Op donderdag 26 oktober a.s. organiseert het bestuur van de peuterspeelzaal ’Janneke’ de jaarlijkse speelgoedbeurs, dit in de ruimten van de peuterspeelzaal aan de Prinses Margriet- straat. U kunt al uw speelgoed dat u wilt verkopen en dat heel en compleet is aan ons aanbieden. Het speelgoed moet goed verkoopbaar zijn, bijvoor beeld losse onderdelen in een plastic zak. Geen verkoopprijzen beneden 1,-. Per artikel dat u inlevert komt 25% bovenop het bedrag dat u vraagt. Deze 25% komt ten goede aan de peuterspeelzaal. Bovendien vragen wij aan de inbrenger van het speelgoed inschrijfgeld, te weten 2,50 per 10 artikelen, bij meer dan 10 artikelen is dat 5,- (bij inschrijving te vol doen). Het programma ziet er als volgt uit: 13.30- 17.00 uur: inleveren van speelgoed 19.00 uur: uitdelen volgnummers voor de ver koop 19.30- 20.30 uur: verkoop (niet bestemd voor kinderen). Graag contante betaling, we kun nen geen cheques accepteren 22.00-22.30 uur: U kunt het speelgoed dat niet verkocht is ophalen en het geld van verkocht speelgoed innen. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u bel len met Marie-Christine Splunder, tel. 013 513 3521. PAGINA 11 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 18 OKTOBER 1995 Bezoekerscentrum Oisterwijk 879-2 879-1 879-3 De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker donderdag 26 oktober in de bebouwde kom, met uitzondering van de wijken Oistelvoirt, Kloosterlaan-Oost, Heivelden II en het buitengebied. vrijdag 27 oktober in de wijken Oistelvoirt, Kloosterlaan-Oost (Herengoedstraat, Boonhofstraat en omgeving), Heivelden II (De Scheerman, Vooskerbos en omgeving) en hei buitengebied. Voor nadere informatie over het ophalen van klein chemisch afval kunt u contact opnemen met de gemeente, telefoon 5131235, toestel 239. Op donderdag 26 en vrijdag 27 oktober a.s. rijdt de ohemocar weer bij u door de straat. U hebt dan de gelegenheid de blauwe milieubox leeg te maken. De inzameling is in handen van de Milieudienst Tilburg en begint om 8.00 uur. Binnen de bebouwde kom kondigt de chemocar zich aan via de geluidsinstallatie op de wagen. Deze rijdt stapvoets door de straten en stopt indien nodig om de 50 meter. Geef uw milieubox geopend bij de chemocar af, waarna de mensen van de inzamelwagen deze ledigen. De milieubox mag u in verband met veiligheid NOOIT ONBEHEERD AAN DE STRAAT zetten. Als u in het buitengebied woont, kunt u uiterlijk tot woensdag 25 oktober a.s. telefonisch doorgeven, dat uw milieuxbox moet worden leeggemaakt. Het telefoonnummer is 5131235, toestel 239. De inzamelwagen gaat in het buitengebied alleen die adressen langs, die te kennen hebben gegeven dat klein chemisch afval moet worden opgehaald. De burgemeester van Moergestel brengt ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente bouwvergunning heeft verleend aan: - R.C.W. Wesel te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummer 2589, plaatselijk bekend Kriekenakker 50 een woning uit te bouwen; - L.F.J.M. van den Meijdenberg te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3683, plaatselijk bekend Coolhof 6 een woning te verbouwen. Moergestel, 18 oktober 1995. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente aanvragen om bouwvergunning heeft ontvangen van: - R.C.W. Wesel te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummer 2589, plaatselijk bekend Kriekenakker 50 een woning uit te bouwen; - A.P.C.M. Op 't Hoog te Moergestel om op helperceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3526, plaatselijke bekend Krijtestraat 40 een woning te verbouwen; - J.W.M. Mols te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 4387, plaatselijk bekend Tilburgseweg 36 een berging/veranda te bouwen en een prefab zwembad te plaatsen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 11