Rabobank Moergestel 3 ERVAREN CONSTRUCTIEBANKWERKERS JOS VAN DEN BERSSELAAR CONSTRUCTIE B V U wilt een eigen huis en opeens staat u ervoor. Directie Jos van den Bersselaar Constructie bv 5,3% Rabobank Schaats- ruilbeurs Zo is er maar éénl flexibele hypotheekvormen en lage rentetarieven. Met het kopen van een eigen Iemand die de tijd voor u neemt en nuchtere huis, kan alles plotseling in een adviezen geeft. Die uw persoonlijke hypotheek stroomversnelling komen. En dan compleet voor u regelt. Zo'n iemand is onze is 't prettig iemand te kennen op wie je kunt hypotheekadviseur. Kom langs of bel bouwen. Iemand bij de Rabobank bijvoorbeeld. voor een afspraak. Die u alles kan vertellen over de vele Met de hypotheekadviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. voor verwerking van aluminium en roestvrijstalen produkten. Sollicitaties te richten aan: Postbus 17, 5070 AA Udenhout of telefonisch: 04241 - 1315, vragen naar dhr. A. Witlox Van deze mensen verwachten wij: - enige jaren ervaring in het constructiewerk, bij voorkeur in aluminium of rvs. Staal kan echter ook voldoen. Door een sterk toegenomen aantal orders is in onze aluminiumafdeling op korte termijn behoefte aan: grote vaardigheid in het tekeninglezen gevoel voor klantgerichtheid en kwaliteit in de ruimste zin van het woord alsmede de nodige teamgeest om zich in te passen in de bestaande sfeer van onze aluminiumafdeling. laservaring bij voorkeur TIG. Jos van den Bersselaar Constructie BV is een landelijk opererend constructiebedrijf met ca. 85 medewerkers. In de modern uitgeruste bedrijfshallen op het Udenhoutse industrieterrein worden op hoog kwaliteitsniveau constructies vervaardigd in staal, aluminium en roestvrijstaal. Deze produkten vinden hun weg naar gerenommeerde cliënten in de bouw, industrie en overheid, met een duidelijke specialisatie in de rioolwaterzuiveringswereld. Rente vanaf Industrieweg 1 5071 NB Udenhout Postbus 17 5070 AA Udenhout Telefoon 04241 - 1315 Telefax 04241 -3925 D’n Tob Touwtrekweekend MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 13 SEPTEMBER 1995 PAGINA 5 Moergestel, Met de bakkerskar... Dat moet niet zo moeilijk zijn deze week. Vorige week was het minder makkelijk, maar ja, de foto was dan ook al zo’n 60 jaar oud. Het waren Ria en Riet Oerlemans die vroeger aan het Rootven woonden. Schaatsclub „De Vennen." (Effrente 5,5%) Het is inmiddels een soort traditie geworden om voor de seizoensstart leden in de gelegenheid te stellen om schaatsen te ruilen c.q. te kopen of verkopen. Dat gaat weer gebeuren op donderdag 21 septem ber a.s. bij Sjef van den Meijdenberg, Raad huisstraat 27 te Moergestel tussen 18.00 uur en 19.00 uur. Kindervoetjes groeien, passen de schaatsen nog wel? Controleer ’t even, wat voor schaatsen moet ik voor mijn kind kopen? Wij geven gratis en deskundig advies. Heeft u schaatsen liggen waar u niets meer mee doet, breng ze mee. Tevens is er de mogelijkheid om voor een bedrag van 5,- noren te laten slijpen, mits zij van een redelijke kwaliteit zijn (dus géén Eagles). In verband met het touwtrektoernooi van aan staande zondag is D’n Tob op vrijdag 15 septem ber gesloten. Als je op deze avond dan toch niets te doen hebt, dan kun je onze medewerkers aan de Heu velstraat nr. 16 misschien even meehelpen. We zijn aanwezig vanaf 18.00 uur. Op zaterdag 16 en zondag 17 september a.s. or ganiseert K.P.J. Moergestel voor de 12de maal het touwtrekweekend. Op zaterdagavond start de K.P.J. dit weekend traditioneel in de feesttent aan de Heuvelstraat 16 te Moergestel. Op die avond zullen niet minder dan: Peter Koelewijn en Guus Meeuwis Va gant optreden. Het geheel wordt tevens on dersteund door Radio Fantasy’s Drive-In Show. Aanvang: 20.00 uur. Zondag begint om 12.00 uur het touwtrektoer nooi over water. Sinds jaar en dag staat dit toer nooi in belangstelling van teams uit de regio die speciaal voor deze gelegenheid spontaan gevormd worden. Het touwtrekken over water is evenwel een geheel andere discipline als het touwtrekken in een zandbak. Dit touwtrekken vergt naast kracht ook een flinke dosis tactiek. Dat dit een succes-formule blijkt te zijn, bewijst zich in het feit dat voorgaande edities zeer druk bezocht zijn. Gedurende de hele dag wordt het toernooi mu zikaal bijgestaan door radio Fantasy’s Drive-In Show. Dit spektakel zal worden afgesloten met een optreden van niemand minder dan Henk Wijngaard. Op zondag hebben we speciaal voor de jongste toeschouwers een kinderprogramma samengesteld met o.a. optredens van Clown» Berto. Mis dus niks van dit alles en kom in het weekend van de 16de en de 17de september naar het touw trekweekend van KPJ Moergestel aan de feest tent gelegen aan Heuvelstraat nr. 16. Info: Jos op ’t Hoog, tel. 04243-2817.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5