Hobbybeurs voor iedereen Ondernemend Moergestel’ organiseert thema-avond IE I Vier generaties j! Aphrodite T I TV RADIO Nieuwe versie computersysteem bibliotheek P. Blessing en P. Terwindt, huisartsen van 2 t/m 22 oktober gesloten! a.s. Zondag in ’t Draaiboompje Bingo Jos Burgers houdt inleiding In verband met verbouwingswerkzaamheden is de praktijk van 0, Waarneming: E. VAN DELFT LAAT OP TIJD UW MEDICIJNEN VULLEN! Rootven 35, Moergestel, Tel. 04243-2221 Wij werken op afspraak! Donderdag 28 sept. 19.00 u.: - Zomerjournaal met: Voorbij 'Voices’; Directeurswisseling Hertog Janschool; Ouderen op de kermis; Kelnerrace; Noud Pape; Jeugdvakantieweek; Gildejubileum en Sky Fever - Vooruitblik Hobbybeurs - Infoclip Jongerenpastoraat - Aanvang bouw Rabobank - 'Wè zut zèn?’ - Natuur: met Gerard Kuijpers Deze uitzending wordt herhaald op zondag 1 oktober om 13.00 uur en donderdag 5 oktober om 20.30 uur. Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en het TV-kanaal Op zondagmorgen 1 oktober om precies 11.00 uur gaat in ’t Draaiboompje de Hobbybeurs van start. Er zullen 29 Moergestelnaren hun hobby demonstreren. Wat er zoal te zien is en door wie kunt u in het volgende artikel lezen. In herfstsfeer is te zien Voor wie? WOENSDAG 27 SEPTEMBER 1995 - 20e Jaargang - Nr. 876 •p Huidverzorgingsinstituut J1 Schoolstraat 5 j MOERGESTEL Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) Maandag 2 opktober houdt de nog jonge vereniging ’Ondernemend Moergestel’ haar eerste thema-avond in de zaal van ’Breda’s Welvaren’. De avond begint om 20.00 uur. Ij Aangesloten dij oe zieitentonasen (U.z. en v.b.z.) ||i 1 njnr V I i >- Wit vereniging van ouders en verwanten van mensen met een verstandelijke handicap De geboorte van Mandy Helsdingen op 17 mei 1995 maakte deze ’vier geslachten’ com pleet. Overgrootmoeder Anneke van der Zanden-de Laat is 76 jaar en woont in Hilvarenbeek. Oma Jet van Herck- van der Zanden (50) woont in Moergestel aan de Korenstraat. De trotse moeder van de baby is Mo nique Helsdingen- van Herck. Zij is 26 jaar en woont in Rijen. Baby Mandy tenslot te zag het levenslicht op 17 mei 1995 in Oosterhout. Zij werd op 16 juli 1995 in Moergestel gedoopt. kenen. Natuurlijk kunnen ze zich ook weer gratis laten schminken. a.s. Zondag bent u van harte welkom in de zaal van ’t Draaiboompje, van 11.00 uur tot 17.00 uur. De entree bedraagt voor volwassenen 1,50 en voor kinderen 0,50. Uw entreebewijs is tevens een lot in een lote rij. Achterin de zaal bevindt zich een stand waar u kunt zien of u prijs hebt. Ook M.T.V-radio verzorgt een rechtstreekse radio-uitzending vanaf de Hobbybeurs, van 11.00 uur tot 13.00 uur. In de bibliotheek van Moergestel wordt alweer enige tijd gewerkt met hetzelfde computer systeem. Net zoals er van WordPerfect en Windows met regelmaat nieuwe versies verschijnen, zo is er eni ge tijd geleden ook een nieuwe versie voor het computersysteem van de bibliotheek verschenen. Deze nieuwe versie is nu ook ingebracht bij on ze bibliotheek en vanaf heden operabel. De mo gelijkheden van het systeem worden hierdoor aanzienlijk uitgebreid, vooral met betrekking tot de publiekscatalogus. Omdat ook de medewer kers nog vertrouwd moeten raken met de nieu we versie zullen wij binnenkort in deze rubriek