BROOD- EN BANKETBAKKERIJ KAUWENBERG Herfstbroodjes Appelflappen 6 halen - 5 betalen! Tarwepuntjes BEKENDMAKING BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER WET MILIEUBEHEER GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING TIJDELIJKE VERKEERSMAATREGEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING ingekomen aanvragen om bouwvergunning - meldingen 5 stuks NU NU Hoevenseweg 55 Telefoon 013-424177 Openbare kennisgeving ontwerp-beschikking (art. 3.19, lid 2 Algemene wet bestuursrecht) Openbare kennisgeving beschikking (art. 3.40 e.v. Algemene Wet Bestuursrecht) Lekker smullen bij de thee: Lekker snoepen bij de koffie: Lekker eten bij het ontbijt: MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 20 SEPTEMBER 1995 PAGINA 10 o ber 1995 te organiseren 14e Komtoer van Moergestel, de volgende tijdelijke verkeersmaatregel is ge- van 10.00 uur tot 18.30 uur: 875-3 875-1 875-4 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 875-5 2?5 3?° 875-6 Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat, in verband met de op 24 septem- troffen: Inzage stukken De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kantoor uren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Moergestel, 14 september 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel. Namens dezen, hoofd afdeling VROM. ^875-2 Afsluiting van de volgende wegen: - Rootven; - Krijtestraat; - Korenstraat; - Schoolstraat; - Scheerman; - Bosstraat; - Postelstraat. Besluiten: Ad. 1 tot en met 4: De beschikkingen zijn ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikkingen niet gewijzigd. De vergunningen zijn derhalve verleend oder het stellen van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Ad. 5: Wij hebben besloten de ingediende bedenkingen gedeeltelijk gegrond te verklaren en de vergunning te verlenen onder het stellen van diverse, ten opzichte van de ontwerp-beschikking gedeeltelijk ge wijzigde voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Ad. 6 en 7: Wij hebben besloten de genoemde vergunningen in te trekken. Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, liggen met ingang van 20 september 1995 gedurende zes weken ter inzage de beschikkingen over de inge diende aanvragen c.q. verzoeken van: Gebr. Smits Expeditiebedrijf voor het oprichten en in werking hebben van een expeditiebedrijf voor een termijn van 5 jaar, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 2932, plaatselijk bekend Kerkstraat 22; de heer J.L. van Laarhoven om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een aannemersbedrijf met timmerwerkplaats op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 1791, plaatselijk bekend Oirschotseweg 3; de heer H.A.J. Denissen om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een champignonkwekerij op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1612, plaatselijk bekend Molenakkerstraat 10; Duifjes Kinderschoenfabrieken BV om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een schoenfabriek op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, num mers 2554 en 2556, plaatselijk bekend Industrieweg 10; NV Nederlandse Gasunie te Groningen om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergun ning voor een meet- en regelstation ten behoeve van de filtering, drukreduktie, flowmeting en odo- risatie op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1551, plaatse lijk bekend Broekzijde 18; het hoofd van het Bureau Beheer Landbouwgronden tot intrekking van de milieuvergunning voor het rundveebedrijf aan de Opslag 9 te Moergestel; het hoofd van het Bureau Beheer Landbouwgronden tot intrekking van de milieuvergunning voor het rundveebedrijf aan de Opslag 11 te Moergestel. Moergestel, 20 september 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Moergestel, 20 september 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Moergestel maakt bekend dat de ge meenteraad - in vergadering bijeen op 29 augustus 1995 - de ’Verordening behandeling bezwaar- en beroepschriften van de gemeente Moergestel’ heeft gewijzigd. Voormelde (wijzigings-)verordening ligt bij het gemeentehuis van Moergestel, sector Grondgebiedzaken, aan de Raadhuisstraat 21 ter inzage. De verordening treedt krachtens artikel 142 Gemeentewet in werking op de dag van de publicatie. Moergestel, 20 september 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, liggen met ingang van 20 september 1995 gedurende vier weken ter inzage de ontwerp-beschikkingen over de ingediende aanvragen van: - de heer M.C.J.M. Burgers om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een paardenfokkerij met een africhtings- en handelsstal en akkerbouwbedrijf op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummers 786 en 4010, plaatselijk bekend Sebrechtsedijk 2; - de heer C.A.P. van Opstal voor het oprichten en in werking hebben van een manege op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummers 2285, 2286, 2935, 2934 (ged.), 2132, 2562 en 2149, plaatselijk bekend Heiligenboom 8b. Wij zijn voornemens te besluiten de gevraagde milieuvergunningen te verlenen onder het stellen van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kantoor uren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Tijdens de inzagetermijn van vier weken kan iedereen bij het College van Burgemeester en wethou ders schriftelijke bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp-beschikkingen. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet bekend gemaakt. Als u dat wenst, moet u dat schriftelijk - tegelijkertijd met de bedenkingen - bij het gemeen tebestuur indienen. Wilt u mondelinge bedenkingen inbrengen, dan kunt u tot het einde van de inzagetermijn vragen om een gedachtenwisseling, waarbij u in de gelegenheid wordt gesteld uw bedenkingen in te brengen tegen de ontwerp-beschikkingen. Alleen diegenen die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking(en) worden in de gelegenheid gesteld beroep in te stellen tegen de uiteindelijke beschikking, tenzij men kan aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest. Beroep Tegen de beschikkingen staat ingevolge artikel 20.1lid 1 juncto artikel 20.6, lid 1 van de Wet milieu beheer beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Overeenkomstig artikel 6.8 Algemene Wet Bestuursrecht staat bergep open gedurende zes weken na de dag waarop een exemplaar van de beschikking ter inzage is gelegd. Het beroep kan worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp beschikking; - degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten op zichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden, aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Indien beroep wordt ingesteld kan, overeenkomstig artikel 8.3.1 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bovendien een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voor zitter van genoemde Afdeling. De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente aanvragen om bouwvergunning heeft ontvangen van: - A.J. Kienhuis te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3319, plaatselijk bekend Tilburgseweg 9 een berging te bouwen; - C M.M M. van Balkom te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie F nummer 231plaatselijk bekend Broekzijde 26 een woning te verbouwen en een garage/ber- ging te herbouwen. Tevens is de volgende bouwmelding ontvangen: - M. Marissen te Annen om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B num mer 2745, plaatselijk bekend De Voorbeemt 12 een tuinhuisje te bouwen. Moergestel, 20 september 1995. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken op grond van het bepaalde in artikel 8.41 van de Wet milieubeheer bekend dat zij de volgende meldingen hebben ontvangen voor niet- vergunningplichtige inrichtingen. Besluit herstelinrichtingen motorvoertuigen T.S.M. Moorman, Industrieweg 9, 5066 CA Moergestel. Besluit opslag propaan A F. Vriens, Oirschotseweg 61, 5066 CH Moergestel. Besluit opslag goederen A. van Gansen, Hild 24, 5066 CL Moergestel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 10