terugkomen op alle nieuwtjes. lumnist van het Brabants Dagblad, is auteur van marketingboeken en verzorgt regelmatig lezingen over het thema ’Klanten winnen en klanten houden’. Na de pauze volgt dan een discussie over marke ting en verkoop met de aanwezige Moergestelse ondernemers. Al met al een zeer leerzame en interessante avond waarop alle Moergestelse ondernemers zijn uit genodigd. De avond zal een eerste aanzet zijn tot jaarlijks terugkerende thema-avonden. Allerlei mooie dingen die de Moergestelse men sen hebben gemaakt om u van te laten meegenie ten en erover te vertellen. Misschien brengen ze u op een idee om deze winter ook een hobby te gaan beoefenen. Hebt u vragen, stel ze gerust, ze staan u graag te woord. Er is zoal te zien: textiel verven, poppen maken, ansichtkaarten maken, kantklossen, fluweel kleuren, stofcartonnage, naamplaatjes schilde ren, hardanger, houtsnijwerk, brooddeeg, man den maken, calligrafie, een boek schrijven, ho ning slingeren, boek binden, glasgraveren, 3-dimensionaal kaarten snijden, lederen arm bandjes beslaan, gips-figuren, fimo-klei, aar dewerk. De Hobbybeurs is een bezoek waard voor jong en oud. Terwijl u rondkijkt, kunnen uw kinderen zich naar hartelust uitleven (tegen een kleine ver goeding), om bosmonsters te maken, gips figuren te vormen en vanaf 13.00 uur door onze sneltekenaar een portret van zichzelf te laten te- Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12 00 uur; advertenties tot en met zondagavond Ook dit najaar organiseert de V.O.G.G. afd. Oisterwijk en omstreken weer een gezellige Bingo-avond op woensdag 4 oktober om 20.00 uur in Den Boogaard te Moergestel. De opbrengst van deze avond komt geheel ten goede aan activiteiten voor geestelijk gehandicap ten uit onze regio. Er zijn weer mooie prijzen te winnen en als hoofdprijs f 250,-. Iedereen is van harte welkom. De V.O.G.G. is een landelijke vereniging met regio’s. Tot de regio Oisterwijk behoren de leden van de plaatsen Oisterwijk, Berkel-Enschot, Haaren, Udenhout en Moergestel. Elke gemeente heeft een kontaktpersoon. Als men informatie wil, als betrokkene of als geïnte resseerde, kan met voor Moergestel kontakt op nemen met Riet de Laat, tel. 513-2293 of Toos Mulders, tel. 513- 2458. Tel. 04243 - 1474 Na de inleiding van de avond, die zal bestaan uit mededelingen van het bestuur van ’Onderne mend Moergestel’ zal de hoofdmoot bestaan uit een inleiding door Moergestelnaar Jos Burgers. Hij zal o.a. ingaan op manieren waarop onderne mers aan nieuwe klanten kunnen komen en hoe zij hun huidige klanten uit de handen van con currenten kunnen houden. Jos is zelfstandig marketingadviseur en part-time docent marketing en verkoop aan de Hogeschool Eindhoven. Hij was gedurende enkele jaren co- Michelle van de Wiel, Kees van de Wouw, Wim Hendrikx, Ad van Elderen, Maaike Wolfs, Eddy Hurkmans, Annelies van de Sande, Saskia Willems, Marian van de Sande, Herma Smits, Susan Ver- heijen. Mevr, van den Boogaart, Marjolein Vugts en Meike de Laat. Op de foto: Carola Mallens, Geerte Schellen, Marieke Heijkants, Ans Scheffers, Corrie de Laat, Marja Verheijen, Rianne van de Wouw, Ingrid de Kort, Dennis Mulders, Riet Op ’t Hoog, Kees Bierkens, oer - '“'’I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 1